73989
codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0\"
WIDTH=790 HEIGHT=343>



Elfelejtett, ellopott, elhagyott accountok visszaszerzése!
  • SL
    #72223
    csitulj már, ne nyávogj már annyit.
  • kifli
    #72222
    valahogy nem jött össze...

    #72216: azért így kezdtem vele, mert láttam már pár helyen hogy hogyan szól hozzá a témákhoz, így gondoltam a saját stílusában majd megérti...
  • GaBenc
    #72221
    Vazze te 69-ben már játszottál? Az a nem semmi.
  • BIKA95
    #72218
    Hali! Találkozott valaki már azzal a problémával hogy nem látta ki-kit őlt csak hogy milyen fegyoval? Ha igen tudnátok segiteni? Nagyon zavar ez igy :(
  • Lacccca
    #72216
    Mondjuk ő se kezdte valami értelmesen de nem kellene fojtatni :)
    Magyarra tényleg hülyeség rakni mert néhol a fordítás minősége egyenlő a nyelv gyalázásával.
    Azért a 2006 os reg annyira nem új sztem, habár sosem értettem miért veri magát valaki arra hogy régebbi a regje. Lemerem fogadni sokkal több visszajáró és régebbi fórumolvasó van aki be se reggelt csak olvasgat mint te.
  • Roger6
    #72214
    Azt hittem az a baja, hogy: latest update: dec. 31, 1969. (fordítással semmi gond)
  • Spészgószt
    #72211
    Szerintem ez annyira mind1!
    1: A lépésük hangjából úgyis hallod!
    2: fejes elsőnek, ha meg jön még egy, akkor az tuti másik!
    minmodels nagyon is jó dolog!
  • kifli
    #72210
    én így waron, meg mondjuk pubon is tudom számolgatni, ha különbözik a skinük, kiszalad valaki terrorok közül elit skinbe, aztán vissza, kijön a következő egy másik skinnel, akkor tudom hogy nem ugyanaz jött ki megint, hanem 2-en vannak :)
  • Lacccca
    #72209
    Pont fordítva.
    1 jól láthatót beálíltasz és kész.
    FPS-ed is több.
  • kifli
    #72208
    pedig waron joljön ha több skint is látol, mondjuk nálunk mindenki ugyanabba a skinbe áll waron :)
  • Spészgószt
    #72207
    óóóóóóóó miezmááár "sv_allowminmodels 0/1" ! Miért a szerver mondja meg, hogy én milyen skineket láthatok! Kuany! Ez ez én szuverén jogom! Míért baj az, ha én letiltom a buzi skineket és modelleket me nem vagyok rájuk kíváncsi és csak egy modell/skin-el játszom!!??
  • Lacccca
    #72206
    Ez kimaradt:
    sv_hudhint_sound 0/1 > HUD üzenetnél (leginkább szavazásoknál) az az idegesítő pittyegő hang ki és bekapcoslása
  • Lacccca
    #72205
    Servertulajdonosok közül kai még nem figyelt fel az uj parancsokra annak egy kis segítsék hogy mely hasznos parnacsokkal bővült az legutóbbi illetve az OB frissítés óta a CSS:

    sv_allow_voice_from_file 0/1 > HLSS,HLDJ használatát blokkolja elvikebe
    sv_allowminmodels 0/1 > cl_minmodels klien oldali parnacs engedélyezése vagy tiltása (hasznos ha valaki +skint használ és szeretné hogy mindenki lássa)
    sv_nomvp 0/1 > MVP kalkulásásak ki és bekapcsolása
    sv_nonemesis 0/1 Dominációk ki és bekapcsolása
    sv_nowinpanel 0/1 > MVP panel teljes eltüntetése vagy bekapcsolása
    sv_nostats 0/1 > Achivementek ki és bekapcsolása
    sv_disablefreezecam 0/1 > Freezecam ki és bekapcsolása
    sv_ignoregrenaderadio 0/1 > Gránátdobákor hallható hang ki és bekapcsolása
    sv_enablebunnyhopping 0/1 > bhop ki és bekapcsolása
  • armageddon666
    #72204
    keress valami hi-res modellt, rakd be azt sdkba.
  • kifli
    #72203
    css logot lecseréltem a klán háziállatára :D

