1414


Minden idők egyik legjobb körökre osztott stratégiai játékának a folytatása.

Megjelenés talán soha...

  • Agamemnon
    #1294
    Azt hittem nem vagyok kényes a grafikára, de azért ez tényleg csúnyácska :)
  • Montanosz
    #1293
    Project x29
    Kiprobáltam a játékot, erős RPG vonal.
    Sajna szerintem a grafika elriasztja az emberek többségét...


  • Montanosz
    #1292
    hát toborozhatunk emberkéket hogy egy komplett közösséget épitsünk, egyenlőre csak kocsival száguldoztam és benzint meg effélét kerestem....az egészet elrontja hogy nem lehet a bill konfiguráciot átnevezni, amugy nem lenne rosz de a előre z hátra s nonszensz
  • PiszkosFred
    #1291
    Erdekes koncepcio, de a gameplay videokat nezve picit kiforratlannak tunik, es nem Early Access, vagyis sok valtozas mar nem varhato. Ha kiprobaltad a wiragbolti verziot, lecci irj par mondatot!
  • Montanosz
    #1290
    véletlenül kezembe akadt egy survivor-zombis klon

    Nayati river, most jelent meg,van virágbolti verzio

    https://files.fm/f/rt6n4cyqq

    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2021.08.21. 13:32:28
  • PiszkosFred
    #1289
    Kapott most egy 66%-os akciot Steamen, nem a valaha volt legnagyobb, de 7 euro mar baratinak tekintheto.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.08.10. 09:28:29
  • JonasSandor
    #1288
    2003-ban bezárt már jó 18 éve.
  • PiszkosFred
    #1287
    Eloszor, soha se mondd, hogy soha :) Masodszor, van 3. resze (barcsak ne lenne), es harmadszor, keves az esely ra, de ki tudja, a retro/remake/remaster orulet meg akar el is erheti oket, bar a Sir-Techrol nem tudom, vannak e meg vagy megszuntek.
  • JonasSandor
    #1286
    Ebből már nem lesz soha 3-dik része?
  • TokraFan
    #1285
    Element Space-el játszott valaki? Érdemes megnézni?
  • Montanosz
    #1284
    most mind a három rész egy csomagban 1,40€ még két napig
  • PiszkosFred
    #1283
    steamen is 1 euro, most.
  • Kotomicuki
    #1282
    A fórumában egész sokat csapongtam, mily szép évek voltak még azok (is)...
    Most nézem, hogy a kiadójánál akciósan mindössze 0,84 Euróért beszerezhető az alapjáték.
    Az elő linken, a kicsit lejjebb megtalálható, általam linkelt oldalról meg az Immortal Badass 1.2 mod még mindig letölthető, ha minden igaz.
    Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2021.05.28. 19:06:47
  • Montanosz
    #1281
    köszi,köszi...mondjuk nem vészes mert telefonnal forditom a 7.62t is de csak kényelmesebb lenne
  • Kotomicuki
    #1280
    Sajnos, én sem találom, mert az még az XP-s korszakomban volt, ahonnan nem tudtam mindent átmenteni.
    De berakom a keresési listámba, hátha vkinél még meglesz az ismeretségi körömben.
  • Montanosz
    #1279
    eltudná küldeni a magyarítást mert nem találom?
  • Kotomicuki
    #1278
    Nekem az elődje/első része volt a non plus ultra a Brigade E5 a Badass mod-dal kiegészítve.
    Mint egy stratégiai Ghost Recon, egy 3D-s JA2 1.13, imádtam, különösen úgy, hogy volt hozzá magyarítás!
  • TokraFan
    #1277
    Na ezt megnézem, köszi! Megvan Steam-en a játék, még évekkel ezelőtt játszottam is vele.
  • Montanosz
    #1276
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    <SaveRestrict> 2 </SaveRestrict> settings.xml-ben irjátok át 0-ra hogy harcközben is tudjatok menteni
  • Montanosz
    #1275
    Régebben említettem a 7.62 High Calibre játékot ami a Jag2 hajaz.
    7.62 High Calibre - Hard Life a neve, mod de játszhato magában.
    Nagy örömömre fedeztem fel véletlenül pár napja hogy a 2006-s játéknak van egy 2015-ös mindentéren felujitott verzioja amit kb 50 modder évekig fejlesztett, sok pluszban megváltoztatva a játékmenetet, testreszabhatoságot,+100 küldetést fabrikálva,és sok mindent mást. Grafikát is, meg kezeli a széles monitorokat is, nagyobb suly van az RPG elemeken is, a harcrendszer már majdnem tökéletes.
    Két napja tolom, fantasztikus játék élmény.
    Példa van lehetőség hogy várjunk egy várhato felbukkano ellenfélre, és megadhatunk mozgási/tüzelési feltételeket.
    Loot perfect, hamis álruhát is használhatunk, bővebb fegyverválaszték, saját nézet ami nagyot dobb a játékon,felbérelhető zsoldosok,mellék küldetések, pénzügyi és gazdasági menedszment,stb
    A taktikai játékok szerelmeseinek nagyon ajánlott kiprobálni annyira különbözik az eredeti játéktol ha azt már megunta valaki.


