1879
  • Christian
    #1238
    a fenét, sztem cool volt az uccsó, nem is kellett ujrakezdenem pl amiatt, "hogy túl sok ipse hótt mög..."
  • Christian
    #1237
    elkell oltani a tüzet. 10-15 tűzoltót hívj szvsz legalább.
  • Zsotie
    #1236
    A bankos pályán, miután kijönnek a bankból a rablók, mindig nagy tűz keletkezik, a fél város ég a bank környékén, amit persze nem tudok kontrollálni, és vége.
    Mit kell itt csinálni???
  • Duddits
    #1235
    Angolról magyarra.
  • gpont
    #1234
    jah es meg egy kerdes. Nekem angol nyelvu van meg es nem pecseltem ezeddig. igaz nem is volt hiba. Kell ezt ppacholni feltetlenul, vagy csak ha bug jon elo?
  • gpont
    #1233
    nah folyik a szemem annyit olvastam. Lehet engem minosit, de nem talaltam arra megoldast, hogy hogy lehet uj palyakat ect telepiteni. Bar az is erdekel h honnan lehet letolteni. En ugyan meg csak az 5 os palyan jarok, de elolvastam hol hibaztam, hahazaerek jol neki is esek. Szoval a fenti kerdeskorben varnek reakciot. Hihi
  • neglizse
    #1232
    19. pálya nagyon isten, a 20. viszont egy szar. Készüljetek föl!
  • Lacixx
    #1231
    Látom azért kezd beindulgatni a game,sőt...ahhooz képest h nekem volt meg 1st .Amugy angolról forditjátok magyarra,vagy az original nyelvről?
  • mafiahq
    #1230
    De lehet, mert a forgalmat "elírányítottam", a gyalogosokra nem figyeltem . Biztos az lesz a hiba.
  • Hunter of Deer
    #1229
    Sajnos én még mindíg a lavinás pályán szívok elég hamar kiírja hogy To many casaulties (ha így kell) és innen nem tudok tovább jutni igaz mostanában nem is volt sok időm jáccani.
  • Brian87
    #1228
    Ne várd meg amíg elsüllyed.
    Az a legjobb hogy amint mész a tüntetőket letartóztatni már odaviszel 2 mentőhajót és mikor letartóztatod a tüntetőket és jön a videó...és elkezdenek hullani a hordók gyors összeszeded mindet, nemhagyod hogy elsüllyedjen.Egy hajóba 5 hordó fér azért mondtam 2-t hogy tudják váltani egymást.
    Összesen 13 hordót kell kiszedni ha az megvan akkor nyugodtan csinálhatod a mentést.ellátást..a végén jó lesz a küldetés és tovább fog engedni.
  • Christian
    #1227
    átvittem a 19, részt, kicsit szokatlan, mint a többi, de elég változatos, király pálya.
  • Terkó
    #1226
    okok
  • Duddits
    #1225
    Intézkedem a többi résszel kapcsolatba. ;-)
  • Terkó
    #1224
    a magyarítás meg lehet hogy kész lesz előbb is bár ez nem rajtam múlik mert én 3 napon belül ksz vagyok az én résszemmel.
  • Terkó
    #1223
    azt tudom, de amik el vannak süllyedve. az csak darus kocsival és búvrokkal lehet kiszedni, de nekem egynl többet nem szed ki.
  • Christian
    #1222
    erdőtüzes pálya: én úgy csináltam, hogy hoztam vagy két rendőr kisbuszt( ja meg persze kimentettem a vonat mellől a sebesültet stb), és aki az erdőben bent kolbászolt, azokat összeszedtem vele. Ezután minden kisvárosba (asszem 3 van?)vittem vagy 10 fecskendős tűzoltót, és azokkal védtem a helységeket. Ezután elkezdődik a tűz. Aki megsérült és/vagy benntmaradt az erdőben, azt helikopterrel elszállítottam egy biztonságos helyre(nemkell leszállnia, simán hordággyal felveheti a sebesültet), ezzel is csökkentve a "küldetés vége" feliratot. Hagytam, hagy égjen az erdő. A városokat viszont mindenképpen védjétek.
  • Duddits
    #1221
    Reméljük 2 héten belül kész lesz...

    De a közeljövőben lesz várható.
  • bon
    #1220
    Már készülget egy ideje a magyrítás.
  • nubismarck
    #1219
    én még mindig a vonatpályauadvroson de semmi időm jáccani... a magyarítást nem szervezi senki? Énfelajánlottam a segítségem.
  • Lacixx
    #1218
    Haller, nah én is azon apályán vagyok most,a legjobban az erdőtüzes pályákat utálom,tűzoltás...ahh. Próbáltam oltani,hűtenia kocsikat,de mindenféleképpen felrobban,utána nincs más csak a tűoltás.Ha van vmi ird meg

    hali!
  • bon
    #1217
    Tűzoltóknál lévő motorcsónakkal lehet ősszeszedni a hordókat majd kirakni a partra.
  • Terkó
    #1216
    Én a tüntetősnél akadtam el. A búvárok megtalálják az öt hordót, de a darus csak egyet szed ki és akár mit csinálok nem akarja kiemelni a többit. ha küldök egy másikat az se akarja.

