1413


Minden idők egyik legjobb körökre osztott stratégiai játékának a folytatása.

Megjelenés talán soha...

  • Papa01 #1253
    Köszi a választ! :) Igen így csinálom, csak a páncélok elég drágák és gondoltam, hátha nekem kerülte el valami a figyelmem.... :)
  • ToMy_
    #1252
    Csak fegyvert lehet javítani, megfelelően képzett emberrel, illetve a rongálódás mértékétől függően vagy toolkit-tel (nagyon rosszakat), vagy field cleaning kit-tel (kevésbé rosszakat)

    Ruhákat, mellényeket, sisakokat nem lehet rendberakni, viszont ráadhatod a milicistákra, azoknak jók lesznek. Ugyanígy a nagyon rongálódott fegyvereket is odaadhatod azoknak, náluk elvileg nincs egyik esetben sem penalty az állapot miatt.
    Venni meg a webshopból érdemes, vagy a drasseni kocsmárostól.
  • Papa01 #1251
    Sziasztok!
    Azt esetleg meg tudnátok mondani, hogy páncélt, ruházatot lehet javítani? Vagy csak fegyvereket?

    Köszi! :)
  • Montanosz
    #1250
    namifene :-D
  • Papa01 #1249
    Köszi az infókat, van is ilyen újság az egyik emberemnél.. :D
  • ToMy_
    #1248
    Amúgy ha eladtál valamit, amiről kiderült, hogy mégiscsak kell, vissza lehet menni a vevőhöz, és vissza lehet tőle vásárolni, az ilyen tárgyak ott maradnak az inventory-jában.
  • ToMy_
    #1247
    Az exotic lesbian magazine-t be lehet cserélni az egyik női NPC-nél valamelyik bárban egy auto rocket rifle-re.
  • Montanosz
    #1246
    asszem az csak szinesiti a játékot
  • Papa01 #1245
    Urak, a magazinokat lehet használni valamire?
  • Papa01 #1244
    Köszönöm a válaszokat! :)
  • Berkut111
    #1243
    Az ellenséges loot-bol lehet/kell/gazdaságos felszerelni a milíciát. Miután elfoglaltad az első banyát mar viszonylag normális fegyverekkel jönnek. En 2-3 napot dekkoltam ott, hogy mindenki fel legyen szerelve normálisan. Azután Cambria-nal lehet ugyan ezt eljátszani.
    Utoljára szerkesztette: Berkut111, 2020.10.24. 11:40:23
  • Montanosz
    #1242
    elfoglalt területen tudod őket toborozni és fegyvert adni nekik meg felszerelést de echte önálloan ténykednek szal neked kell támogatni őket, azért általában elegen vannak
    harcok alkalmábol mondhatjuk hogy körökre osztott csak hát végül is ez jobb modszer mert megállithaod bármikor és adhatsz ki parancsokat és mégis életszerűb amikor egyszerre történnek a dolgok, amiota ezt alkalmazzák a játékoknál, Cm, Theatre of war stb jobban megszerettem
  • Papa01 #1241
    Sziasztok!

    A Jagged Alliance Back to Action-el kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy a milíciák számát hogyan lehet növelni, illetve képezni?
    Az a 2-3 mókus aki ott lézeng az elfoglalt terültetken önmagában nem sokat ér, felfegyverezni meg nem igazán szeretném őket.. elég nekem a saját csapatom..:)
    Egyébként nem rossz kis játék, persze kár, hogy nem körös, de nagyon jól el vagyok vele. Főleg, hogy van hozzá honosítás.
    Most egyébként 75%-os akcióban van a Steam-en.
    Köszi a válaszokat!
  • TokraFan
    #1240
    Köszönöm az infót, akkor ez igen jól hangzik! Várjuk a játékokat, ha a régi hozzáállással fogják csinálni, nem lesz gond a visszatéréssel.
  • PiszkosFred
    #1239
    Igen, a kezdeti sikerek utan elegge rogos lett az ut, majd az infogrames felvasarolta oket a legvegen, de aztan mentek a franciakkal egyutt a levesbe ok is. Uj tulaj van, de ott van a vezetok kozott Bill Stealey is, aki Meierrel alapitotta anno az MP-t es egyutt hegesztettek az elso XComot és Civet, vagyis maradt valaki (nem is akarki) a regi csapatbol is.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.10.21. 18:32:14
  • TokraFan
    #1238
    Thx! Vajon csak a névhasználat joga került oda valakikhez, vagy az eredeti alapítókból próbálja néhány feléleszteni? Ha jól emlékszem, anno a jogok elkerültek tőlük. Gondolom Sid Meier nincs köztük.

