1879
  • Thanatos
    #1479
    reklám powa...
  • lood
    #1478
    Laci Bélának:a www.megawarez.warez.hu-ról simán letudod tölteni!!!(2 cd-s)!!!
  • lood
    #1477
    Figyeljetek új vagyok!!!
    5 napja van mega a Vészhelyzet 3
    Tudnátok-e segíteni a 6.küldetésben mikor a fiatalok elmennek Bungee Jumpingozni?Ismerős valakinek a küldi?
  • Duddits
    #1476
    Torrent, Wanadoo, DC++......
  • laci béla
    #1475
    sziasztok
    honanlehet leszedni ezt a játékot Emergency 3
    előreis köszi
  • Duddits
    #1474
    lentavál semmi bajom, de az oldalhoz lesz egy-két szavam.
  • lenta
    #1473
    Szerintem nem velem van baja, hanem amit ajánlottam oldalt annak készítőjével, mert lopta a magyarosításukat!
    Amúgy meg azért adtam azt a linket, mert van leírás, tehát onnan meg tudod lesni hogy miket kell 1-1 küldi alatt csinálni! Azthiszem ott is van 1-2 kocsi ahonnan ki kell vágni az emberkéket!
  • Tarajos Sül
    #1472
    Me mi bajod van Lenta-val Mafia G?

    Ö is beugatott mint én,csak ő nem kért bocsit?

    Amugy vki megtudná mondani,a "mozdonyvezető vesztet vonatos" pályán a kocsikba is vannak sérültek?

    Me nagyon elegem van belöle,hogy 1 rahedli embert meg kell menteni az állomásrol + az utcárol ha nem tartoztatom le öket(ezt még nem probáltam) és még a kocsikbol is!

    És nem is szabad sok embernek meghalni!

    Há menjen a játéktervező a büdös p***ába!

    De ezeken a nehézségeken kivül nagyon izgis az agész game!
  • Duddits
    #1471
    A kis paraszt! Fölrakta a magyarításunkat! Nah, írok is neki!
  • Tarajos Sül
    #1470
    Hello Lenta

    Hihetetlne,de pont onnan töltöttem le a magyarositást és a másik fájlt
    !

    De most már majdnem megoldodott a vadászgépes küldi,mindent megcsináltam,csak efelejtettem hüteni a turbinát a reptér mellet,és kigyuladt az erdő,elterjedt a tűz és kezdhettem ujbol!(tudom,hogy tűzolto repcsivel kell,csak mentettem az embereket és elfelejtettem rázuditaani a vizet!)
  • lenta
    #1469
    Ha nagyon elakadtál talán itt keresgélj
  • Tarajos Sül
    #1468
    Kár
  • Duddits
    #1467
    Én az első 2 pályán voltam... Tovább nem vittem.
  • Tarajos Sül
    #1466
    Mafia G

    Ezt csak Te tudhatod!

    Megcsináltam mindent a "vadászgép" repülös pályán!

    Mindeggyik küldetésbeli feladat mellet zöld négyzet volt ,kivéve akkor mikor a kisérleti fegyvert vittem a roncsszállitoval!És amikor vittem meghiusult a küldim ezzel a szöveggel: A kisérletbeli fegyver kiprobálása elérkezett! Ehezz hasonló

    Ez mit jelent?

  • Duddits
    #1465
    Köszi.
  • Tarajos Sül
    #1464
    amugy Mafia G

    Tök jo a magyarositásotok!

    Fel van Nekem telepitve,müködik is!

    A jobbrol balra fent futo szöveget,még lehetet volna magyarositani(nem azt,amikor egy emberrel beszélek)


    Amugy a fekete dobozt már sejtem hogy melyik!Amikor a pilotát feszitövel kiszedem egy ki piros Sz@r lesz mellete az a "fekete"doboz!

    Már csak a fegyvert kéne megtalálnom és Dj Havai!
  • Tarajos Sül
    #1463
    Aha de luxus tüzoltok azok NEKEM nemannira fontosak!

  • Duddits
    #1462
    Azt nem elindítani kell, hanem berakni valamelyik könyvtárba.
  • Tarajos Sül
    #1461
    Ja amugy vki!

    Most meg annál a küldinél akadtam el ahol lezuhan a vadászgép! :(

    Hol találom a fegyvert,és a feketetobozt?
    Az eggyik pilota az az aki fent akadt a templom tetején igaz?A másik amelyiket ki kell szabaditani feszitövágoval az eggyik roncsbol?
  • Tarajos Sül
    #1460
    Hélo

    Letöltöttem!

    Nem lett yo!

    Amikor el akartam inditani az installt.nekem ez a fájl neve:AmbergMod.e3mod

    Ezt nem tudom elinditani!
  • szemlits
    #1459
    Jó nagyot!

