3178
Tomcat pólóboltja
  • nf1
    #2977
  • DVDMester
    #2976
    hát nem lennék a szarházi zsidó helyében, de megérdemli amit kapni fog.
    az akasztást azért tényleg nem kellett volna emlegetni, de egy jó verés kijár a gyökérnek amiért szájbavert egy gyereket, még ha a kislány se teljesen százas akkor is.
  • I.C.ram
    #2975
    Szerintem is ez lesz az utolsó lépése. Az is lehet, hogy már megindították az eljárást, vagy a nyomozást az ügyben.
  • a.carkey
    #2974
    Választások előtt ez volt az utolsó esemény, amit adott a tévé. Ezért. Ha még itt lennének az oroszok, és tényleg felszabadítottak volna minket, akkor április 4. is belefért volna. Mert vsz ünnepelnénk.

    Amúgy jó ez a szöveg. Mindig elmosolyodom, ha olvasom vagy hallom:

    "talán mégsem egy ... kéne". Akkor mikor? Mind okt. 23., mind márc. 15. forradalom volt. Mikor nyomja az ember ha nem ekkor??? Amúgy aug. 20-ra ez nem szokott jellemző lenni. Folytathatnám ezt a gondolatmenetet, hogy miért csinálják, de az már erősen politika lenne ...
  • fifi
    #2973
    na azért ez rázós ügy lesz.
    mert tökmindegy mit csinált ez a fuxos kis köcsög, így felbujtani a parasztokat, pénzt ajánlani elég meredek.
    Ha ekkora az igazságérzete, miért nem jár utána ő, és agyalja meg ezt a seggfejet, mint ahogy nagy keményen utánajárt a BKV-s vagy milyen villamosvezetrőnek is.
  • Dichter
    #2972
    Persze, én értem minek szólt az ugatás, de talán mégsem egy márc 15.-én kéne...
  • a.carkey
    #2971
    "... kezdtek el ugatni ..."

    A szó szóros értelmében. :)

    Mellesleg ennek is megvolt az előzménye ...
  • Dichter
    #2970
    Azért érdemes elolvasni, amit a kuruc.info-n írnak.

    Gyurcsány Ferenc magyar(országi) miniszterelnöknek a Nemzeti Múzeum elõtt elmondott beszéde alatt összetûzés alakult ki néhány ballib és jobb érzésû emberek közt, akik szintén az állami ünnepségre érkeztek. „Rohadt fideszes! Dögölj meg!” – kiáltotta az egyik elvtárs, míg egy másik öreg könyökkel ütött, majd öklét rázva ezt ordította: „Rohadt geci fideszesek!”. Az egyik nemzeti érzelmû tiltakozó, Pál Márton kokárdáját letépték.


    Az, hogy "fideszesek" kezdtek el ugatni a nemzeti ünnepen, az mellékes.

    Ez pedig kommentár nélkül (ekkor még csak 11 évesen)
  • a.carkey
    #2969
    Pár érdekesség.

    Már a helyszín is mutatja, hogy nem keverték össze, csak Simonyi baromsága volt, hogy ez sok ottani újságírónak nem volt tiszta. Azoknak, akiknek Bukarest=Budapest. Tudjátok, mint amilyen pl. Tomcat is: "Magyarország történelme során többször elõfordult, hogy a Normális Emberek kisebbségbe szorultak, akárcsak ma. Ilyen volt például a kiskirályok idõszaka a XIV. században, amikor országunk kis híján széthullott, és csak egy idegenbõl érkezett Normális Ember, I. Lajos király volt képes ismét törvényt és békét teremteni." bejegyzésével ...

    Attól még, hogy az újságírók legtöbbször hülyék és tájékozatlanok, attól még nem feltétlenül kéne Bush mindig hülyének beállítani (és elhinni mindent, amit róla írnak). A Yale nem igazán a legszarabb egyetem az USAban, tehát annyira hülye nem lehet, mint ahogy beállítják. (Könyves Kálmánról is mindent összeírtak a krónikások. Manapság sem hiszik el nekik, hogy minden rossz egy személyben Kálmán volt ...)

