1413


Minden idők egyik legjobb körökre osztott stratégiai játékának a folytatása.

Megjelenés talán soha...

  • Montanosz
    #1213
    már kint is van virágboltban, van pár uj funkcio, 3 féle akcio pont, főellenségek stb

    Gears Tactics
  • Montanosz
    #1212
    Element space

  • Montanosz
    #1211
    Invasion Machine

    Ezt azért említem meg mert taktikai, max 5-6 emberrel kell a feladatokat megoldani. még csak ealy de máris nagyon élvezetes mert nem scripteltr hanem ahányszor és akárhogy oldottam meg a feladatot más-más reakciot kaptam az ellenfelektől, satöbbi
    Érdemes egy probát tenni mert nagyon jó kis játék lesz, olyan theatre of war utóérzés van benne

  • PiszkosFred
    #1210
    Hard West most nagyon olcsó (és szerintem nagyon korrekt kis xcom stílusú játék, főleg úgy, hogy mindez a vadnyugaton - bár itt-ott fapados)
  • Montanosz
    #1209
    ugy látszik reneszánszát éli a műfaj

    company-of-crime
  • Montanosz
    #1208
    újjabb probálkozás

  • PiszkosFred
    #1207
    Detto, sajnos ezert is hasalt el nalam tobbszori nekifutasra is (pedig tenyleg probalkoztam vele) a Mutant Year Zero. De gondoltam hatha mas tul tudja ezen tenni magat, mert akkor annak meg szorakoztato is lehet a lenti EA cim is :)
  • Montanosz
    #1206
    hát én nem tudom magamat beleélni egy olyan játékban ahol malacszerű élőlények lövöldöznek futurisztikus fegyverekkel
  • PiszkosFred
    #1205
    Dreadlands - Early Acces teszt

    Gameplay trailer
  • Agamemnon
    #1204
    Broken lines lineáris, ahogy a Corruption is, viszont valahogy jobban bejön. A Corruption-ban minden nagyon korlátozott, nincs fegyver amiből válassz, nincs bolt, gránát, eü csomag nagyon koráltozott darabszámban érhető csak el... a játékmenet abból áll, hogy stealth-ban leszeded akiket csak lehet (azaz körbeosonsz minden pályán) majd utána keresel egy épületet aminek a tetjéről harcot tudsz kezdeményezni, aztán úgyis mindenki odajön...
    Broken lines-ban bár több fajta fegyver is van, a lőtáv lesz szerint ami meghatározza hogy milyen fegyvert visz az ember... a küldetések ettől még egész ötletesek, egy pár órát adok neki.
  • Agamemnon
    #1203
    Érdekesnek tűnik, a harcrendszere mint az XCOM, úgyhogy felőlem jöhet.
  • PiszkosFred
    #1202
    Elvileg zajlik ennek a bétája (RAM Pressure), próbálta valaki? Itt tölthető és próbálható ki Early Acces keretében.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.03.04. 16:24:44
  • Xsillione #1201
    Még csak a tutorial pályát toltam le, történelem hűség nem nagyon lesz (szupertitkos küldire megyünk UK/US kommandós csapattal, tagok közt legalább két nő van a töltőképernyők alapján, aztán persze szupergonosz, gázmaszkos ellenfelekbe botlunk, akik valami ismeretlen nyelven karattyolnak.) Ellenben a játékmenet nem vészes, kijelőlöd az akciókat, aztán végrehajtja azokat idő alapján (nem körökre osztott.) Ha később nincs nagy kavar, akkor egy fantazi második VH-s történetnek elmegy, nem korszakalkotó, ám nem feltétlen hulladék.

    Kimondottan tetszik, hogy séta/futás közben tudnak lőni az embereink, ami az ilyen gámákban elvétve akad, sprint közben viszont már nem, ami szintén remek.
  • PiszkosFred
    #1200
    Beszállok majd, mint befektető :) Hétvégén kipróbálom én is, hátha egy végigjátszást megér a dolog. Azon túl, hogy lineáris, mik az első benyomások?
  • Montanosz
    #1199
    na ez is kuka, olyan lineáris mint a pinty
    eskü ha véletlenül milliárdos leszek áldozok rá pénzt egy normális játékra
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2020.02.27. 08:27:02
  • Montanosz
    #1198
    Broken Lines már szedhető a virágbolti, egy probát megér
  • Kotomicuki
    #1197
    Az utóbbi évek sorra elhaló kísérletei miatt hagynám az átnevezést: a jobb sorsra érdemes, de sohasem elkészülő műveknek maradhatna ez a topik - beszédes a cím, talán már túlságosan is az - , míg a befutó és arra érdemes késztermékek amúgy is külön topikot fognak kapni, amiben esetleg lehetne a fejlécben utalást tenni erre a gyűjtőhelyre, ha vkit érdekelne a stílus.
  • Agamemnon
    #1196
    Az ötlet jó, de mi lenne a megfelelő topic név? JA + hasonlók? :)
  • PiszkosFred
    #1195
    Ne feledjétek, Broken Lines premier holnap! (steam/gog) :)

