446
Star Ocean
  • rolika
    #246
    hosszú menet lesz ez a játék...
    sehol nem vagyok benne, s máris 14 órán állok... :)

    ezt onnan gondolom, hogy bejártam 100%-ra valamelyik pályát, és kaptam valami kütyüt, és kiírta mellé, hogy 1/144... pfff
  • rolika
    #245
    fúú, hát ez nagyon király egy game!
    a harc még mindig konfúz, bár a real-time jellegéből adódóan nem is várhattam mást... ennek ellenére nagyon sok lehetőség van benne, egyelőre csak pakolgatom ide-oda a battle skill-eket, centizek a capacity point-okkal, meg nyomkodom a gombokat, próbálok rendszert belevinni :)
    iszonyú komolyan össze van rakva a játék: csak a dictionary-ban olvastam 2 óra hosszat a háttérinfókat (fajokról, bolygókról, mindenről)
    ja, és nagyon szép a grafikája (meg marha jól szól erősítőn)
  • Sephi
    #244
    Meszirol jelold ki az ellent majd tartsd nyomva a kort mire feloki aztan ujra kor majd X es X es megint kor.

    A leggjob kombo :DD
  • musha
    #243
    ez legyen a legnagyobb baj egy játékkal ^^
  • rolika
    #242
    azért ez nem olyan játék, hogy centizni kelljen...

    és csak az a baj vele, hogy ha az analóg kar érzékelné, amire tk. kitalálták, akkor nem úgy lódulna meg a karim, mint mérgezett egér
  • musha
    #241
    oké, bocs, rosszul olvastam. de akkor sem tudom miért baj ez, szerintem sokkal könnyebb ezt így használni, mint centizni az analóg karon.
  • musha
    #240
    menet közben próbáltad már a kört megnyomni? hasznos.
  • Sephi
    #239
    :DDD
  • rolika
    #238
    ehh, egy dolog azért idegesít: ha már ott árválkodik a dualshock-on az a szerencsétlen analóg kar, miért nem használják? miért kell külön gomb a sétához? biztos őrült nehéz lett volna implementálni...
  • rolika
    #237
    faszályos kis játék
    a harc kicsit konfúz még, de majd belejövök
    most csekkolom a honlapot, mert a manual tele van "ha bővebb információra van szüksége, keresse fel a www.starocean-europe.com -ot"-utalásokkal :)
  • Sephi
    #236
    Mikkel ?:DDDD
  • CHEAPBOY
    #235
    már meginn egy szal... alcimu topic:)
  • rolika
    #234
    itt van a kezemben :)
    mácsak a meló végét kell megvárnom...
  • Sephi
    #233
    Gratz!
  • rolika
    #232
    hűha, állítólag a héten befut :)
  • Sephi
    #231
    Fuhh... en belefaradtam abba a kemeny harom vagy negy komboba amit a foszereplom tud :)))
  • musha
    #230
    nekem pont a harcrendszer tetszik a legjobban (na jó a sztori is).
  • Sephi
    #229
    Mint mondotam nem feltetlenul rosz ... csak faraszto.
  • Tyler Durden
    #228
    Szerintem nem rossz a harcrendszer sem, bár ízlések és pofonok..
    Neki kellene állnom végignyomni, de vhogy nincs lelkierőm hozzá (:
  • Sephi
    #227
    Nem rosz jatek! Szep es kivalo sztoryja van!

