446
Star Ocean
  • yume16
    #286
    mét nem:( Sztem naon ariii^^ Hol rekedtél meg? Jah Jelenlegi csapatom: Roger-Albel-Nel (Kokyousen RUULZ!!! XD) nagyon irtok^^
    Kivettem a csapatbol Faytet és Cliffet mert magasabb szinten sokkal gyengébbek mint Albel és a kis fairy kid^^ Most a Lava Caves-ben tartok és ugy érzem a játék nehézségi szintje(az ellenfelek) drasztikusan nött... Nem baj azért gyakok sokat hadd fejlödjek ugyis ráérek továbbmenni^^ Remélem lesz cg animácioban Albel annyira imádom^^ Jah és naon sajnálom hogy nincs japán szinkron.:(
  • musha
    #285
    ja én nem sokkal azután rekedtem meg, hogy Albel beáll a csapatba. Rogert én annyira nem csipáztam ;)
  • yume16
    #284
    mindegy már ovábbmentem^^az volt a gond hogy hogy kiirta ugye hogy a szomorú és a dühös arc váltakozik...erre nem a szomorut kellett játszani hanem a mgladet mert az arc szinétöl függött a dallam^^egyébként használtátok Rogert?Tuod a kis tökmago¢t^^Olyan édi és mellesleg szerintem nagyon hasznos^^ Jah és Albel rula merthogy öt is nagyon szeressük^^
  • musha
    #283
    figy, ha ellenfél jön, akkor biztos, hogy nem a jó dallamot játszod. ha jót nyomsz, akkor kinyílik a kapu.
  • yume16
    #282
    Igen tudom.
    Van:
    funny-rövid gyenge-sárga
    glad-rövid erős-szürke
    sad-hosszú gyenge-zöld
    angry-hosszú erős-piros
    A prob csak az hogy hiába nyomom a jo dallamot a kellő színű formánál nem történik semmi mindig megkapom az ellenfelet nembirok tovább menni:((((HEEEEEEEEELP:((((
  • musha
    #281
    nem tudom már, hogy melyik melyik, de négy féle (!) sípolást tudsz produkálni. számít ugyanis az is, hogy hosszan vagy röviden nyomod az adott gombot.
  • Sephi
    #280
    Phuuu :(... nem emlekszem mar....
  • yume16
    #279
    'Chiwa!
    Na most segitségre lenne szükségwm biztos tudtok tanácsot adni ^^
    Star ocean 3... Épp a Bar romoknál tartok ahol a sárkányfuvolával kell szórakozni a sárkányfejeket ábrázoló ajtóknál.A gondom csak az, hogy vannak ugye hangulatváltós ajtók...És hiába fujom meg a jo dallamot a kellö pillanatban(kéknél ugye szomoru prisnál meg dühös) nem nyilik ki az ajto...Teljesen feladtam már pedig nagyon szeretnék már továbbmenni. Légyszi segitsetek:(
  • Sephi
    #278
    Nem gond. Siman visszalehet majd jonni :D
  • rolika
    #277
    kira.. tökre idegesített, hogy nem tudok bemenni 1-2 helyre. azt hittem, valamit nem vettem észre, és 3x körbejártam az egész dungeon-t, hiába :)
  • Sephi
    #276
    En is azt akartam irni. Van csomo hely ahova a hauler nem tud bemenni.
  • Devla
    #275
    En arrol beszelek, mikor mar reg kiszalltal a haulerbol, es gyalog utban van par szikla.
  • musha
    #274
    nem egészen. van olyan hauler, amelyik át tudja törni (asszem az agresszív). de van kavarás azért a dologgal. mondom gamefaqs.com-on van külön erről ismertető. mellesleg én amikor először ott jártam megcsináltam, meg lehet (a legértékesebb cucc ott ha jól emlékszem az Earth Pixie).
  • Devla
    #273
    Biztos lattal mar olyat, mikor egyertelmuen lehet latni egy ladat, de egy kohalom eltorlaszolja az utat. Ezekert vissza kell setalgatni kesobb.
  • Sephi
    #272
    Vissza amikor mar alkalmad lesz a koveket felrobantani es az ottani cuccost elvenni :D
  • rolika
    #271
    erre én is rájöttem, úgy 10 perc után :)

