3221
  • Membrah
    #2821
    köszi mindenkinek..:)..
  • BaliBoy
    #2820
    Uuupsz... tényleg. Boldog Névnapot! :)))) [#fiúspuszitküldőszmájli]
  • ugot2know
    #2819
    Boldog névnapot,Nóra!
  • Membrah
    #2818
    nem vagy..:)
    telefonos meló, díjcsomagokat kell értékesíteni...még nem 100%, mert "vizsgázni" kell..:D...amúgy faján lehet vele keresni...:)
  • BaliBoy
    #2817
    Én a volt kolimban legfeljebb most kőműves vagy vmi hasonló munkát kaphatnék mert lebontják. :) Úgyhogy köv. félévtől ismét egy másik koleszban leszek. Tehát elmondhatom, hogy 3 év, 3 különböző koleszban. :))
    És egyébként mit dolgozol? (ha nem vagyok túl indiszkrét) :D
  • Membrah
    #2816
    *többször
  • Membrah
    #2815
    sry..tegnap haverral punnyadtunk egy másik, hasonlóan kellemes helyen..:)
    de, a koliban,kaptam melót, és dolgozgatok kicsit...de azért nyugiii..hazajárok..többet, mint eddig..:)
  • BaliBoy
    #2814
    Köszi skacok. :))
  • bld
    #2813
    jó az teljesen erre a célra
    a szimplafalú felni meg semmit nem ér szal érdemes volt azt a típust megvenni
    a median nem csinál különösebben szar vázakat inkább a felszerelések nem oylan komolyak hozzá, de az utcai kerekezésre tökéletesen elég
    a trombita utcán is értenek a szererléshez ez tuti, hisz aki kerékpárműszerés stb, csak ők nem keróznak ez a probléma, illetve nem komolyan és pl nem tudják h egy rövidebb kormányszár miért ad jobb kezelhetőséget, vagy, h a középrészt érdemes megerősíteni mert ott kapja a bicó a legnagyobb terhelést és ha nincs megherősítve elcsavarodik a vázad stb stb lehetg sorolni
    de az utcai kerózáshoz nem kell ilyen szakértelem, na ezért nem szeretem őket:):), de jó kerót vettél 28k meg a mai világban tökéletes egy nem teszkó-szint bicikliért
  • Maco13
    #2812
    jah és attól hogy dupla falú felni van rajta, a padkát még nem bírja. Ahhoz komolyabb vas kell. Használd egészséggel
  • Maco13
    #2811
    ahogy elnézem tényleg nincs rajta semmi extra :)
  • BaliBoy
    #2810
    Nah. Vettem egy cangát :) Az a neve, hogy Median Apex. :))
    28k volt. Az én igényeimet teljesen kielégíti. Nincs rajta sem teló sem semmi extra dolog. Annyi esetleg, hogy dupla falu felnis. Mentem ma vele egy 20-ast. (sajna többre nem volt ma időm)
    Egyébként a trombita utcán vettem. :D Régebben is oda jártam. Rendesek, és azért értenek is a dolgokhoz. (legalább is nálam mindenképpen jobban :DD)
    Jól esett már egyet biciklizni. :)
  • bld
    #2809
    hát most elég rottyon van de amúgy sztem is inkbáb pótherék, a shellkút mögött vannak most, olcsó igényes, amúgy a trombita utcán meg egy iylen falusi szintű bolt van érted, kicsit komolytalan:)
  • bld
    #2808
    hát srry de panel:(
    de lehet van egy spanom akit érdekelne a dolog cska nem akarja h nálla pusztuljon meg ha van még vmi más baja
  • BontottCsirke
    #2807
    3 év körüli németjuhász kan ajándékba elvihető. A kutyát elütve találtuk, nagyon szép és barátságos. Egy hét múlva elvihető, a szállításban segítek Debrecenben és környékén.
  • BaliBoy
    #2806
    i'm in. :))))
    Ma vagy holnap? :D Csak nem még mindíg koleszban vagy? :O
  • BaliBoy
    #2805
    Már egy kicsit késő mert délelőtt megveszem. De egyébként nem kell nagy dologra gondolni. Nekem csak sima tekerésre kell a bicaj. :)) Tehát nem fogok több de még 1 százezret sem költeni rá. :D
    (csak mert gondolom, ha Bld-nek eladó cangája van akkor vmi full extrásról lehet szó, nem?)
  • Membrah
    #2804
    ok..időpont? pl hétvége...:D
  • Membrah
    #2803
    kajak?..azta....mik történnek a távollétemben..:D
    fú..el se hiszem..:D
  • Maco13
    #2802
    mellesleg bld biciglije pont eladó...
  • BaliBoy
    #2801

