1879
  • bon
    #878
    A játék angol verziója televan bug-al már jó pár megkeserítette az életem. Többször kellet újrakezdenem a pályát.
  • alert
    #877
    Nézd meg a #829-et hátha megfelel.
  • Beniboy
    #876
    Vajon mi történik ha a mérnök nem ér időben a kapcsolóhoz?

    hát vmi ilyesmi fog történni
    egész élethű h mikre nem gondoltak a készítők
  • mardal
    #875
    A demostrálós küldetésen szerintem soha sem fogk túljutni mert ezt a két dolgot nem tudom megcsinálni:rescue all drowning persons,transport all injured and dead persons to the hospital.De már senki sincs ott.Ha valaki tud erre valmilyen orvosságot adni azt nagyon megköszönném mert jó volna továbbmenni.
  • Beniboy
    #874
    Hajóval csináld meg nekem ugy sikerült
  • alert
    #873
    A bungee jumpingos missionben azt a csávót amelyikről fel kellett emelni a fát hogy lehet kiszedni onnan? Semmivel sem férek hozzá a szikláktól.
  • Beniboy
    #872
    hát én nem tom én monyuk személy szerint nem peccseltem (nekem a német van meg)
  • alert
    #871
    De csak a némethez. Ha tévedek adj linket plz!!!
  • Beniboy
    #870
    mi van itt bug paranoija érdekes nekem a buszos pályán sem volt semmi bug
    maragyatok má a bugokkal
    ha meg télleg az akkor kiadtak má 2 peccset
  • mardal
    #869
    A hajórol is ki kell menteni az embereket?Mert már kb 70perce játszok a küldetésen és nem tudom befejezni.Nem lehet hogy bug?
  • bon
    #868
    Nem tudok betenni képet. a folyó parton van egy fa amit sziklák veszenek körül. Majdnem a híd pillére alatt van. hozol egy daruskocsit majd kiválasztod és végigpásztázod a terepet, hogy hol lehet felemelni valamit.
  • PLackó
    #867
    irány regelni;)
  • Beniboy
    #866
    Wanadoo warezen asszem fennvan
  • PLackó
    #865
    de kéne már ez a játék
    olyan csábító ahogy itt beszéltek róla..
  • mardal
    #864
    Igen kiszedtem mindegyiket.
  • Smuge
    #863
    Betudnál tenni egy képet hogy hol pontosan? Néztem már mindenhol de sehol se találom
  • bon
    #862
    Egy fa alatt.
  • Smuge
    #861
    A 6. pályát a bundzsi dzsámpingosnál hol van a másik ember aki a vizbe esett? Egyik a to közepén van, a másik merre? HELP :)
  • bon
    #860
    A vízben elsülyedt hordott is kiemelted a partra?
  • bon
    #859
    A templom toronyról is leszedted a pilótát?
  • mardal
    #858
    Miért van az hogy a demostrálós pályán mindekit kiszedtem és a hordókat is és mégsincs vége a küldetésnek.Van valakinek megfejtése rá?
  • St@n
    #857
    tom280:
    Hozzál keresőkutyát, mert a romok alatt szoktak lenni hullák. Meg lehetőség szerint próbáld meg elkapni a robbantót is. Nem nehéz megtalálni, fekete cuccban van és lövöldöz
  • St@n
    #856
  • St@n
    #855
    Csákó!

    12-es pályát megcsinálta már valaki? Vadászgépes téma, a roncsból kiszedtem az ürgét, a 2 katona is le van ápolva, nukleáris töltet meg fekete doboz is megvan, 2 fertőzött csóka is kész de a második pilótát sehol sem találom. Kereső kutya nincs, a katonák meg asszongyák, hogy kiszállt a roncsból...
  • Duddits
    #854
    Amúgy készülget...
  • Duddits
    #853
    Honnét tudod, hogy az a nevem?? Ismerlek?
  • Beniboy
    #852
    Hé emberek a buszos pály tök 1 szerü nálam csak 1 gáz volt amiért ujra kellett kezdenem a pályát túl kevés rendőrt küdtem a másiik oldalra és azért futott ki a muksi de olyan voltam h nem mentettem mindegy 73 % lett ja meg az idő azér mer filóztam h elkügyem e az emberkéket haza vagy ne (civileket)
  • tom280
    #851
    A mozsi pályán mit kell csinálni a robbanás után? A tüzet eloltottam. Nemtudom mit akar a police helikopterrel. Még azért kűzdök vele, de valaki segílyen.
    Köszi.
  • Beniboy
    #850
    Sztem megfogod és bilincsbe vágod őket rendőrre és valahol a pályától messzebbi szakaszon őrzöd őket ugy h nem engeded el a bilincsből de sztem ne vitt el a bázisra Őket lehet h az a baj + nézd végig és mindenhonnan takaritsd el az embereket! én nemtom monyuk nálam is ez volt a baj csak én mire megcsinálltam volna beszart a gépem aztán most kezdhetem Úból mostmeg má nemsok ledvem van jáccani vele habár most unatkozok ugyhogy asszem nekiállok
    (Ja és mellesleg sztem 1-2 embernek nem ártana 1 kicsit visszaolvasni lehet h már a problémáját megoldották)
  • rayman2003
    #849
    hogy lehet elküldeni bámészkodot?
  • mardal
    #848
    Azon a pályán ahol demonstrálnak, miután kiszedtem a hordókat és elvittem az embereket miket kell még csinálni?Valaki tud segíteni?
  • DePreSsZYo
    #847
    Nem vágom h lehet őket onnan elküldeni? én bebasztam az összeset a rendőr kocsiba..de akármit csinálok bejön a #842 látható kép.
  • genRob
    #846
    Mafia, hogy áll a magyarítás?:-)
  • DePreSsZYo
    #845
    Köszi.
    "Elküldeni az útról a nézelődőket (bugos szar)" Na ezt nem csináltam meg :)
  • Captain Sparrow
    #844
    Azt irta: Egy szemlélődőt elcsapott egy jármű!
    azon a pályán ezeket kell csinálni:
    Lezárni (biztosítani) a balesetes autópályarészt.
    Elirányítani a forgalamat.
    Elküldeni az útról a nézelődőket (bugos szar)
    Kiszedni mindenhonnan seérülteket, elvinni kórházba..
  • Fox44
    #843
    Ugyan ennel a palyanal akadtam el en is!
  • DePreSsZYo
    #842
    Ilyenkor mit csináljak, sry nem vágom az angolt.
  • m1garand
    #841
    a 14 küldetésre tud vki megoldást?
  • Duddits
    #840
    Igen? Jó tudni. És az mikor jön?
  • Fox44
    #839
    Akkor most van patch az Angol verziohoz vagy nincs?