    Link 01

    Ilyeneket mondott pl. Bush:

    "A magyar példa a türelem példája, és annak a ténynek a példája, hogy a szabadság mindenki lelkében ott lakozik. Annak a példája, hogy a zsarnokság sohasem tiporhatja el a szabadság utáni vágyat. Annak az országnak a példája, amely, miután szabad lett, összefogott a többi szabadságszerető országgal a béke megőrzéséért. Azért jöttem, hogy emlékeztessem Magyarország népét arra, hogy Amerika jóbarátjuk. Szeretnék köszönetet mondani az amerikai magyaroknak is, akik ma velünk vannak. Önök nagy dolgokkal járultak hozzá országunk építéséhez."

    Ezek azért nem kis szavak. Különösen, hogy Gyugyó a felszabadulást köszönte meg Moszkvában, amiért cserébe többszázmilláért visszajöttek a könyvek.

    Azzal jönnek sokan, hogy Bush 56-ot köszöntötte. IS! Tényleg azt emelte ki, mert az volt a fontosabb, mégha március 15-re is esett ez a beszéd. De két dátum szerepelt a meghívón. 1848 és 1956. Utóbbit azért tették fel rá, mert az USA-ban választások lesznek, és vsz októberben NEM BIZTOS, hogy lenne ideje az elnöknek. Ráadásul az USAban az amerika magyarság már január óta megkezdte az 56-os megemlékezéseket. Van ez így.

    Itthon sem 1848-ról beszéltek a politikusok, hanem szépen végigkampányolták a rendezvényeket.

    Mindez csak zárójeles megjegyzés volt.
  • a.carkey
    #2968
    A Droidzónában:
    "A nap fényét emelte még George W. Bush, aki aznap köszöntötte az 1848-as magyar forradalom 50. évfordulóját."

    Nos ugye ez nem igazán az ő hibája volt, sőt nem is ez történt.
  • a.carkey
    #2967
    "... választás úgy, ahogy van, egy nagy humbug. Elõre le van zsírozva, kik juthatnak a Parlamentbe, és csak azt döntik el, ki milyen arányban."

    Nos ezt hívják választásnak. Úgy van lezsírozva a dolog, hogy vannak emberek akik erre, vannak akik arra szavaznak. Ezek után valóban "le van zsírozva", persze már a fejekben. Ilyen ez a demokrácia!

    Mindegy. Reménytelen ez a faszi!
  • a.carkey
    #2966
    Ez hülye! Ezek után menetrendszerűen jön az újabb szakállas bácsi díj ...

    Nem tudom, de ez olyan, mintha mindezt hirtelen felindulásból írta volna le.
  • Dichter
    #2965
    Azért nem ártana megvizsgálni egy kicsit a másik oldalról is ezt a dolgot. Pl mit keres egy 13 éves kislány a rendbontó ünneplők közt? Ha tudják a szülei, hogy rendet fognak bontani, minek viszik ki magukkal? Arról nem is beszélve, hogy 1perc 6mp-nél anyázik a kiscsaj is rendesen.
    Még mielőtt leszólnának, tényleg parasztság letépni egy kokárdát, és esetleg megütni egy kislányt (mondjuk ez a felvételről nem derül ki), de ez nem azért volt, mert a napszemüveges csávó zsidó, hanem mert szimplán egy f@sz. Nem vagyok zsidó, nem is védem, de azért ne általánosítsunk.
  • Jobson
    #2964
    Nem tudjátok, hogy hol vannak azok a videók, hangfelvételek, amiket említ a blogban? Kíváncsi lennék rá!
  • Calver
    #2963
    uraim... szarok rá h Tomcat mit alkot, csinált sok jó dolgot, ugyanúgy sok faszságot is, de előző blogban mi is az h a Zöld Párttal azonítja önmagát? régebben emlékeim szerint - pár sör utáni emlékek de ez még rémlik - "ők" voltak nem pedig "mi"... ezután elfilózok h most mi a fene van? új Centrum párt, elvinni a szavazókat, akiket egy bloggernek köszönhetően jópáram támogatnak? és hiába támogatta őket régebben Tomcat magánemberként, mostmár részük?
  • I.C.ram
    #2962
    Mondjuk megnéztem a videót... háát nem tudom hogy honnan veszi 100%ra tomcat, hogy tényleg felrepedt a szája, meg hogy megütötte, én ebből legalábbis nem tudtam ezt leszűrni. Mindenesetre kiváncsian várom a fejleményeket.
  • I.C.ram
    #2961
    Most kivételesen egyetértek tomcattel. Bár van egy olyan érzésem, ez lesz az utolsó húzása tomcatnek, ha valóban agyonveri/vereti ezt a köcsögöt. Blogjában eleve nyílt felbújtás van, már ezért beidézhetik a rendőrségre, főleg ha még össze is verik, és pénzt is ajánl a kézrekerítőnek....
  • DVDMester
    #2960
    hű bakker ez a mai blog elég durva lett...
    de megnézve a video-t (amit már láttam amúgy a TVben is), jogos.
    Az ilyen szarházit jól meg kell leckéztetni, aki gyerekre támad az nem több mint egy tetű amit körömmel el szokás nyomni.
    Remélem megkapja amit érdemel, a sz@rházi köcsög.
  • mrzed001
    #2959
    A gépfegyveres támadók ellen az a megoldás, hogy a rendőrség szakszerű nyomozás után elkapja őket, a bíróság pedg kellőképp súlyos büntetést szab ki rájuk.
    LOL .... vazzzeeee inkább MEGALOL

