169
Oddworld Abe\'s Exoddus
  • dragon11
    #169
    #167
  • psx
    #168
    Hell valaki tudna segiteni nekem psx-re kellene iso-ba és német nyelvel!(honan is tudnám letölteni)
  • dragon11
    #167
    nincs warez..:D
  • Aquir
    #166
    valami torrent helyről biztosan
  • alex123789456
    #165
    szevasztok honnan lehet letölteni az ddworld abe's Exodust meg az oddyseyt?
  • dragon11
    #164
    talán ctrl.. v. sima alt..
  • dragon11
    #163
    ejj, erre van 1 külön gomb, de elfelejtettem melyik..
  • korongvadász
    #162
    Üdv!
    A paramite-oknál vagyok és roppant fontos lenne, hogy futásból egyből guruljak. De ezt a klaviatúrán nem lehet így vezérelni, mert SHIFT+jobbra nyílnál fut, majd a lefele nyíl megnyomásakorfékez egy nagy, leguggol és csak utána gurul. Nade ekkor már régen utolérnek a paramite-ok.
    Lehetséges futásból egyből gurulnia aklaviatúrás irányítással?
  • Aquir
    #161
    k :)
  • sztyui2
    #160
    TOM. Leszedtem mindkettőt. Most az exodussal tolom, ezt toltam régen is. Sztem megvolt régen is az odysee, de abban nem vagyok biztos. Majd azt is tolom, ha ezt kijátszottam.
  • Aquir
    #159
    köszön - utasít, kb ennyi jah xD
    az oddysee is jóak
  • sztyui2
    #158
    Ezt nem hiszem el. Fél óra próbálkozás után, megírom ezt a hsz-t, és sikerül:D
    Beszarok:D
  • sztyui2
    #157
    Nekem pont ez a bajom. Kb 10 éve már kivittem a játékot, de már fogalmam sincs, mit hogy kell. Idáig jutottam, amikor először a főnökkel beszélni kell. De nem értem mit mond, hogy el tudjon teleportálni, ahogy 6:12-nél. Amikor mondja a gép, nemtom mit kell utána nyomni. PLS Help!
    Egyébként kurvajó a játék! Régi szép idők, amikor még ilyen ász 2D-s játékok voltak.
  • Aquir
    #156
    párszor
  • dragon11
    #155
    Aham, lehet azt is kipörgetem.:) Te kitoltad, mi ?
  • Aquir
    #154
    az is jó. ott van néhol meglovagolható Elum, jelszó-visszafütyülés, mozgatható harangok jelszó-dallammal, megy Paramoniába meg Scrabaniába stb de egyébként is jó.
  • dragon11
    #153
    Értem. Már csak az Oddysee-t kéne kipörgetni, vagy az nem olyan jó..?:)
  • Aquir
    #152
    és happy end. Újjá építik a civilizációt. Meg hogy tudják hogy kell lenni belőlük még odakinn, de meg fogják találni őket. Abe szavai alapján
  • dragon11
    #151
    Nah, kipörgettem a gémet.:)) nem raktam be a play cd-t így lemaradtam egy-két videóról, de youtuben láttam.:)


    Most mivel végződött? a gyár felrobbant, munkások megmenekültek (1része:D) és?:)
  • Aquir
    #150
    kiáltasz ha kell slig (help), és lemész, telefonálsz a fülkéből
  • dragon11
    #149
    HELP, tehát 8ast?:)
  • Aquir
    #148
    ahogy látod a videón (6:10-től), minden emeleten van Slig-adó cucc csak kiáltani kell
  • dragon11
    #147
    Nem ott akadtam el, rosszul magyaráztam. Amikor lemegyek a főnökkel, nekem nincs lent slig! mit csináljak vele? másik helyen sincs slig adó cucc..
  • Aquir
    #146
    5:40
    telefonálni kell a főnökkel
  • dragon11
    #145
    sry a sok hsz-ért, csak azt szeretném még megkérdezni, hogy ha elvlégeztem minden feladatot a főnökkel, akkor megöletem a sligeket, a kukákat aktiválom (fújjon a levél benne..) de az utolsó résznél nem tom (mind1), akkor megölöm a főnököt is, marad 5 mp-em lemenni meghúzni a kart és lemenni, mert jön a gáz.. most hogy kéne ezt csinálnom?

