3178
Tomcat pólóboltja
  • Garfield
    #3138
    Akár utána is olvashatsz.
  • _Atti_
    #3137
    valóban ott volt..de ha nem még akkor is igaz minden pontja.
    A fejlesztők nyilatkoztak a játék hivatalos forumán, amugy nem első garázsprojectjük.
  • joebacsi
    #3136
    "Ezt a román fórumon olvastam Tomcat dumájára reagálva."
    annyira nem érdekel a dolog, hogy utánnajárjak, mi igaz, és mi nem, de ennyi erővel a blikkből is idézhettél volna :)
    mindekettőt rendkívül hiteles hírforrásnak lehet tekinteni...tehát legalább annyira érdemes ezt is fenntartásokkal kezelni, mint tomcat állításait...
  • BlackShadow
    #3135
    az a nagy baj az emberrel h egérből is elefántot csinál.. régebben még normálisabb volt.. ezek a választások kicsit agymosták :)
    én is furcsán néztem azért a játékra tekintettel, de végülis az jön le belőle h erősebbek vagyunk az amcsiknál és ezt még a románok is tudják hehe :D
    Magyarország power.. (akármiyen szar helyzetben is van :))
  • Dynamic
    #3134
    "a játék
    1. nem kerül majd boltokba, kereskedelmi forgalomba
    2. nem profik készítik
    3. nem ég lázban tőle ''egész Románia'', nem várja ''több százezer fiatal'' a boltokba kerülését- merthogy nem is fog boltokba kerülni
    4. nem világszinvonalú
    5. a fórum egyáltalán nem volt népszerű, és nem volt egy magyarellenes post sem mindaddig, amíg nem írtál a kuruc.info-ra

    A reggeli adásban ezeknek ugye pont az ellenkezőjét állítottad, így nem is meglepőek a reakciók. "

    Ezt a román fórumon olvastam Tomcat dumájára reagálva.
    Valahogy sejtettem, hogy ismét kedves barátunk túl élénk fantáziájának és lázításának lehetünk fűltanúi.Vicc ez az ember, bár azt eddig is tudtam, hogy egy porszemben már rögtön sivatagot lát.
  • Vlala #3133
    Hadd reagáljam le: az "xy úgy tudja" kezdetű híreknek a negyede sem igaz...

    Pl. "Vlala úgy tudja, hogy ő a legkirályabb fej a világon, és bolondulnak érte a nők." :)

    Vagy: "Meg nem erősített források szerint (a szennymédia másik szófordulata) tegnapő látták rómában Vlalát és Claudia Schiffert, intim körülmények között."

    Ezek ugyanúgy benne lehetnének az újságban. Ha kiderül, hogy nem igaz, akkor nem a "médija" a felelős hitelrontásért, hanem "bocs, tévedtünk", és ezt hatos betűnagysággal leírják a másnapi újság 8. oldalának alján...
  • supermotard
    #3132
    Szia Topic!

    Hát ez a csiszár télleg' egy tajparaszt! Nemtudom miért az a dolga egy médiaszereplőnek, szándékosan nem írok műsorvezetőt, hogy féljen a riportalany kijelentéseitől...
    Szánalmas.
    De a hülyézés az ott volt, nagyon ott volt!
  • justin
    #3131
    Tomcat a Mokkában, most.
  • AnuluWork #3130
    "Az újszülötteket a látogatóktól elválasztó üvegablakon keresztül akarta elragadni gyermekét a nővértől egy apa csütörtökön Kecskeméten.

    A HavariaPress úgy tudja, a férfi tegnap délután több barátjával a kórházba ment, hogy meglátogassa újszülött csecsemőjét. A nővér a szokás – és az előírások – szerint egy üvegfalon keresztül mutatta meg a gyermeket az apának. A férfi azonban ököllel betörte az üveget és el akarta venni a nővértől a csecsemőt. A nővér elrántotta ugyan az üvegcserepek elől az újszülöttet, de a gyerek füle így is könnyebben megsérült. Az apa ezután elmenekült az épületből. A történteket követően a kórház dolgozói értesítették a rendőröket, akik a kórház biztonsági szolgálatával együtt végül elfogták a garázda férfit, mikor az később visszatért az intézménybe."

    Hmmm ...
  • Stark
    #3129
    Akkor beszéljünk a polóiról:D
    Nekem pl a Vörös katotnás teccik:)
  • nf1
    #3128
    néha olvasom... szerinted honnan tudtam hogy nem csinált semmit a felvonuláson?
    visszaolvastam az elmult 20 hszt de nem láttam hogy bárki is mondta hogy utálja :|
    ok, jól teszed

    de
  • Stark
    #3127
    Ha néha olvasod a blogját, tudod, hogy szoktak lenni kisseb akcióji:D
    azt nem értem, hogy aki utálja minek olvassa?:D
    mer én ezzel igyvagyok, ha valamit utálok átnézek rajta

    amugy ez a topic meg a polóihoz jött létre nem?:)
  • Barney Tech
    #3126
    jaja
  • NFP
    #3125
    De a buzitámadásban én is vele tartottam volna.