    Na ennél azért felvilágosultabbnak és felnőttebnek néztelek. Ezek szerint van aki még hisz a dajkamesékben

    Na, komolyra fordítva a szót (mert hülyének néznek, hogy mi a faxon fetrengek és röhögök), szóval ez már pályázhat a legvadabb vadliberális beszólások díjra.
    Ha most hülyén nézel a képernyőre, és nem érted miért, akkor nyugodtan olvass tovább, megpróbálom megmagyarázni (ha pedig rájöttél, akkor csapj egy nagyot a homlokodra, és elég válasznak egy BOCS is)
    Szóval azt mondod, hogy nem az a lényeg, hogy fegyverrel megállítsák a gépfegyveres bűnözőket, hanem az, hogy elengedjék őket, és majd későbbi bírósági tárgyalás során feleljenek tetteikért.
    Lássuk miért is annyira hibás ez az elképzelés:
    1) törvényellenes (már csak a gépfegyver birtoklásáért is elő kellene állítani a bűnözőket, nemhogy életveszély okozásáért!), szemethunyni ennek, és elengedni ... nos (inkább nem minősítem)
    2) életveszélyes (gépfegyverrel lövöldöző bűnözőket, akiknek nincs mit veszteni ráereszteni a főváros ártatlan lakosságára ?!?), mégis hány embert ölhetnek meg menekülés közben fegyverrel illetve járművükkel ?!?
    3) elrettentés: ezt sztem elég alaposan leírtam, azaz ha a bűnözők tudják, hogy épp bőrrel megússzák az ilyen kis "kalandokat" (sőt még el is engedik őket, vagy csak _NEM_KÉPESEK_ feltartóztatni őket), akkor megszaporodik az ilyen bűncselekedetek száma (komoly bűnbandák jönnek létre uralmuk alá vonva akár kerületeket is, és jelentősen megnövekszik az ártatlan civil és rendőr áldozatok száma ala Robocop)
    4) szökésveszély: egy nagy rablást követően (pláne ha nem is magyar állampolgárok voltak az elkövetők), ha elmenekülnek a helyszínről szinte lehetetlen később kézre keríteni (tehát büntetés nélkül megússzák tettüket, amin felbuzdulva többen megismételhetik)
    5) egy okos bűnözőre nagyon nehéz rábizonyítani, hogy tényleg ő tette. Tehát ha valami csoda folytán valahogy fel is figyelne a rendőrség az elkövetőre, egy jó ügyvéddel tisztára tudja mosni magát ....

