1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • Bokafix2
    #1158
    A vicc az, hogy a főellenséghez is kell, mert egy pajzs mögött áll és onnan lő, szal enélkül nem tudnád megsebezni.
  • MEdievil
    #1157
    Én is sikeresen otthagytam a korházban első végigjátszáskor a piros kristályt... És egészen a zeppelinig jutottam ott akadtam el csak. Az addigi összes ajtót ahol elvileg kelett volna használni sikerült az időlassítással kijátszani.
  • saca79
    #1156
    multit próbálta már valaki? milyen?
  • derdani
    #1155
  • derdani
    #1154
    Tanulj meg helyesen írni
  • saca79
    #1153
    wolfeinstein....
  • saca79
    #1152
    hogy hívják az okos farkasembert?
  • Sumi70
    #1151
    Hali!

    A harmadik töltőgép után hogy kell túlélni a kövér parancsnok által küldött sugárgyűrű nyalábokat? Köszi.
  • kisAKOSH
    #1150
    valakinek megvan eredetiben a wolfenstein van rajta multi nyelv többekközt német szinkron?!

    kérem írajon mailt aki tud valami infót adni erről: [email protected]
  • extra sensory
    #1149
    lol, akkor ezek szerint mégsem kötelez a játék hogy felvedd, de ez a fejlesztők következetlensége akkor, mert több pályarészen is szükség van erre a kristályra szal rosszul oldották meg így...

    A pálya a kórházas rész végén van.
  • laloo
    #1148
    Így már nekem is tiszta!A teleportálónál járok,de a piros kristály nekem sincs meg.Vissza az egész!Fasza!
  • W B
    #1147
    A pálya neve hospital vagy mi. A lényeg hogy egy kórházban vagy.
  • Sliders
    #1146
    oks, de látod mégis sikerült, tuti nincs meg a kristály, akkor van egy bug a stuffban, de szerencsére bármelyik pályát újra lehet játszani. Kérlek mond meg, hogy melyik volt az a pálya ahol a piros kristály van, volt? Mert így nem emlékszem hogy oszlopokat döntött ki a gonosz bácsi.
    Megtudnád mondani nekem a pálya nevet, ezzel nagyon-nagyon sokat segítenél nekem.
  • derdani
    #1145
    Ezt most tőlem kérdezed? Meg kell nyomni azt hogy "válasz erre" .
  • BlueGold
    #1144
    ©juhasz26 Véletlenül nem AMD Athlon XP processzorod van? Egyik ismerősömnek olyan procija van és úgyan ezt a hibát irja ki neki is a Cod 5. és a Wolfenstein is. A Wolfenstein MP viszont elindul, neked megy a multi?
  • extra sensory
    #1143
    Ne vicceljetek már, sztem meg kell neki lenni, különben tovább sem engedi a játék, hiszen akkor később megakad és nem tud továbbmenni. Én még nem láttam olyat hogy valakinek kimaradt volna. Kötelező felvenni őket. Ha meg még sincs meg és tényleg nem vetted fel, akkor sikeres újrajátszást.
  • Sliders
    #1142
    huhh az pontosan hányas küldetés volt? Please abban segíts. Mi volt a címe?
  • wesker24
    #1141
    Hacsak nem vissza nem mész a játék közepére ahol az nagy monster volt ahol az oszlopokat kellett vele kidönteni és most akkor felszeded a vörös kristályt és újra játszod !
  • wesker24
    #1140
    Nem mondod hogy nincs meg a vörös kristály ?? xD

    Ha nincs meg az empower képességed akkor bukta az egész mert anélkül nem nagyon tudsz átlönni a pajzson !
  • Sliders
    #1139
    hi, igen közben youtube-on néztem gameplayt, és csodálkozva látom, hogy nekem nincs meg a piros szem vagyis a 2-es funkció a tárcsámból. Ezt hol lehet felszedni? Valamit nagyon elszoptam? :D
  • SaGa Jr
    #1138
    Az energiamezőn nem a 4-es (lassítás) képességgel, hanem a 2-es (pajzson/falon átmenő lövés és nagyobb sebzés) képességgel kell átlőni.
  • wesker24
    #1137
    Oda nem az idő lassitás kell hanem az Empower képesség amivel át tudsz lönni az energiamezőn is !
  • Sliders
    #1136
    hi!

