1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • Maxtreme
    #838
    meg pl a timeshiftben is láttunk már ilyet..
  • Calver
    #837
    nem akarlak nagyon lelombozni, de az egész Veil cuccot már Crysis-ban már megcsinálták, csak ott máshogy hívták... sőt, már azelőtt is jópár játékban voltak hasonló mókák. szóval ez kb annyira friss mint egy kéthetes döglött tehén.

    ami változatosságot illeti... bah, mondjuk rá h ízlések és pofonok, nálam wolfika volt az utóbbi idők legrepetitívebb játéka.
  • bosco05 #836
    Kristályok, dimenzióváltás, anomálisák, de mindegy is, mert nem fogok flamelni azért, mert neked nem tetszik. Maximálisan változatos játékmenet, eddig két pálya nem volt ugyanolyan, de még csak hasonló sem, csak ámulok és bámulok és futok megszerezni a kristályokat :)
  • Calver
    #835
    ötlet? újítás? hol?
  • Maxtreme
    #834
    pont ott ahol a (szinte) az összes nfs 90+-ot kapott xD
    De a legjobb az volt mikor írta a gyerek a carbonra hogy milyen káprázatosan szép. Oszt x800-al nézte, ami ugye sm2b-s.. Láttátok ti már a carbont sm2-es vgaval? UHHH :D
  • bosco05 #833
    Ebben a játékban több az ötlet és az újítás mint az eddigi fps-ekben összesen. Aki erre játékélménynél ötöt ad a tízből, az vagy hülye hozzá, vagy utálja az fps-t. Tény, hogy vannak hibái, de összességében Cod1 óta ez az első fps játék ami offline leköt. Előtte erre talán még Half Life a Quake2 és a Quake1 volt képes erre, nomeg a Doomok és az első Wolf :D . Amiket így hibának észrevettem és nagyon szembetűnő volt, hogy sok helyen az üveg szent és sérthetetlen ami 2009-ben elég nagy probléma, meg az emberkék néha művelnek érdekes dolgokat, az ai nem a legokosabb, de a játék hangulata valami eszméletlen. Nálam min 85%...
  • Prince23
    #832
    WP 7.5/10
    Ipon 70%

    ennyi :D
    itt az igazság. GS 90 pont felettit adott LOLLER, hol az eszük, istenem
  • CamelX
    #831
    :D:DD igen, biztos mi se vennék jó néven ha ők lebzselnének a mi világunkban egy részecskeágyúval felszerelve :D
  • norbi2fraktal
    #830
    még a 9-et is alig használja XD
  • hiper KOCKA
    #829
    Én nem bántottam őket egyszer sem és mégis rámtámadtak. Kritikában is írták hogy minél több időt tartózkodsz a Veil-ben annál hamarabb fognak támadni.
    Nem tom valamiért megorrolnak ránk, mert nem oda valók vagyunk és nem kívantos számukra a jelenlétünk. Elvégre az az ő személyes szférájuk.
  • CamelX
    #828
    pocoktestű biszbaszok elvileg Geistek, tehát szellemféleségek. Biztos várják hogy 1 új élet születésénél testet ölthessenek :D
    Amúgy nem sok gondod lesz velük ha nem bántod őket. Sőt, ha ellenfél közelébe lőssz le egyet, akkor szép kis anomáliát okoznak, ami instant halál az arrajárónak :)
  • strebacom
    #827
    Lehet hogy pedofilok....
    Bocsi de ez jól jött ki...
  • Synchronous
    #826
    Nemrég jött le a játék, szal elkezdtem tolni, és annyi a kérdésem, hogy amikor átmegyek a másik dimenzióba, akkor ott azok a levegőben úszkáló pocoktestű biszbaszok, azok mi a csodák?
    Valaki tud valamit ezeknek a sztorijáról? Amúgy eleinte csak lubickoltak körülöttem a levegőben, de 1-2 pályával később viszont már elkezdtek bántalmazni.
  • CamelX
    #825
    Hopp meglestem, tényleg van, csak elfelejtettem h elején átbizergáltam :D
  • CamelX
    #824
    Wtf, nem is láttam surround sound beállítást a játékban. Lehet én vagyok vak, de süket nem, nálam alapból szuperált a térhangzás, pedig integrált kártyám van.
    És jááá, számomra az eddigi év talán legfeelingesebb FPS-e kijátszva :)
  • strebacom
    #823
    Ez DirectX 10-es játék.......???
    Köszi!!
  • hiper KOCKA
    #822
    Telepítsd újra és hagyd békén a hangot. Ne foglalkozz vele. Integrált karid van gondolom. Azoknál néha előfordul hiba, főleg új játékoknál. Vagy dxdiag-ban vedd lejjebb a hardveres gyorsítást.
  • serkov
    #821
    Köszi! Ez működött! Előtte már csináltam, hogy felejtettem el....
  • reger
    #820
    Sziasztok! Tudnátok segíteni abban hogy elindítottam a játékot ment rendesen ,átállítottam a hangot surroundra mondta lépjek ki ,és indítsam újra ,azóta akrányhányszopr elindíítom kék halál ?
  • Louis Cyphre
    #819
    Az Empower képességgel át tudsz lőni az erőtéren/pajzson. Talán a hordót kell lőni, asszem.
  • serkov
    #818
    Hali! Fent vagyok a zeppelinen, Átmentem a folyosón az (elektródákkal) Pajzsot használva, utánna van egy erőtér ajtó, amin nem bírok áthatolni! Kérhetek segítséget? :-))
  • CamelX
    #817
    Uccsó pálya itt :( nekem is nagyon bejön a feeling, főleg az exotic fegyverek :D mikor németek üvöltik h tesla ágyú van nála, azt futi futi :D brutál. Necrovisionnel való összehasonlítás jutott még eszembe, na hát ilyen tekintetben szétgyalázta eme játék a necrot. Tuti végigviszem majd még, más nem a meg nem talált upgrade-ekért, elég kevés dologra futotta most, pedig nem siettem nagyon :)
  • Empty
    #816
    Köszönöm szépen! Most rajta a sor kipurcanás terén! Megpróbálom!
  • Louis Cyphre
    #815
    Az a lényeg, hogy neki menjen az oszlopoknak. Helyezkedj úgy hogy ott legyél az oszlopok közelében, majd amikor rohan feléd akkor térjél ki az útjából, hogy nekirohanjon az oszlopoknak.
  • Empty
    #814
    A kórházban mostrum "haverunkat", hogy kell likvidálni hatékonyan? Megpurcantam már jópárszor! Thanks!
  • Louis Cyphre
    #813
    Abszolút egyet tudok érteni a teszttel.
    Idéznék belőle:
    "Teljesen eredeti, hamisítatlan Wolfenstein hangulat. Nem olyan, mint a régiek, de mégis egyedi."