    Véleményem szerint a rendőröknek meg kellene adni azt a (nem jogot, mert az mindig is megvolt nekik, szóval) felszerelést, hogy ha rájuk lőnek, akkor vissza tudjanak lőni, illetve minden szükséges felszerelést, hogy a helyszínen ártalmatlanná tudják tenni az ilyen bűnözőket AKÁR (!!!!) a bűnözők élete árán is !! (a legkevésbé a bűnözők életének védelmét figyelembe véve, legjobban a saját és a civil lakosságét)
  • I.C.ram
    #2958
    Tomcat nem lesz ilyen. eleve messze nem olyan karizmatikus egyniség mint Hitler vagy Mussolini volt. Tomcatet egyre kevesebben ismerik el, régen szerintem sokkal népszerűbb volt.
  • Sekler
    #2957
    azon gondolkoztam, hogy ez az egész tomcates-káoszbrigádos dolog valahonnan nagyon ismerős nekem. Lehet, hogy csak a véletlen müve, de nekem mint laikusnak ez kisértetiesen hasonlít a második világháborút megelőző politikai jobboldalra Németországban és Olaszországban is!
    Lássuk csak, hogy is volt, ha jól emléxem Németorszrágan Hitler az NSDAP élén szerezte meg a hatalmat, nem kis támasza volt a barna inges SA és annak jogutódja az SS! Olaszországban Mussolini a fekete inges quadrákra támaszkodott a, főleg politikai ellenfelei megfélemlitésére.
    VAjon Tomcat egy népvezér szerep felé halad ahogy korábban irta valaki, és a káoszbrigád pedig az őt kiszolgáló szervezet? Ha Tomcat csettint akkor a lelkes brigádosok készenlétbe állnak (lásd. Kalauzos példa). szerintem ez a tulzott fizikai erőre való támaszkodás nem tesz jót a demokráciának, már ugy alapjaiba véve. Valljuk be egy Fidesznek vagy MSZP-nek a bázisa mennyivel nagyobb! mi lenne ha ők is rendelkeznének ilyen szervezettel? AZ egyébként is eldurvuló kampány, ami már nem arról szól hogy ki mit fog tenni a következő ciklusban hanem arról hogy a másik mit csesz(ett) el. Akkor talán beérik a kifütyülésekkel? Ez a pártélet elállatiasodása NEM a zöldpárt felelősége, SŐT! Igazán én ugy gondolom hogy ők jó szándékkal alakultak, valóban az emberekért csak remélem nem esnek át a ló túloldalára és nem korcsosul el az alapvetőleg pozitiv gondolat, hogy szebbé tegyék a politikát.
    Talán tulságosan is rossz képet fest amit irtam, bár véleményem szerint ez az egész párt szervezet még gyerekcipőben jár és igazi arculatot sztem a következő választásokra fog csak elérni, de remélem az én borus hangulatom teszi ezeket a gondolatokat a fejembe és nem a realitás.
  • fifi
    #2956
    ja
    ez olyan, hogy: Garfield én elmegyek most szétverem a pof@d, de mégsem tudok, mert nincs pénzem tankolni a kocsiba...
    De ha LENNE tuti elmenNÉK, és elkapNÁlak...

    no comment...
  • Garfield
    #2955
    Tegnapi blogon jót röhögtem. A Nagy Organizátort milyen kicsinyes indokok fogják vissza. Nem értem, miért nem utazott el mégis, majd a román határon megmagyarázta volna, hogy ő magyar állampolgár, tessék átengedni, csak éppen most nem találta az útlevelélt, mert ha nem, akkor bekerülnek a droidzónába, illetve rájuk küldi a félelmetes káoszgalerijét.
  • Garfield
    #2954
    Masszívan el vagy tévedve.

    A gépfegyveres támadók ellen az a megoldás, hogy a rendőrség szakszerű nyomozás után elkapja őket, a bíróság pedg kellőképp súlyos büntetést szab ki rájuk.

    Te abban a végtelenül naiv hitben élsz, hogy ha az ember - bármilyen, fizikai vagy jogi - hatalmat kap a kezébe, akkor azt minden esetben jól, holmi ködös Rossz ellen fogja csak használni. Nem. Az ember mindig a saját érdekeinek elérésére fogja használni; ha ez történetesen egybeesik a köz érdekeivel, akkor minden szép és jó. De ez a ritkábbik eset.
  • Garfield
    #2953
    Önbíráskodás, illetve gyilkosság esetén te vagy a kezdeményező ugyebár, míg önvédelem esetén nem te mész oda az ipséhez, hogy "gyere fogjá' má' rám csúzlit, hagy szedhesselek széjjel

    Jah, értem, akkor ez amolyan "az ügy kezdődött, hogy ő visszaütött" típusű meccs, ugye? Mert ki kezdte a vonatos affért? A kalauz, aki "kötözködött", mert a tündérvirágnak nem volt érvényes jegye vagy Tomcat, aki nagy ívben szart a menetrendre és úgy képzelte, hogy amit ő értelmesnek tart, annak úgy is kell történnie, különben mindenki hülye droid, akire jól rá kell ijesztenie a haverjaival?

