73989
codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0\"
WIDTH=790 HEIGHT=343>



Elfelejtett, ellopott, elhagyott accountok visszaszerzése!
  • envagyokapeter
    #73829
    Szinten ez a helyzet csak nekem akkor ha masodszorra is ugyanazt a palyat toltom be...
  • BewK
    #73828
    Valaki nem tudja véletlenül miért dob ki állandóan hl2exe miatt?
    Eddig csak ritkán dobált ki most már mindig.
    dxlevel 91-en tökéletes volt csak hát jobban szeretem a 81-t és átraktam
    akkor kezdődtek a bajok.
    Most már meg hiába teszem vissza 91-re akkor is error...
    valaki esetleg tudna segíteni?
  • armageddon666
    #73827
    Egyelőre a mapgroupok kezelésével van bajom.
  • armageddon666
    #73826
    CoD-hoz néztem már ezt a beépített aimot, elbújhat a csalás-csalások mellett :D igazából célzás segítés. Míg húzod az ellenfél felé a célkeresztet addig gyorsabban megy, utána ha rajta van akkor lassabban. Ugyanúgy lehet mellé lőni. Esetekben még szarabb is lesz, ha szaladgálnak előtted. (COD-ban pl. ezért nagyon durva a késelés, mert csak cikázol és instant megölsz mindenkit, még aimmal sem sok esélyük van becélozni)
  • GaBenc
    #73825
    Na azért még ettől kicsit tartok. De neked legyen igazad.
  • Lacccca
    #73824
    Játékmód váltás az egyszerű jelenleg rcon de később bármilyen admin mod execelheti a megfelelő cfg-t hozzá.
  • Lacccca
    #73823
    A konzolosokan meg gyárilag van beépítve az aim még fizetniük meg keresgélni se kell utána :D
  • jarokeretkoszti
    #73822
    Van benne valami.
  • armageddon666
    #73821
    Nem lehet, mert rossz reklám lenne a konzolos kiadásnak, hogy "legálisan csalnak" az "egérhuszárok".
  • armageddon666
    #73820
    Matchmaking. Ez a Lobbys rendszer. Összeállsz a haverokkal, aztán bedob egy megfelelő helyre játszani. Ha minden igaz ELO pontozást is figyelembe vesz.
  • jarokeretkoszti
    #73819
    Konzollal lehet pc-sek ellen játszani? Ha jól emléxem valamikor azt olvastam hogy nem lehet.
  • jarokeretkoszti
    #73818
    Leülhetek 1-es?????
  • GaBenc
    #73817
    Majd ha lesz konzolod akkor megtudod. Addig meg ne érdekeljen. Nekünk nem jó, ez a lényege.
  • jarokeretkoszti
    #73816
    Mi az az MM?
  • jarokeretkoszti
    #73815
    kezd el a steamen a vásárlást és nézd meg hogy felajánlja-e a paypalt.
  • jarokeretkoszti
    #73814
    Ha GaBencék nem is rontják el én majd tuti
  • GaBenc
    #73813
    Azért azt tudod, hogy itt vérszívás lesz. Ezt a szervert megnyerted. Mi adjuk az igényt, te meg téped a hajad és baszogatod a Valve dolgozóit(programozok?). Igazából ez a játékmód váltás ez még nem annyira tiszta. Elképzelésem sincs, hogy lesz ez megoldva. Mondjuk ez legyen a te/ti gondotok. Felhasználó biztos megoldás kell. Mert ha el lehet rontani akkor elfogjuk.
  • Roger6
    #73812
    Halihó! Érdeklődnék. Szóval meg szeretném venni a GO-t, de nincs dombornyomott kártyám. Lehet olyan megoldás, hogy mondjuk PayPal-ra teszem a zsét, és onnan utalom a steam-en keresztül?
  • Lacccca
    #73811
    Az is. Meg sztem nem is fogják kijavítani mert nagyon a MM felé terelnek mindenkit kb a belső server listás dolog is mintha a fogukat húznák.
  • GaBenc
    #73810
    Azt hiszem lesz ezzel a szerver cfg-vel bajunk rendesen.
    De majd látjuk. Gondolom sorra jönnek majd a dolgok. Meg reméljük egyszer csak jó lesz.
  • Narxis
    #73809
    Asztali server browserből nem tudok serverhez csatlakozni csak ha belépek a játékba és onnan. Ez is bug?
  • Lacccca
    #73808
    Fasza :)
    Egyébként eleinte cska sima de pályákon játszatok azért mert ha másra váltjátok nem fogtok tudni visszacsatlakozni csak friendeken keresztül.

    Ez egy bug mert ha olyan mapra váltasz ami nincs a startban meghatározott mapgoupba akkor befosik a direkt csati.

    Majd nemsokára közzéteszek a webadminba egy linket egy példa fájlhoz hogy lehet a gouphoz hozzáadni pályákat. De később a webadminba lehetőség lesz a startline béli dolgokat megadni ami a játékmód változtatásokhoz is kell.
  • GaBenc
    #73807
    http://synhosting.eu/
  • GaBenc
    #73806
    Kérem tisztelettel a Synhostingjovoltából a Járókeret (94.199.178.244:27080) mint CSGO szerver megy tovább. Mindenkit várunk szeretettel.
  • envagyokapeter
    #73805
    Sziasztok!

