3221
  • Maco13
    #2301
    na milyen volt a 20.-a?
  • Maco13
    #2300
    na milyen volt a 20.-a?
  • bld
    #2299
    hát sajnos ez mára elég sok helyen így van... kb minden protekciófüggő
    ezért kell sok ismerős
  • BaliBoy
    #2298
    Nem az a baj, hogy telített, hanem az, hogy nem lehet sehova sem bekerülni csak úgy. Csakis ismerettségen keresztül lehet... :(
  • bld
    #2297
    hát ja az is egy elég telített szakma...
  • YaniMan
    #2296
    Nahát nahát! Akad nékem is egy ismerősöm, aki ezt csinálja. Bár róla sem tudok sokat.
    (Beszélgessünk még egy kicsit, hátha szokásommá válik nahátot vagy nofenét pakolni minden mondatom elejére...)
  • parizer
    #2295
    operatőr gyakornok vagyok, illetve technikus. a többi leendő operatőr tanoncnak üzenem: hogy k.va nehéz ám bekerülni ebbe a szakmába, úgyhogy ha nem szeretik a napi 12-14-16 óra melót akkor inkább próbálkozzanak másfelé!
  • YaniMan
    #2294
    Nofene! Pontosabban micsinász vagy?
  • bld
    #2293
    hát lehet h énis az leszek...
  • BaliBoy
    #2292
    Én is operatőr szeretnék majdan lenni egyszer. :)
  • parizer
    #2291
    hát a détévénél (meg a regionálisál is, mikor hogy)
  • BaliBoy
    #2290
    És hol munkálkodsz? Szerencsére a national-hez nem kell bemenni. Mondjuk vasárnap amúgy sem kell mennem. :)
  • parizer
    #2289
    öhm... huszadikán munka lesz... azaz inkább MUNKAAAAAAAA
  • Maco13
    #2288
    höhöhöööhöhöhööhöhöööhöhööhöhöhööh
  • bld
    #2287
    sztem kitalálunk vmit(höhöhöhöhöhhö)
  • Maco13
    #2286
    az lesz pesten is,akkor nem is megyek haza :D
  • BaliBoy
    #2285
    Vasárnap. :P
  • Nadi
    #2284
    Sven Wittekind a Vigadóban!
  • Maco13
    #2283
    mi lesz otthon 20-án?
  • sdfj
    #2282
    mikor hol kiellen?:P
    am szivesen:P
  • Membrah
    #2281
    ?
  • Membrah
    #2280
    Kik jönnek ma meccsre!
    Wháááá...Hajrá loki!:-)
  • Cassell
    #2279
    Én szerintem meg kifejezetten jó meccs volt-a végeredmény sajnos nem nekünk kedvez de így is tovább fogunk jutni. Az újpest 0-4 éhez képest egész jó eredmény
    Meglepett mindenkit a Rabotnicski mert nem egyszerű kis iparosok hanem mezőnyben igencsak jól is adogattak és a 10-es játékosuk szinte mindig lecselezte az őt megtámadót. A hangulat jó volt de a helyzetkihasználásunk ugyanolyan volt mint a szuperkupa meccseken. Meg edzéseken a beadásokat nem gyakorolják? Dombi úgy adja be senki nem éri L kimegy a túloldalon Halmosi az emberbe lövi Börni meg a kapu mögé Persze a végén a 2 lest amit beintett szívesen megnéztem volna vonalból is. Szerintem ők ennél azért nem tudnak jobban játszani mi meg igen- szóval szoros meccsen de továbbjutunk!
  • ugot2know
    #2278
    ez a meccs színvonaltalan,élvezhetetlen volt!Taktikát nem sokat láttam,a passzolás és labdalekezelés gyerekcipőben jár!Rangadókon jobban játszanak!
  • Table
    #2277
    ups, ezt picit elhamarkodtam [#falbav, nem baj, idegenben fogunk nyerni, vagy legalább 2-2-t játszani... köcsög macedónok
  • Table
    #2276
    Ma MINDENKI jöjjön a meccsre!!! Lealázzuk őket!! Majd meccs után röhögjenek...
