613
National Geographic Society írásai, fotói, munkái...
  • G_ArchAngel #173
    nekem a tüzes tetszik a legjobban:)
  • Punkerwork
    #172
    a sziget a legjobb :)
  • G_ArchAngel #171
    a Broodway sorozat képét már láttam vkitől a fotozz.hu-n...
  • PREMIERE1
    #170
    Tegnap láttam egy 1932-es amerikai NG-t. Volt benne egy 51!!! oldalas cikk Magyarországról. Iszonyat jól nézett ki. Tele volt színes képpel, térképpel, meg ilyenek. Amúgy nagyon pozitív képet festett le az akkori Magyarországról. Jó volt olvasni!
  • G_ArchAngel #169
    gondolom visszutasította...
  • G_ArchAngel #168
    egyébként nézd meg a Jodi Cobb oldal alján lévő képsorozatokat, kicsit megremegtem - szerintem még amatőr fotósnak is kevés vagyok...:(
  • Punkerwork
    #167
    tudom, havert egyszer hívták a sereg után ilyen vadőr melóra fél évre...
  • G_ArchAngel #166
    egyébként tényleg nem mókás vadőrnek lenni, mert míg ők csak indokolt esetben lőhetnek, addig az orvvadászok azonnal tűzet nyítnak: AK-k ból, UZI-kból, és nem sok esély van vadászpuskákkal ellenük... (hacsak nem meglepetésszerűen, távolról - de úgye ők nem kezdeményezhetnek)
  • Punkerwork
    #165
    akkor lehet csak 1 pásztor pózolt neki :)
  • G_ArchAngel #164
    nem hinném, Jodi Cobb az NGS 10 legjobb fényképészei közé tartozik...

    Jodi Cobb
  • Punkerwork
    #163
    jó kérdés, pár afrikai országban orvvadászatért halál büntetés jár, ezért az orvadászok gondolkodás nélkül lőnek a vadőrökre, szal lehet ez 1 fake kép :)
  • G_ArchAngel #162
    ja, értem...
    ez a hősiesség jele: ide lőjj komám, én nem rejtőzöm!
  • Punkerwork
    #161
    ott ez a divatos :)
  • G_ArchAngel #160
    azt nem vágom, hogyha orvvadászok ellen mennek, mennyire szerencsés a csillogó rolex koppintás...
  • Punkerwork
    #159
    mehet mind a levesbe :)
  • G_ArchAngel #158
    melyik? a vadőr vagy a táska?:PPP
  • Punkerwork
    #157
    jó lesz ebédre :)
  • G_ArchAngel #156
    A Nap Képe:

  • G_ArchAngel #155
  • G_ArchAngel #154
    jó, de én cserkésztem, nem megfogtam:)
  • Punkerwork
    #153
    nem bízok az ilyenek tisztaságában, ha meg tudom hogy tiszta nem koszolom össze :)
  • Dzsini
    #152
    itt nem volt gond a zoommal - kézben volt tartva lábnál, és szépen tartotta magát, nagyban bámulva valamit :)
  • G_ArchAngel #151
    igazából mosakodni ott a Duna:)
  • Punkerwork
    #150
    aksi töltés jogos, mi "folyóvíznek" vettünk 2 rekesz tesco vizet mosakodni jó :)
  • G_ArchAngel #149
    itt nálunk sok jégmadár van a csatornákon csak sajnos a fotóim gyengék, mert ugye télen még, amikor igazán katívak voltak és nem vot sűrű a növényzet még a Fujim volt és nem tudtam rendesen rázoomolni...
  • Punkerwork
    #148
    régi logo-d jobb volt :)
  • G_ArchAngel #147
    nálunk is van, de nem nevezem így nyíltan a húgomat:)))
  • G_ArchAngel #146
    Szerintem előnyös az, ahol elektromos áram (akksit tölteni) és folyóvíz (ívóvíz) van...
  • ollie
    #145
    Előttem meg minden nap görény rohangászik (ugyanis van otthon egy ;).
  • Punkerwork
    #144
    keresd meg a képeket :)
  • Dzsini
    #143
    nem vergődnek, nagyon hamar megnyugszanak, amint kézbe kerülnek...(egyrészt a legtöbbjük nem először jár hálóban, és tudja, hogy nem ártunk nekik, meg biztos vagyok benne, hogy megérzik, hogy itt nem bántjuk őket) amire vigyázni kell, hogy egyetlen tollat ne tépj ki kiszedés közben, és ha volt egy nehezebb eset, akkor mi is a "profikat" hívtuk (amikor egy kékcinkének pl a nyelvére tekeredett a háló)
    utána egy sötét vászonzsákba raktuk őket, ott is 1-2 vergődés után megnyugszanak, és egy jégmadáron kívül, amit szó szerint 3an fogtak le gyűrűzés alatt nem balhéznak később sem.
    viszont a jégmadár az egyik legszebb csuri amit valaha láttam... tudnám hova tűntek az akkori fotóim... valamelyik szekrény aljában lehetnek.
  • Punkerwork
    #142
    vad kemping is létezik :)
  • G_ArchAngel #141
    sorry, de ekkor kapjuk meg baráti áron a kempingben a helyet:)
  • Galy
    #140
    az asszem nekem nem lesz jó, na mindegy
  • G_ArchAngel #139
    tudom, hogy finom dolog a befogó háló és elvileg ijedtségen kívűl mást nem okoz, de azért fáj a szívem a kis csurikat látni vergődni...:(
  • G_ArchAngel #138
    Augusztus első vagy második hosszú hétvégéje...
    vagy csütörtöktől vasárnap estig, vagy péntektől hétfőig...
  • Dzsini
    #137
    9-14 éves koromban én is aktívan madarászgattam... voltam több gyűrűzésen, láttam és néha kezemben is fogtam gyűrűzés alatt soksok ritka csőrikét :)
  • Galy
    #136
    ez a túra szervezés alatt áll? És mikor lenne?
  • G_ArchAngel #135
    Igazából már két sráccal meg van beszélve (Geronimo és Shaman), hogy megyünk táborozni a Szigetközbe, fotózás céljából...
    Lesznek velünk - állítólag - profi természetbúvárok és madarászok is...
  • Punkerwork
    #134
    akkor inkább ne offoljunk,mert még a végén összehozok magamnak egy ban-t