    THX. Én a Trombita utcán ismerek egy jó kis canga bótot.
  • Maco13
    #2800
    vagy ahogy mi hívtuk: Pótherék
  • Maco13
    #2799
    Pótkerék a Pesti utcán
  • BaliBoy
    #2798
    Tudtok jó kis bringás boltokat? Venni kéne vmi drót szamarat mert szét esz az unalom. :S
  • Maco13
    #2797
    ha jó átlagod vanj, akkor osztanak is ösztöndíjat, viszont azt összehozni csak úgy lehet, ha nincs mellette magánéleted, nem dolgozol és nem jársz sehova. Csak viszonyításképpen a 4-es átlagra 20 körül adnak, 4.5-re 25, 5 és fölötte pedig 30+. Én idén 2.3-ra kaptam 5900-at :D
  • BaliBoy
    #2796
    Ha elárulod, hogy mi az a SÖR, - azon kívül, hogy egy nagyon finom itóka :))) - akkor megmondom megyek-e. :))
  • BaliBoy
    #2795
    Akkor ezt a sirályos dolgot megbeszéltük. Most már csak időpont egyeztetés. :)

    Egyébként nem mindíg jó az ha túl közel lakik az ember a sirályhoz. :))) Tapasztalat. (én is itt lakok egy 50 méterre tőle, de ezt asszem már beszéltük) :)

    Hmmm. Én azt hittem a BME-én is jó pénzek forognak. Akkor úgy látszik a BMF úgy egész Mo-t nézve is jó kis ösztöndíjat ad. Uncsimékat teljesen kiakasztotam tavaly amikor megosztottam velük, hogy 2,1-es átlagra (ösztöndíj index) kaptam 20-24-et. :)) Ők meg itthon a DE-en kaptak 4,5-5-re 5-6 ezret. :)))
  • ugot2know
    #2794
    na jó,úgy látom túl magasröptű kérdést tettem fel :(
  • bld
    #2793
    igen za egy elég csóró hely:D:D:D
  • Maco13
    #2792
    én a BME-n örülök ha van ösztöndíjam...
  • Membrah
    #2791
    30-t..fú..itt a GTFK kapja a legtöbb pénzt..és még a színötösök sem kapnak annyit..:D
    én a "szerény" 12-13 rugónak is nagyon örülök..:)
  • Membrah
    #2790
    battyhány utcán, az arany fotó(asszem ez a nevük)..A kossuth felől indulva a bal oldalon, egy kapualjnál kell bemenni, hátul van!
    Viszonylag gyorsan és jól dolgoznak!Árban is elég jó ha jól emlékszem!
  • Membrah
    #2789
    sirályos sörözésnél szólhattok..:D van aranyászos kuponom..:D
    Meg ugye nekem nincs messze...:D:D:DD:D:D:D
  • Killgore
    #2788
    Sziasztok, Tudtok valamilyen jó szervizt, ahol digitális fényképezőgépeket javítanak?
  • bld
    #2787
    sirály jó 5let:D
  • Maco13
    #2786
    www.maszdisz.hu -n nézz szét hátha találsz valamit. A sirályra meg még visszatérünk xD
  • BaliBoy
    #2785
    Akkor gratula mindenkinek.
    Maco, nem gyenge utolsó heted volt akkor. :)
    Ebben a félvében 30-at kaptam ösztöndíjnak. Most nem tudom mennyit fogok mert csak 7 tizedet sikerült javítani. :))) A baj az, hogy sokan sokkal többet tudtak javítani.

    És ki, mit csinál a nyáron? Az a baj, hogy itthon már alig vannak barátaim. :( Ráadásul a nyári melóm is ugrott. :(( Szóval ha vki egy Sirályos sörözéshez partnert keres .
  • Membrah
    #2784
    nekem pár tizeddel, rosszabb lett, mint vártam: uccsó vizsgán megsz**tott a tanár, ráadásul beletrafáltam 36 tételből vagy 1-2-t nem tudtam kihúztam..elmondtam egész tűrhetően azért, saját kútfőből..de nem kedvel a tanár...De sebaj..Végülis az ösztöndíjam bőven kárpótol..:P
    lesz kb 12-13 ropi..^^...Úgyhogy szeptembertől gyórhatok a saját gitáromra..!
    most pedig éljen a nyár!:)
  • Membrah
    #2783
    hát jah..csak nem a magyarban..ugyanis ez magyar fonetika..de egyszerűbben:hangtan.
  • Maco13
    #2782
    vége bazzeg... Az utolsó héten lezúztam 3db 5 kredites tárgyat 4 nap alatt, hát nem volt semmi. Most viszont végre élvezhetem a nyarat