276
Diablo a jövöben: http://www.ra2083.com/
  • Hunnenkoenig
    #116
    Azt ugye tudjatok, hogy ez magyarul is meg fog jelenni?
  • Charadras
    #115
    Hi!

    Multiban nyomult már valaki? Nekünk newm nagyon műxik; elindul, de nem lehet küldit felvenni, mert hiányzik az a faszi, aki adná...

    Ja, és az angol verzióhoz van már patch?

    THX!
  • windly
    #114
    igen angol nyelvü

    A tolerance azért fogy el mert az implanátumoknak is van egy tolerance értéke és az csökkenti, de a dokinál egyes tárgyakat optimalizálni lehet a karakteredre így azok nem vesznek el T pontot.
  • haxoror
    #113
    Csak hogy ne essek pofára, ez:

    Restricted.Area-RELOADED

    ugye angol nyelvű?
  • Carlos
    #112
    K***a jó játék már elnézést!
    Neo-val nyomom.
    Lenne egy kérdésem. a tolerance mért fogy el egy idő után???
    Vagy hogy működik ez???
  • Panzerfaust
    #111
    Francok Kenji a csúcs. Olyanokat lehet tarolni a félpucér állatjával, el se hinnétek. 17es és 400tól 600ig sebez, élete majdnem 600száz. A két gemini nem tudott megsebezni.
  • Lammer
    #110
    ez egyebkent hatalmas huzasa a jateknak!!! baromi feelinges az egesz...!!! nagyon bejon a geeem, pont akartam beirni, hogy belephecc szajbervilagba, de megeloztel!!!
    sot kepzeld, nemtom ez bug volt, vagy tul sok terminalt toltottem le(azert nem tudom, mert letoltom mar huzok is megkeresni a kovektezohoz!!!) de kileptem, es az ellenfelek alltak!!! sot a bortonbol megmentos kuldibol, bementem megint csomot toltottem(mostmar figyeltem a letoltes vegszoveget) es mindig szinte titkos adatot sikerult letoltenem! erre a sokaidig ilyennel, hopp toltes, es mar a csatornaban vagyok egy kardos harcossal...

    1 nagy hibaja van... az itthoni gepemen is toltoget... 1Gb ram, 3200+ es 6800GT, mar szenneallitgattam manualisan a \data\option.dat allomanyt, de toltoget, meg sosem lesz 63-64 fpsnel jobb a tlejesitmeny... hmmm pedig vertical sync kikapcs, 75Hzen futtatom a gamet(TFT miatt) hmmm es ami a LOL, hogy a munkahelyi kis gepemen is indulasra birtam!!! 850re huzott cerka, 320 ram, 16!!!! megas matrox g400!!! ehhh ott is szinte enynit toltoget, azert itthon szebb, meg azert nem akadgat, de basssus megy! (sajna fullscreent se itt, se melohelyen nem enged)

    nah jo jatekot mindenkinek!!! a fenebem hamost nem kene szulinapot tartani sogornak, nyomnam reggelig(szabinapos vagyok ma is meg holnap is)
    szal allat a game, en elvezem!!!

    szerk!
    kint probalgattam a matrixos figuraval, volt mar plazma fegyom! es a bortonbe, ahol a ket b*szott eros geminit kell lekuzdeni(melee, meg egy energia fegyveres) veletlen elkezdtem lovoldezni tavolrol, mielott meg nem rohan nekem a melee gemini(mert en shiftezek a lovesnel) es csak hallom, hogy aaargharrghh, szenved, szepen tavolrol lelovoldeztem!!! ehhhh tudom csiiit, de amikor 45Xre halok meg(raadas a legnehezebb fokozatot valasztottam eloszor, igy mindig alttab, ami szegeny kisgepen, ehhh, namind1, biztonsagi mentest visszatolt, megint-meghal, alttab, visszamasol, meghal.... .... ....)
  • Guillotine
    #109
    A skillek között fejleszd a cyber akármi tudásod,ott van egy ábra a droid szerelésröl,arra legalább adj egy skill pontot.Ha ez meg van a pályákon találhatsz számítógép terminálokat.Rá kell kattintanod és belépsz a Cyber világba.Azon belül vannak Cyber terminálok töltsd le a tartalmát.Ha ismét kilépsz a való világba akkor kapsz energiákat.Attól függ mennyi energiát kapsz minél több Cyber terminál tartalmát töltötted le.De vigyázz a Cyber világban fogy az életerőd.Ha meghalsz elvesznek a megszerzett energiák.Mielött lefogyna lépj ki a valóvilágba azon az ajtón amin beléptél. Kb.: Ennyi
  • Bandeeka
    #108
    Hali
    A technilogias picsával nyomulok, de nemjöttem még rá ha elfogy a kis droidom csikja hogy kell feltölteni. Ha vki rájött segicsen pls Thx
  • Guillotine
    #107
    Úgy nem próbáltam,de szerintem lehet csak fölösleges mert,ha újra betöltöd a mentést akkor is a "gyakás"-tól folytathatod.Különben nagy dolog,ha meghalsz vissza mész a városba betárazol eü csomagból és vissza mész arra a szintre ahol meghaltál és óvatossabb leszel.
  • avan
    #106
    na jo, de a legnagyobb gyakas kozben is savelheto es ugyan onnan folytathato? diablo 1 vagy 2-rol beszelsz? mert az 1-ben siraly volt a mentes.
  • Guillotine
    #105
    Úgy mint a Diablo-ban. Save&Exit. Látni fogod,ha a játék közben megnyomod az ESC-et.
  • avan
    #104
    valaki tudja pontosan, hogy a save hogy mukodik, meg nem neztem meg ennyire, de nem akarok meglepetest. ciao
  • Carlos
    #103
    Megtaláltam, szedem... :)
  • Methylisocloro
    #102
    Semmi elfogultság nincs a dologban. Én imádtam a Diablokat, de az összes klón egy nagy rakás ***
  • Panzerfaust
    #101
    Veszel feszítővasat a fegyverkereskedő csajnál.
  • Cassell
    #100
    Nálatok is kilépeget 15 percenként?
  • avan
    #99
    diablo sikere csak a diablonak 1-2-nek volt, es talan a diablo 3-nak lesz. ez teny. toltam egy ideig a fegyveres manussal es kicsit uncsinak talaltam a jatekot. a diablonal ez nem fordult elo egyszer sem. persze biztos elfogultsag is van a dologban, de ezek akkor is mar csak koppintasok. bar ujat nagyon nem lehet felmutatni ebben a mufajban.
  • Carlos
    #98
    Okés. Honnan lehet leszedni?
  • CalebJoe
    #97
    Én se találtam még kulcsokat a lezárt ládákhoz.
    Én a Neo emberrel nyomom vannak benne pisztolyok, gépfegyverek, plazmafegyverek, lángszóró, gránát, stb.
    Amúgy nem rossz game főleg a sci-fi kedvelőknek de nemhinném, hogy befut mint a Diablo vagy a Sacred.
  • Shep
    #96
    lelakatolt ládákat hogy lehet kinyitni?
  • Shep
    #95
    4 karakter közül választhatsz, van a mátrixos shotis gyerek, vmi kardos kínai, meg két csaj azok nem tudom mit csinálnak? Egyébként totál diablo a game csak a jövőben. ja meg szebb.
  • grebber
    #94
    Vannak fegyverek.Pl amikor a fix.tv a gyerek toltam akkor shotgunnal ment.
  • AndrewCB
    #93
    Hogy tudom a fegyverhasználatot fejleszteni?
  • Carlos
    #92
    2 kérdés!
    Fegyverek vannak, mert csak kardos screenshotokat láttam...
    Honnan lehet leszedni?
  • avan
    #91
    na leszedtem jaccogattam vele. hat eleg jo kis game. bar nekem ez a szajber vilag nem jon be, de ez megis. asszem fogom tolni meg egy darabig. csovaz
  • windly
    #90
    sziasztok!

