2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Shep
    #2100
    Holnap DVD megjelenés usákoknál.
  • Szabi1991
    #2099
    ?
  • Beast Machine
    #2098
    kevered a két frakciót. bár nem is...
  • Szabi1991
    #2097
    jah, simán megtalálnak a gonosz autobotok rajta -.-
  • Beast Machine
    #2096
    az eBay jó, az eBay szép, az eBay tökéletes hombre :)))
  • spedway
    #2095
    Rendeld meg az Amazon.com-ról.
  • Magoo
    #2094
    Bakker ez mekkora szar....gondoltam beregisztrálok az iTunes-ra és megveszem a TF score-t, mert sehol nem találom boltban M.o-n...
    Erre kiderül, hogy M.o-n nem vásárolhatok az iTunes-ról...Így kűzdenek az illegalítás ellen???? Mekkora faxság ez már!
    Senki sem látta még valahol boltban?
  • zxr
    #2093
    Bocsi akkor lehet neked van igazad meg is nézem mindjárt. A Score meg egyszerűen fantasztikus eszméletlenül jo csak kerüljön ki a boltokba aztán go shopping, azért cd-n mégis más de áhh nem is tudom kifejezni hallgassátok meg.
  • Beast Machine
    #2092
    ha jobban visszaolvastál volna, akkor tudnád, hogy Screamer-t mutatják a stáblista végefelé, amint kirepül az űrbe. ;)
  • zxr
    #2091
    Szerintem a héten lesz kaphato Mo-n.Amugy visszaolvastam a forumban és amit senki sem irt vagy vett észre hogy nem csak Barricade tűnik el hitelen hanem Starscream is, az utolso jelenet mikor a repcsik üldözik aztán ennyi.
  • Magoo
    #2090
    Elvileg ma jelent meg a Transformers score albuma. Valami ötlet hol lehet M.o-n megvenni már ma? :)
    Néhány Media Marktban érdeklődtem, de még semmi, csak a régi VA soundtrack.
  • zenemano
    #2089
    Itt a 10 perc hosszú (Walmart) elõzetes a SCORE Cd anyagából (20-szor 30 mp egy mp3-ba fűzve):
    TF Score - Alltracks Preview (20x30sec)
  • Beast Machine
    #2088
    epic fail, you did it wrong, sit the fuck down, F minus!!!4.

  • zenemano
    #2087
    Elszámoltam bocsánat:

    59:54
  • zenemano
    #2086
    Találtam egy listát...

    01. Autobots (2:33)
    02. Decepticons (3:52)
    03. The All Spark (3:35)
    04. Deciphering the Signal (3:09)
    05. Frenzy (1:57)
    06. Optimus (3:16)
    07. Bumblebee (3:57)
    08. Soccent Attack (2:07)
    09. Sam at the Lake (1:58)
    10. Scorponok (4:56)
    11. Cybertron (2:46)
    12. Arrival to Earth (5:27)
    13. Witwicky (1:57)
    14. Downtown Battle (1:33)
    15. Sector 7 (2:05)
    16. Bumblebee Captured (2:17)
    17. You're a Soldier Now (3:28)
    18. Sam on the Roof (2:03)
    19. Optimus Vs Megatron (4:00)
    20. No Sacrifice, No Victory (2:58)

    Kb. 55:54 a játszási idő.
    Nem rossz ;)
  • spedway
    #2085
    The Hollywood Reporter írja:

    Screenwriter Ehren Kruger and the writing team of Alex Kurtzman and Roberto Orci are in talks to team to write the screenplay for DreamWorks/Paramount's Transformers 2, says The Hollywood Reporter.

    Director Michael Bay, star Shia LaBeouf and producers Tom DeSanto, Lorenzo di Bonaventura and Don Murphy are back in their respective chairs, as is executive producer Steven Spielberg.

    The trade adds that the teaming of A-listers to write such a huge project might be an industry first and could have been necessary because Kurtzman and Orci -- who wrote first movie -- also are busy writing J.J. Abrams' Star Trek movie for Paramount and producing Eagle Eye for DreamWorks.

