100
Dokufilm
  • skid
    #100
    Minden a mértéktől függ. Mindent szabad enni, csak nem mindegy, hogy mikor és mennyit. (Norbi) Én kb félévente szoktam betérni egy gyorsétterembe, de ennyi. Így nincs baj ebből.
  • Qwertypro
    #99
    Sziasztok !
    El tudnánok küldeni/feltölteni valahová a filmet magyar szinkronnal !
    Előre is kösz !
  • Web mester
    #98
    Máma a suliban megnéztük ezt a filmet föld napja alkalmából.Most már másodszora látam!:)
  • schrank
    #97
    szerintem érdekes film volt bár már nem emlékszem hogy mi szerint számolták az adagokat meg az étkezések számát
  • Szabi84
    #96
    Szerintem tök jó a film! Én mindennel egyetértek ami a filmben van, de néha én is eszek a McDonald's -ba, pedig tudom hogy egy rakás szar, DE JÓ IZE VAN!
  • Web mester
    #95
    Sztem nagoyn jó film!
    Vices meg tanulságos!
  • Bandee1987
    #94
    Mondjuk Amcsiba ez szószerint JunkFood, itthon annyira nem, hisz az itthoni meki a bábolnától szerzi be a cuccost, ha jól tom, meg innen-onnan, és ezek annyira azért nem gyártanak mesterséges szart, mint az amcsik.
  • guardian hero
    #93
    Szerintem ezzel minden épelméjű ember tisztában van, ennek a bizonyítására nem kell másfél órás oknyomozó dokumentumfilm...
  • Web mester
    #92
    Figyelj!
    Te szerintem félre érteted a filmet!
    Azoknak szól akik naponta itt esznek!
    Ő is azt mutata be hogy milyen lene ha mindig itt enének...
    Párszor lehet Mekibe meni csak nem szabad túlzásba vini!
  • guardian hero
    #91
    "én nem értem, hogy egy egészséges embernek hogy nincsen lelkiismeret fordulása bemenni egy ilyen tteü helyre, és ezzel beállni a többi barom sorába, és lefeküdni a semmittevő élet lélek és fizikumölő úthengerének."

    Túl könnyen ítélkezel azok felett, akik másképp gondolkodnak, mint Te. Én szívesen eszek McDonald's-ban, mert finom a kaja, gyors a kiszolgálás és kulturált a környezet. Nem hiszem, hogy ettől szánalmas barom lettem.
    Viszont csinálhatnék egy filmet, amiben fél évig sárgarépán élek, aztán a végén majdnem meghalok karrotinmérgezésben, ezzel bizonyítva a sárgarépa súlyosan egészségkárosító hatását. Na ha ezt megtenném, akkor lennék szánalmas demagóg majom, mint amilyen a Supersize Me készítője is :).
  • Web mester
    #90
  • Web mester
    #89
    Tegnap volt a Duna TV-n 20:00-kor!
    Én most látam elöször és szerintem nagyon jó!
    Tanulságos is meg szorakoztato is!
    Jó film!
  • Salty
    #88
    Nem tudom, minek kell valakinek fikáznia ezt a filmet, hisz még nem is látta, én is eleinte azt hittem, hogy megint egy amerikai baromság, de nem. Lehet, hogy a nagymami süteményei, és a szemétkaja, ugyanannyi kalóriát tartalmaz, de én akkor inkább a süteményt enném, mint ezt a junk food-ot. Aki meg szarik az egészre később megbánja, hiába jól esnek a meki laktató kajái, egy szép nap megbetegszel és bánni fogod, hogy ennyi szart ettél.
  • Vándorsólyom
    #87
    azért az vérlázító, amikor valaki a mcdonalds mellett emeli fel védő szavát, akár itt a fórumon. az tény, hogy ha egyhangúlag, és sokat (többet mint kellene) eszik az ember, elhízik, de az is tény, hogy az elhízásohz vezető életmódot a mcdonalds ugyanúgy terjeszti és felelős érte, mint ahogy a szellemi szint nullázódásáért is. én 18 évesen makk egészséges vagyok, életemben egyszer ettem ilyen gyors faszságban, akkor sem magam döntéséből. az én életem is rohanás, mégis mgetalálom mindig a lehetőséget, hogy sportoljak, olyakor verseny szinten is.

    És annyit is hozzátennék még, hogy bár megalapozottak a vádak a filmmel szemben, hogy kicsit túlzóan vádolj az éttermet, éshogy nincs teljesen igaza, EZ TELJESEN LÉNYEGTELEN!!! Ugyanis a lényegre rámutat, és azon kívül, hogy a mcdonadsot basztatja, szól ez másról is, pl. ott van hogy a jézusos képet nem ismerték fel a kölykök. És igazán bemutatja nekünk az amerikai embereket, és ez az igazi kép, nem az, amit a rohadt akciófilmekben láthatsz.

