2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • BumbleBee
    #537
    Transformers - CanMag.com
    Utcai forgatás
    Top10 - CanMag.com

    Na, felraktam normálisan. Van egy-két jó dolog ezen a canmag.com-on a filmről, pár új képpel, meg videókkal. Ajánlom mindenkinek, akit érdekli!
    Ja és köszi a linket, már régóta kíváncsi voltam ezeknek a számoknak a leírott szövegére.
  • saw123
    #536
    zsír..
  • Bucser
    #535
    A disguise az nem átváltoztatás hanem elváltoztatás rejtés célzattal. a disguise rejtőzőruha is lehet valamint a rejtőzködést is jelent.
  • Shiwo
    #534
    Transformers lyrics
  • BumbleBee
    #533
    Ezt én sem tudtam normálisan kihallani. Pedig a színészekkel is elénekeltették egy utcai forgatáson. :)

    Link1: http://xtramsn.co.nz/entertainment/0,,12252-6029525-300,00.html - Utcai forgatás
    Link2: http://www.canmag.com/nw/6560-ryan-top-films-2007 - Top10-es lista
  • saw123
    #532
    disquise átváltozást is jelent ha jol tudom
  • guardian hero
    #531
    Szerintem azt énekelték, hogy:

    Transformers - Robots in Disguise

    ami annyit tesz, hogy robotok "álruhában"
  • Shiwo
    #530
    amúgy kb. úgy lehetne sztem fordítani, hogy "alakváltok, többek, mint amit a szem mutat, alakváltok, robotok álcázva"
  • Shiwo
    #529
    Transformers
    More than meets the eye
    Transformers
    Robots in Disguise
  • saw123
    #528
    Szasztok!

    soha nem értettem hogy mit mondanak a mesében az intróban:
    transzformersz......indeszkáj

    na a pontozott rész érdekelne
  • Rio81
    #527
    A fantasztikus négyes hipergagyira sikeredett....
  • BumbleBee
    #526
    hát csak... bár nem értem, miért kell két nagy premiert egy napra tenni. Ugyanazon a napon lesz a Fantasztikus 4-es második részének a premiere is és sok helyen azt olvastam, az egyik elbukhat... Engem mindenesetre nem érdekel a F4 II része, a Transformers ezerszer jobban izgat, ahogy az ismerőseim többségét is :)
  • LasDen #525
    hát gondolom a folytatás ettől a résztől függ.....és sztem hoz annyit hogy a már nem is tudom melyik kiadó pézt adjon a folytatásra.....
  • BumbleBee
    #524
    Trilógia... reméljük lesz olyan, aki zsét adjon a folytatáshoz, az első premiere után. :)
  • Jetfire
    #523
    Én úgy tudom, hogy Unikron nem lesz benne a filmben, de Cybertron-t talán mutatják benne. Állítólag elég érdekes...
  • LasDen #522
    Unikront nagyon nehéz lenne megcsinálni egy ilyen filmben....amúgy a film többrészes lesz....egész pontosan 3 - ha minden úgy alakul - mivel Baynek 3 TF filmre van szerződése... :D
  • viizo
    #521
    ha Unikron az a nagy bolygó, akkor kizárt
  • saw123
    #520
    lesz benne Unikron? vagy ez is több részes lesz és majd később
  • saw123
    #519
    ja Motormaster télleg. pedig már itt volt a nyelvemen. úgynézem elő kell kaparnom a régi képregényeimet
  • Bucser
    #518
    bocs. Te kevered az otakut és az elmebajost.
  • saw123
    #517
    japánba már vannak ilyen gyerekek
  • Beast Machine
    #516
    Menasor, a Stunticon-gestalt. Vezérük Motormaster. És nem kíszámíthatatlan, épp ellenkezőleg. Ugyan zsarnoki természete van, de tervez, és keménykezű.
  • LasDen #515
    persze...de azért megnézném ahogy megöli átalakul robottá és elmegy... :D
  • saw123
    #514
    de megtörténhet
  • LasDen #513
    olyat még nem hallottam hogy egy gyerek azért gyilkolt volna meg vkit mert megatron egy elborult robot :DDDDD
  • saw123
    #512
    én a Menasor robotot birtam nagyon és a darabjait főleg azt a kamiont. képregénybe azt írták hogy teljesen kiszámíthatatlan és őrült.
    nemtom mivolt a neve
    ja meg nekem valahogy megatron mindig jobban bejött mint optimusz!
    bakker!megnéztem 1 régi mese részt most, hogy nosztalgiázzak.megatronnak mindig ilyen durva volt a hangja? félelmetes komolyan ettől a kicsik nem szarnak be?
    "ájem megatron ájvill killjú" ez durva 1 gyereknek
    csokker
  • BumbleBee
    #511
    Köszönöm, Jetfire! :)
  • Optimus Prime
    #510
    Na, valakinek csak megvan ez a VHS. :)
    Egy pár infót még. Mi van írva tartalomnak? Mikori kiadás? stb.
    Amúgy ez a borító is hibás. Ha jól megnézitek nincs rajta Unicron, Magnus, Autobot City, stb.

