SG: Szeged Connection

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bens
#327
miért, milyen a beállítottsága? had mûvelõdjek már...

Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!

Dzsini
#326
Római krt, belsõ oldalon - elég látványos már kívülrõl is, belül nem jártam de elég könnyû levenni a hely beállítottságát 😊

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

bens
#325
mosmá +kérdem: hol van ez a notcafé, amirõl dumáltok? mert szegedi vok, de fogalmam sincs.

Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!

Mars
#324
Hehe... Van egy-két csacsifiú a notban <#vigyor1>

Éhes makkal az ember disznókat álmodik...

Bucser
#323
Haverom egyszer büszkén bejelentette, hogy a Not Caféban tartották a születésnapját😄 (nem volt szegedi) És furcsénak találta, hogy a Szegediek közül miért röhögte körbe mindenki a fejét😄

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

LSL
#322
Azért maradtam le, mert Kispál oldalán nem volt fent, Btk-n kívül máshol meg nem láttam plakátot...

http://lsl925.deviantart.com/gallery/ AMD A10-5800K, Gigabyte GA-F2A85X-UP4, GEIL Value Plus CL9 2*4096/1600 DDR3, Asus HD7770, 2,5TB HDD

Aquir
#321
nem voltam gépnél, magad nézd majd 😛 😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

LSL
#320
Legközelebb kéretik elõre szólni.... thxvm

http://lsl925.deviantart.com/gallery/ AMD A10-5800K, Gigabyte GA-F2A85X-UP4, GEIL Value Plus CL9 2*4096/1600 DDR3, Asus HD7770, 2,5TB HDD

bens
#319
:-DD mondom én...

b@szki! nem gondoltam volna, h ma még feldob valami...

köszi Stralis!

Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!

Aquir
#318
Jó volt tegnap a Kispál koncert a Jatéban =)

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Aquir
#317
Egy pontos kifejezés van erre: LOL

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Tuvok
#316
Hát tudtommal Calveren kívül más csaj nem jár a topikba 😄

tHoMaSmAn
#315
Szerintem is meddõ dolog itt ilyen ismerkedõs szöveggel nyitni, plána akkor, ha megbézed a fórum statisztikát, ahol láthatod. hogy kb.92% a fiú, 8% a lány! 😄
Én nem akarlak basztatni, vagy elüldözni, de a csajozós dumát hagyd meg inkább a chat.hu-ra! 😛

Thomas ASUS M2V | AMD 64 X2 3800+ AM2 | 1024Mb DDR RAM | Sapphire RADEON X1950XTX 512Mb

Random_
#314
Hát elég gáz csórikám.
Jobb lenne ha pl chat-en próbálkoznál bár az igazi a való élet lenne.

Olyan napom volt, amit?l Assziszi szent Ferenc gyerekeket rugdosna. M?kutyától, m?krokodiloktól nem kell megijedni, mindegyikben ember van.

Calver
#313
ez basztatás? barátocskám, még bele se lendült itt senki, mondj még pár cifrát, akkor majd talán.
no, de rendes leszek, leírom mégis mit rontottál el:
csajozni neten, fõleg egy FÓRUMON? öcskös, ez nem társkeresõ. alapból lúzer dolog lenne amit küldtél, de hogy még bejelented hogy "14-16 éves lányok nyugodtan írjanak!" omfg, ilyet legutóbb DJ Ronesztõl olvastam, rajta is a fél ország röhögött, itt csak a fórum egy kis részének tudtad sajnos feldobni a mindennapjait.

"The trees move. Do you not see it?"

Stralis 91
#312
Ja bocs fórum!!!
De ide se kell jönni többet! Itt amennyi bunkó van!
Csak a másikat tudjátok basztatni. Látszik mennyire vagytok értelmesek! nagykispeter normális csak úgy látom. Látszik, hogy szõregi.

Ti meg bekaphatjátok.

Calver
#311
nem szoba, fórum, de unalmas lenne ha nem lennél <#vigyor1>
amugy mondták már h hasonlít a stílusod a fórum egy másik... hmmm... mókás tagjához? Tarajos Sül néven nyomul... <#nyes>

"The trees move. Do you not see it?"

Tuvok
#310
Szoba ?

Stralis 91
#309
ugye-ugye. Nem vagyok kemény...csak idegesít,ha feleslegesen (csúnyán mondva) pofáznak bele a dolgomba. Holott nem is Calver-nek írtam. Szeged szoba..mért ne lehetne akár ismerkednem???!!! Nem láttam, hogy tiltaná valami is!!

Stralis 91
#308
Nem. Nem G-vel kezdõdik. (Gondolom a Gyovaira gondoltál!)

bens
#307
15 évesen de kemény valaki...

Zuhogó hó Eltűnik a tengerben. Micsoda csend!

nagykispeter
#306
Tudom merre van.A vezetékneved kezdõbetûje nem véletlen G betûvel kezdõdik?

Asrock Z170 PRO4S, i56600 16GB Kingston DDR4, EVGA GTX970 SSC ACX 2.0 ,

Ch_Slater
#305
uhh..