  • BaliBoy
    #2275
    Nincs mit írni. Én amúgy is letíltottam magam. Már teljesen teleszemeteltem a topikot a hülyeségeimmel.


    Na azért aenyit mégis írnék:
    Kinevették a stadionunkat!
    Öszintén szólva nem értem min nevetnek. Nemrégiben átutaztunk Macedónián, ugyan éjszaka haladtunk át, de tekintve Szerbiát (ugyebár nemrégiben még egy köztársaság voltak), hát igaz ami igaz, azon inkább sírni lehet.
    HAJRÁ LOKI
  • sdfj
    #2274
    nah
    mi ez a nyari pangas???
    wassup van mindenkivel?
  • sdfj
    #2273
    'reggelt baratom:D
    udv itt is
  • Table
    #2272
    sdfj barátom! eltűntél! :D gyere csak vissza...(jah, én itt se voltam, csak imerem én őtet :P:D)
  • parizer
    #2271
    mit csináltam?? és akko az a 60 éves nőci is kikezdtett velük??
    egyébként szerintem is homokozó volt... mondjuk utána már nem annyira tűn melegnek a helyzet, és a srácok sem!
  • BaliBoy
    #2270
    Én is tettem fel egy-két képet a Fotóink c. topikba.
    Egyébként vannak terhelő videófelvételeim arról, hogy a görögesten, hogy kikezdtél a két táncos sráccal a széken állva. LOL (Megjegyezném egyébként, hogy szerintem ők egymást szeretik.)
  • Membrah
    #2269
    hi all!
    visszajöttem nyaralázs...csütörtökön megint..:p
    mamám siófokon lakik..^^
    és még van pár utazás hátra...
    jó ez a nyár..hawai,dizsi,turbórágó..:-D
  • BaliBoy
    #2268
    Jah. Az is jó volt. 2 hullócsillagot is láttam. Kívántam is gyorsan 2őt. Biztosra kell menni, ezért mind a 2 kivánság ugyanaz volt. :) Meg a Korintosznál is ua. kívántam amikor ment át a csatornán a hajó. :D Biztos ami biztos.
  • parizer
    #2267
    görög est? húha... abból gyakorlatilag csak a táncolásra emlékszem(nem, nem ittam, de semmi más nem kötött le igazán-azt hiszem túl sokat vártam tőle eredetileg). amúgy a legjobb szerintem az esti hajókázás volt!
    amúgy nem soká teszek fel új képet magamról, természetesen afféle jó kis nyarlós portékát, bikiniben, habok közt :D
  • BaliBoy
    #2266
    Családdal mentünk. 4en. Voltunk a BBQ hajón, meg a görögesten először velünk szemben ültetek a barátoddal amíg meg nem jött az a két pár. Amúgy sejtettem végig, hogy te vagy az, mert miután mondtad, hogy mentek görögbe megnéztem a fotókat. Csak ahogy mondtad is, hogy levágattad a hajad nem voltam benne biztos. Persze mindez csak akkor igaz ha ti is Tolo-ban voltatok busszal. LOL
    Egyébként arra példa, hogy milyen kicsi is a világ. A köv. turnusban jött az 1ik barátom a feleségével. Azt hittem először, hogy rosszul látok. Egyébként, hogy éreztétek magatokat? Nekem a BBQ tetszett a legjobban. Bár ahogy először kiszálltam a hajóból ráléptem egy kavicsra aminek köszönhetően szerdán alig bírtam lábra állni.
  • parizer
    #2265
    és Te melyk voltál a sok ember közül? - egyébként levágattam a hajam, grat hogy így is felismertél :D
  • parizer
    #2264
    tényleg?? ilyen kicsi a világ? lol
  • BaliBoy
    #2263
    sdfj: THX!

    Parizer: Megnéztem a fénykép albumod. 1üt nyaraltunk.
  • sdfj
    #2262
    Welcome!