    (egyébként lehet át kellene nevezni a topikot valami összefoglaló szerűségre, JA3-ból már nem lesz semmi, sajnos, főleg a reloaded meg a rage "sikere" után, viszont a többi általunk összeírt és hamarosan érkező hasonló stílusú játékok miatt a topik egy aranybánya a stílus kedvelőinek)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.02.24. 13:37:29
  • Montanosz
    #1194
    hát jo játék csak valahogy nem tudom beleélni magam, a scifi játékokat nem is szerettem soha de amugyis kicsit egyhangú nem nagyon változatos meg nemigen lehet pepecselni apro részletekkel ami a ja-ban megvolt
  • Agamemnon
    #1193
    Töltöm, töltöm, reméljük jó lesz :)
  • Montanosz
    #1192
    a grafika szép, az ellenfelek fedezékről fedezékre haladnak és egymást is fedezik, kár hogy jövőben játszódik mert így a fantázia nevű fegyverek nehezen nőnek a szivünkhöz. 3fős csapat de bármikor szétválhatunk. elesett ellenfél fegyverzetét még nem tudtam felvenni, ha nem lehet az nagyon hiányozna de az első küldetés oktató pálya és a billentyűzet funkcioit is egyenként magyarázza el, medkitet lehet felvenni, remélem később fegyvereket is meg felszerelést is
  • PiszkosFred
    #1191
    Tetszik a gameplay, bár elsőre megijedtem, hogy nem turn based, de aztán jött a harc és megnyugodtam :) EGS-ben jött és a 20 euro ár eléggé barátinak mondható.
  • Montanosz
    #1190
    kint van torrenten, most töltöm majd irom milyen de a video alapján jo nagyon

    Corruption 2029

  • Montanosz
    #1189
    csak kapunk valami kellemeset is

  • PiszkosFred
    #1188
    Akit érdekel, a gogon behúzható ingyen a Wasteland 2 directors cut verziója a következő 47,5 órában :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.12.11. 15:27:21
  • Montanosz
    #1187
    a gyors reakcio idő miatt gondoltam én is azért van

    megértem hogy mindeki egy saját verziot akar csinálni hogy letegye a névjegyét de a játékosok egy remake-re várnak oszt kész, max felturbozott grafikával
  • Agamemnon
    #1186
    Talán csak 30 percet játszottam vele, de ez komoly, hogy egyetlen lépésed van, utána az ellenség lép egyet, majd újra Te? Ez kicsit más mint a korábbi körökre osztott megoldások. Kicsit furcsa még, így nem látom hogy mi értelme van a csapatnak, ha úgyis csak egy karakterrel léphetsz.
  • Montanosz
    #1185
    lehet érdemes lesz neki majd egy saját topik

    Broken Lines bemutató
  • Montanosz
    #1184
    kevés időm volt vele játszani de asszem végre normális jag potlékot kaptunk
  • Agamemnon
    #1183
    Kipróbálom majd, köszi a jelzést.
  • Montanosz
    #1182
    már kint a virágbolti verzio



  • Agamemnon
    #1181
    Se End state se Broken lines... igazán megérkezhetne már valamelyik.
  • Montanosz
    #1180
    nem probáltam csak a második részt az jó volt, menedzser meg ugye a taktikai rész, gondolom ez is hasonló de csak egyenlőre belefutottam egy release oldalon

    ELŐZMÉNY
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2019.09.18. 22:34:27
  • PiszkosFred
    #1179
    Lattam tegnap a hirlevelben, hogy par euroert vesztegetik csupan. Probaltad? Ha igen, milyen?
  • Montanosz
    #1178
    Addig is a Rebel cops kint van virágboltban is


    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2019.09.18. 10:28:19
  • Agamemnon
    #1177
    Kiáltsatok ha kint lesz :) nehogy lemaradjunk róla :)
  • PiszkosFred
    #1176
    Lassan erkezik, mert egyre tobbszor futok bele a reklamjaban FB-n.
  • Montanosz
    #1175
    a javításoknak hála (most már nem lőnek át egy falon :-D ) a Phantom Doctrine is nagyon jól játszható lett
  • Agamemnon
    #1174
    érdekesnek tűnik, adunk majd neki egy esélyt :)