    Egy példa:...

    Ugyan nézz már utána, mit is jelent pontosan az önbíráskodás, jó? Mert úgy tűnik, elég érdekes fogalmaid vannak róla.
  • mrzed001
    #2952
    Még valami: tűz ellen csak tűzzel lehet harcolni:
    Emlékszel, volt az a kis csetepaté egy páncélkocsi körül talán egy Tesco parkolóban. A támadóknál géppityu, meg kézigránát, a rend őreinknél meg PA, golyóálló meg ha volt is épphogycsak véd. Talán néha ki is merték dugni a fejüket a fedezékből (és ez szomorú)
    Gondolod elrettentőek voltak, hogy következőnek ezek a jól felfegyverzett bűnözők nem mernek támadni? Persze, kacag a májam, a bűnözőké meg csak hízik.
    Esetleg bevethettek volna egy olyan igazi vadliberális "legyük jópajtások" szöveget a géppityusokkal szemben, de akkor azt hullazsákba viszik el.
    Tűz ellen csak tűzzel lehet harcolni.
    Megfelelően kemény fellépés esetén megtántoríthatták volna a bűnözőket, illetve újabb bűntényeket előztek volna meg, így viszont épp az ellenkezőjét érték el.
    Igen, az elrettentés fegyver. Igen, a bűnözők féljenek, ne a rendőrök!!
  • mrzed001
    #2951
    Önbíráskodás, illetve gyilkosság esetén te vagy a kezdeményező ugyebár, míg önvédelem esetén nem te mész oda az ipséhez, hogy "gyere fogjá' má' rám csúzlit, hagy szedhesselek széjjel"

    Ami a piti de kellemetlen ügyeket illeti, amik nem a bíróságra tartoznak, ott pedig hivatalos eljárás hiányában az önbíráskodás az egyetlen dolog.
    Egy példa: Gondolom volt már hogy le akart tolni merci az útról (ha vezetsz már 2 éve akkor már lennie kellet min. 1x). Mit tettél?
    Didáltál, te kis önbíráskodó :pp (mert más _NEM_ tudtál tenni, feljelentés mire fel, megértetni úgyse tudnád vele, hogy most rossz amit tett, hülyére meg megintcsak nem verheted, mert mondjuk egy nagydarab kopasz életében nem dolgozott állat, vagy maffiaközeli surmók)
    Szóval ezek szerint a te véleményed az, hogy a normális embereknek mindent le kell nyelnie, mert úgyse tehet ellene semmit ????
    Tényleg ez a kibaszott nagy vadliberális jövő ?!? Hagyjuk magunkat birka módjára szivatni ???
  • Garfield
    #2950
    A rendcsinálást is kicsiben kell kezdeni, végülis nem öntheted ki az összes cumód az utcára ugyebár ....

    Érdekes, a püspökladányi FIDESZ-gyűlésen is elkezdték, de az mintha nem tetszett volna Tomcatnek...
  • Garfield
    #2949
    Vedd már észre, hogy nem az nem gyilkos, aki lelő egy lövöldöző őrültet, az (betűzöm) ö.n.v.é.d.e.l.e.m.
    Egyszóval tűz ellen csak tűzzel lehet harcolni (bár nyugodtan megpróbálhatod, hogy odaállsz egy terrorista/bankrabló/droid elé, és megpróbálod elmagyarázni neki, hogy miért rossz amit tesz , a temetésedről gondoskodunk :pp)

    Vagy, betűzöm, Ö.N.B.Í.R.Á.S.K.O.D.Á.S., esetleg G.Y.I.L.K.O.S.S.Á.G., ha az adott esetben egy székkel is leüthetnéd.
    Ha tűz ellen tűzzel harcolsz, akkor egy idő után elmosódik a határ a két tűz között, és akkor eljön az, amit már annyiszor írtam: szubjektív, nem pedig objektív mérlegelés kérdése lesz, hogy a "mindenki azt csinál, amit akar" típusú hozzáállás kinek jó, kinek rossz. Tomcatnek ezen határ átlépése már jócskán megtörtént.
  • mrzed001
    #2948
    Ennek semmi köze a vadliberalizmushoz(amit mellesleg már sikerült 100-adjára leírnod)
    Számolod?
    Akkor legyen 101: Terjed a vadliberalizmus, ami káoszt és elhülyülést okoz
    Nos, boldog-e vagy ?

