1492
Mi se maradjunk már ki !
  • Calver
    #1452
    nincs sajna, egyelőre errefelé nem is tervezik ügyfélszolgálatuk szerint :C
  • Büdös Bohóc
    #1451
    Ja ok azt hittem kimondottan a teló miatt kell :) ugy más. Amugy diginel is.van telefon asszem. Azon a környéken nincs digi?
  • Calver
    #1450
    köszi a választ! lecsapok rájuk, máshol ilyen árba (3150 ft 30 megás netért, 200 ft telefonért, meg 1350-ért ingyenes bármilyen szám, mivel a percdíjaik alapból gecimagasak, egész kijön 4700-re) úgy sem kapok jobbat, plusz elvileg nem nagyon kellene szakadoznia, itt volt már ilyen net régen (még az 5 megabites időkbe), akkor semmi gond nem volt vele.

    #1447: telefont nem én használom, csak net mellé kell h ócsó legyen, vodafone meg... bah. volt náluk valaha mobilnetem, nagyon finoman szólva nem vagyok róluk túl... kellemes véleménnyel.

    #1448: invitel-től én a helyedbe távol tartanám magamat, patkányok.

    eredetileg én is optikai netre kívántam volna náluk váltani, ez 3 hét szarakodás után gyorsan felmondássá vált, miután előhozakodtak azzal, h köt a hűségidő és nem engedélyezik csomagváltást, merthogy jajj én kaptam tőlük egy ingyenes csomagot, amivel olcsóbban hívhatok mobilt... úgy, h megkötéskor a ügyintézővel beszélgetés közben többször rá találtam kérdezni, h jár-e ez valamilyen kötelezettséggel, amit bőszen tagadott. utána erre tekintettel kedvesen megkértem őket, h hallgassák vissza a felvételt, amiről kaptam is pár nap múlva levelet, h megtörtént, kaptam szerintük megfelelő tájékoztatást... oké, mondtam a drágaságoknak, h akkor küldjék el, mert tudom, h hazudnak, és hoppá - nem tudják elküldeni, mert a felvétel: sérült (szép magyar nyelven: nem létezik, nem is készült)

    szóval nálam ők "visszahallgattak" egy nem létező felvételt, és az alapján közölték, h köt a hűségidő, majd voltak olyan retardáltak, hogy ezt el is ismerték, mindezt írásban a következmények azt hiszem... szórakoztatóak lesznek. nagyon.

    tl;dr: hanyagold invitelt, kb annyira megbízhatóak, mint egy falka kiéhezett, buzeráns bantu néger.
  • KG21
    #1449
    "speciális" néven kellett kérni a csomagot, de ezt nem reklámozzák sehol, egy ismerősöm mondta, hogy van ilyen. Ott lehet csak kapni, ahol van konkurenciájuk.
  • kifli
    #1448
    Hiéna csomag vagy mi a szar a neve nem?
    eza csomag nem mindenhol elérhető, csak ahol veszélyeztetve érzi magát a t-home :D


    havernak pl 5 percre innen alsóvároson elérhető, nekem meg aztmondták kb, hogy kapjam be.
    Mondjuk én azt várom végre, hogy az invitel elindítsa az optikai netet, mert az elsők közt voltunk, ahova bevezettek. Már egy jóideje ott fgyel az optikai net doboza a lépcsőházban, csak nem lehet még igénybe venni :)


    Úgytudom hogy fel és letöltés náluk egyforma. De amjd kiderül...
  • Büdös Bohóc
    #1447
    akkor már vegyél Vodánál olyan mobil előfizut, ami úgy működik, mint egy landline kábeles vonalas telefon
  • KG21
    #1446
    nekem van itt Szegeden (Szent László utca) Thome os 25 ös net + 56 csatornás ipTV, meg kábeltelefon is jár hozzá 6900 FT az egész együtt, de a telefont semmire sem használom. Sokáig mérges voltam rájuk, már vagy 2-3 éve szolgáltatnak nekem, de folyton szakadozott a net, bosszantó volt, de digitv itt nem volt alternatívának. Most kb 2 hónapja valami varázsütésre megjavult, lehet van köze hozzá, hogy a digi megjelent a környéken konkurenciának. Ha lejár a hűségszerződés, felmondom, mert a diginél kb ugyanezt 4000 FT ért adják
  • Büdös Bohóc
    #1445
    ja, meg 90-es buszok
  • Muki100
    #1444
    1-es villamostól szerintem nincs túl messze.
  • kifli
    #1443
    tömegközlekedéssel severbe hogy jutok ki?
  • Calver
    #1442
    valakinek van T-Home kábeltelefonja errefelé, Szeged kicsiny városkájában? vélemények érdekelnének, erősen szabadulni akarok az inviteles férgektől, és efelé pislogok, viszont egy kétlábútól elég negatív véleményeket hallottam róla - de sejtem, h ott nem feltétlenül a szolgáltatással volt a gond, hanem inkább a felhasználóval

