1492
Mi se maradjunk már ki !
  • Thaison
    #1412
    Az Office shoes-ban van most valami karácsonyi akció? Elég sokszor szokott lenne valami jó leértékelés, gondolom így karácsony környékén is van valami! Ha van infótok plz osszátok meg:)
  • Gvik
    #1411
    Ja, és az Anna kúttal szemben, a körút másik oldalán... ott javíttattuk meg pár éve apám zsebóráját is...
  • Gvik
    #1410
    Ja, meg a Horváth Mihály utcában is van egy úgy rémlik, de arra fele már régen jártam, nem tudom még megvan-e...
  • Gvik
    #1409
    Egy kis üzlet van az Atilla utcában a Bartók tér és a Tisza Lajos Körút között, meg ma egyet az árkáddal srégen szembe a Londoni körúton (sétáltam el mellette és először Óriás-nak olvastam a feliratot, mondom wtf?) bár nem tudom hogy ezekben árulnak is vagy csak javítanak... mondjuk mivel ezek magán üzletek lehet többe kerül, de biztos egyedibb darabokat találsz mint egy multis tucatórásnál...
  • Tuvok #1408
    Móravárosi Tescoban is
  • Tuvok #1407
    Van az Árkádban, a Plázában, a rókusi Tescoban is
  • garaigabi
    #1406
    Hát konkrétan órás boltot nem tudok szegeden, de én a karácsonyi vásárlásomat egy helyen akarom majd letudni. Benézem a barátnőmmel a Szeged Plázá-ba ő majd segít válogatni. Szerintem próbáld meg te is, vettem már anyukámnak órát a Karátban. De legalább 1 másik bolt is van ahol érdemes körülnézni.
  • monkeymajom
    #1405
    tudna nekem mondani valaki valami jó órást ahol van választék de azért nem gyémánt áron mozognak a szerkezetek!?
    Édesapámat szeretném meglepni valami klassz órával mert az ő Rakétája már a végét rúgja (pedig az aztán a remek óra!:) )
    előre is köszi a segítséget!
  • Büdös Bohóc
    #1404
    jó csak viccből írtam be vágod :)
  • Orionk
    #1403
    A pontgyűjtésnek nem látom értelmét, mert más helyeket ugyanazt a Tefalt olcsóbban birod megvenni, mint amit a Tesco-ban Tefal pontokkal.

    EGyébként a Cora-ban vásároltam meg a Tefal-t, mert ott nagy volt a választék.

  • Büdös Bohóc
    #1402
    pedig teszkóban most megint tefálos pontgyűjtés megy XD
  • Orionk
    #1401
    Hy !

    SZegeden hol lehet találni nagy választékban Tefal edényeket/serpenyőket?

    A MediaMarkt, és a NagyTesco nem nyerő, ott alig van.

    köszi
  • Taylor
    #1400
    Napfénypark, Vögele.
  • LasDen #1399
    meg plázába is lehet ilyeneket venni....
  • Muki100
    #1398
    Talán Rókuson a kínai boltban láttam ilyen galléros pólókat, Arany folyó vagy ilyesmi most a neve.
  • Hegi90
    #1397
    Nem tud valaki olyan üzletet, ahol ilyesmi cuccokat lehetne venni?



  • Orionk
    #1396
    hy!

    Tudtok Szegeden olyan vulkanizáló/gumijavító helyet, ahova érdemes elvinni a kerékpár lyukas gumiját?
    Ahova érdemes, mert olcsóbb, mint pl. egy kerékpárbolt.

    köszi
  • Muki100
    #1395
    Nem vagyok járatos azoknál amiket te felsoroltál.
    Az új híd után viszont hasonló létesítmények vannak: A Horthy csónakház ami gyk. kocsma, illetve kajak-kenu bérlés méltányos áron mellette egy kis úszóházon (csónakda a neve).
  • Orionk
    #1394
    Köszi az infókat.

    Most egy olyan kérdésem lenne, hogy: :-)

    A tiszaparton a (belvárosi híd), és a (novotelnél a rakpartra lehajtó) rész között a vízen van egy nagy hajó. Ehhez a hajóhoz van sok másik kishajó kikötve. Mintha dokk ként szolgálna ez a nagy hajó.
    Ez az egész egyébként majdnem ott van a belvárosi híd mellett.

    --1-- Ezeknél a kis hajóknál van olyan lehetőség, hogy kibérelsz egyet, és akkor a tiszán hajózhatsz vele?