    Várj, nem értem...
    A buzik támadásában, vagy a buzik elleni támadásban?
    Nem mindegy :)
  • nf1
    #3124
    te is ültél volna a gép elött és írnád a blogod, hogy "hú de fasza gyerek vagyok sokkal kevesebben mentek el és ez csak nekem köszönhető"?
  • nf1
    #3123
    hát azért nagy különbség van Hitler és Tomcat között, Hitler tett is azért, hogy a nép szeresse még Tomcat csak ül és pofázik
  • Barney Tech
    #3122
    [i]
    De most nem történt semmi. Olvassátok el a három nappal ezelőtti "fenyegetést". Sehol sem írtam, hogy tenni fogok bármit is, vagy azt, hogy valamiféle rendzavarásra készülnénk. Annyit írtam: ha a tüntetés elindul, súlyos következményei lesznek. Liberálisainkra jellemző, hogy meg sem fordult a fejükben, hogy talán ők okozzák ezt a következményt. Talán nem az lesz, hogy valaki megdobálja őket, hanem hogy ők okoznak valamit. Nem, ők csakazértis teljesítik szent küldetésüket az "idióta zsebnácik" ellenében. (Azt azért megjegyezném, hogy összetartásukat hangsúlyozva felvonulgatni éppen a nácik szoktak.) Abba nem gondolnak bele a főbuzik, hogy mivel járnak az ő liberális eszméik, hová vezetik a társadalmat, ha a devianciákat erénynek kiáltják ki, ha a társadalom, a család egyik alapintézményét, a házasságot puszta jogi formasággá silányítva azt az öröklés és a közös bankhitel felvételének lehetőségeként kezelik. Tudják is ezek, mi a házasság! De hát manapság mindenki modern, okos és felvilágosult, ők meg aztán főleg és pláne. Na, ez az, amitől ezer rendőr sem védhet meg - az elbutulás, az agymosás, a lelkesedve vágóhídra menetelés.

    A szellemi környezetszennyezőkkel éppen úgy nem lehet megértetni, mit tesznek, mint a közönségesekkel. A faszparaszt nem ért a szép szóból. Tehát vagy otthagyják, vagy leütik. Ha erőszakoskodik és mások értékeit pusztítja, általában az utóbbi történik.

    Na, de ennyit a buzikról. Ép lelkű ember inkább szeresse a nőket, mondjuk így. S most nézzük, hol voltunk, amíg ezek a seggüket rázták az Andrássy úton. Amire egyébként érdekes módon már a média sem volt kíváncsi...
  • Barney Tech
    #3121
    Jah jah hires ez a Tomcat nagyon.
    De a buzitámadásban én is vele tartottam volna.
  • Dynamic
    #3120
    LOL...no comment.Egy újabb szánalmas megnyílvánulás.Az alacsony részvételi aránynak-ha ugyan tényleg így volt-pl. a hőség is lehetett az oka, de hogy minden buzancs őt olvassa, és az ő nevét rettegi...megintcsak röhögök...
  • Phat Smoker
    #3119
    ki hitte volna hogy megint nem csinál semmit csak pofázik össze-vissza

    miért tegyen többet, ha látszólag ezzel is eléri a célját ? :)

  • Stark
    #3118
    Mégis sok ember hisz neki...
    Pl: jó a beszélökéje


    Így volt ez Hitlernél is, nagyon jó politikus volt, fejlődésbe hozta németországot, az viszont már más hogy elvakult rasszista volt, és milyen áron érte el a fejlődést... Lehet utálni és "szeretni" is (inkább utálni:D)


    Ugyan így vagy Tomcat-nél nagyon sok jó dolgot szokott írni, de néha vele is elszalad a ló:D
    szal nekm 8 ki szereti és utálja:D
    csak 1 vélemény, ahogy benéztem
    :D



    további szép reggelt(?)
  • I.C.ram
    #3117
    Tomcatnél nagyobb szájhős kevés van. Hazugsággyára vetekszik egykét veető politikusunkéval. Hiteltelen ember.
  • nf1
    #3116
    2006.06.23., péntek:
    "Ezúton szeretném figyelmeztetni az illetékeseket, hogy ha ez a menet elindul, annak nagyon kellemetlen következményei lesznek. Olyasmi fog történni, amit nem tud megakadályozni ezer rendőr sem, hiába vonulnak a buzik mellett sorfalat állva. Már minden el van rendezve. Hiába kutatják végig az útvonalat ezerszer, hiába keresnek a tömegben gyanús egyéneket, már nem tehetnek semmit. És ha a dolog megtörtént, késő lesz sírni meg sajnálkozni. Sokkal rosszabb lesz az, mint pár tojás és egy transzparens. Higgyétek el, nem szoktam a levegőbe beszélni. Most még lefújhatjátok ezt az ocsmány parádét. Ha elindultok, már késő. Én szóltam. "

