14
  • Sheltem
    #14
    Alapvetően rossz a cikk. Az A85 az A75 utódja. Az A80 utódja még nem ismert. Aki kétkedik benne hívja fel a Canont. Budai Péter kicsit odafigyelhetne....
  • Mage
    #13
    Ezen lehet kézzel állítani az exponálási időt?
  • AtisH
    #12
    Ennek nagy értelme van: hozzá adnak 1-2 fícsőrt, meg el is vesznek belőle... Ettől néha falra tudnék mászni. Ilyenkor felejtős az egész és más gyártó palettáját veszem górcső alá.
  • Gladiator
    #11
    Hát a 10 fps-nek jó osk értelme van. Viszont amúgy pofás. kisebb is, meg jóval könyebb. Meg tetszik a vízalatti témamód. Amúgy télleg nem sok értelme van az újításoknak. A kicsit is igényes fotós alapba nem használ digizoomot. Inkább fejlesztenék az optikait. na, mind1, én úgyis kamerapárti vagyok. télelg, kamerákról mért nem írnak soha, mindig csak fényképezőkrőlsubm cikk:(
  • Lateralus
    #10
    A 640*480-ast 10 fps-el 30 másodpercig. A többi asszem maradt.
  • Shogun
    #9
    hát nemtom de ezért nem kellett volna "fejleszteni" a 80asat mert ezt nem is mondanam fejlesztésnek
    a digitzoomal télleg ki lehet torolni a seggunket masra nem nagyon jo, mármint az a 4 tizedszeres plussz amit kapott a 85os

    amugyn ekem egy 80as van és kurvára meg vagyok vele elégedve szal messze nem a gépet fikazom hanem ezt az ugynevezett fejlesztest

    ja és azt nem Mlítették hogy hány fpsel veszi fel a mozgoképet mert asszem a 80as 15el veszi
  • harcu
    #8
    Baromi jó, nagyobb lett a digitális zoom. Parasztvakítás überbrutál szinten.
  • Dzsini
    #7
    300euros bemutatkozó ára lesz.
  • Power
    #6
    Szerintem meg:
    A75 + A80 - kihajtható LCD. :)
    Az A80-nak tényleg kihajtható LCD volt az "értelme". Biztos túl drága a gyártása ezért inkább kihagyták, az A85-öt ocsóért tudják majd nyomatni.
  • Dzsini
    #5
    a hátulja alapján (ami itt jól nem látszik) A75 design :)
  • ThomasTheKoRner
    #4
    Hát elég érdekes mert az A80-nak a legnagyobb ujdonsága a kihajtható lcd volt,na meg a 4 Mp.
    Erre most kihozzák tök ugyanazt A70 designal?
    Érdekes....és elszomorító egyben.
  • Blasta
    #3
    De nagyon várom már
  • Biboldeaux
    #2
    Szerintem ez az A75 frissített változata, de ez részletkérdés.
  • gz8
    #1
    Nyami! Kíváncsi vagyok rá!