    (igen, nálunk van egy csirke, akit buksinak hívnak XD)

    header marad, sdk kép csunya
  • Spészgószt
    #72202
    cseréld le a ct-t is sdk-sra! Elvégre is a játékról szól a weblap is ;)
    :D
  • kifli
    #72201
    de ez is source sdk-ból van fotózva
    se gyűrődések nincsenek a ruháján se semmi :/
  • Lacccca
    #72200
    Tess:
  • kifli
    #72199
    azabaj, hogy rendes render képekből csak ct van :D
    A játékből vagy source sdk-ból vett kép nagyon elüt :/
  • Spészgószt
    #72198
    na jó nem bírom...ahogy megnézem mindíg van valami :D a fejlécben az a világos íves izét se értem!!! rossznak nem rossz mert megtöri picit az egyhangú sötét hátteret, de akkor már perspektívában igazítsd hozzá a console-t meg a loading képernyőt....
    illetve a tükröződést se nagyon értem...
    jótanács: Néha a kevesebb több
  • Spészgószt
    #72197
    jah és mégvalami... :D a nevetekben fent középen a headerben a Magnetik K betűje után van egy fölös helyköz, vagy előle hiányzik! ha jól látom....
    jó befejeztem a szőrszálhasogatást....
  • Spészgószt
    #72196
    Jobb egy kicsit! Bár én inkább egy mágnest tennék oda ha már az a logótok! Ez a Cs ikon is elcsépelt már kicsit minden cs-s oldalon az van!
    Cseréld le az egyik CT-t (baloldalit) T-re, légysziiii! Hogy néz az ki hogy két ct egymásra lő!!!! mert az itteni képen még elmegy hogy fedezik egymást, de nálatok szemben állnak és olyan mintha a jobboldali le akarná vadászni a baloldali bambulót!
    Szerintem!
    Vagy tegyél oda valami defusolós képet, vagy egy *halott T-t (*punkzoli kedvéért)mind1 csak ne ez a szarráelcsépelt bamba ct legyen ott, már feldobná az oldalt! jah mégvalami...és a dust-os infernós hatterket is hanyagold!
    ! szerény véleményem szerint !
  • kifli
    #72195
    Oldal-on hecsát jel javítva :)
    Következőben azt oldom meg, hogy game tracker ne lógjon le :)
  • kifli
    #72194
    aztat hogy tudom beállítani, hogy a source tv nézők ne lássák a chatet?
  • kifli
    #72193
    nembiztos hogy az, és azért az a legtöbb pálya 2db :D
    (westwood meg nuke)
    Ismerősömnek olyan gondja van, hogy nagyon kicsi neki a látótáv, pl infin kisközép végéig nem lát el, hanem csak füstöt
  • kifli
    #72192
    hát ja, főleg, ha nem tudom kitenni a rankokat, meg banokat a weblapra XD
    Amúgy kurvajó, pont feljött már mindenki ts-re a mixhez, ugyanez volt az ob updatenél is, a csapat egyik fele fent vol a szerón a másik felének meg frissített és nem tudtak feljönni :D
  • Sickness
    #72191
    jó, de oda a kutya se jár
  • Lacccca
    #72190
    Nálunk mindjárt lesznek szerverek :)
  • Sickness
    #72189
    amúgy sem jó most egy szerver sem...

    The server you are trying to connect to is running an older version of the game.
  • solo
    #72188
    "+ Removed dust clouds."
    Remélem ez az amire gondolok, és végre játszható lesz ezeken a buzi radeon okon a legtöbb pálya.


    Próbálnám is, ha nem lenne leterhelt a szerver:C
  • FSpofon
    #72187
    Source Engine Changes (CS:S, DoD:S, TF2)

    The mat_hdr_level, r_rootlod, and r_waterforceexpensive settings are now saved in the user’s config file.
    Fixed clients being able to connect to servers with spoofed SteamIDs.
    Fixed a bug where some video configurations could get reset by restarting the engine.
    Fixed materials compiled into a map not being loaded correctly if they're in the root materials folder.
    Fixed a case of uneven performance on multicore machines.
    Fixed point contents not respecting detail brushes. This fixes a bullet penetration bug in some community maps.
    Fixed clients being able to spam servers using the ai_set_move_height_epsilon, mission_show, and sv_querycache_stats commands.
    Audio fixes:
    o Reduced overlap in the sound timing code.
    o Fixed a case where audio could skip.
    o Fixed voice communication getting corrupted while playing on a Mac.
    sv_pure 2 now protects the game_sounds files in the scripts directory.