    Ez a kalauz kergetés tényleg pitiáner és komolytalan dolog.
    A rendcsinálást is kicsiben kell kezdeni, végülis nem öntheted ki az összes cumód az utcára ugyebár ....
  • mrzed001
    #2947
    Tudod, a probléma csak az, hogy hajszálpontosan ezt csinálja Tomcat.
    Netán ő megy oda a kallerez, hogy "na miva' have', te vagy itt a bakter"
    Vedd már észre, hogy nem az nem gyilkos, aki lelő egy lövöldöző őrültet, az (betűzöm) ö.n.v.é.d.e.l.e.m.
    Egyszóval tűz ellen csak tűzzel lehet harcolni (bár nyugodtan megpróbálhatod, hogy odaállsz egy terrorista/bankrabló/droid elé, és megpróbálod elmagyarázni neki, hogy miért rossz amit tesz , a temetésedről gondoskodunk :pp)
    Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Ennyi. Mit kell ezen parázni?
    No persze a régi japánban nem fordulhatott az elő, hogy a kocsmáros beszólt a szamurájnak, vagy csak nem elég tisztelettudóan bánt vele, mert akkor slutty és félbevágva.

    És hogy mi lesz a következő?
    Talán majd az, amikor mozijegyet küldenek neked, és egyből levonják a számládról, mert ők tudják, hogy te meg akarod nézni azt a nyál filmet (soha ), vagy díjat vetnek ki az írható DVD-re, mert te akár jogdíjas filmet is rögzíthetsz rá (ja, hogy ez már megvan? Pipa )

    Hogy is volt Hofi sokat emlegetett poénja?
    - Kérem csukjanak le nemi erőszakért.
    - és kit erőszakolt meg
    - senkit, de mindenem megvan hozzá
  • Garfield
    #2946
    A legeslegelső amit el kell érni ebben az országban, hogy a vadliberalizmus okozta "én vagyok az isten, bárkivel kibaszhatok és azt tehetek amit akarok" nézetet _le_kell_törni_ !!!
    Ezzel teljesen egyetértek, legyen már meg mindenkinek a normális értékelése magáról, és ne képzelje magát az "élet császárának".


    Tudod, a probléma csak az, hogy hajszálpontosan ezt csinálja Tomcat.
    Arról nem is beszélve, hogy ez a hozzáállás is a fenti kategóriába esik:

    Soroljam? Igen, ha lenne egy káoszbrigádom én is ráküldeném a durvább balfaszokra, kallerekre, merdzsósora, tanulják meg hogy hol a helyük a társadalomban (illetve hogy nem ők a társadalom)

