1414


Minden idők egyik legjobb körökre osztott stratégiai játékának a folytatása.

Megjelenés talán soha...

  • Montanosz
    #1094
    kijött a Falling Skies The Game is ilyen stilusban))
  • Montanosz
    #1093
    köszi, na pedig azt elfoglaltam, azt hittem külön helyszin a helikopter))
  • Marinecorps
    #1092
    Gondolom a Back in Action-el játszol. Cambriától nyugtra van egy farm, és annak a déli részén van a lezuhant helikopter.
    Utoljára szerkesztette: Marinecorps, 2014.09.22. 06:13:18
  • Montanosz
    #1091
    a helikoptert a gyémántokkal hol találom? cambriatol nyugatra már átdurtam mindent de nem találom
  • Kotomicuki
    #1090
    Azért ezt nem mondanám, inkább azt, hogy neked a pap helyett a paplan jön be! :)

    Az E5-ben külön értékeltem, hogy "1000 éves" vasakon is elszaladgált!
  • Noodlee
    #1089
    Nem az erősséggel volt gondom, hanem hogy alapból szarok voltak :)
  • Kotomicuki
    #1088
    Az E5-öt kipróbáltad nehéz fokozaton is, amikor se emberekre se fegyverekre nincs pénzed, de 2-3 ellenséges egység cirkál együtt?
    Nekem nagyon bejött az akár órákig tartó ostrom/csata, mert 3 felől jött még 20+ emberes erősítés a már meglévő 40-hez...
    Bár, az is igaz, hogy én egyből a Badass mod-dal feljavítva (is) játszottam vele.
  • Noodlee
    #1087
    Brigade, Hired, 7.62 próbálva, de sajnos harmat gyengék voltak.
  • Montanosz
    #1086
    ugy kb ezek szedtem össze amik hasonlok, sztem több nem is nagyon van))

    Breach and Clear
    brigade e5
    Hired Guns: The Jagged Edge
    Hammer & Sickle
    LATEST ON GROUND ZERO: GENESIS OF A NEW WORLD
    7.62 High Calibre
    Wages of War: The Business of Battle
  • Fenrir
    #1085
    Ez jó hír, eddig csak jókat írtak róla a béta teszterek. Talán most lesz egy jó kis JA reboot :)
  • Rayden02
    #1084
    Jagged Alliance: Flashback To Be Officially Released On October 21st, New Update Hits Early Access
  • Montanosz
    #1083
    igen igen, de most van szabad időm tavaly áprilisa ota gondolom neki ülök az "uj"-nak is))

  • Noodlee
    #1082
    Amúgy a második rész a legjobb, a többi csak gyenge utánzat.
  • Noodlee
    #1081
    Nem írtad, hogy a Back in Actionnel játszol. Előtte a 2. rész volt a téma, ebből gondoltam, hogy te is arról beszélsz :P
  • Montanosz
    #1080
    mindegy mert nem lényeg már annyira mert egyik csapatomat mindig a bánya közelében tartom és csak azt támadják mindig, mondjuk a videon másik játék van talán a második része nem a back in action
  • Noodlee
    #1079
    Ugyan úgy fejleszted a miliciát, ahogy tanítod egyik csapattaggal a másikat.
    Ennek a videonak az elején is mutatja hogy:
  • Montanosz
    #1078
    a silent storm complet most a mediamarktban 300forint ingyen kiszállitással))
  • Montanosz
    #1077
    vannak de max 3fő mig az ellen 8-11
    hogy lehet fejleszteni?
    (bocsi biztos van rá utalás a topikban de az uj forumban nincs alul már kereső)
  • Noodlee
    #1076
    Tegyél oda miliciát, és fejleszd is őket.
  • Montanosz
    #1075
    az ellen mit lehet tenni hogy ne támadják folyamatosan az elfoglalt területeimet?
    mert elég unalmas hogy napok ota ugyanazt a bányát meg uttorlaszt kell ujra meg ujra elfoglalanom mivel a milicia nem tudja megvédeni mivel azok 2-3-an vannak mig az ellenfél 8-11 fővel jön??
  • Noodlee
    #1074
    Nagyon kemény! Néztem belőle videot, pont olyan, mint a játék.
  • Agamemnon
    #1073
    Még nem linkelte senki, köszi!
  • Montanosz
    #1072
    androidra is ha még valaki nem linkelte