  • Montanosz
    #1274
    ha véletlenül valakinek bejött a Jagged Alliance: Rage!, most kijött grafikában meg játékmenetben is teljesen erre hajazó játék csak Merlin korában játszódik a The hand of Merlin
  • Montanosz
    #1273
    bocsánat, nem lehuzni akartam tény és való, inkább ugy irom másra számitottam :-D
  • Cassell
    #1272
    Szerintem pont nem voltak unalmasok a harcok, és valóban nincs minimap benne de a régi játékokban sem volt, az eleje kifejezetten nehéz de a végére már bekönnyült, egy negatívumot tudnék felhozni mégpedig, hogy iszonyú rövid pár óra alatt a végére is értem:(
  • TokraFan
    #1271
    Dehogy, az mindent visz!
  • Montanosz
    #1270
    kicsit biztam a black legendben hogy 17ik századi JAG lesz de unalmas harcokon kivül némi bolyongás egy városban párbeszédekkel oszt csokolom
  • Papa01 #1269
    És az UFO2Extraterrestrials: Battle for Mercury az smafu?
  • TokraFan
    #1268
    Akkor ok, így hirtelen nem ilyennek tűnt. Akkor várós, reméljük jó lesz!
  • PiszkosFred
    #1267
    Tetszetos, koszonom, fel is raktam a wishlistre.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.03.21. 10:38:36
  • Montanosz
    #1266
    ja nem, néztem gameplayeket twichen, olyan a harcrendszere mint a JA-nak, csak megvan fejelve bázismenedzsel meg craftal meg survivor bizbasszal ami remélem jol sül el mert a deadsite nagy csalodás volt pedig majd megvettem a előzetes verziot :-D
  • TokraFan
    #1265
    Ez inkább ilyen Commandos szerűségnak tűnik. Xcom típusúakat jobban várok, de nem nagyon jönnek értelmesek.
  • Montanosz
    #1264
    újabb reménység, tovább gondolva

  • Montanosz
    #1263
    a várva várt urban strife elődje a dead state reanimated ha valaki nem ismerné és hagyományos, ja2/atom rpg szintű játékot keresne körökre osztott harcal de erősebb rpg elemekkel



  • PiszkosFred
    #1262
    Fanaticalon 0.99 euróért van egy steames bundle, benne a JA2 Classic és a JA2 Wildfire-vel (plusz 10 másik régi klasszikus játék). Hátha valakinek hiányzott ez a kettő a gyűjteményből :) (maga a JA2 classic az eredeti 1999-es kiadás, és a JA2: Wildfire mellé rakja be DLC-nek - sajnos jogi okok miatt csak így lehetett megoldani)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.01.01. 20:01:21
  • Agamemnon
    #1261
    Nem kiabáltatok, hogy kint az empire of sin már a virágboltban is :)
  • Montanosz
    #1260
    na talán :-D

    HEATWAVE


  • PiszkosFred
    #1259
    Nem egészen egy hónap múlva (dec.1.) megjelenik az Empire of Sin. A lenti gameplay traieler júniusi, de a műfaj kedvelőinek talán érdekes lehet.

    Elég összetett játék lesz:
    - hatalmas város bejárható helyszínekkel, küldetésekkel és a hozzájuk kapcsolódó kalandjáték elemekkel (npc/bandatag/környezet/stb. interakciókkal),
    - tycoon féle menedzseléssel (a bandánk, majd később az alvilági szervezetet és egységeit - kupik, kaszinók, szeszfőzdék stb. - irányítani is kell),
    - civilization féle diplomáciával (szövetségesi hálózat, ki kinek a hátát fedezi, stb.)
    - és persze tipikus XCOM féle körökre osztott harcokkal (fedezékek, action pontok, stb.), amikor pofozkodás történik (mafia lévén lesz sok, akár ellenséges bandákkal való összetűzés, akár egy helyi bolt befenyítése, stb.).
    - Jagged Alliance féle menedzselhető squaddal (felbérelhető gengszeterek egyedi bónuszokkal/képességekkel)
    - permadeath rendszerrel :)



    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.11.09. 10:03:38
  • Kancsalborz
    #1258
    Most nem azért mondom, de ezt ebben is meg tudod csinálni. Én ahogyan haladok a mapon előre egyre komplexebb meg hosszabb "parancssorokkal" operálok ahogyan belejövök qrva jó a parancsrendszere a játéknak, végigrajzolhatod az útvonalakat,összehangolhatod a katonák mozgását, tüzelését.
    Az általad leírt műveletet rutinszerűen használom, bár ha lehet mindíg többfelől támadok, a pályák es épületek direkt így is van alakítva a játékban...
  • Montanosz
    #1257
    van egy dolog amit a sosem megjelenő JAG játékban szívesen vennék, ez pedig a Door Kickers 2: Task Force North taktikai játékban alkalmazott irányitás. Az egérrel rajzolhatunk gyakorlatilag egy utvonalat hogy merre forduljon/haladjon a figura, egy fajta tervező: ahogy halad körbe forog ellenséget lesve, megál az ajtoban és eldob egy gránátot mig a másik karakterünk egyből kiront az ajton és a gránát eldobásátol megzavart ellenséget lelövi...sok-sok ilyen kombináciot rajzolhazunk meg az egér segitségével, érdemes ránézni a játékra mert élőben jobban működik mint leirva
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2020.11.04. 12:57:34
  • ToMy_
    #1256
    Ha megvan legalább 1 bánya, illetve megcsinálod a helipilóta küldijét, akkor onnantól már a pénz nem lesz gond.
    Az elfoglalt területeken be lehet gyűjteni a cuccokat, azokat is érdemes eladni, ami nem kell.
    Iraval érdemes összehaverkodni minél előbb, ingyen csatlakozik. Nálam ő a logisztikai igazgató, csak azt csinálja, hogy begyűjti a zsákmányolt motyót és viszi eladni, visszafelé meg viszi a harcoló csapatoknak az utánpótlást.
  • ToMy_
    #1255
    Nem kell, csak fejfedő, mellény, fegyver, és már harcra készek is.

    Érdemes upgradelni őket a térképen elérhető opcióval, illetve a fegyvereiket időszakonként lecserélni jobbakra, mert csak az elején jönnek kispisztolyos ellenfelek, később már AR-ekkel támadják őket, és úgy hamar le lesznek darálva.