    The three writers are also working together on Nightlife, a DreamWorks serial-killer project that sees Kruger adapting a Thomas Perry novel, with Kurtzman and Orci producing along with Neal Moritz. Kruger also adapted the Stephen King novel "The Talisman," which Spielberg is exec producing for TNT.

    Kruger met with Bay and Hasbro president Brian Goldner and impressed the duo with his knowledge of the "Transformers" mythology.
  • spedway
    #2084
    Ja gondolom netre kilökték a DVD extrákat.... :))))
  • Szabi1991
    #2083
    neten :)
  • Szabi1991
    #2082
    nincs :D
  • spedway
    #2081
    Hol jelent meg?
    Tudtommal október 16. az amerikai megjelenés, december eleje pedig a magyar.
  • Minstrel
    #2080
    Vannak képek az Autobotok akkori kinézetéről miután megjöttek a földre?
  • Szabi1991
    #2079
    Szereplők
  • Bucser
    #2078
    Eddig ezt tudni Barricade eltűnéséről.

    "He did die in the leaked film script, the comic book and novel, killed shortly after Optimus Prime's motorway battle with Bonecrusher whilst attacking Prime from behind).

    From the novelization: "There followed a flurry of furious action that ended only when Optimus flipped the machine clinging to him against a steel-and-cement freeway pillar. The impact cracked and bent the column. It did worse to Barricade, who lay twisted and unmoving."

    It is also possible that Barricade's death was cut from the movie due to editing, and may reappear as a DVD extra. Writers Roberto Orci and Alex Kurtzman have stated in a recent interview that Barricade's disappearance from the remainder of the film is a "thread for Movie 2" [1] Many fans had hoped that Barricade's disappearance would be cleared up in the IMAX release of the film; it was not."
  • zaki
    #2077
    Én nem voltam eddig TF fan, de ez a film n@gyon bejön... :)
    Én is az elsők között leszek, akik megveszik a DVD-t.
    Addig meg marad a biztonsági másolat... :P
  • Noninnyó
    #2076
    De jó, van már angol 5.1 hangos + magyar feliratos dvd változat. Azzal kihúzzuk decemberig. Ezt tutira meg fogom venni, 2 lemez, csurig extrákkal.
  • Wreck86
    #2075
    1 kérés: kaphatnék egy olyan listát,ahol fel van tűntetve a név,álca/autobot és hogy mivé alakulnak át?(nem így értem,mielőtt poén lenne:hogy kocsi,kamion,kocsi...:D,hanem a teljes nevére a járműnek.)
  • Wreck86
    #2074
    reméljük kiderülnek a meglepetések :D
  • DJ Skyline
    #2073
    mint ahogy Barricade is kérdéses, hogy mi van vele! az utolsó jelenete az volt, mikor az összes Álca elindult a városba! vagy nem is, talán az autópályás jelenet, ott még előzgetett párat, és ennyi! állítólag a mozis verzió erősen vágott, szóval a DVD-s verzió lehet tartogat még meglepetéseket! :) remélem nem mondtam hülyeséget! :)
  • Wreck86
    #2072
    tényleg,a filmbeni Álca Skorpióval mi lett,mert sztem "csak visszabújt" a homokba,de nem halt meg.
  • HalálosHintalow
    #2071
    Hát kicsit régen jártam már erre... De legalább addig is foglalkoztak kedvenc sorozatommal:)
    Máig megvan az összes itthon kiadott képregény, a rajzfilmek jó része, és rengetek egyéb képregény, leírás a gépen. És hát a film..., igen a film. Mondhat bárki rosszat, tényleg nagy "ámerikai" de én mégiscsak újra gyereknek éreztem magam amikor Prime-mal az élen megjelentek az autobotok. És a zene is döbbenetesen jó hozzá, valamint Optimusz hangja, főleg amikor elmélkedik, az egyik legszebb filmes hang a számomra:D
    Más: a robotok bár sokan szidják őket, szerintem jól eltaláltak, ahogy kinéznek. Nem tudom,ki hogy van vele, de a 80' évekbeli doboz-fíling nem mutatna túl jól a vásznon, és animálva még gázabb lenne.
    Az, hogy eltértek az eredeti G1-es sztoritól, szerintem jól jött, mert az eredetit csak Gyűrűkura hosszúságban lehetett volna kibontakoztatni..
    Mondjuk így meg kicsit sefülesefarka lett.
    Az új szereplők között én is szívesen látnam Mogorvát, de ez felvet egy érdekes kérdést: hogy nézne ki? Mert a dínó formája nem nagyon illene bele a film logikájába, hiszen semmi értelme nem lenne rejtőzködés szempontjából (szerintem) Ha meg valami "földi" alakot venne fel, azzal pedig tönkrevágnák a hangulatot.
    Jah a végére egy kérdés: a könyvek adnak valami magyarázatot Skorponokra? Mármint ő miért lett óriási skorpió? (ami valljuk be megintcsak nem túl szerencsés, ha el akar vegyülni) és át tud egyáltalán változni?, nekem inkább ösztönlénynek tünt a filmben. Valójában azért érdekel a téma, mert, számomra ő volt az egyik legjobb szereplő a képregényben (rajzfilmben siralmas) az önmagával vívott harca a benne lakozó jóval szemben szerintem zseniális húzás volt annó.
    És az a jelenet, amikor legyőzve önnön gyarlóságát, és félelmét (hiszen csak "egy ember, Lord Zarak") harcba indul Unikron ellen, mikor Optimusz elesik, noha tudja, hogy halál vár rá. Nekem ez volt a comic egyik legszomorúbb pontja, még máig is megnézem néha.
    Ugh, kicsit terjengős lett a Hsz, de most rázúdítottam a topicra, mindazt, ami volt bennem kedvenc Tf-jeimmel kapcsolatban. Máshol elég vérszegények a hasonló fórumok...
    Jah, a score-cd nekem is jól jönnem már, mert szeressük.
  • Wreck86
    #2070
    ööö köszi és bocsi
  • Szabi1991
    #2069
    Tomoyasu Hotei - Battle Without Honor Or Humanity

