1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • DeDy
    #1438
    Megvan csak nem WolfSP hanem WolfMP mappa.
    Most már csak a HZ-t kell megkeresni...
  • DeDy
    #1437
    Az a gond nincs is olyan hogy WolfSP mappa...nálam, lehet az egész release rossz?
  • IMYke2.0.0.0
    #1436
    Természetesen, Windows XP esetében érvényes amit írtam - Vista, Seven számomra érdektelen, nem használom.
  • IMYke2.0.0.0
    #1435
    Rosszul látod.

    * Engedélyezd, hogy az Intéződben [Explorer] vagy abban a programban, amit helyette használsz [Total Commander, FAR Manager, SpeedCommander stb.] láthatók legyenek a rejtett könyvtárak és fájlok!

    * Ezen az útvonalon megtalálod amit editálni lehet:
    C:\Documents and Settings\[a neved]\Local Settings\Application Data\id Software\WolfSP\base

    Nincs mit.
  • DeDy
    #1434
    Jól látom hogy nincs ini fileja a gamenek?
    Ha valaki megnézné rajtam kívül azt megköszönném.
  • IMYke2.0.0.0
    #1433
    TÖLTHETŐ a javított (stílszerűen v1.1) magyarítás, melyben a Magyarítások Portál ill. a Supergamez adott fórumának látogatói által közölt hibák, valamint az általam észrevett elírások, hiányosságok javítva lettek.

    Hiába, kicsit később, talán pihentebben, az ember jobban észreveszi a saját hibáit.

    Köszönöm a visszajelzéseket!
  • zoo35lee
    #1432
    HI
    még mindíg kellene 1 kis segítség.Kinyírtam a nagy bogarat a légvédelmi ágyúval 4× beszippantott a portál majd visszakerültem a kastély mellé mennék vissza a városba de előkerül még 1 nagy bogár próbáltam lőni a piros részeket de sikertelenül ,hogy kell kinyírni????????????
  • IMYke2.0.0.0
    #1431
    A fordításban talált hibáimat javítom, és hamarosan felkerül a javított csomag.
    [mivel csak szöveges hibákról van szó, élvezeti értéket vehet el, a játék működik.]
  • DeDy
    #1430
    Igen 1024x768/85 Hz ez lenne az ideális, patch rajta a gamen nincs ott sem a beállítható ini file csak valami multis cfg-k.
  • wednes
    #1429
    Gondolom 1024 x 768@85Hz lenne a kedvező beállítás.
    esetleg driver? A játékon rajta van a patch? Megnézted a C:/felhasználók(users) mappát is? Mert sok játéknak oda rakja a profilját meg a mentéseket.
  • DeDy
    #1428
    LG700S
    Leszedtem meg állítottam rajta de semmi:S
  • wednes
    #1427
    Milyen CRT-d van?
    mondjuk azt nehezen tudom elképzelni, hogy olyan felbontást tesz be amit a CRT nem bír, mert 2048-ig bírja az enyém is 60hz-en.
    Próbáld ki a refreshLockot, az felbontáshoz tartozó frissítést teszi be úgyis.
    De lehet driver gond is.
  • DeDy
    #1426
    Én is kerestem ini filet de nemtaláltam olyat ahol a felbontást, hz-et és egyebeket lehetne állítani.
  • wednes
    #1425
    A játékhoz pedig: Nincs valahol a mappákba egy cfg file? Ott talán át lehet írni, hogy milyen felbontásba induljon.
  • wednes
    #1424
    A képfrissítési gondoknál CRT-nél lehet használni a RefreshLock progit.
    Nálam pl: Win7 asztalon mindig 85Hz-en megy a program segítségével 100-ra tudom lőni.
    Sok játék 60Hz-en indul hiába állítom játékon belül, ami CRT-n öngyilkosság. Ezt is fel tudom nyomni 85-100-ra felbontástól függően.

    Mondjuk ez nem segít a játékon, de ne kínozd magad 75Hz-el Winbe se.
  • DeDy
    #1423
    Valkinek tipp? --> 1420
  • csuszi
    #1422
  • Evin
    #1421
    Ott is előfordulhat, ha pl 100Hz-re rakja a játék, de az fura lenne.
    Tippem nincs arra, hogy játékon belül hogy lehetne manuálisan megadni.
  • DeDy
    #1420
    Nem, még CRT, winben 75-re van téve pedig a 85-öt is bírja, de hogy vegyem lejjebb a gamben ha semmit nem látok, illetve nincs külső beállításokra lehetőség?
  • zoo35lee
    #1419
    köszy a magyarítást:o)))
  • M@TriX
    #1418
  • Evin
    #1417
    TFT monitor?! Túl nagy a frissítési frekvencia, amit nem bír.
  • DeDy
    #1416
    Üdv.
    Volna egy problémám elindítom a gamet, és kipacsol a monitor, ez miért van, másnál volt ilyen? Valami tipp?
  • fib
    #1415
    Köszönjük !
    Respect
  • eZo
    #1414
    Köszönjük !
  • IMYke2.0.0.0
    #1413
    Lehet tölteni a honosítást!
    [Honlapomról, mérete 1.7 MB.]
    Evin szép telepítőjébe öltöztetve!

    Tessék elolvasni a honlapon, telepítőben lévőket!
  • Evin
    #1412
    Holnap.
  • fib
    #1411
    Bocsi !
    A telepítő miatt gondoltam, bár az meg nem fordítás.
    Ma várjam a fordítást vagy majd csak napok múlva ? i2k
  • IMYke2.0.0.0
    #1410
    Köszönöm, de egyedül vagyok :)
  • fib
    #1409
    A megjelenés óta várok a magyarításra, és ma ha minden igaz Csuhéj.
    Köszönet a fordítóknak!
    Respect
  • il
    #1408
    .:i2k:.009

    Köszönet a munkádért, munkátokért
  • M@TriX
    #1407
    köszönet a nagy munkádért!
  • csuszi
    #1406
  • IMYke2.0.0.0
    #1405
    ÉS el is küldtem Evin-nek a kész anyagot. Ő beleönti egy szép, ügyes telepítőbe az egészet, és megy is fel az aprócska csomag a honlapra, netre.
  • M@TriX
    #1404
    23-a van, sá-rá-lá-lá-la :)
  • zoo35lee
    #1403
    HI
    megint kellene 1 kis segítség.Tkinyírtam a nagy bogarat a légvédelmi ágyúval 4× beszippantott a portál majd visszakerültem a kastély mellé mennék vissza a városba de előkerül még 1 nagy bogár próbáltam lőni a piros részeket de sikertelenül ,hogy kell kinyírni????????????
  • Calver
    #1402
    /meghajol

    (én is ott szoptam egyszer, az a rész nagyon megmaradt )
  • tpontatis
    #1401
    Kösz Calver, te egy Úr vagy :)
  • steweee
    #1400
    ezzel jáccik vki multiban ?
  • Calver
    #1399
    lelassítod az időt és átfutsz.