    Találtam egy nagyon jó modot: Amberg-Mod
    Végre normális tűzoltó szerek vannak benne és a fecskendőkröl lehet 2 db. sugarat szerelni!
  • Tarajos Sül
    #1458
    Igen,tartottam de mostmár a "lezuhant repülösbe" kezdek bele,1 kicsit megilyedtem a "mozisnál"mikor elterjed a tüz de pár fecskendö megoldotta a problémát,és a két merénylöt is megtaláltam!
  • Hunter of Deer
    #1457
    Persze a kupolás meg a tankeres a legkönyebb küldik közé tartozik! Én meg a lavinásnál mentőhelikopterrel vittem őket a mentőbuszig az a lényeg ha már szállításra kész egyből vinni mert akkor nem csökken az energiája!!! Nemtom asszem most a tüntetős résznél tartasz ugye??? az se rossz küldi csakokosan kell csinálni!!!
  • Tarajos Sül
    #1456
    De most tényleg nem kamuzok

    pl.:amikor a "tanker"belerohan a "Mcdonalds"-ba az a küldi majdem olyan könnyü mint a legelsö,a "kupolás sem olyan nehéz(nekem ott csak négy halott volt)

    Nem értem?A lavinás-se nehéz,kivéve hogy a dögöket :) nem lehet irányitani.Én ugy csináltam,hogy hordággyal adigg vittem a sielő csokákat,még majdnem hogy meghaltak,megnyogyitottam teljesen és utána megint vittem hordággyal!
  • Tarajos Sül
    #1455
    Hello

    Képzeld,már a lavinás küldit kezdem el!

    A "bungee-jumping"-nál majdnem irtam Neked,mert nem találtam a fuldokló ürgét!
  • Hunter of Deer
    #1454
    Nincs mit sok szerencsét a többi pályához is lesznek még rosszabbak pl én a lavinás pályán szívtam sokat!!! De már régen túljutottam rajta! Hál istennek
    További jó játékot!!!
  • Tarajos Sül
    #1453
    Király vagy!

    Modták már?

    Én nekem amugy van a küldetésekhez leirás,hogy hogy kell teljesiteni öket,és magyaritás is!

    Benne is van a heli,de én azt nem tudtam,hogy nem azokat kell elhajtani,akiket bekarikáztam!

    Jo beszéltem a tuloldalon lévö autosal s miután megjelent fent az a jobbrol balra halado szöveg pár másodperc után lelécelt!

    Köszi
  • Tarajos Sül
    #1452
    ja jo majd megnézem!

    Abban a sávban állnak meg nézelödni ami közvetlen közelben van azzal a sávval ahol a baleset történt?

    Jah most már értem mert Nekem mindig kiirja hogy egy nézelödött elütöt egy gépjármü és ezzel a mondattal hiusul meg a küldim!

    Én meg megvagyok teljesen hülyülve hogy hogy ütötte el mikor a rendörrel le van terelve a forgalom!
  • Hunter of Deer
    #1451
    Ja és a helikopterbe azért rendőrt is tegyél és csak leszállsz vele oszt elküldöd a megálló embereket!!!
  • Hunter of Deer
    #1450
    De nem azokat kell letartóztatni!!!
    hanem a szembejövő sávban kell!! Átküldesz egy rendőrhelikoptert és az út szélénél megállókat elküldöd a rákba vagyis beszélsz velük!!!!
  • Hunter of Deer
    #1449
    Azt írja ki amikor ráklikkelek a képedre hogy A Kiszolgáló nem található
  • Tarajos Sül
    #1448
    Bocsi elöbb az 1 kép nem jo lett "belinkelve" itt van még 1x

    1 kép
  • Tarajos Sül
    #1447
    Szia

    Lefényképeztem Neked,hogy a buszos küldiben melyik bámészkodokat tartoztatom le!
    (a piros körben lévöket tartoztatom le)


    1 kép

    2 kép

    Nem öket kell?

    Vagy azokat kell,akik a folyo másik oldalán kék ruhában vannak?
  • Hunter of Deer
    #1446
    De ugye nem azokat a bámészkodókat tartóztatod le akik a baleset mellett vannak a roncsoktól nem messze???
  • Tarajos Sül
    #1445
    Köszi

    De nekem még se sikerül!

    Leirom a kezdést:
    Egy szerelövel,bekapcsolom a stop világitást!
    Egy rendört oda alitok,aki elkezdi terelni a forgalmat!Ezek sikerülnek is!
    Utána egy tüzoltóautot hivok,amibe egy tüzoltó és egy buvár van!
    A buvárt a oda küldöm,ahol kiszakadta a korlát,és ahol mélyebb a viz!
    Lemerül és fel hoz egy bolya szerüséget!
    Hivok egy darut,és az felemeli a bolyánál fogva a kocsit!
    A tüzoltomnak adok 1 hidraulikus feszitöt!
    Minden kocsibol kivágom a sérütet(amibe nincs abbol nem :))és a buszbol is hármat!
    Elszállitom a sérülteket a mentöautokkal!
    És a bámészkodokat le tartoztatom,és berakom öket egy személyszállitoba,amibe elszállitom öket!
    Vmit szerinted rosszul csinálok?
    Mert Nekem ezek után nem sikeres a küldi!

  • Hunter of Deer
    #1444
    Nem kötelező!
    Én legalábbis nem szállítottam el!
    A kocsikból kivágtam az emberkéket meg a sérülteket elvitettem mentővel az autópályát lezártam és eltereltem a forgalmat!
    A vízből is kihalásztam a kocsit! Az autópálya másik sávjánál pedig elzavartam az embereket naggyából ennyi a pálya!!!!
  • Nohab
    #1443
    A honlapon ezt írja ki:Attention: The password to extract the files using Winrar (please use the newest Winrar_version) is :www.goldesel6x.to .
  • Nohab
    #1442
    #451. Letöltöttem a fájlt most tartok a kicsomagolásnál A Winrarral ide kéne a kód ,hogy ki tudja csomagolni a fájlt.A leírás a 463 hszban.
  • Duddits
    #1441
    Kicsomagolás? Milyen kicsomagolás? Az oldal az meg mindenkinek más, hsz számot mondj.
  • Nohab
    #1440
    A 12. oldalon leírtak egy linket de ott nem találom.