    JA 2 android
  • Fenrir
    #1071
    JAF-ot már elég erősen bétatesztelik.
  • Agamemnon
    #1070
    Sehol semmi újdonság?
  • ToMy_
    #1069
    Jagged Alliance - Flashback (Early Access)
    Úgy néz ki, lesz belőle valami, már van a Steam-en Early Access.
  • Rayden02
    #1068
    Jagged Alliance Flashback v0.2 Cracked-3DM
  • dartonite
    #1067
    Sajnos ezzel a moddal ugyanugy fagy.Hiaba a jogtiszta szoftver ugy latszik,ez nem ezen mulik.
    Visszaraktam az alapjatekot,most azzal tolom.
    Csak baromira hianyzik a pancel a militia-rol.
  • dartonite
    #1066
    Koszonet,igy fogok tenni!
  • Marinecorps
    #1065
    A blue dawn nincs hozzáogazítva az 1.13-hoz(ami néhány nagyobb változást hozott). Meglehet ezért fagy a játék. Javaslom a combat evolved modot helyette.
  • Noodlee
    #1064
    Igen. Nálam is voltak gondok. Az 1.13-as patchel meg már a legelső térképen kifagy a játék, ha a terület egy bizonyos részére érek. :(
  • dartonite
    #1063
    Behuztam leertekelve vegre a JA-BIAt.
    Esetleg masnal is elofordult hogy egy-egy sima palyabetoltesnel kivag a desktopra?
    Egyetlen modot raktam fel,a blue dawn-t.
    File integraciot is probaltam parszor,de ugyanaz az eredmeny.
    Javaslat esetleg?
  • Montanosz
    #1062
    talán egy kis potlásnak jó

    Breach and Clear

  • Fenrir
    #1061
    Itt egy kis fejlődés történet, a Game Series részt nézd át.
  • Zero 7th
    #1060
    Elvesztettem a fonalat, segítsetek már! Hogy áll most ez a frencsájz?
    Ami biztos, hogy van a Jagged 2. Azt játszom most újra, kb tizedszer.
    Volt egymással párhuzamosan a 3 és a 3D, azokkal mi lett?
    Aztán volt egy olyan rész, aminek nem sikerült megszereznie a Jagged jogait, és más karakterek voltak benne, de a játékmenet állítólag fasza, annak mi a címe? És jó az?
    Aztán lett ez a Back in Action, ami így első ránézésre nem is lenne talán rossz, de saját karakter miért nem lehet?
    Meg látom a Jagged Online-t, amin meg komolyan befosok, MMO, de nincs benne coop, meg egyébként is egy kalap szarnak tűnik.
    Meg akkor készül most egy Kickstarteres is?
  • Fenrir
    #1059
    Talán még az első stretch goal is meglesz.
  • bestGP
    #1058
    meglett :P
  • Fenrir
    #1057
    Uraim, 61 óra maradt a Jagged Alliance: Flashback KS kampányából. Aki úgy érzi, hogy beszáll a finanszírozásba, hogy a játék elkészülhessen az itt megteheti.
  • Fenrir
    #1056
    Igazából az ideális a JA2 1.13 lenne egy korszerű grafikával és animációval. Minden mást úgy kéne hagyni ahogyan a modderek megcsinálták.

    Az lenne a tökéletes játék.
  • bestGP
    #1055
    ezerszer inkább játszanék honapokat commandos jellegü, régi ja2 feelingü, az akkori merc-eket hasznalva, sztoriba befuzve, sok uj karakterrel (a régiek mellett) megaldott jagged alliancével, arulcotol teljesen távol. sőt berakhatnék enrico-t mint a fö csavót (de játékban láthatóra, mozdithatora, akit védeni kell kb.)

    remélem.inkabb a ja 2 re fog hasonlítani. ez az új ez hányás, a netessel még el lehetett bohóckodni pár honapot, de megunós volt (nekem).

    nem kell a csilivilli grafika, a 2 vel tényleg éveket basztam el, és az élmény mindenért kárpotolt..