    de van Mi ennek a számnak a címe? topik is :)
  • Wreck86
    #2068
    *legjobb
  • Wreck86
    #2067
    illetve hogy melyik a legobb minőségű feltett Transformers film a torrent világában?
  • Wreck86
    #2066
    hali!
    nem tudja valaki,hogy mi annak a zenének a címe,ami akkor szól,mikor Bumblebee az alagútban átváltozi kegy jobb kocsivá,miután a csaj kritizálta?
    köszi
  • zenemano
    #2065
    Jobban mondva az Michael Jorns féle Autobot témának is készítettem ...
    Bocs az elírásért.
  • zenemano
    #2064
    Na igen... ennyire nem kellett volna tépd az idegeidet.
    Ha az 1994-es hozzászólásig visszaolvastál volna, már rég hallgathatnád a feljavított verzióját is, egy kis dob-rásegítéssel.

    Kaiyoti - Autobots Descend (P.O.D. Edit)

    Meg a Kaiyoti féle Autobot témának is készítettem egy dobosabb verziót, a fentebbi linken ez is meghallgatható.

    Ezeket már csak az original verziók fogják überelni 1 hét múlva ;)
  • Minstrel
    #2063
    Itt is fent van
  • Truck Driver001
    #2062
    Estét emberek!Olvastam,hogy többen letöltötték az OST-t.Ahogy én is.De pont az a szám nincs benne,amikor a filmben megérkeznek az Autobotok a Földre!:(
    És látván,hogy elég sokan hiányolják,keresik,korrigálom a helyzetet!:D
    Úgyhogy kedveskedek nektek egy picit!:)
    Lassan 1 hónapja annak,hogy egy rajongói oldalon rátaláltam.Emlékeim szerint 4,5-5órát böngésztem a netet,és az őrület határán voltam!:D
    Úgyhogy feltöltöttem nektek,mert átérzem a helyzetet!:)

    Autobots Descend
  • Minstrel
    #2061
    Rodimus-t szeretnénk látni benne