1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • SZilaJMaGGoT
    #558
    Mekkora ték... XD
  • Masakari
    #557
    aki végig vitte a játékot az válaszoljon már a lap közepén lévő kérdésemre,th
  • norbi2fraktal
    #556
    ez korrekt értékelés a játéknak,nem lett valami nagy mint elődje, ezt csak a címe adja el...
  • Prince23
    #555
    GT Review 6.8/10

    Teljes mértékben egyetértek az ítélettel!
  • W B
    #554
    hallgatlak, mit hogy csináljak?
  • werkfilm
    #553
    [URL=http://fileforum.betanews.com/detail/DAEMON-Tools/1008743218/1][/URL]
  • W B
    #552
    akkor jobb ötlet? mert nekem nincs.
  • werkfilm
    #551
    bizonyos ön abban hogy ez a telepítés helyes menete?
  • W B
    #550
    nekem nem engedi a telepítést. Itt a kép ezt írja ki... van valami ötlet?
  • Masakari
    #549
    arra nyomj hogy offline acc-ot csinálsz lanhoz
  • werkfilm
    #548
    eredeti?
  • #547
    a multi részén sikerült vkinek accountot csinálnia?
    engem mindig visszadob...
  • Maxtreme
    #546
    3850 + p4.. remek párosítás xD
    Ki is hajtod a vga negyedét kb.
  • Masakari
    #545
    valaki tudna válaszolni a kérdésemre??
  • MerlinW
    #544
    Naja, 4870X2 CF-el el lehet karistolni 5-6 évig:)
  • zzeN
    #543
    Tirexi-nek írtam h inkább vett volna 4870x2-t, az új wolfenstein 2-t übereli a régi, köze sincs ahhoz h ez megizzasztaná a vga-t
  • MerlinW
    #542
    Felnőttként egy fiatalkorúval... mutass példát ember:)
  • werkfilm
    #541
    pszt
  • tonyr #540
    hát ugy hangzott amit irtál...
    hogy ezt semmi se übereli 4870x2 cf-el, és erre beteszel egy 5 éves játékot, ami aztán megizzasztja a vgaidat.. lol
  • zzeN
    #539
    Böki a csőrödet h a régiből is raktam be képet?? Itt az új te f@sz.
  • tonyr #538
    te a régit tolod LOL
    ez az uj wolfenstein játék topikja
  • MORO67
    #537
    Sziasztok segitene valaki??Az a problémám hogy ha feltelepitem a játékot amint kicserélem az inditó exe.-t azt irja ki hogy Alkalmazáshiba A 0x1045df16 cimen található utasitás a 0x00000000 memoriacimre hivatkozott.A memoriaterületen nem végezhető el a következő müvelet:read.
    Pedig meg patch-eltem ugy se tudtam elinditani vagy háromszor feltelepitettem de mindig ezt irta ki segitene valaki hogy tudnám elinditani pedig a gépem megfelel a max rendszerigénynek.
  • XenHai
    #536
    Hogyan lehet accot regelni netes gamhez?
  • zzeN
    #535
    Vettél volna 2 db 4870x2-t, azt bebaszod a gépbe CF-be.:)

    Ezt semmi se űbereli:


    Most vagyok a katakombás pályán, kiráz a hideg a zombiktól!:D
  • Tirexi
    #534
    Muszáj volt mert kárba veszett a GTX285 SLI ereje. :)
    Bár először féltem hogy nagyon low FPS-em lesz a játékokban de csak a Crysis az amibe meg lehet érezni a felbontás növekedéssel járó FPS csökkenést.
  • Masakari
    #533
    hali
    valaki tud segíteni hogy a játék vége felé a black sun dimenzóba az agyatlan német barátunkat hogy kell megölni??(amikor a kör közepén állpajzs mögött és ien oszlopok keringenek)mert hiába használom a kütyömet is semmi vöröset nem mutat amit esetleg lőni kéne és kifogytam a próbálkozási ötletekből
  • vrob98
    #532
    3GHz P4-en Ati3850-en játszhatatlan legkisebbre állított grafikával is :(
    Ugyanezen a konfigon a Doom3 és a Quake4 max detailon 8xAA 4xFSA-val zsír folyamatos...
    pedig titkon reménykedtem benne, hogy ezt a pár évvel ezelőtti konfigokon is jól lehet majd játszani az ID Tech4 motor miatt, de úgy tűnik teljesen az új hardverekre optimizálták.
  • tonyr #531
    nálam a program szabájtalan müveletett hajtott végre.... megoldás ? nem a monitor frissitési probléma...
  • LackoMester
    #530
    hát tegnap este,meccs közben felraktam,nyomtam is kb.30 percet-engem valahogy nemgyözött(olyan közepsnél jobb) meg-igaz nem is füztem komoly elvárásokat a játékhoz-azért végigtolom-nagy az unalom-Még
  • zzeN
    #529
    Na látom sikerült venni egy full HD monitort, legalább lecserélted a jó 1280-asodat.
  • Maxtreme
    #528
    Kivégeztem. Nem volt ez 9 óra, jó esetben 6.

