1478

Return to Castle Wolfenstein 2
  • Aspyrin
    #998
    Első benyomásaim felemásak: a grafikától nem estem hanyatt, de nem is nevezném gagyinak. Valamelyik kommentben olvastam, hogy hiányolják a német nyelvet, nos, nekem is hiányzik belőle, viszont a jól megszokott mókás német akcentus sem rossz. :) A játékmenetben kifejezetten tetszik, hogy gyűjtögetni és fejleszteni is lehet, kár, hogy lineáris a szál (legalább is az elején, talán később változni fog). Az ellenségek nem az iq-jukról híresek. Ettől függetlenül, mivel kedvelem a vh-s játékokat, végig fogom tolni. :)

    Linkelek két képet, hogy ne csak a szám járjon:



  • ricsa008
    #997
    tudom ez nm egészen ide tartozik de hátha tud valaki segíteni leszedtem a 190.62 XP és ahogy telepítés után resetet követően bejönne az asztal kék halállal újra indul a gép
    pedig a Supported products lista szerit az én vga mat is támogatja
  • bosco05 #996
    kössz hogy nem értitek meg mi az a Spoiler. -fav (fórumkultúra 0)
  • W B
    #995
    használd az erősebb lövés képességet.
    használd a tesla puskát, azt a fegyver ami a szuper katonáknál van, azt amit a várban szereztél, és még az MP44-et.
  • limperatore
    #994
    faszom kivan már a fogaskerekes pályával hogy kell megölni azt a köcsögöt? már belelőttem mindent de mindig kinyír az a nyomorék retardált kopasz
  • CamelX
    #993
    ja sorry, megelőztél, az a "háti rakéta" kifejezés nem szúrt szemet :DD
  • CamelX
    #992
    Sztem nem a léghajó osztja, nézz felfele a levegőbe, aktiváld a pajzsot, észre fogsz venni ilyen jetpack-es nácigenyókat akik rakétával lőnek mint a barmok, azokkal kell mindenekelőtt végezni, mert előlük nehéz fedezékbe vonulni
  • SaGa Jr
    #991
    Nem a léghajó lő ott téged az csak dekoráció, hanem vannak pacákok akik háti rakétával röpködnek és ők lőnek rád a levegőből. Nézz körül alaposan, nem túl magasan röpködnek, de ahhoz elég magasan hogy a géppuska ne érje el őket.
    Minden befutó katonai hullámmal jön egy (normál fokozaton). Azt lekapod, utána semmiség kinyírni a sima bakákat a két géppuskával (sőt azokat már bejövetelkor könnyű szétszedni). Ha jól emlékszem 4 vagy 5 hullám lesz összesen.
  • Qwerty4
    #990
    Kell váltogatni a két lövőállás között és lepuffantani őket.Nincs más megoldás.Ügyesség, kitartás kell ehhez a részhez.
  • Qwerty4
    #989
    fújj
  • Hollingsworth
    #988
    Hellósztok!! Valaki tud segíteni?! Megcsináltam a kastélyos pályát és utánna egy rádió toronynál kell lenni amit egy faszi bütyköl és a levegőben egy léghajó osztja nekem az áldást keményen!! Állandóan meghalok! Tódulnak a katonák, közbe az a szar is bombázik!! Mit kell ott csinálni?
  • hiper KOCKA
    #987
  • Roger6
    #986
    Oké, biztos a játék szar, amikor mindenkinek jó... Részemről uninstall téged.
  • Empty
    #985
    Ennyi volt részemről! Uninstall volt!
  • Empty
    #984
    Airfieldre mentés valakinek? Kifagy amikor töltené!
  • wedge31
    #983
    Az ágyu vezérlötöl jobbra a hátad mögött van az ajtó amit energiapajzs védet.
  • Qwerty4
    #982
    Kövesd a nyilat!!!
  • atkaq
    #981
    Azt már sikerült de nem tudom elhagyni a pályát.
  • wedge31
    #980
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lödd ki az energia vezetöket / ahonan az ágyu kapja az energiát / négy lövés utána mehetsz tovább.
  • atkaq
    #979
    Cannery pályán vagyok már sikerült megsemmisítenem az ágyút ami kék fényt lő, most már vissza kéne mennem de nem találom a kiutat.Valaki segítsen légyszives.
  • Roger6
    #978
    Akkor nagyon ügyi vagy. Ha hatszor viszed ki, akkor is spoilerbe, köszönömszépenviszlát.
  • Empty
    #977
    Köszönöm meglett! Érdekes, hogy 2 féle feladat akadt: Erik valakit a SafeHouse-ban megkeresni meg a 2 rádiótorony kilövés. Namár most a csóka nincs a rejtekhelyen csak az üres feldúlt szoba. Tehát akkor merre tovább vagy hibás a játékom? Két mentési pont vissza lett törölve mert kifagyott ha travel-ezni akartam! XD
  • Shep
    #976
    Hova vitted ki? Az udvarra?
  • W B
    #975
    ok... de én már kétszer kivittem
  • bosco05 #974
    légyszi ezeket spoilerbe ezentúl ;)
  • W B
    #973
    nem... a légvédelmiüteggel lődd a fejét, amikor kifekszik, akkor az egyik tojónyílást kezd el lőni. Négy tojónyílása van, azaz négyszer kell ezt eljátszani.
  • Empty
    #972
    Kösz! Akkor fegyverállást is kell váltogatni, hogy jó irányból lőjjem? Eddig nem jött össze!
  • W B
    #971
    az új fegyverrel lőj a kapura.
  • JackSparrow88
    #970


