1492
Mi se maradjunk már ki !
  • Büdös Bohóc
    #1372
    ijj nekem van egy adag dragon ballos kártya meg figura valahol, ha nem felejtem el akkor áttúrom a cuccaimat majd. Az albiban valszeg nincs, majd következő hétvégén megnézem otthon is.
  • Tuvok #1371
    Hát autózni is egy élmény a belvárosban ...
  • Calver
    #1370
    de még mennyire... örülök neki h felújítanak (kb mint kórboncnok a tömegbalesetnek), de legalább arról szokjanak le, hogy a telefonkábeleket vadásszák... utóbbi hónapban már kétszer kellett... khmm... "kölcsönkérnem" a szomszéd internetét, mert kedves munkások meglátják a rézkábelt, és... a tököm tudja, kígyónak nézik?
  • vigyori14
    #1369
    Hello. Régről megmaradt Dragon ball os és Sailor moon os figurákat, és kártyákat keresek.
    Akinek van bármiféle ilyesmi ccca eladó az írjon privit, vagy email erre a címre: [email protected]
  • Hegi90
    #1368
    loool
  • Büdös Bohóc
    #1367
  • Hegi90
    #1366
    Ja, tényleg így van, csak mikor először találkozik az ember az ilyennel, az nagyon furcsa.
  • Büdös Bohóc
    #1365
    Pont a körutas kialakítás alatt nem lehet szerintem eltévedni, megjegyzel kb 2 kézen összeszámolható főbb utat + pár fontosabb látványosságot és mindent el lehet ezek segítségével kb magyarázni :D

    Lasden: ja az meg már csak a hab a tetőn, a fasz ki van vele, hogy még mindig nincs kész pl az új villamos vonalnak legalább a kereszteződései... 8as troli mehetne ki rókusra de még mindig végállomás a nagyteszkó :S Ja és a 3/4es vonalon ahogy hallom lesz még móka, kiderült, hogy gyártási hibásak a lefektetett kábelek (szigetelési hiba), teszt során kiderült, hogy a villamos síneken átjött az áram stb, amit alul elvezettek pluszban, bonthatják fel az egészet a meddig is... anna kútig: fú de hiszen az az egész vonal, amit eddig felújítottak.
  • Hegi90
    #1364
    "és nem lehet eltévedni"

    na ez nagyon nem igaz :D
    emlékszek mikor először jártunk itt, csak keringtünk össze vissza. Ez a körutas rendszer nagyon nincs megszokva máshol.

    Bár az tény, hogy mindenhova gyorsan el lehet jutni, eddig azt hittem, hogy kicsi város, de most nézem, hogy a harmadik legnagyobb az országban.
  • LasDen #1363
    csak mindig felvan túrva....:D
  • Büdös Bohóc
    #1362
    beszt város, nagy, de mégis mindenhová könnyen eljut az ember és nem lehet eltévedni
  • Tuvok #1361
    És akkor tuti még felét se láttad :)
  • The Protector
    #1360
    A Szegedi Tudomány Egyetemen voltam felvételizni.Csodaszép városotok van.Legyetek rá büszkék.
  • LasDen #1359
    hát a makkosház-józsef attila sarkán (tarján előtt) az OMV-nél van valami szőnyeg bolt...talán Diego ha jól emlékszem.....
  • Orionk
    #1358
    Sziasztok !

    Szegeden hol lehet olcsón vásárolni KIS MÉRETŰ szőnyeget?
    1 méteres; 1,5 méteres érdekelne.

    Kb. 1 évvel ezelőtt a Nagy Tescoban, a pénztárak és az üzeltsorok közötti úgynevezett kis trafikokban árultak.
    Ezek a kis trafikok között volt a Lottózó is. Szóval itt volt 1-2, akik kisméretű szőnyegeket árultak.

    Viszont most ezek a trafikok nincsenek ott, mert újítják a tesco pénztárait, és nagyobb lesz a tesco.