    köszi Aquior:D
  • dragon11
    #144
    nem szóltam, fenn vok a főnöknél.:) át is mentem a 2 járkáló nem is tom mihez hasonlítani, a karokat meghúztam.. most a főnökkel kéne megfejteni amit mondd, de egyáltalán nem tudom.

    kép:

  • dragon11
    #143
    Nem tudok lejönni, mert ha leugrok akkor v. bele a bombába (középső) v.pedig a 2 kukába. Ha meg leereszkedek az alattam levő bombába zuhanok bele..
  • Aquir
    #142
    itt valszeg időzíteni kell, már amennyire emlékszem...

    ha a kart kell meghúzni akkor úgy kell időzíteni megint hogy amikor elmegy a slig (már ha jön egy), hogy gyorsan lemászol átugasz meghúzod és visszamész, vagy talán egyből be kell ugrani a légcsatornába (amiből talán fújja ki a szél a leveleket vagy mit), nemtom.
  • dragon11
    #141
    ájjáj, sokat kérdezek, de itt már végképp nem tudom, hogy lehetne felmenni.. sztem a főnök szobája jönne.. please segíts:D a slig folyamatosan járkál itt:D
  • dragon11
    #140
    Áh, kösz szépen.:) nem sikerült nekem elsőnek lennem, de bombával lerendeztem őket.. nem hittem volna, hogy a vodafonos jelet ki lehet szedni :D
  • Aquir
    #139
    a legalsó képen meg lehet a mudokont/mudokonokat menteni, de nem látom a teljes képet

    a D-hez az kell hogy gránáttal valamilyen szögből (sokféleképp el lehet dobni a gránátot) és/vagy időzítéssel (a kezedben tartod egy ideig) kidobod a piros bigyót ami a képen van (miközben fent a lezárt fal mellé állsz), utána átveszed a egyik felett az irányítást, és megnyomod a Sliggel a gombot.

    Ez a zöld gombnál levő ábrából következően nyilván az egyik falat nyitja ki. Talán a bal oldalon lévőt, ezért felül legyél Abe-el, onnan vedd át az irányítást, és a Sliggel is úgy időzítsd az ajtónyitást, hogy a Jobb oldali zöld gomb megnyomása után a Bal oldali zöld gombhoz mindenképpen elsőként érkezzél, hogy megnyomhasd, és utána lelőhesd a többi csúszómászót :)
  • dragon11
    #138
    Ez hosszú lesz, érzem, de please segítsetek, képek is jönnek!.:)

    Ezen a pályán, ugye vannak a "palánták, ahol van a zöld oszlop, ott nagy sliggé vállnak. Már szinte majdnem kész a pálya.[A,B,C pontokat teljesítettem amennyire csak tudtam.(c pontból belekezdtem a d pontba, úgy, hogy a d ponthoz tartozó ajtót kinyitni sem tudtam.(utolsó kép majd részletezi.)]

    A D ponthoz tartozó kereket nem tudom megpörgetni, mert elvan zárva az út, nah.. de a képek többet mesélnek.:)






    Thx a helpet.:)
  • dragon11
    #137
    dede:) ma tovább vittem kicsikét.. hát had ne mondjam! mikor lövöldöznek fentről a sligek és fel kell jutnod a zöld bolthoz, ami ad egy követ amikor imádkozol akkor eldobja :D már a lifthez eljutottam de nem tudom hogy lehetne megmenteni a szolgákat:D majd rájövök :D
  • Aquir
    #136
    na de akkor csak 1 ütés kell hozzá nem?
  • dragon11
    #135
    :))
  • Aquir
    #134
    én meg elsőre nem is értettem amikor a lakatról volt szó, mert azt mindenképpen csak az 5-össel lehet megütni, aztán arra gondoltam hogy talán 2x kell hozzá megütni, de én 1-re emlékszem :)
  • dragon11
    #133
    Ketten csak összehoztuk..:D am sikerült túltennem magam a kukacoson és már a kódfejtősdinél tartok, de 1x már eljutottam ide.. csak most nem sok kedvem van nyomni vele, mert fogalmam nincs mit kellene csinálni :) majd rájövök amikor megjön a kedvem^^ v. rakok fel képt:D
  • Aquir
    #132
    jaja nm xD
  • dragon11
    #131
    nincs mit :D
  • korongvadász
    #130
    Hálás köszönetem minden segítségért. A 5-ös gomb volt a megoldás. :-)