    De szvsz a harcrendszer , ami a elejen fasza de kesobb faraszto , naon rosz fenyt vett az egesz jatekra....
  • rolika
    #226
    már késő :)
    rohadtul beleéltem magam :)
  • Sephi
    #225
    Ne eld bele magad...eleg faraszto gama :(

    Nemaszondom hogy szar de szvsz faraszto.
  • rolika
    #224
    még mindig semmi...
  • rolika
    #223
    ehh, még nincs sehol... :(
  • rolika
    #222
    remélem, csíp, hamar szállítod, mert megrendeltem ám! :)
  • Sephi
    #221
    Az bisztos! Mar megvan a Shadow Hearts 2 de amig ezt nem toltam vegig nem fogok neki a masiknak!
  • musha
    #220
    Az FF-eket felesleges néznem, mert a 7 óta 3 és 4 cd-sek, ps2 óta meg ugye dvd. a 7-8-9-nél persze az utolsó cd már rövidebb volt, mert a végén mindenképp voltak videók, amik sok helyet foglaltak. azt én sem hiszem, hogy rengeteg új helyszín lesz, de valamilyen formában biztos vagyok benne, hogy be lehet járni az összes helyszínt, meg gondolom lesz még néhány aljáték. a részfejezetek száma jóval kevesebb a leírás alapján, de nem biztos, hogy rövidebb lesz. meg ha az első lemez végén lezárulna a sztori, már akkor sem lenne rövid :)
  • Sephi
    #219
    Hat en nem remelem hogy a masodik DVD is tartalmazna ugyanennyi jatek idot.

    Nezd meg pl a FF sorozatokat vagy a Xenogears. Vegulis semmi extra nincs a storyin kivul.

    ugyertem a xenogears vilaga egy CD-re is rafert volna de a story miatt kellet a masodik cd. Es mivel hat a masodik cd-en levo story mar rovid volt ezert egyesek nem ertettek miert lett 2 Cd-es a cucc. Kesobb ra lehett jonni hogy azert lett 2-cd-es mert a masodik Cd-en is rajta kellet lenni az elso Cd-en levo vilagnak. Tehat akarhova mehetunk vissza. Ez igy van megoldva a regi PS-es FF-knel is.
  • musha
    #218
    rézért:)

    igen, az után vagyok én is. nem mondom, hogy mi után pont, mert kissé spoileres lenne ^^
    de nem vagyok sokkal előrébb. és kb. 45 órát játszottam eddig, még van egy kevés az első dvd-ről, és ott van még a teljes második. nem rövid :)
  • Sephi
    #217
    Te hol tartasz? En mar jo meszze vagyok! Most voltam a banyakba valami femert!
  • musha
    #216
    és milyen jó játék!
  • aabyssx
    #215
    Hihetetlen! Az alábbi kép egy PAL verzióról van! Egy JRPG! PAL területen! Ilyen nincs is!
    Jajj, ezt is megértem. Mindjárt sírok...

    / hüpp



    BTW 1 évvel a japán megjelenés után...
  • Sephi
    #214
    En is lemaradtam sajnos. De majd potolom holnap!
  • Tyler Durden
    #213
    sajnos még nem tartok ott, marhára nincs időm gamelni sajna, le vagyok maradva szerintem ultrán.. :I
  • musha
    #212
    elkezdte már valaki az Item Creation-t? nem gyenge `aljáték` :)
    nem teljesen tiszta még minden, de jó sok lehetőség rejlik benne, ez már most látszik.
  • Sephi
    #211
    Jaja az van nekem is! :) Kellemes cucc :)
  • musha
    #210
    ja, néhányszor én is beszoptam, hogy egy térkép 80 százalékát bejártam, aztán jött valami olyan ellenfél, aki kinyírta a csapatot. Fresh Sage-ből nem árt, ha van 20 a tarsolyban.
  • Tyler Durden
    #209
    nekem hasonló, csak CLiffnek nem a fullos van berakva, de lehet, hogykipróbálom úgy.. kicsit hamar lefexenek az emberek néha..
  • musha
    #208
    Nelnek Focus your attack és Cliffnek Attack enemy with all your might
  • Tyler Durden
    #207
    Nahh 1 kérdésem lenne, ti milyen taticsot állítotok be a másik 2 embernek akivel nem harcoltok? Kicsit kezd idegesíteni, hogy elég hamar megfexenek 1 komolyabb csatában..