    Az autópályást én 100%-ra vittem végig. gyors is voltam. igaz csak 3szorral mer nem tudtam hogy a buszba többen is vannak.
  • m1garand
    #1215
    Sziasztok!
    Kérnék egy rövid helpet az erdőtüzes(vonatkisiklós) pályához.Köszi!
  • Brian87
    #1214
    Vidd be a vízbe a búvárt, lemerül és megjelöli egy bólyával hogy ott van vmi.
    Fogod a daruskocsit és kiemeled a kocsit.Odahívsz egy tűzoltót, kivágod a hapsit..mentőt neki aztán pápá.Ennyi.
    Én a 12.pályán vagyok de eléggé agyafurt a játék szerintem...lesz egy két pálya ahol elfogsz akadni rendesen.
    Egy csomószor engem is a többiek segítettek ki,de sztem hamár vki vmit megcsinált segítsen a másiknak..szerintem.
    Tehát ha kell vmi csak szólj a 12-es pályáig segítek.
  • bon
    #1213
    A roncsok alól is kiszedted az embereket (autó, beton). A házból (rádölt egy fa)is kihoztad az embert. El is szállítottál mindenkit? A kereső kutya se talál már senkit? Ha ez mind megcsináltad akkor bug, nekem is volt a pályán és ez miatt újra kellet csinálnom.
  • livin
    #1212
    A 15. palyan van valami plusz dolog mert eloltottam a tuzet kimentettem mindenkit a vizbol is de nem enged tovabb.(ja a tornados playarol van szo)
  • gafz
    #1211
    A vbúvár csak megjelöli gy bólyával, aztán daruval kell szárazra tenni, majd jöhet a feszítővágós tűzoltó...
  • HUmanHunter
    #1210
    nah most vissaolvastam pár oldalt
    látom van 1 kocsi a víz alatt
    abban a kocsiban van valaki?
    nekem lemerülnek a búvárjaim de semmit nem hoznak ki
  • Brash
    #1209
    Nem kell megbilincselni, csak beszélni velük és elhajtanak. 4-en vannak egyébként.
  • bon
    #1208
    Nem kell elszállítani a buszt. Az autópálya túl oldalán lévő nézelődőket rendőrséggel el kell írányítani vagy megbilincselni és elszállítani.
  • HUmanHunter
    #1207
    nem azért mert kiszalatt a másikoldalon a gyalogos az útra?
    1 ébként mivel lehet elszállítani a buszt?
  • bon
    #1206
    Az mérnőkkel bekell kapcsolni az autópálya mellet lévő kapcsolót, meg egy rendőrrel elkell terelni a forgalmat az autópályáról levezető sávba így nem nem lesz dugó a pályán és nem ér véget idő előtt.
  • mafiahq
    #1205
    Ezen a pályán én is úgy mond elakadtam mert lelasítottam vagyis megállítottam a forgalmat és eltereltem de egy idő után vége lett a missziónak valami olyasmivel hogy túl sokáig lassítottam a forgalmat (vagy tereltem el) szóval nem értettem miért van ez még most se nagyon, aztán lehet hogy az miatt van hogy az autópálya másik végén is van egy "kisebb" dugó.
  • bon
    #1204
    Lassísd le és tereld el a forgalmat.
  • HUmanHunter
    #1203
    az 5. páján járok(asszem:)
    azon az autópájáson mikor a busz nekiszáll a többi kocsinak
    na szal
    ojan gyorsan kell csinálni hogy ne legyen dugó?
    mert mire én elszállítom a roncsokat
    akorrra dugó lessz
    ha úgy próbálom hogy gyógítom az embereket és közbenn szállítom a roncsokat akkor meg kész jkavalkád van.
    thx!
  • HUmanHunter
    #1202
    thx!
  • #1201
    Mentővel kell vitetni ápolókat /hordágyas/ és azokkal kell a mentőbe betenni. Maj vissza a bázisra.
  • HUmanHunter
    #1200
    hell all!
    ma kezdtem el jáccani a gameval és még csak az 1. páján járok :P
    már elszállítottam a roncsot + minden
    már csak a sebesültek lszállítása hiányzik
    hogy lehet elővenni a hordágyat?
    előre is thx
  • Christian
    #1199
    a pszihológussal ne menj be, hanem kivülről beszélj a rablókhoz, ezután megjelenik az idő melett egy visszaszámláló, és 5 perced van, hogy eltűnj a környékről (jó messze, a pálya szélére), és oda vigyél egy menekülő autót (amit a rendőröknél tudsz venni). Ha minden stimmel, kimásznak a bankból, és mehet az autósüldözés