    Hogy ki a balfasz, az mindössze általánosítás és előítélet kérdése, hogy ki viselkedik balfasz módjára, azt pedig egyéni, szubjektív megítélés.
    Szerény véleményem szerint pl. masszívan a balfasz kategóriába tartozik az, aki nem törődik a menetrenddel, megveszi a helyjegyet, majd saját hibájából lemaradva a vonatról még nekiáll ugatni mindenkinek, akin MÁV-emblémát lát és hepciáskodik a vonaton. Az ilyeneket úgy kellene levágni a vonatról, mint macskát szarni. Ha nem tetszik, menjen gyalog.
    (Mi lesz a következő? Megveszi X filmre hétfőre a mozijegyet, de nem tud elmenni aznap, csak kedden, amikor is leugatja a jegyszedőktől kezdve mindenkit azzal, hogy ő már megvette a jegyet a filmre, mi az, hogy nem engedik be?)
  • fifi
    #2945
    pont valami hasonlót akartam írni, éppen Butters-el példálózva...
  • Dynamic
    #2944
    Minden korszakban és országban vannak "durvább balfaszok" akiknek valamiért nem tetszik a pofája.Ennek semmi köze a vadliberalizmushoz(amit mellesleg már sikerült 100-adjára leírnod).Amúgy vicces ez az egész káoszbrigád.Ez a kalauz kergetés tényleg pitiáner és komolytalan dolog.Már sikerült elérniük Káosz professzor szintjét a South Parkból.Aki látta tudja miről van szó.Butters, akinek Káosz professzorként állandóan világuralmi tervei vannak, olyan borzalmas és vakmerő dolgokat csinál, hogy pl. a vendéglőben kicseréli két vendég kajáját:)
  • mrzed001
    #2943
    A legeslegelső amit el kell érni ebben az országban, hogy a vadliberalizmus okozta "én vagyok az isten, bárkivel kibaszhatok és azt tehetek amit akarok" nézetet _le_kell_törni_ !!!
    Ezzel teljesen egyetértek, legyen már meg mindenkinek a normális értékelése magáról, és ne képzelje magát az "élet császárának".
    Erről is tudnék természetesen mesélni:
    - multi cégvezető ismerőssel megbeszélés, bejutás szinte lehetetlen mert fontoskodó senki portások és titkárnők akarják elzavarni az embert .... szóval röhelyes
    - kallerek, parkolóőrök, meg hasonló senki emberek, gondolom nem kell ismertetni
    - mamus (80 és a halál között), aki mindenbe belepofázik, akit zavar, hogy túl hangosan csapódik be az ajtó, és hogy neki miért nem ingyenes a gáz/villany
    - Mercis köcsögök, akik csak úgy lenyomják az embert az útról, mert hogy merészel az az állat csak 100-al menni 90 helyett (meg 3 sávosítják a 2 sávos főutat, mert nekik akkor is előzhetnékjük van, ha épp szembe is jönnek kocsik, merthát azok is mit képzelnek, hogy szembe mernek menni vele)

    Soroljam? Igen, ha lenne egy káoszbrigádom én is ráküldeném a durvább balfaszokra, kallerekre, merdzsósora, tanulják meg hogy hol a helyük a társadalomban (illetve hogy nem ők a társadalom)

    Ameddig ez nincs meg, addig mégis miféle változást lehetne elérni ???
    Semmilyet, mert épp ezek a balfaszok torpedóznák meg
  • fifi
    #2942
    hozzátenném; ez a kaller fenyítős,"káoszbrigádos" história egy röhej. És nagyon pitiáner húzásnak tartom... Ha ekkora valaki pofája, és van "káoszbrigádja" akkor máshoz kéne fogni, úgyis az egész országban ömlik a sz@r...
  • fifi
    #2941
    nekem most egy dolog kezd körvonalazódni:
    teljesen biztosra veszem, hogy hátulról valaki támogatja/párt-pártközeli csoport/ és ahogy elhatalmasodik a kampánybeli bunkóskodás, úgy valszeg ki is derül/hogy melyik oldalról, arról van sejtésem/

  • Voltan
    #2940
    Nem vonom kétségbe, hogy a kaller tényleg seggfejként viselkedett (nekem is van némi tapasztalatom MÁV-téren). De az mégsem módszer, hogy bosszúból rászabadítja a kölyök-milíciáját. Kezd úgy viselkedni, mint egy önjelölt népvezér. Sok mindenben igaza van, kétségtelen, de nagyon elszaladt már vele a ló. Ez a baj.
  • mrzed001
    #2939
    LOL !

    Ilyet is csak olyanok írnak, akik nem utaznak még nap mint nap vonattal (pláne nem azon a vonalon).

    1) Az a legritkább, hogy a kaller be mer szólni egy cigónak, az viszont mindennapos, hogy szerencsétlen fizető utasokat baszogatják.
    2) Mit tehet arról az utas, hogy a MÁV úgy szar ahogy van ?!?

    Nem volt érvényes jegye?
    Talán nem fizette ki annak a helyjegynek az árát?
    Vagy a vadliberalizmus már odáig fajult, hogy igénybe sem vett szolgáltatásért is fizetni kell ??? Heeeeeee

    Ami a MÁV és kallerek szarakodásait illeti tudnék mesélni (úgy 6-8 éves mindennapi tapasztalat)
  • Cat #2938
    egyetértek