    "A jateknak azon a pontjan ugyse tudod teljesen megcsinalni azt a reszt"
    miért később vissza lehet jönni???
  • Devla
    #270
    A jateknak azon a pontjan ugyse tudod teljesen megcsinalni azt a reszt. En a legtobb titkos helyet megkerestem, aztan gyorsan tavoztam. Nekem nem jott be tulzottan az a resz, eleg idegesito :)
  • musha
    #269
    a Haulerekről természetesen.
  • musha
    #268
    érdemes körülnézni a gamefaqs oldalán, van erről külön egy ismertető, hogy mit hogyan érdemes, illetve mit hol találsz.
  • rolika
    #267
    az, csak kéne egyszerre 3-4 óra, míg belejövök és megcsinálom :)
    vagy keveset mondtam? :)
  • Sephi
    #266
    A naon szorakoztato resz volt :D
  • rolika
    #265
    nincs időm játszani vele...
    pedig tetszik :) a harc is. állandón pauzálni kell, és akkor majdnem olyan, mintha körökre lenne osztva :-D
    most ott vagyok, hogy egy haulert kell irányítgatnom síneken, szóval még sehol... böszme jószágok ezek a haulerek. k.rvára nem arra mennek, amerre én akarok. és ha minden kis zugot be akarok járni (bonus stuffz-ért :), akkor gondolom az összes kretén teknőcöt ki kell próbálnom: az egyik csak jobbra megy, a másik ugrik, a harmadik pont ellenkezőleg reagál... pfff
  • Sephi
    #264
    Legyen!
  • musha
    #263
    hát abban megegyezhetünk, hogy nem egy FFX, de nagyon jó játék.
  • Sephi
    #262
    Nem nem nem! Ne ertsetek felre! Nagyon sokaknak teccik a jatek de nem erte el a kivant "teccesi szintet" ugy ahogy a FFX elotti Square jatekok. Sajnos uj korban elunk es nehez mindekinek a kedvebe jarni.
  • Devla
    #261
    Bukas? Ugye viccelsz. Volt jobb is? Ketsegtelen. Sajna el kell fogadni, hogy a FFX egy megismetelhetetlen muremek volt, nem lehet elvarni hogy egy jatekfejleszto ceg mindig uberelje az addigi (kb 20 ev alatt) legjobb jatekat.
  • musha
    #260
    már akinek...nekem nagyon tetszenek (az FF X-2 is), és talán nem véletlenül volt hosszú-hosszú hónapokig toplista vezető a GameFAQs oldalon a Star Ocean. akkora bukás nem lehetett.
  • Sephi
    #259
    Nos ha a FFXII is ilyen lesz akkor en szemelyesen robbantom fel a Square-Enix muveket mert az utobbi evek jatekai amiket kiadtak mind egy nagy bukas volt. Marmint eladasi es teccesi szinten.
  • musha
    #258
    az, hogy mással is ugyanzet csinálod, az nem a játék hibája...
    minden extra támadás tápolódik minél többet használod. logikus, hogy ha ezt az egyféle kombót nyomtad, akkor az ehhez rendelt skillek fejlődnek és a többi lemarad. ezért ha a játék közepén előveszel valami mást, persze hogy gyengének fogod találni. arról nem beszélve, hogy azokat a symbology-kat amiknek sokáig tart a megidézése valamilyen taktikához kell kötni (pl előreküldöd közben a másik kettőt, amíg kántálsz).

    ezzel persze nem azt akarom, hogy tessen neked, de egy ilyen jó harcrendszert nem érzem jogosnak bárki részéről ha szidja.

    no meg az FFXII is eléggé hasonló lesz az előzetesek alapján.
  • Sephi
    #257
    Pontosan hogy az a lenyeg hogy teccet! Nekem a harc nem teccik! Tehat ergo nem elvezem!
  • rolika
    #256
    szerintem jó, hogy nem egy mortal kombat lett belőle
    nagyon rühelleném, hogy kombinációkat tanulgassak
    azt sem használom, amit mondasz
    próbálok ésszel menni, pauzálok állandóan

    és ha csak ez az egy kombó is van, a kimenetel mindig más, mert mások a támadások, amiket a gombokhoz rendelsz

    nekem tetszik és pompásan elvagyok vele :) ez a lényeg egy játéknál, nem?
  • Sephi
    #255
    Minek? Azzal is ugyanazt csinalom! Symbologi? Olyan gyengek a magiak hogy amig megidezem adig ketszer is megolom melee tamadassal.
  • Luiprima
    #254
    Én is a harcrendszer miatt hagytam abba nekem nem jött be de a sztori az jó.
  • musha
    #253
    ha csak ezt nyomkodod, úgy persze hogy unalmas, de ott van a symbology, illetve átválthatsz más karakterre is ha már nagyon unod. szerintem jó ez.
  • Sephi
    #252
    Mi a jo benne? Ket gombot kell nyomni es tuti nyers... a tobbi dolgogal nem is erdemes peobalkozni ha ennyire egyszeru es unalmas.

    O + O + X + O

    Ezzel mindeki kinyirok egy ket utes utan. Tehat a harcrendszer baszotul nagy baromsag. De erdekes hogy az elozo Star Ocean-ba 100x jobb volt a harc. Emlekszem azt egyenesen elveztem :D
  • musha
    #251
    a harcrendszer alapjában véve szerintem nagyon jó, legfeljebb színesíthettek volna rajta, esetleg idézéseket belerakhattak volna, ilyesmi. de maga a szisztéma nagyon jó (meglátásom szerint)
  • Sephi
    #250
    Aze a ketto eg es fold. A Star Ocean-ba (mar a Disc 2 felenel voltam amikor meguntam de total) eleg ha siman kombozol non-stop ugyanazal a csellel...

    Nehogy felreertsetek! Nekem a jatek harcrendszerevel van a bajom es semmi massal! A story nagyon jo es a jatekmenet is de a harc kikeszit.
  • musha
    #249
    megéri ez a játék a `fáradságot`.
  • Tyler Durden
    #248
    szerintem úgy, ahogy neked a GTA:SA-hoz
  • Sephi
    #247
    Puhh hogy van turelmed? :D