    Egy remek kis játék. Én most tolom harmadjára, most megpróbálom összeszedni az összes aranyat, dokumentumot.
  • Bokafix2
    #812
    "...a diszlete nagyonjó, hangulatos a játék"

    Miez valami qrva színház?
  • JackSparrow88
    #811
    Ez jó xd
  • oregon1987
    #810
    Végig vittem és tetszett! Utolsó főgenya ötletes volt!
    Néha gondolkodni is kellett de az nem árt! :D
    Arany keresésben az volt macerás hogy rengetek a tereptárgy és így kőnnyü átsuhanni mellettük! De azért végére volt pár fullos fegyóm!
  • W B
    #809
    nem tudom, igen az ellenfelek hülyék, kivéve amikor nem.
    Én a farmon szívtam egy STG44-es katonával. Drágalátoskám, mindig időben fedezékbe vonult, és mindig mindent akkor csinált amikor nekem pont nem volt jó. azaz, azzal az egy katonával többet szívtam mint egy szuperkatonával.
  • Bagoly81
    #808
    én ma végig játszottam:D régen volt ilyen hogy netudjam abba hagyni.

    nálam semit nem akadt a játék itt kezdem az elemzésem.

    a diszlete nagyonjó, hangulatos a játék. mondhanám 90% ban csőjáték, de egy csöppetsem zavart, söt nemis érdekelt hogy nem koszálhatok össze vissza.

    irtani kell benne. és menni előre amerre a nyil mutatja. normás fokozaton játszottam. nehézségekbe nemütköztem sosem.

    mehéz megtalálni az összes kirakott anjándékokat, nekem egyszer vagy kétszer sikerült mindet megtalálni valamiből. szoval jol elvannak dugva a dolgok.

    rég láttam olyan játékot amibe enyi vér fröcsögtt volna.

    az ai: nemvalami inteligens sőt semenyire sem volt normálon, nem követtek, mindig eltudtam menekülni egy zugba ahol regenerálottam. ez az állandó élet regeneráció tetszett. nemtöri meg a játékot, és a mentés is nagyon jó benne. minden egyes kis résznél ment. igy sosem kelett nagy részeket ujra őlni.

    ez a varázslosdi szintén pozitivum, föleg nekem ,mert én amugy is szeretem scfi-t.


    minden összegezve nagyon jó időtöltés. ajánlom mindenkinek. aki egy nemgondolkodtatós lövöldözésre vágyik.
  • Rundstedt17
    #807
    A gamespot is 7,5-öt adot neki
  • Calver
    #806
    mondjuk lelövöd. úgy hallottam az segít.

    Veil-ben látod btw.
  • storm181
    #805
    Magyar nyelvű teszt 7,5 pont.
  • bertino
    #804
    én bele eresztettem egy rakétát
  • W B
    #803
    dimenzió váltás? az nem segít?
  • limperatore
    #802
    Hali, mikor a kórházban vagyok és van egy láthatatlan csávó vmi késekkel a kezén :D azt hogy kell kinyírni? mert rám jön szúr 2-t és meghaltam
  • xido
    #801
    Az első nagyembernél,akinél a legelső dezintegráló fegyvert megszerezzük,ott fedeztem fel véletlenül,hogy dimenzióváltáskor megjelöli a sebezhető pontokat...lehet minden nagyobb ellennél így van?
  • Qwerty4
    #800
    pff, micsoda helyesrívás van :)
    amúgy az időlassítás gombot kell megnyomni az energimezőnél (fene tudja, hogy nevezik...)

    én közel járok az 50 százalékhoz, a gyárban a főszörnynél, felfedeztem, hogy kell megölni, de a kezem úgy elfáradt, hogy nem igen tudtam megölni, majd később :)
  • Shep
    #799
    Szerintem el sem éri a játékhoz szükséges minimum korhatárt :)