    Counter-Strike Source

    Fixed prediction errors that were causing greater weapon inaccuracy (bullet spread) on client than server.
    Made the bomb the primary target of a +USE command. This fixes a problem with objects placed around the bombsite interrupting defuse attempts.
    Fixed the ‘skating’ behavior that could occur when a bomb planting attempt was aborted. Also fixes the resulting out of sync hit boxes.
    Fixed bug in which a player who crouched rapidly and repeatedly was seen as stationery by other players.
    Fixed problem in which the sound of a reload that was occurring when a player was killed persisted into spectator mode, making it sound like a reload was taking place near the spectated player.
    Gave chat interface priority over scoreboard to reduce conflict between the two.
    Increased size of HUD icons.
    Fixed bug with env_hudhint that caused problems when its value was greater than 255 characters.
    Made the message of the day screen dismissible by hitting ENTER.
    Fixed servers not being able to set sv_hudhint_sound.
    Gun sounds now match up with the framerate dependent sound timing, and fixed the framerate dependent jittering bugs.
    Stats:
    o Fixed an issue that could cause loss of player stats if network connectivity was lost briefly, just after launching the game.
    o Fixed an issue that caused the favorite weapon to display incorrectly on the stats summary page when a player achieves the most kills with a knife or grenade.
    o Made newly-earned achievements and stats immediately update in the achievements and stats panels instead of showing stale data.
    o Improved the font on the achievement toast.
    Community Requests:
    o Added cvar sv_enablebunnyhopping, defaulted to 0. ( A value of 1 autotags the server with "bunnyhop" )
    o De_dust and De_dust2 updated.
    + Fixed several exploits.
    + Fixed collisions on crenellation and domes.
    + Fixed minor visual glitches.
    + Adjusted HDR settings.
    + Removed dust clouds.
    Added console variable cl_hudhint_sound.
  • kifli
    #72186
    öö a megoldást megköszönném :)

    Amúgy sikerült psyhostatot is feltenni, és azt szívesebben használnám, mivel annak a játékon belüli támogatása jobb, mint hlxce-nek (ERRE gondolok)
  • Lacccca
    #72185
    Annyira nem rossz sztem.
    Sőt színek eész kellemese össze vannak hangolva.
    A fejlövéses ikont viszont tényleg dobni kellene és em kell a helyére más sem sztem.

    Statot és bann részt meg megoldom ha szükséges :)
  • Spészgószt
    #72184
    Na jó de még ott az arctik és a gerilla meg a valamelyest felkapottabb leet
  • kifli
    #72183
    a stat és ban rész még nem megy, mert még a mysql szervert nem tudtam a játék szerverrel összehozni :)
    De nemsoká meglesz remélem, legalábbis már írtam miatta synhostingnak :)
  • PunkZoli
    #72182
    szeptember11 óta terrorrnak nem menő lenni :D
  • Spészgószt
    #72181
    Sose értettem miért mindíg az a két nyomorult CT vann a képeken (lásd fent is)! Bármilyen banner, header, háttér, menü,...stb mindíg csak a CT-k...
    Szegény terrók teljesen háttérbe szorulnak! Néhol előjön egy két leet de a többi hányódott sorsú elfeledett terróval mi lesz...
    ez olyan mintha az összes TF2es weblap kék lenne! (vagy piros :D )
    Szóval 1000+1-dikk weblap semmi különös...gyenge... valami eredetibb ötlettel is előállhatna valaki design terén elég szegényes!
    meg az az oldschool headshot ikon a menüben.... szerintem gáz....
  • FSpofon
    #72180
    kevés a ban :D
  • kifli
    #72179
    tegnap megcsináltam weblapunkat: LINK
    vélemények?
    a kinézet nem teljes mértékben az én munkám, hanem egy előre készített téma, a headert módosítottam, és a felső menü gombsorát.
  • SL
    #72178