1492
Mi se maradjunk már ki !
  • Slayerboy
    #1332
    Vagy Hollywood.. az is elég csöves xD
  • LasDen #1331
    esetleg a fülig jimmy a józsef attilán....:D
  • Pepsi Twist
    #1330
    ez szeged nem usa :D
  • Orionk
    #1329
    kösz XD

    más ötlet?

    állítólag a JATE márciusban nyit, és az hasonló lesz. Viszont addig is keresek hasonló helyet, mint a képen.

    köszi
  • Aquir
    #1328
    talán a.. pályaudvari kocsma? xD
  • Orionk
    #1327
    Sziasztok !

    Ismertek Szegeden olyan helyet /pub, szórakozóhely, beülős hely, kávézó/, ami olyan stílusú, mint a lenti képen látható?
    Ahol hasonló díszítése van a helynek, mint a képen.

    köszi

  • PitLer
    #1326
    Lehet senkit sem érdekel, de nem olyan xar hely, mint a gugli súgta ...
    Sötétedés után az asztalrugdosós srácok hazamennek, és átadják a helyüket az igazi 50+ arcoknak :D hááááát ja
    Vidám eseményeket lehet látni, és jó sztorikat hallani!
    Megéri bepróbálni ;)
    De nem mondom el, hogy hol van :):D:)
  • Aquir
    #1325
    Igen, inkább kérdezősködj
  • PitLer
    #1324
    Lássuk be - nem kerültem közelebb a megoldáshoz
    Pontosabb infó esetleg?!
    Bár lehet, hogy majd a buszsofőr helyismeretére bízom magam :D
  • PitLer
    #1323
    Köszi...
    Asszem jobban össze kell barátkoznom guglival :)
  • Büdös Bohóc
    #1322
    Plázában van nem egy exkluzív bolt, ahol ilyeneket tuti árulnak, továbbá Kárász utca és akár Tisza Lajos körút Dugó tér és Anna-kút közötti része.
  • Gvik
    #1321
    Valaki nem tudja véletlen ,hol lehet Szegeden valamilyen normális női, hosszított szárú, elegánsabb kesztyűt találni? Karácsonyi ajándéknak lenne és kb. olyan 15ezret szánnék rá...
    Kösz a segítséget előre is!
  • Aquir
    #1320
    Google "Tápé: Következő állomás a Lotto borozó/söröző (a főutcán levő hirdetőtáblán borozó, míg a bejárat fölött söröző szerepel)"
  • PitLer
    #1319
    Sziasztok!
    Egy kis segítségre lenne szükségem.. :)

    Merre van Tápén a Lottó söröző?

    -esetleg a 73as végállójánál?
    A gyors helyes megoldások jutalompontot érdemelnek!!!
  • Büdös Bohóc
    #1318
    arról, hogy sadist felettese és munkaköre jó
  • ivjoe
    #1317
    Akkor miről is beszélünk? :)
  • Büdös Bohóc
    #1316
    ja
  • Sadist
    #1315
    Ejbazmeg. Oké, hogy költséghatékonyság, meg ott spórol a munkáltató, ahol tud, de ez már nettó szarrágás.
  • Büdös Bohóc
    #1314
    Amúgy én se kaptam egy huncut fityinget sem félévkor a beígért "prémiumból", pedig meg volt már több, mint fél év munkaviszonyom és tudod miért? Mert nem július 1-én járt le a szerződésem, hanem június 30-án :DDDDDDD
  • Büdös Bohóc
    #1313
    Ssscchhhhhhhhh... ?
  • Sadist
    #1312
    Pontosan, nem mindegy, hogy ki főnököd. Más projektet vezetőkkel ellentétben velünk még soha nem gernyózott szabadságok kiadásával, prémiumok odaítéléséről, nem kell percre pontosan logolni azt is, ha kimegyünk WC-re, betegség esetén nem kér orvosi igazolást, ha egy hosszabbra nyúlt buli után nem tudunk dolgozni, akkor nem hajt minket ostorral, nem fenyegetőzik fizetés megvonással, hanem annyit mond, hogy évente 2-3-szor ez belefér, menj haza, pihend ki magad. És mindezek felett rendesen meg is fizet minket. Egyetlen egy dolgot követel meg, a pontos, precíz munkát, és ebből soha nem szokott engedni.