    Amikor másodjára indítok el egy pályát mindig lefagy és programhibára hivatkozik... Ki lehet ezt valahogy küszöbölni?
  • Lacccca
    #73804
    Erre csak anynit tudok mondani hogy végre de ez még így is kevés és a Valve is tudja és sztem ezt még fogják emelni valmaikor mivel már a netkapcsoaltok bőven bírják az adatforgalmat.

    Sok tick tok játékos elég szépen kitölti ezt a 30K-t is egyébként.
    A rate meg tkp a küldöt csomagok maximális mérete. Ha egy csomag nagyobb mint a egadott érték azt cska a következő tick ben küldi és ugye ha sokszor túllépi a csomagméretet akkor torlódás jön létre mint péntek délután Bp M3 -as kivezetőjén :D ami egyenlő a Choke-al ez meg anomáliákhoz vezethet legrosszabb esetben oylan 30-40 es choke felett már dobálja el a csomagokat a kliens ami a LOSS és akkor jön a Lagger buli.

    Röviden tömören..

    Ezért kellene a max értéket eltörölni és csak min értéket lehessen beállítani.
    Habár ennek is van egy hátulütője ami miatt van max érték ugyanis ha túl sok csomaggal bombázott kliens is bemondhatja az unalmas mert lehet a net jó csak a CPU nem képes feldolgozni. Ilyen esetekbe szintén choke és loss jön létre de a különböző "overflow" üzenetek is megjelennek a konzolba és bada bum kliens leszakad a szerverről (jobb esetben, rosszabb esetben szétfagy a gém és ennek a kihasználására már volt sajnos példa, mert a sok vérpistike nem tudja mivel elütni az időt és ezé inkább felmegy egy szerverre és elbassza mindenki játékát)
  • Narxis
    #73803
    hmm

    Source Engine Changes (TF2, DoD:S, HL2:DM)
    Updated client rate value to default to 30000 to improve network performance for most players
    Rate was previously set by Steam’s Internet connection speed setting
    Updated client rate value to be stored in the config.cfg file
  • kifli
    #73802
    ha játékban nem látod a spray logokat, az több okból is lehet:


    fps cfg-be ki szokták kapcsolni vagy sv_pure 2 van a szerveren. Vagy sv_pure 1 csak whitelistben nincs benne a spray. sv_pure 0-nál mindenféleképpen látszódik.


    Saját spraylogónak, pedig, ha jóltudom mióta új motort kapott a játék, csak bizonyos méretű kép mehet. Esetleg próbáld más formátumra alakítani a képet, valami képszerkesztővel. png, bmp, vtf vagy tga.

  • BewK
    #73801
    Lefagyás az ha jól tudom mostanában mindenkinek szokta csinálni az első alkalommal mikor crate servert indít, a sprayhez meg valami parancs kell hogy lásd.
    De ha rosszul tudnám akkor majd szőke kijavít :D
  • envagyokapeter
    #73800
    Mostmár minden oké, annyi van még hogy bár megcsináltam ahogy mondtad a dolgokat két problémát vettem észre.
    Az egyik (ez fennáll akkor is ha teljesen szűz, gui és scriptmentes a css)
    Elindítok egy aztec-ot aztán kilépek a menübe megint elindítok egy aztecot és lefagy programhibára hivatkozik... Ez az egyik. A másik hogy se a szűz css se a scriptelt esetében nem tudok spraylogot berakni... Ahogy kiválasztom a sima jpeg filet úgy a menüben sem változik meg, a játékban pedig hallom a spray hangot de nem történik semmi.
  • envagyokapeter
    #73799
    okosodom, köszönöm!
  • Lacccca
    #73798
    Mert nem az a parancs.
    mp_restartgame 1
  • envagyokapeter
    #73797
    Már csak annyit kérdeznék hogy a CS source-ben miért nem működik az sv_restartround, a map, a restart parancs?
  • envagyokapeter
    #73796
    Köszi Szőke!
  • Lacccca
    #73795
    CFG+scripts mappa tartalma kell neked, többit kukázd
  • envagyokapeter
    #73794
    Nekem nem kellene grafikusan átalakított gui menü, elég lenne egy olyan módosítás hogy benne legyenek a beállításoknál a gyorselővétel a primary, secondary weapon, he, smoke, flash gránátnál, c4-nél és persze a gyorsvásárlások. Hogy? Miként? Valaki csak tud segíteni ebben....
  • envagyokapeter
    #73793
    Megpróbáltam bemásolni és a beállításoknál meg is jelenik a primary weapon és a többi viszont hiába nyomok rá az alkalmaz-ra és próbálom a játékban nem működik...
  • Lacccca
    #73792
    Ami neked kell az csak a cfg mappában lévő része lesz
  • envagyokapeter
    #73791
    Köszi Szőke!

    Erre gondoltam én is de sajnos nem megy... Nemtom mit hol keressek. Nem tudnál segíteni? Légyszi...
  • Lacccca
    #73790
    Ha nem tört akkor kompatibilitási gondok vannak csak. Ami neked kell az csak a bindek a guiból egyébként. AZt könnyű kihámozni külön is és akkor még gui se kell telepítéshez.