    Ha jól sejtem ez a More Than Meets The Eye VHS kiadásához készült. Ott vannak rajta a főbb szereplők. A Nemesis és az Ark, valamint a St. Hillary hegy.
  • Jetfire
    #509
    Már adom is a linket.
    TransFormers Fórum
    A film topicja általában az első. Azért megadom a topic linkjét is.
    Film topic

  • BumbleBee
    #508
    Arra kíváncsi lennék... akkor meg tudnád adni még egyszer a címet, mert fogalmam sincs hová írtad le korábban. Megköszönném. (Az amerikai fórumokról, oldalakról kevés dolgot tudok kihámozni, mert nem vagyok zseni angolból.)
  • Jetfire
    #507
    Én egy másik fórumon olvastam. Állítólag úgy fog "csipogni", mint R2-D2 a Star Warsban.
    A fórum címét egyszer már megadtam, de megadhatom mégegyszer. Ott egy külön topicja van a filmnek. Rengeteg kép is van a filmes karakterekről és a figurákról.
  • BumbleBee
    #506
    De hol írják, hogy nem fog beszélni (csak mert ezt már máshol is hallottam)?
    Racsnit és Jazzt én is kedvelem, kár hogy az előbbinek ennyire átírták a külső tulajdonságait... :(
  • Jetfire
    #505
    Űrdongi tényleg egész jó lett, csak az a kár, hogy a filmbem nem fog beszélni.
    Jazz a második kedvencem a G1-ben és a figura az nagyon tetszik. Biztos, hogy majd szerzek be egyet.
  • BumbleBee
    #504
    Ja. De Optimus egész jó lett, Űrdongó is tetszik, bár én úgy tudtam, hogy ő vw bogárrá tud átalakkulni. Ja és találtam filmbéli játékrobotokat... Jazz is egész tűrhető lett. Majd felteszem a galériámba
  • Jetfire
    #503
    A filmes Racsninak a színe a legidegesítőbb és a feje. Én csak kanári Racsninak hívom.
    Megatrontól pedig megfagy bennem a vér.
  • BumbleBee
    #502
    Igen, ez egy jó kérdés. most tettem fel a galériámba 3 új képet a filmből... Nem tudom eldönteni, hogy ki lett a legrosszabb? Racsni vagy Megatron? De mindezek ellenére várom a filmet
  • Shiwo
    #501
    én azt nem értem, ha Prime-ot megbírták csinálni hasonlóra és felismerhetőre, akkor a többieket miért nem...
  • BumbleBee
    #500
    Az Empire Magazin címlapján új képet mutattak meg a filmből, Optimus Prime-ról;

    http://www.themovieblog.com/archives/2006/12/transformers_feature_in_empire_magazine.html
  • Shiwo
    #499
    én vagy 12 éve láttam keszthelyen egy igen pofás OP-ot, mikor ott nyaraltunk..meg is vetettem volna, de vasárnap miatt zárva volt, másnap reggel meg mentünk haza, így lemaradtam róla :(
  • Jetfire
    #498
    Racsniról képet tegyél már fel. Ő a kedvencem, és nem lenne rossz megszerezni.