    Kellene egy kis help. A játékban az Airfield pályán elakadtam. Van egy olyan rész ahol van egy terem annak két bejárata van és a terem mindkét ajtaja energiamezővel van védve és a teremben pedig van egy ilyen gépezet ami megakadályozza hogy a kristályomat tudjam használni. Illetve bent van az a kapcsoló amivel az ajtókról le tudom venni az energiamezőt.

    A kérdésem hogy hogyan kell ezt megoldani? Hiába próbálom 4-es gombbal messziről a lassított lövést nem megy át az energiamezőn. Más ut pedig nincs :(

    Kérlek segítsetek.
  • drop
    #1135
    kéne egy kis segítség mikor elindítom a sp részét kikapcsol a monitorom készenléti állapotba nvidia 9600gt vga mit lehet elenne tenni
  • laloo
    #1134
    Üdv!Tudja valaki,hogy konzolnál(xbox)hogyan lehet előidézni az erős lövést?
    Asszem 1x már sikerült tök véletlenül,csak nemtom,hogy hogy.A teleportálós résznél akadtam el én is,nem tudok mit kezdeni az ajtó energiamezejével.
  • norbi2fraktal
    #1133
    nah kinyomtam, nagyon tetszett, jó hangulata story-ja van, rendben van nagyon ez a game
  • Hawk3ye
    #1132
    Valaki megmondaná nekem hogy tudom megszerezni azt a piros erőt? mert a repülős pályán elakadtam és nem tudok tovább menni pls help köszi
  • tonyr #1131
    jajj... akko nem pipáltad ki h rejtse el a mikroszoft szolgáltatásokat :)
  • juhasz26
    #1130
    Biztos hogy minden le lett tiltva! Restart után teljessen más volt a gép. Semmi se futot csak AVG. és még a kinézet is alapra vissza váltott:D
  • tonyr #1129
    figy nem akarok kételkedni benned, DE tuti azt csináltad amit mondtam, mivel ennél a hibánál ez a megoldás...
    küld el azt a képet ahol az msconfigba letiltottad a szolgáltatásokat !
  • derdani
    #1128
    Szevasztok! Az mért van hogy amikor el akarom indítani a Multiplayert ezt írja :

  • bertino
    #1127
    jó a háttérképed.
  • juhasz26
    #1126
    Na megpróbáltam ezt a megoldást, de nem működik.
    Ugyan az a hiba. Kipróbáltam egy olyan megoldást is hogy az AVG-t leállítottam és átneveztem a mappát és gép restart, de úgyse működik.

    Ha valaki ez után is tud még valami megoldási formát akkor létszi jelezze.

    Hiba:
    http://images.netbag.hu/20090905/09302591431.JPG
    http://images.netbag.hu/20090905/09302990520.JPG
  • Synchronous
    #1125
    Jégbrumi
  • norbi2fraktal
    #1124
  • hiper KOCKA
    #1123
    "IceMaci"
  • tonyr #1122
    nemtudom pontosan melyik szolgáltatás miatt nemindult, de: FONTOS !!! hogy olyat ne tilts le ami kell !! pl pba, pbb, ami a punkbuster-höz kell, márha jáccol online...
  • tonyr #1121
    má leirtam mi a megoldás erre !!!
    na röviden
    msconfig, azt szolgáltatások, azt pipa h eltünztesse a ms cuccokat, azt ott tiltsd le mindent restart gép, és indul wolfy
  • juhasz26
    #1120
    Hali!
    Nálam is hiba van a játék indításánál!
    Nálam ez a hiba:
    http://images.netbag.hu/20090905/09302591431.JPG
    http://images.netbag.hu/20090905/09302990520.JPG

    Ha valaki tudja a megoldást akkor létszi írjon!
    Előre is köszi
  • Dondark
    #1119
    Valaki plzzzz miért lép ki a radio station pályánál?