    ha valakinél ilyen pörög, legyen oly kedves és ossza meg velem tapasztalatait
  • Tuvok #1441
    Egy Gigabyte GTX260 OC-m van használaton kívül, ha érdekel .
  • Calver
    #1440
    ahhoy

    tud errefelé valaki használt számtech cuccokkal foglalkozó boltot, Szent Mihály utcában lévő PC bontó kivételével? (ott már jártam)

    vagy: akad itt valakinek valami normálisabb PCI-e foglalatos videokártyája, ami szinte égeti a kezét, úgy meg akar tőle szabadulni? a kedves öreg kis 8800 GT-m pont a BGEE kiadásakor döntött úgy, h itt az ideje elbúcsúzni ettől a gonosz világtól... nem tett túl boldoggá ezzel a lépésével.
  • Tuvok #1439
    Baumax, Praktiker, de szerintem minden komolyabb elektrós vagy festék/háztartási boltban akad .
  • Calver
    #1438
    tud valaki valami helyet a városban, ahol lehet venni széles (nem 1,5 cm, hanem mondjuk 5) fekete szigszalagot?
  • Dean Winchester
    #1437
    hol lehet venni vagy melyik üzletben lehetne rendelni Arsenal hazai -Henry névvel ellátott- mezet?
    kéretik nem megkövezni a kérdésért...
  • Büdös Bohóc
    #1436
    Sziasztok

    Ti találkoztatok-e a napokban azzal a nem teljesen vicces jelenséggel, hogy a szemétdíjas számlát egész ÉVRE kiszámlázta a környezetgazdálkodási cég??? Kurvára nincs kedvem kifizetni egész évre... Gondolom fel kéne hívni azt a szájbabaszott ügyfélszolgáltatot...
  • Calver
    #1435
    9/19 10 percenként perpill, és őszintén szólva, várjon annyit feleslegesen a megállóban az, akinek két anyja van
    2-3 perc még oké, 5 is még éppen, de afelett... nem.
    "meglepő" módon 5 év óta most decemberben vettem először bérletet, szóval tippelheted kb mennyire rajongok a tömegközlekedésért.
  • Büdös Bohóc
    #1434
    bazz, hiszen még a 3/4es vonalon is 6 percenként járnak hétközben, nem hogy az 1-es :D
  • Calver
    #1433
    szimplán türelmetlenség fáj a tököm 10 percet várni a megállóban, csak mert SZKT retardáltságának hála tippem sincs arról, mikor megy az aktuális troli.
    de legalább közben realizáltam, h hallom/látom az elhaladó trolikat lakhelyemről, szóval probléma megoldva
  • Büdös Bohóc
    #1432
    sry valami oknál fogva a min. rövidítést a "mintha" szóra rezolváltam C:
  • Aquir
    #1431
    ezt mondom
  • Büdös Bohóc
    #1430
    Egyébként már nem azért, de most mi múlik ezen? :D Tudsz adni valami közelítő tippet így is, hogy kb mikor ér oda. Másrészt meg annyira gyakran mennek, hogy az a pár perces menetidő a megállóba + a késések szinte teljesen kaotikussá teszik így is az egész menetrendet, kimehetsz te x óra y-ra és lehet, hogy a következő akkor ér oda, mikor már egy másiknak kéne stb. Ha ennyire be vagy tojva valami vonat/busz lekésésről akkor menj ki a 4-5-tel korábbival és kész.
  • Büdös Bohóc
    #1429
    nincs rajta
  • Calver
    #1428
    azzal van a baj, h sehol nem lehet megtalálni, h mikor ér oda az aktuális megállóba - Tisza Volán ellenben pl remekül megmutatja, mind az oldalukon, mind a megállókban.
    na ilyesmit akartam igazából, csak SZKT járataihoz.
  • Aquir
    #1427
    gondolom nem akarták feltölteni az összeset, csak egyet, de jogos. Egy menetidő min. rajta lehetne :)
  • Büdös Bohóc
    #1426
    a weboldalukon csak 1 pdf van, ellenben az SZKT minden megállóban azt írja ki, hogy mikor ér oda az adott villamos/troli
  • Aquir
    #1425
    a legtöbb helyen így szokott lenni, pedig két megyeszékhely között ingázok. Bár Győrben most felújították a rendszert elektromosan, és lehet látni, éppen hol jár a járat :))
  • Calver
    #1424
    ha a végállomáson laksz akkor de, viszont nincs rajta feltüntetve, h mikor ér a troli/villamos az aktuális megállóba...
  • Aquir
    #1423
    a menetrend nem jó?
  • Calver
    #1422
    valahol a net sötét bugyraiban lehet olyan troli menetrendet találni, amit nem az SZKT jól láthatóan fogyatékos munkatársai csináltak, és ki is lehet belőle találni, h mikor ér oda a troli egyes megállókba?
    értem én, h tiszta szívükből gyűlölik a rohadt utasokat, de ettől függetlenül nem szeretem a golyóimat lefagyasztani várakozás közben
  • chhaya #1421
  • Ricsi234
    #1420
    Hali!
  • Fresh Duke
    #1419
    Megvagyok, köszönöm a segítséget. :)
  • Fresh Duke
    #1418
    Igen az utóbbira én is gondoltam. :)
    Viszont, ha nem rendes, akkor az oblivionba kerül a csomag (jobb esetben vissza hozzám), és akkor idén már tuti nem kapja meg az illető. :D
    (Sőt, lehet rendes, csak nem ismeri a környéket, új, helyettesíti a szokásos postást, rossz napja van, stb.)

