1413


Minden idők egyik legjobb körökre osztott stratégiai játékának a folytatása.

Megjelenés talán soha...

  • hawkie22
    #1333
    Egy az egyben Door Kickers, azzal nagyon jól el lehet szórakozni, föleg, hogy rengeteg fan-készítette térkép van hozzá Steamen. Én a 2. résszel játszom. Ez a játék annyiban különbözik, hogy 3D-s izometrikus, míg a Door Kickers-ben felülröl látod az egész játékot, nem tudod forgatni a kamerát. Kipróbálom, ha kijön.
  • Hexex86 #1332
    A Breach & Clear hasonló volt. Meg a Door Kicker's bár nem tudom mennyi fejlődés volt ezekben vagy a lent említettben.
  • PiszkosFred
    #1331
    Mindig is csodálkoztam, hogy se western, se rendőrös/first responders főszereplős "xcom klón" sincs a piacon, legalábbis minőségi. Aztán szerencsére megjött a Hard West, az nagyjából lefedte a vadnyugatot, de a rendőrösre azóta is várok. Remélem ez jó lesz, kösz a tippet.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.10.17. 22:12:15
  • Montanosz
    #1330
    Unityfordito szépen viszi

  • Montanosz
    #1329
    Tactical Combat Department

    kint van a virágboltban a korai változat
    belehet lesni ajton, megadásra lehet felszolitani, meglehet bilincselni a delikvest, körökre osztott
    swat brigádot vezérlünk, grafika és irányitás ok




  • Hexex86 #1328
    Találtam egyet: HeatWave
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2021.10.17. 10:45:36
  • Montanosz
    #1327
    igen félóra elég volt megítélni :-(
  • bgtm
    #1326
    Megnéztem. Attól tartok nem ez az amire vártunk...
  • Montanosz
    #1325
    közben találtam amig várakozunk egy JA2 klónt, elég kellemes és már a v1.3.2-es verzio is kint van, a video még a v0.5-s verziobol készült
    A nehézségi szint automatikusan a játékos teljesítményéhez állítódik be. Random map és harc, tehát korlátlan ujrajátszás. A grafika pont elfogadható. Ma probálom, még irok rola
    Hogy ne kelljen keresgélni
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://turbobit.net/bmw7jqgc0xxw.html?short_domain=turb.to



    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2021.10.10. 08:20:43
  • PiszkosFred
    #1324
    Ó Vicki! :) Ahogy meg tudtam fizetni, onnantól állandó helye volt mindig a csapatban :)
  • Montanosz
    #1323
    amugy Expeditions: Rome címmel ez a csapat csinálja a JA "ókori" változatát is, de itt a zsoldos csapat irányítása melett több ezer fős csatákat is le lehet játszani olyan sakkszerűen, kivok a megvalositásra, a grafika echte ugyanaz



    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2021.09.28. 20:10:35
  • Montanosz
    #1322
  • TokraFan
    #1321
    Én is bízom benne!
  • PiszkosFred
    #1320
    Az elmúlt év(tized)ekben megjelent bosszantóan gagyi és rossz Jagged Alliance folytatások és vadhajtások után (közösen azért végigpróbáltuk szinte mindent és mindegyiket itt a topikban), most valahogy úgy érzem, hogy nem lesz gond. A trailerben látható gameplay 10-15 secet néztem párszor, kikockázva, valahogy jónak tűnik. Aztán meglátjuk.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.09.28. 08:11:52
  • TokraFan
    #1319
    Az X-com (az új), kasszasiker volt (műfajához mérten persze), gondolom látván ezt, próbálnak közelíteni. Ami szerintem sem jó, bár végigtoltam az összes részt és jól szórakoztam, de ez már csak távolról az a játék, amit a 90-es években megszerettem. Igazság az, hogy butítás felé tart az ipar minden szegmense, mert mai generációknak már nincs türelme, ideje, motivációja a túl összetett játékokra. Ezt pedig figyelembe kell venni fejlesztéskor, különben esélyesen bukta lesz. Sajnálatos de ez van.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2021.09.28. 00:43:01
  • Montanosz
    #1318
    x-com esetén ja én még anno csak a dosos változattal játszottam, a scifi stilusba nem tom beleélni magam meg a mozgást szimuláló "lihegő" mozdulatoktol kapok hányingert,..mindenestre bizakodom
  • PiszkosFred
    #1317
    Részemről az nem nagy gond (a QoL dolgok jöhetnek), főleg miután - szerencsére (számomra!) - nem vették át a "két lehetőséged van minden körben" taktikai módszert az újkori XCOM-okból, hanem megmaradt a régi karakterfüggő/egyéni Time Unit rendszer (Action Point/AP), amely néha semmire sem elég, néha meg mindenre. :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.09.27. 12:51:09
  • Montanosz
    #1316
    a forumán azt irják hogy sokat átvesz a x-com sorozatokból, már ez rémisztőnek hangzik :-(
  • Noodlee
    #1315
    A második résznek azóta sem sikerült még a közelébe sem érnie egyik játéknak sem, ez most sem lesz másképp, úgy gondolom :(
  • TokraFan
    #1314
    Ezeken a játékokon nem tudom mit tudnak még mindig elrontani. Egy halom jó megoldás létezik már, kiforrott játékmenet és átlátható GUI, csak le kéne másolni ezeket és kész.
  • Montanosz
    #1313
    biztató jel hogy egyre több forumon jelzik a megjelenést
    egy két játékmenet részlet is feltünt, sivatagban porzik a járőrök menetelése, a civilek mindenféle dolgot művelnek
    ...egy kettő meg nem hogy példa a pisztollyal is olyan hatotávra tüzelt mint a gépkarabélyos, aki viszont egy 3 lövedékből állo rövid sorozattal se nyirta ki az ellent....gondolom maradt a sérülési pontszám elgondolás, de azért erre már láttunk jobb megoldásokat a JA2 ota....ellenfelek mozgása meg mintha a xcom játékokbol jött volna át, ez a lihegést utánzo várakozás a körökre osztott résznél...ettől függetlenül nagyon várom meg ugyis csak elején vannak csak már "rettegek" hogy agyoncsapják a játék élményt :-D
  • JonasSandor
    #1312
    Kijavították ott is a megjelenési dátumát, most már nem cancelled TBA-ra változtatták, de a régi képeket meghagyták, és a fejlesztőket sem javították ki még.
  • Montanosz
    #1311
    https://store.steampowered.com/app/1084160/Jagged_Alliance_3/
  • JonasSandor
    #1310
    A játékadatbázisban még mindig nem frissítették XDXD
    Itt még mindig cancelled.