    2006.06.25., vasárnap:
    "No, hát megvolt az idei buzifelvonulás. Sokak várakozásával ellentétben nem rontottunk közéjük harckocsival, pedig elég sokan várták volna ezt. Ideje fellebbenteni a fátylat: mi az, amivel két napja, úgymond, megfenyegettem a felvonulás szervezőit, és végül miért nem történt semmi?

    Persze a buzipártiak most diadalmasan ünneplik győzelmüket, miszerint hogy lám, mégse mertünk csinálni semmit, csak a pofám járt, bezzeg ők nem ijedtek ám meg, ők tudták, ők győztek, haha. Igen, kedves buzeránsok - de azt is hozzáteszitek-e, hogy a figyelmeztetés nyomán évtizedes negatív rekordot döntött kis felvonulásotok részvételi aránya? Hogy a bejelentett várható létszámnak a fele sem volt ott, tehát soha ilyen kevesen nem voltak? És erre a maroknyi "keménymagra" is a BRFK teljes mozgósítható állománya vigyázott, miután felvetettem, hogy talán nem kellene ezt csinálni, mert baj lesz? Hát ez volt a cél."


    ki hitte volna hogy megint nem csinál semmit csak pofázik össze-vissza
  • Takezó
    #3115
    szombaton vlt, nem?
  • fifi
    #3114
    mikor van pontosan a buzifelvonulás?
    kíváncsi vagyok mi fog történni...
  • mrzed001
    #3113
    A szavazás sajnos nem súlyozott, azaz egy szefós szavazata ugyanannyit ér mint Einstein-é. E van.
  • AnuluWork #3112
    Jaja, abszolút nincs. Fő, hogy másnak van. És szavaz is ...
  • Voltan
    #3111
    Hát, azért nem ugyanaz a kettő.
  • mrzed001
    #3110
    Valaki már megint politikáról akar beszélni úgy, hogy fogggggalma sincs róla .... verinegatív
  • AnuluWork #3109
    Ezek is tüntetnek Bush ellen, de saját magukért, az adó és áremelések ellen még a lakásból sem tennék ki a lábukat ...
  • mrzed001
    #3108
    Egy szóval nem írtam, hogy én jól vezetek (bár sem balesetet nem okoztam még soha, sem mást nem kényszerítettem soha balesetveszélyez helyzetbe ...), óvatosan vezetek, morállal és normális sebességgel

    te vagy a táplálkozási lánc csúcsa a közlekedésben
    Hát ezt meg ugyan hol olvastad??? De komolyan, írd le hogy melyik mondatomból szűrted le ezt az abszolájte marhaságot !!!
    ("a táplálkozási lánc csúcsa a közlekedésben" pont a merdzsós barmok kategória, szóval tényleg kíváncsi vagyok ezt az ökörséget honnan a fenéből szedted)
  • I.C.ram
    #3107
    Leírtad, hogy mindenki szarul vezet, kivéve te. Miből gondolod, hogy te jól vezetsz, és te vagy a táplálkozási lánc csúcsa a közlekedésben? JA mert te ezt kijelented...

    Tomcat meg orrbaszájba fikáz mindent, amihez nincs köze.
  • mrzed001
    #3106
    Mindössze nem értem az indulataid okát
  • I.C.ram
    #3105
    Megint mellébeszélsz.
  • mrzed001
    #3104
    10 napodba került válaszolni?
    Mindenesetre nagyon megeröltethetted az agytekervényhelyed hogy kinyögd ezt a megfelelően frappáns és humoros hozzászólást ; ennyi bájt és eleganciát rég láttam egy helyen összegyűjtve

    Esetleg mercis-e vagy hogy így a becsületedbe gázoltam, esetleg egy plázak-rva, vagy a 40-nél infarktustelszenvedő vének kategóriába tartozol-e ???
  • Voltan
    #3103
    Ráadásul még csak nem is az ő ötlete a név. A Harcosok klubjából van.
  • I.C.ram
    #3102
    Csak te vagy a tuti, mi? Utáld már magadat is légyszi.
  • I.C.ram
    #3101
    Mert ő káoszbrigádos :P
  • I.C.ram
    #3100
    Már ez a név is olyan szánalmas, hogy káoszbrigád :D Mindig röhögök mikor tomcat ezzel jön :P
  • signs
    #3099
    Én már a happy tree friends-es polót várom