    Némi értékelés tőlem:

    Elég szkeptikusan álltam a játékhoz az előzetes gameplay videk, és a képek alapján. Nem vártam tőle túl sokat, sőőőt.
    Ehhez mérve viszont kellemeset csalódtam. Bár az eleje nem túlzottan tetszett, aztán kb 1 óra játék után kicsit beindult a dolog. :)
    A történtet elfogadható (fps-hez mérten) és a játékmenet sem fullad unalomba. (még akkor sem ha 1 agyatlan hent)
    szo-szo a világot nem fogja megváltani, de egy becsületes iparos munkát kaptunk. (még akkor is ha össze vissza loptak mindenhonnan :D)

    Ami tetszett:
    - Helyenként igazán látványos grafika. ...és aminek külön örülök, hogy végre bebizonyította nekem az id moci hogy nagy nyílt terpen is jól tud kinézni.
    - A fegyverek és a képességek fejleszthetősége
    - Remekül optimizált motor.
    - Próbálták visszaadni a klasszikus fps stílust :)
    Ami nem
    - A fegyverhangoktól nem voltam elájulva
    - Piszkosul rövid. Kb 6 óra alatt végigtoltam
    - Semmi újdonság
    - Az átvezetőkben az animáció kritikán aluli, ráadásul rossz minőségűek is a videk.
    - A havok ellenére elég érdekes a fizika. Összességében nem rossz, de azért a zászlóknak pl nem betonból kéne lenni, meg iylen apróságok. :)

    7.5/10
  • ricsa008
    #527
    nos kipróbáltam és nem értem a fikázó hozzászólásokat nekem bejövős
    bár azért a batman nél jobban nem várok semmit
  • Maxtreme
    #526
    Aha, valóban ennyi 60%-nál, és kb 4h:30m játékidőnél járok :)
  • Tirexi
    #525
    HD Gameplay-em
  • Dante73
    #524
    Jobb klikk az ikonon, futtatás rendszergazdaként.
    Velem is megesett a dolog párszor. Ha nem ez a gond, akkor esetleg a punkbuster... Más 5letem nincs...
  • Bokafix2
    #523
    Thx ez jól jöhet.
  • n laca
    #522
    persze nem a total commanderel hanem jegyzettömbel nyisd meg.
  • n laca
    #521
    Köitt a megoldás a 60hz gondra
    C:\Users\neved\AppData\Local\id Software\WolfSP\base\ azon belül a wolf.cfg fáljt nyisd meg total commanderel és ezt keresd
    seta r_displayRefresh "60" alapból 85. írd át 60.
    itt meg a felbontást tudod állítani
    eta r_customHeight "600"
    seta r_customWidth "800"
    xp-n kb így kell c:\docummends setting\rendszergazda vagy a neved\local setting\application data\azon belül id softwarezben találtam megoldást, hátha másnsk is jól jön:
  • n laca
    #520
    Helló! Inditásnál kiakad a monitorom. Azt írja, hogy 1280*1024/60 Hz az ajánlot felbontás. Hogy lehet beállitani inditás elött hogy kisebb felbontással induljon? Vagy valami egyébb ötlet.... Köszi a segitséget!
  • W B
    #519
    válts a másik dimenzió nézetre, és elvileg bizonyos pontok a gyűrükön világítanak más milyen szinnel. azokat kell lőni.
    aszem