    Egyébként +1, én is együtt npőttem fel a céggel. Már PC XT/AT-n is játszottam játékukkal..
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2020.10.21. 18:22:53
  • PiszkosFred
    #1237
    Idén tértek vissza, fiatalságom kedvenc csapata/kiadója, nagyon drukkolok nekik.

    Az Urban Strife 2021. Q3-ban jön, kvázi egy év múlva.
  • TokraFan
    #1236
    MicroProse??? Azta...Erről még nem hallottam.

    A game ígéretesnek tűnik! Mikorra várható?
  • PiszkosFred
    #1235
    A (z újjászülető) Microprose felkarolta őket, már van trailer is. Milyen egyébként az alfateszt alapján? Mert a trailert látva egy TWD 8-9 szezon által ihletettnek tűnik :)

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.10.20. 14:36:06
  • Montanosz
    #1234
    persze tök korrekt meg full magyar...csináltam neki topikot
  • ToMy_
    #1233
    Első nekifutásra teljesen korrektnek tűnik, mondjuk kicsit casualra sikerült a harcrendszer, nem annyira szofisztikált, mint a nagy előd volt, de el lehet vele játszogatni. A karakterfejlesztés is egyszerű, a bázismenedzsment sem lett túl részletes, szerintem egy 6-os osztályzat a 10-ből.
  • Agamemnon
    #1232
    Na, érdemes kipróbálni?
  • Montanosz
    #1231
    kint van virágboltban a Partisans 1941
    Szerencsére nem commandos klon (csak), akinek a JAG jobban bejön annak is tetszeni fog, időmegállitás/tervezési fázis,stb...most nézem majd irok ha érdemes rá
  • Montanosz
    #1230
    Lesz egy kellemes XVII.században játszódó klón a Black Legend


    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2020.09.23. 00:10:52
  • Montanosz
    #1229
    Company of Crime és a 1971 Project Helios is kint van már virágboltban, de igazából egyik se dobogtatta meg a szívem :-(
  • Agamemnon
    #1228
    Köszi, kipróbálom én is!
  • Montanosz
    #1227
    párbajra is van lehetőség, minden hősnek egyéni képességeik vannak
  • Montanosz
    #1226
    csináltam neki topikot, amugy remek tulajdonságfát is fejleszthetünk, le a kalappal a készítőcsapat előtt
  • PiszkosFred
    #1225
    Jol hangzik, felkeltette az erdeklodest az alapjan, amit leirtal, koszonom :)
  • Montanosz
    #1224
    The feud wild tactics

    Végre egy klón amiről csak áradozni lehet.
    Van kampány,sztori és skirmish mód is.
    A csatáknál sok opcio van, akár össze is vonhatjuk őket. Példa a mellékelt képen az látszik hogy egy fedezék hol és milyen testrészünket takarhatja el és mennyire látszunk. egy fa mögül a vállunk kiloghat vagy a lábunk.
    Lehet olyan lövést leadni ami automatikusan csak ott éri az ellenfelet, mondjuk láb, hogy ne haljon meg csak megsebesüljön igy a családjának tagjait arra kényszeritjük hogy őt probálják megmenteni mig mi a másik iránybol támadunk hogy levágjuk a felakasztott cimboránkat aki az utolsokat rugja
    Természetesen a már más játékban is szokásos funkciok megvannak.
    Egyenlőre nem sokat toltam de ajánlom kiprobálásra tényleg egy remek klon lett!



  • Montanosz
    #1223
    már van virágbolti verzio

  • Montanosz
    #1222

  • hapi
    #1221
    Sikerült bekerülnöm az Urban Strife alpha tesztjébe. Nekem eddig ez tűnik a legközelebb egy jagged alliance 2 örökösnek. Az egyetlen probléma, hogy egy ismeretlen kis román csapat fejleszti, és hát ki tudja befejezik e valaha...
  • Montanosz
    #1220
    ...és ha valakit a fantasy érdekel, szintén stratégiai térkép meg taktikai ahol 3X5fős csapatot mozgathatunk+rpg elemek természetesen

    forged of blood


    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2020.05.16. 12:56:27
  • Montanosz
    #1219
    ja persze gondolom, talán ősszel
  • Agamemnon
    #1218
    De csak egy pár hónap múlva... vagy lemaradtam valamiről?
  • Montanosz
    #1217
    gengszterek is lehetünk most már

  • Montanosz
    #1216
    ja bocs máshol járt a gondolatom adom a linket

    allkeys
  • PiszkosFred
    #1215
    Nalam 7 eurot ir tovabbra is.
  • Montanosz
    #1214
    az Arma tactics most 90 forint a steam-n, annyit nagyon megér