    én nem értem, hogy egy egészséges embernek hogy nincsen lelkiismeret fordulása bemenni egy ilyen tteü helyre, és ezzel beállni a többi barom sorába, és lefeküdni a semmittevő élet lélek és fizikumölő úthengerének.
  • Ch_Slater
    #86
    Én nem láttam a filmet, viszont 8 hónapot dolgoztam egy londoni mekiben. napi 1 Big Tasty + nagy sültkrumpli + nagy kóla = +8-9kg hízás.
    1 ilyen menüben majdnem annyi kalória van mint a napi szükséglet, de hát naponta nem 1x kajáltam, hanem reggeliztem és vacsoráztam is. ez igy már biztos út volt a hízáshoz.
    nem azt mondom, hogy mástól nem lehet elhízni, de ez biztos nem egészséges. gondolom nem véletlen hívják junk food-nak...
  • Davidus
    #85
    Most nyomtam be egy bikmek+mekrojál+2xnagykrumli kombót és nem hánytam;)
  • Bandew
    #84
    Szerintem is kamu a film.
  • RangeR
    #83
    Ez a film tényleg érdekel valakit? Ezek szerint... Na, akkor soha jobbat!
  • winnie
    #82
    mennyivel egyszerűbb lenne, ha megnéznéd egy feliratos oldalon, nem? (amúgy már készül)
  • Bandee1987
    #81
    sajnos nem, csak brazil feliratom van hozzá, és nincs kedvem leforditani az angol hang alapján...
  • BADE
    #80
    Feliratot tud valaki hozzá?
  • guardian hero
    #79
    kérdezték
  • guardian hero
    #78
    Jó fej volt még az a napszemüveges surmó is (talán rendőr?). Mikor kérdeték tőle, hogy mi a koleszterin:
    "Mit érdekel az engem? Akkor eszek, amikor éhes vagyok!"
    LOL
  • guardian hero
    #77
    Legjobban egyébként a fekete gyerekek tetszettek az utcán. Azok is meki kaján éltek, csak éppen lejártak kondizni is, nem is voltak kövérek vagy betegek. Meg a csákó, aki folyton Big Mac-et zabált. Ahhoz képest elég csontos volt szegény :). Van aki attól is hízik, ha levegőt szív, egy haverom viszont képtelen hízni, bármennyit eszik és bármennyire szeretne is. A mekit perelni az elhízás miatt egy nagy vicc.
  • guardian hero
    #76
    Szerintem csak a bnője volt vegás, ő nem. Még mondta is, hogy szereti a sonkát meg a húst, és nem lenne vegás akkor sem, ha nem lenne ez a kísérlet.
  • Bandee1987
    #75
    Én nem azt mondom, én is simán megbírnék enni egy Super Size menüt (és meg is ennék szívesen :) ), de ez a csávó, mint az elején kiderült, vegás volt, mivel a bartánője is az, szal nem volt esetleg ráálva nagyobb adag kajákra, mint mi, és ez a gyomrának cseppet sem teccet...
  • guardian hero
    #74
    Komolyan elhiszed, hogy egy egészséges felnőtt férfi nem bír megenni egy Supersize menüt? Ha a kóla nem puffasztana, a fél fogamra se lenne elég :)
  • Bandee1987
    #73
    Hát sztem az tuti megtörtént vele...nekem nem úgy tűntm, mintha kivágták volna...
  • Davidus
    #72
    AZé hányta ki bazdmeg mert lenyúlt a torkán. Persze azt kivágták;)
  • Davidus
    #71
    az egész;)
  • I.C.ram
    #70
    Laptopnak, nem TFTje van? :) Azaz, az nem vibrál :)
  • nemcsakfeel
    #69
    jaja, azon a jézusos képen röhögtem egy sort.
    viszont az egész filmról lerí hogy amerikai.. szal amikor megy a rélegre piros csíkos kék csillagos alsógatyában.. meg amikor elmondattja pár emberrel a vmilyen amcsi esküt..

    én rühellem a mekdonáldzot, de a film elég nagy félrevezetés, belemagyarázás. hogyha vki ugyan ezt kipróbálná "magyaros" kajával nem lenne eltérő az eredmény.
  • Bandee1987
    #68
    Mivel itt úgyis a gyorséttermekről van szó, ezért kérdeznék vmit?
    Anno miért vonult ki Magyarországról a Dunkin' Donuts? Emléxem, kiskoromban imádtam a fánkjaikat, kurva finom volt, annál jobbat senki nem tudott csinálni...
  • toMpEr
    #67
    nem, bittorrent
  • OPM
    #66
    thx
    és innen közvetlenül letöltésvezérőlvel lehet tölteni?
  • toMpEr
    #65
    felraktam a bithumen-re egy Super.Size.Me.LiMiTED.DVDSCR.XviD-DoNE [CD1] + [CD2.REPACK.DVDSCR.XviD-iNSPiRE]
    verziot
  • Kolbasz
    #64
    Köszke. Csak ez rövid.
  • winnie
    #63
    www.suprnova.org -> search, ide írd be, hogy 'size' mondjuk.
  • OPM
    #62
    http://www.supersizeme.com/audio/SSME%20clip.mp3
  • Cat #61
    Super.Size.Me.DVD-SCR.SVCD.LiMiTED-HafVCD

    º TiTLE...: Super Size Me DATE.....: 07/28/04 DiSKS: 2 º
    º º
    º FORMAT..: SVCD QUALiTY..: DVD Screener º
    º º
    º iMDB....: 7.8/10 TYPE.....: Documentary º
    º º
    ÈÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍͼ

    ÉÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ»
    º º
    º P L O T º
    º º
    º Why are Americans so fat? Two words: fast food. What would happen if you º
    º ate nothing but fast food for an entire month? Filmmaker Morgan Spurlock º
    º does just that and embarks on the most perilous journey of his life. The º
    º rules? For 30 days he can't eat or drink anything that isn't on McDonald's º
    º menu; he must wolf three squares a day; he must consume everything on the º
    º menu at least once and supersize his meal if asked. Spurlock treks across º
    º the country interviewing a host of experts on fast food and an equal º
    º number of regular folk while chowing down at the Golden Arches. Spurlock's º
    º grueling drive-through diet spirals him into a physical and emotional º
    º metamorphosis that will make you think twice about picking up another Big º