    Itt mit kell csinálni?? Ki nemtok sehogyse menni a szörnyhöz, vissza meg nem lehet sokáig, mer le kellett esni és nincs létra sem...
    (Itt kaptam am egy új fegyvert is)
  • W B
    #969
    lődd míg kinem fekszik. Amikor kifeküdt, akkor a potrohát kezd el lőni. A négy tojó nyílást kell szét lőnöd.
  • Empty
    #968
    Csáó! Azon a pályán ahol a csajt fogva tartják, hogy nyírható ki az a köcsög a tetőn? Lövöm mint állat de aztán kámpec nekem!
  • highlander15
    #967
    Kipróbáltam különféle kompatibilitási módokban,és úgy is ugyanez a helyzet.
  • bosco05 #966
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meglövöd a szörnyet, befutsz az oszlop mögé és akkor abba csap bele helyetted. Ha jól emlékszem két csapásból kidönt egy oszlopot, ezt el kell játszani mindhárom oszloppal és ennyi.
  • highlander15
    #965
    Más játéknál nem csinálja,driverből a legfrissebb van fent.
  • highlander15
    #964
    ATI Radeon HD3850
  • Bokafix2
    #963
    Ha a GPU 10-15 mp-ig nem reagál semmit a parancsokra, akkor szokott előjönni ez a hibaüzenet. Lefagyott a karid. Túlmelegedés szokott legtöbbször a háttérben állni, bár ha más játéknál nem csinálja, akkor lehet az op. rendszer is az oka.
    Próbáld meg másik op. rendszeren futtatni a gémet, de először is bizonyosodj meg róla, hogy a legfrissebb driver van-e fenn. Megpróbálhatod a játékot kompatibilitási módban is futtatni, és nézd meg úgy fagy-e.
    Esetleg vegyél vissza a felbontásból és/vagy kapcsold ki a vertikális szinkront.
    Mondjuk leírhattad volna a kari típusát.
  • ricsa008
    #962
    A portalnál megakadtam ahol van az a nagy dög
    hogy lehet megsemisíteni a portalt?
  • SZilaJMaGGoT
    #961
    Bazki nem látok rendesen... XD
  • SZilaJMaGGoT
    #960
    TÉK
  • Shep
    #959
    Á pedig nem nehéz a játék, csak a főellenfél lett eltúlozva kicsit, de ha ráérzel az sem vészes, csak hát ugye addigra pár "szép" szó biztos elhagyja a szádat (mondjuk én most egész jól bírtam:))