    Mikor szokták frissíteni?
  • TokraFan
    #1309
    Uhh!!! Nagyon várós!
  • JonasSandor
    #1308
    RENDSZERKÖVETELMÉNYEK
    MINIMUM:
    64 bites processzor és operációs rendszer szükséges
    Op. rendszer: Windows 7, 8, 10 (64 bit)
    Processzor: AMD FX-8320 (3.5 GHz) / Intel i5-4690K (3.5 GHz) or better
    Memória: 6 GB RAM
    Grafika: NVIDIA GeForce GTX 960 or comparable
    DirectX: Verzió: 11
    Tárhely: 20 GB szabad hely
    Hangkártya: DirectX compatible
    Egyéb megjegyzések: Preliminary system requirements!
    AJÁNLOTT:
    64 bites processzor és operációs rendszer szükséges
    Op. rendszer: Windows 7, 8, 10 (64 bit)
    Processzor: Intel Core i7-3930K (3.2 GHz)/AMD Ryzen 5 1600 (3.2 GHz) or better
    Memória: 8 GB RAM
    Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1060 or comparable
    DirectX: Verzió: 11
    Tárhely: 20 GB szabad hely
    Hangkártya: DirectX compatible
    Egyéb megjegyzések: Preliminary system
  • PiszkosFred
    #1307
    A veletlen es a nagy szamok torvenye alapjan husz evente egyszer csak sikerul mar jo folytatast csinalni. Ha a korabbi Rage, Reloaded, Online, stb. felresikerul vadhajtasokat nezzuk, akkor hatha ez lesz az, amire varunk :)

    Vagy ez sem jon ossze, es megmarad a topik csak a kategoria jatekainak ajanlasaival...
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.09.18. 08:49:15
  • Montanosz
    #1306
    ha ezt elcseszik nagyon mérges leszek mert már öreg vagyok még 10 évet várni :-D
  • JonasSandor
    #1305
    Hát én is most mikor megláttam azt hittem rosszúl látok.
  • PiszkosFred
    #1304

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.09.17. 21:25:58
  • PiszkosFred
    #1303
    Beszarok, bejelentették a JA3-at :D
  • PiszkosFred
    #1302
    Ingyenes a JA1 Gold kiadás gőzön
  • Montanosz
    #1301
    Encased

    prologust toltam, jo angol tudás kell szokás szerint mint manapság megszokott
    harcrendszer,fejlődés,rpg elemek jok, érezhetően más-más döntéssel eltérő a karakterek viselkedése és a történet alakulása
    Tulajdonképpen csak a scifi háttér meg a túl színes világ néhol, meg egyenlőre a nagyobb szabadság a koborlásra, nyilt külvilág hiányzik.
    Olyan Squad laser érzetem van ami ugye őse volt az összes ilyen játéknak
    inkább wasteland de érdemes kiprobálni, főleg hogy van virágbolti is
  • TokraFan
    #1300
    Upsz, ez ígéretesnek néz ki! Köszi!
  • PiszkosFred
    #1299
    Kilépett EA állapotból és hivatalosan is megjelent az "Encased: A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG" és 20 euróért behúzható most Steamen.
  • TokraFan
    #1298
    Első ránézésre a Silent Storm jutott eszembe. Ígéretes.
  • PiszkosFred
    #1297
    Nem volt meg, koszonom.
  • Hexex86 #1296
    Nem tudom volt már itt szó erről, de itthagyom: Tactical Combat Department
    Bár ez inkább a régi Swat játékot eleveníti fel majd, ahogy írják is.
  • TokraFan
    #1295
    Ezt nem grafikus csinálta az biztos. Low budget lehet, nekem úgy tűnik, maga a coder próbálta összehozni a grafikát is, láthatóan nulla sikerrel.
  • Agamemnon
    #1294
    Azt hittem nem vagyok kényes a grafikára, de azért ez tényleg csúnyácska :)