    Egyik kollégám a Microsoft szegedi diáktanácsadója, ő foglalkozik az MSDNA licenszekkel, rendezvényszervezéssel, és nem engedték el egy Microsoft tech konferenciára. Mi ilyenekre bármikor mehetünk anélkül, hogy szabit kellene kivennünk, mert később úgyis jól jön az a plusz tudás, amit ott szedünk össze, és ezt a munkáltatónk is pontosan tudja.
    Volt, hogy a fentebb említett kolléga prémiumként nem kapott egy huncut vasat sem, mert 2 hét híján nem volt meg a 6 hónap munkaviszonya.
  • Slayerboy
    #1311
    Nyugodtan beszélhetsz őszintén nem hinném, hogy a főnököd is sg-zik :D:D:D lol
  • LasDen #1310
    szerintem cserkón is kapsz..:D de tavaly a csillag téren is árultak....asszem a széchényi téren is....meg sokfelé még a városba biztos :D
  • Orionk
    #1309
    Hali !

    SZegeden hol lehet vásárolni Karácsonyfát?
    Élő fenyőre gondolok, és nem pedig Mű fenyőre.

    Azt tudom, vagyis gondolom, hogy a Mars téren a piacon van erre lehetőség, de azon kívül hol lehetséges még ez?

    köszi
    üdv.,
  • Büdös Bohóc
    #1308
    Nem mindegy, hogy melyik részlegen. Columbus pl. sokszor szopás, de amit Sadisték csinálnak az jó munka. Ide is jönnek és jöttek át tanszékről, én se véletlen hagytam ott, de nem mindegy, hogy mi volt a munka.

    Énnekem is van jó pár epamos haverom, tőlük jót hallottam, máshonnan meg már nem olyan jó dolgokat.
  • ivjoe
    #1307
    Mondom ezt úgy, hogy minden nap találkozok olyannal, aki sokáig a tanszéken dolgozott. Igazából többel, interjú listában pedig láttam olyat aki jelenleg is ott dolgozik. :)
  • Sadist
    #1306
    Nem sokat, mert elsőre kifogtam a legjobbat. Persze itt is függ attól, hogy ki a főnököd, mi viszont jobbat nem is nagyon kívánhatnánk.
    Mondom ezt úgy, hogy nem rég beszélgettem olyannal, aki régebbóta az epamnál dolgozik.
  • ivjoe
    #1305
    Szerintem.
    Miért, te hányat próbáltál végig?
  • Büdös Bohóc
    #1304
    :D
  • Sadist
    #1303
    Hányat is próbáltál végig? :D
  • ivjoe
    #1302
    Feel free. :)
    Sztem Szegeden ennél jobbat nem nagyon találsz. :)
  • Tuvok #1301
    ezt miért ide írtam ?

    moderálást !
  • Tuvok #1300
    Patch fixes:

    (...)
    - All artillery vehicles erased from the game.
    (...)

  • Büdös Bohóc
    #1299
    na egy kis késéssel, mint számítottam rá :) Nem baj, jobb helyem lett úgy érzem.
  • ivjoe
    #1298
    Vannak akik cpp-znek, de a szegedi iroda fő profilja webalkalmazások fejlesztése java alapú technológiákkal. Mikor engem felvettek, voltak páran akik nem voltak java-sok, két php-s és két c/cpp-s tuti, de volt egy 2x6 hetes training program, amin szépen kiképeztek minket különböző technológiákból.
  • Orionk
    #1297
    C++ -al akkor nem is érdemes jelentkezni?
    Csak JAVA?

    köszi
  • ivjoe
    #1296
    Szegedi informatikusokat esetleg érdekelhet:
    epam hiring
  • Muki100
    #1295
    Hát ha mákja van akkor tud pont olyan találni amilyet keres.
  • Pepsi Twist
    #1294
    az a baj hogy az sincs már :D mindent bedarálnak ami régi és kilóra eladják
  • Muki100
    #1293
    Próbáld végig a pc bontókat, ott lehet találni mindenfélét.