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

Sadist
#304
😄😄F:FASD:SA😄:AS😄

- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem

Tuvok
#303
😄DDDD

Stralis 91
#302
hehe! nagyon vicces!!<#action>
milyen kár hogy nem neked írtam.
Vagy esetleg lány vagy?

Tuvok
#301
😄

Calver
#300
de a #292 alapján nem a Föld nevû bolygón...

"The trees move. Do you not see it?"

Stralis 91
#299
A Föld ucában!!!

nagykispeter
#298
Azt kérdeztem merre?

Asrock Z170 PRO4S, i56600 16GB Kingston DDR4, EVGA GTX970 SSC ACX 2.0 ,

Stralis 91
#297
Igen szõregen lekom és 15 vagyok!!

Sadist
#296
Tippelhetek?
14 alatt 😄

- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem

Tuvok
#295
😄DDD

nagykispeter
#294
Hol laksz Szõregen?

Asrock Z170 PRO4S, i56600 16GB Kingston DDR4, EVGA GTX970 SSC ACX 2.0 ,

Mars
#293
Ha trendy kis jófej akar lenni az ember, menjen a not café-ba <#vigyor1><#fogmosas>

Éhes makkal az ember disznókat álmodik...

Stralis 91
#292
Hello szegediek! Én is szegedi(pontosabban szõregi) vok! 14-16 éves lányok nyugodtan írjanak! Szeretnék ismerkedni!
én 15 éves vok.

#291
hellóóóó!!
én is szegedi lennék 😄

\"Az élet egy olyan játék, amit végig kell játszanod.Soha nem adhatod fel!\"

Dzsini
#290
az kötelezõ gyakorlat, mindenki kicsit produkál önmaga a Metrón 😊 - ez így ment már 5-6 éve is, marad is amíg csak ER az ER 😊

speciel nekem azok, meg amikor nekiállnak improzni a kedvenceim, ott látszik, hogy igazán mennyire profi zenészek, gyakorlatilag rákészülés nélkül tudnak olyanokat alakítani...

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Tuvok
#289
Már kezdtem medijedni <#idiota>

#288
Ja, mielõtt félregondolnátok, srác vagyok, csak nem lehetett az a nevem amit szerettem volna, mert az már volt és ez lett belõle.
#287
Sziasztok!

Csak köszönök, mert szegedi vagyok <#wave>.
Calver
#286
Zsebibe Zsé elött:
"Tibi, Tibi, Ti... ja, az a másik gázsi." azon borultam <#nyes>
ami nem tetszett az az önistenítés volt amit Veled utazik Zazie után nyomtak mint a zenekar bemutatása, spec én szétuntam rajta az agyam. de a tömeg az mûvészi volt, 5 percces harccal komával beverekedtük magunkat elsõ fertályra, középre, ott is maradtunk végig - de nagyon megutáltam Hajóst amikor megállás nélkül bagózott én meg nem gyujthattam rá ugye a koncertterembe...

"The trees move. Do you not see it?"

Dzsini
#285
én kicsit finomabban fogalmaznék, de nagyon jó volt tényleg 😊

Tööö töttörööö töröröö
Zözie ins bött 😄

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Calver
#284
túlélve. kurvajó volt. picsarészeg vahgyok. alvás.

"The trees move. Do you not see it?"

Dzsini
#283
Calver: ezt küldd el a zenekarnak is szerintem, bár a mostani plakátjuk se rossz

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Calver
#282
"Nagy nap a mai - Emil.RuleZ! koncert a Jate Klubban, 10 perc múlva! - mondta az ártatlan egyetemista, egy füstös kocsmában, 10 percnyire a Jate Klubtól, december 15-én, 21 óra 50 perckor. A szülõk mai napig gyûlölettel ejtik ki ezt a mondatot és a zenekar nevét - Ez a mondat okozta a fiúnk halálát! - mondja az anya könnyes szemekkel. Az erre felpattanó tömeg ugyanis halálra taposta a szerencsétlen fiatalembert és tömegesen rohanta meg a Jate Klubbot. Áldozatok között tartják még számon az egyik biztonsági õrt, aki a fedezékbe huzodokkal ellentétben megpróbálkozott még egy erõtlen "oszt' a pecsét hun van?" mondattal - a tömeg szabályosan eltaposta õt is."

idézet a December 16.-ai Délmagyarból. mindenki tudja a dolgát, legyetek *nagyon jó fejek* és *ultratrendik* és gyertek ERZ koncertre!

"The trees move. Do you not see it?"

Calver
#281
Dec. 15 csütörtök: Emil.RuleZ!@Jate klub, beugró 1000 HUF, eljövetel ajánlott ha jófej akarsz lenni és trendy.

"The trees move. Do you not see it?"

kcsbubi
#280

&#8222;Legyen benned szeretet mindenki iránt, senki sem más mint a többi.&#8221; http://finomoldal.atw.hu

Ch_Slater
#279
<#idiota><#vigyor><#vigyor>

Syd Barrett 1946-2006 Rick Wright 1943-2008 R.I.P.

LSL
#278
<#falbav>

http://lsl925.deviantart.com/gallery/ AMD A10-5800K, Gigabyte GA-F2A85X-UP4, GEIL Value Plus CL9 2*4096/1600 DDR3, Asus HD7770, 2,5TB HDD