    Gvik: Köszönöm, akkor írok. :)

    Amúgy, megpróbálkoztam még azzal, hogy írtam valakinek FB-on, hátha tud nekem segíteni. (Választ még nem kaptam, habár tény, hogy hajnali 1-kor írtam.) Elvileg az illető az adott utcában lakik. (A Földhivatal oldalán találtam egy jóembert, aki ott lakik. Akit FB-on találtam meg, jó eséllyel a lánya.)
  • Gvik
    #1417
    Nekem van egy csongrád megye telefonkönyvem, bár 2009-2010-es, szóval tavalyi. Ha gondolod írj privátot, aztán megnézem tudunk e valami hasznos infot kiszedni belőle. (Két A4-es oldal van tele szegváriakkal)
  • Büdös Bohóc
    #1416
    Egyszerűbb lenne talán megkérdezni tőle valami fifikás módon

    Másrészt meg ha nem nagy az utca, akkor feladod postán, aztán max a házszámot lefelejted, vagy ráírsz valami mást, a postás meg a helyére rakja a csomagot, ha rendes.
  • Fresh Duke
    #1415
    Üdv!

    Nincs véletlenül köztetek valaki, aki szegvári?

    Van egy ismerősöm Szegváron, és neki szeretnék ajándékot küldeni, de nem szeretnék szólni neki róla. A probléma, hogy nem tudom a pontos lakcímét. (Az utcát tudom, a házszámot nem.)
    A kérdésem, hogy nincs itt valaki, aki Szegváron lakik, és netán ismeri a Táncsics Mihály utca lakóit? :D
    Vagy ha van valakinek egy Csongrád megyei telefonkönyve, akkor az is egy jó kiindulási alap lenne. (Pl, kiválasztani egy random embert az utcából, és attól kérni segítséget telefonon.)

    Előre is köszönöm a segítséget!
    (Én amúgy az ország másik végében vagyok, szóval az ajándék személyes átadása nem kivitelezhető.)
  • monkeymajom
    #1414
    Egy csomó office-nál látom kitéve a leértékelést szóval szerintem ez alól egy üzlet sem kivétel. Tavaly kb ilyen tájban vettem meg magamnak a surranómat. Az fix,hogy teljes áron tuti nem adtam volna ki érte annyit!:P
  • garaigabi
    #1413
    Szokott lenni általában. Mondjuk inkább Karácsony után.. :) Én pl tavaly vettem ott 1 sportcipőt Karácsony előtt, egész jó áron, aztán ünnepek után sokkal nagyon kedvezmény volt rá ugyan abban a boltban.. Mondjuk ez mindig így szokott lenni. :)