    Egy aprócska kérdés: hogy lehet a technikus csajnál a robot energiáját feltölteni?

    Köszi előre is!
  • avan
    #89
    ennek ellenere letoltom. hatha megsem olyan szar. olvastam az interjut a hcg-n, abban irtak erdekessegeket. bar a demoban, amikor ellenem jottek a sivar homokterepen az ellenfelek, az nagyon gaz volt. na mindegy, bovebbet majd. diablo 3 kellene mar amugy, de remelem nem basszak el a 3d-vel.
  • Lacc
    #88
    Hát bizony szerintem is egy nagyon gyenge játék :( Pedig annyira reménykedtem, hogy jó lesz, én nagyon szeretem az ilyesfajta dark sci-fit, a design is nagyon jó, csakhát a játékmenet... Borzalmas.
  • AndrewCB
    #87
    Letöltöttem, de bármit csinálok, csak kis ablakban indul el. (Az ALT Enter sem mukodik.)
  • G_ArchAngel #86
    ízlés kérdése, nálam a Diablo nem éri el a Sacred 50%-át sem...
  • avan
    #85
    leszedtem a demot. nekem nem nagyon jott be eddig. igazandibol ilyen jellegu jatekok a diablot keptelenek uberelni. meg nekem ez a lerobbant jovo dolog nem nagyon jon be amugy sem. szerintem en maradok a sacrednel meg majd a diablo 3-nal. a tobbi nem annyira erdekes. a sacred mar egy 50%-ban megkozelitette a diablot. ez a game olyan 5% korul mozog elso ranezesre. ave
  • grebber
    #84
    Ezen milyen verziójú StarForce 3 van???
  • grebber
    #83
    3cd-s.Hmm majd szedem.Meg a Psi-Ops-ot is jó ez a nap :)
  • toMpEr
    #82
    Restricted.Area-RELOADED
  • Panzerfaust
    #81
    Na, valami hír a megjelenésről?
  • grebber
    #80
    Elvileg holnap jön bár ki tudja.
  • Panzerfaust
    #79
    Helyesbítek az agyakat a szemek helyére lehet tenni, de akkor is csak két hely van. A páylát véletlen generálja. Igazság szerint ez itt egy diabló doom3as, faloutos helyszínekkel, stalkeres ellenekkel. Ja meg ugye a deus ex implantozás. Deszóval egyáltalán nem rosz, de hogy év játéka nem lesz az tuti.
  • Panzerfaust
    #78
    Mega gagyi, mega állat. Mega pöpec is mellékesen. Abszolút hackandslash de nekem bejön. hangulata szerintem sirályos, de pl a harc az valami nulla. Nyomod a gombot. Merhogy ugye ilyen puskákkal meg automatákkal plazmapukkákkal meg pisztolyokkal lehet menni, és akkor az ellen meg meghalik mert nem tud közeljönni.:))) Fölszerelés helyettimplantok vannak, ami két kéz(job,bal külön), két láb(szintén külön), két szem(is), meg három belsőszerv ami lehet három szív is, de lehet idegrendszer, bőr, agy, csontvelő meg ilyen vicces dolgok. Egy hapsival lehet menni, az meg ilyen matrixos, mert hosszú kabát meg napszemcsi, meg puska alapból. Én automatát vettem azzal folyamatosan lehet lőni:)) Szóval rémegyszerű, de szeretni való. Megszerzem:))
  • grebber
    #77
    Na aki probálta irhatna pár sort.