    --2-- A nagy hajó tetején láttam asztalokat, mintha vendéglő lenne.
    Vendéglő ként is üzemel? Fel lehet menni?, és inni ezt, azt?, mert embereket még nem nagyon láttam ott.

    köszi
  • kifli
    #1393
    vasárnap 6-14-ig

    gugli fákkje
  • Tuvok #1392
    klik
  • Büdös Bohóc
    #1391
    az algyői úton vannak kereskedések, egy része új autós, de azok is szoktak árulni használtat (beveszik a régit új autó vételekor stb)

    többet én se vágok, csodálkozom is, hogy nincs egy hosszabb út ilyenekkel, Békéscsabán pl. kurvasok használtautós van
  • Orionk
    #1390
    Igen, erre gondolok.
    Mikor van ott autópiac?

    Egyébként nem csak erre gondolok, hogy a saját autóikat viszik ki. Hanem arra, hogy egy forgalmazó árul autókat, de nem újak, és mások adták át neki, hogy árulja ő.

    köszi
  • kifli
    #1389
    Ha olyan autó piacra gondolsz, hogy kiviszik az emberek a saját autóikat árulni egy nagy parkolóba, akkor a cserepessoron szokot lenni a parkolóba
  • Tuvok #1388
    Algyői úton van több is .
  • Orionk
    #1387
    Hy !

    SZegeden van autópiac?
    Ha igen, akkor merre? :)

    köszi
  • LasDen #1386
    szerintem kint a napfény parkba az intersportban....más nem nagyon jut eszembe...
  • Orionk
    #1385
    Hali !

    Szegeden merre?, hol van olyan sportbolt, ahol minőségi felszerelést lehet vásárolni teniszezéshez?

    Nem muszáj, hogy sportbolt legyen, de teniszezéshez keresek cuccot.

    köszi
  • Lyukasbogrács
    #1384
    szerintem szifonfüggő, a régibe ugyanolyan patron ment.
  • Büdös Bohóc
    #1383
    legtöbbször nem egyezik a mérete
  • Orionk
    #1382
    köszi a tájékoztatást. :)
  • Lyukasbogrács
    #1381
    szódásüveget nemigen fogsz már boltokban találni, legfeljebb régiség kereskedőnél. régi alumínium szódásszifont se nagyon. bár neten szétnézhetsz, biztos lesz, vaterán meg hasonló helyeken.

    a habpatron a habszifonhoz kell, amivel tejszínhabot tudsz csinálni. a szódásszifonhoz a szódapatron szén-dioxidot tartalmaz, a habpatron meg dinitrogén-oxidot, ami kéjgáz, vagy nevetőgáz, azért írta kifli, hogy ha arra kell :D amúgy a két patron méretre megegyezik.
  • Orionk
    #1380
    Fogalmam sincs, hogy mi az a habpatron.

    Egyik ismerősöm szeretne egy szódásüveget.
  • kifli
    #1379
    a habpatron más méretű, ha amiatt kell

    amúgy vatera...
  • Orionk
    #1378
    nem szeretem különösebben a szódát.
    Nekem csak egy régebbi szürke színű-fém szódásüveg kellene, amibe a patront helyezték el, és a benne lévő sima vízből szódavíz lett.

    tudtok ilyet?

    köszi
  • vigyori14
    #1377
    Hello.
    Régről megmaradt dragon ball os kártyákat/figurákat keresek. Akinek van az írjon privit, v írjon erre a címre: [email protected]
  • kifli
    #1376
    ha nagyon szódavíz fétised van, van szódás, aki házhoz viszi neked :)
  • Orionk
    #1375
    Köszi az előzőt.

    Szegeden tudtok-e olyan helyet, ahol lehet vásárolni fém - szürke színű szódásüveget, amelybe szódaszifon(patron) helyezhető?

    Ez már kiment a divatból, de hátha lehet még vásárolni.

    vagy esetleg szódást tudtok-e szegeden, esetleg környékén?

    köszi
  • Hegi90
    #1374
    a bal.
  • Orionk
    #1373
    Sziasztok !

    SZegeden, amikor az utcáról beléptek a Nagyállomásra(vasút), akkor jobbról, és balról is van egy újságárús.

    Tudjátok-e, hogy ez a kettő újságárús közül melyi a RELAY nevű újságos?

    köszi