    Tudtok másik ilyen helyeket?, vagy hova költözhettek ezek a trafikok?

    köszi
    ÜDv.,
  • Hegi90
    #1357
    Szerencsére nem nekem kell:D

    De amúgy nincs
  • Fabio Capello
    #1356
    mivan, nincs asszony aki mosna rád?
  • Büdös Bohóc
    #1355
    nagytesco a rókusi krt-on, ott van egy mosoda
  • Hegi90
    #1354
    Szegediek! Kellene egy mosoda
    Hol találok?
    Ez pl mennyire megbízható?
  • Aquir
    #1353
    hónap első pénteke vagy szombatja valahány órától (17?), ki van írva itt ni
  • Büdös Bohóc
    #1352
    oda én is felnéznék barátnőmmel valamikor, az hogy és mint van nyitva felmenés szempontjából?
  • Aquir
    #1351
    akkor marad a szent istván téri víztorony xD
  • Büdös Bohóc
    #1350
    Sőt, ha jól tudom, a dómba nem is lehet 1-2 embernek felmenni, minimum egy nagyobb csoportot engednek csak fel
  • kifli
    #1349
    A ketrecharc gáláról sajna már lecsúsztál :D

    Amúgy dómba tudtommal nem lehet felmenni mindig csak évente 1-2 nap. A tarjáni víztoronyba, ha megfűzöd a karbantartót talán felengednek :D

    Amúgy nemnagyon tudok ilyen helyet :/
  • Orionk
    #1348
    Hy !

    Szegeden tudtok jó randihelyet?
    Oké tudom, hogy van ezer1, és olyan helyre kell menni, ahol van látnivaló, és tudtok miről beszélgetni, és közös élményt nyújt..., mint pl. a Vadaspark.

    Viszont ez csak egy Első randi lesz, ahol csak ismerkedés a cél, és beszélgetés, de én mégis szeretnék valami kis élményt, érdekességet.

    Valami kilátóra gondoltam. Pl. a szegedi Dóm-ba fel lehet menni vasárnap?, vagy valami hasonló ötlet?

    köszi :)
  • kifli
    #1347
    ugye senki nem látta az arcod? XD
  • foxpal
    #1346
    Szegeden nyílt Gomoa head & grow shop!
    Szeged, Petőfi sgt. 50.
    Nyitva: H-P:11.00-19.00
    Sz:13.00-19.00
    Pipák,vaporizerek,bongok,grinderek,mérlegek,cigeretta papírok minden mennyiségben :D
    Növényápolás stb.
  • Büdös Bohóc
    #1345
    nem vágom ki az
  • Sadist
    #1344
    Nem, még valamikor hét elején jött mail Pásztor Gyuritól az egyik kollégánknak.
  • Büdös Bohóc
    #1343
    haha de poénos volt és teljesen kiszámíthatatlan.
  • Büdös Bohóc
    #1342
    csak nem vaxi látta az esetet?
  • ivjoe
    #1341
    Ahhah, hát nem a tikben kéne recskáznod, látod?
  • Sadist
    #1340
    Egy ottani rendszergazda szerint emberünk már kezdte csőre tölteni a pisztolyt.
  • Máté94
    #1339
    Finoman és nőiesen fogalmaztak.
  • Büdös Bohóc
    #1338
    lol
  • Büdös Bohóc
    #1337
    Szerintem nem véletlenül csapták el, hanem szimplán egy pillanatra is, de öngyilkos akart lenni. Aztán ki tudja biztos meggondolta magát, mikor fájt a dereka :)
  • Máté94
    #1336
    Egyik oszt. társam állítólag látta is, ahogy elcsapja a kamion.
    Szemet szemért. :)
  • Aquir
    #1335
    Nyakon szúrt egy fiatalt a Természettudományi karon
  • Orionk
    #1334
    Sziasztok !

    Keresek olyan füzetet, ami a Szegeden levő kulturális műsorokat gyűjti egybe. Tehát pl. mozi előadások, szinház, opera estek, mindenféle kiállítások, ilyenekre gondolok.
    Állítólag van ilyen füzet, de nem láttam még, és azt sem tudom, hogy ez a füzet, ez havi megjelenésben történik, vagy akár hetente.

    Az ilyen kiadványok ingyenesek szoktak lenni, de lehet, hogy egy keveset kell érte fizetni.

    Tud valaki ilyenről?, hol tudok ilyet találni?, vagy neten van valami elérés?

    Tudom, hogy a SzegediEST hasonló, de szerintem másikra gondolok.

    köszi szépen.
  • Slayerboy
    #1333
    Látta valaki tegnap a Deák Ferenc utcában a Roxy előtt az autót amelyik kiégett? Nagyon kemény volt.. BMW X6 8-10 méteres lángokban állt... gondolom véletlen gyulladt ki.. :D