2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Beast Machine
    #497
    röptűzről egy képet plz. ugye G1?
  • saw123
    #496
    :) bocs Megatronom nincs csak kíváncsi voltam jelentkezik-e valaki!
    de 1 Racsnim van tényleg + Röptűz + Blast Off (asszem Kilövő néven futott)
    képet ma nemtok felrakni
  • Jetfire
    #495
    Egy kicsit bővebben. Ha lehet képet is tegyél be.
  • saw123
    #494
    1 db alig használt játék Megatron eladó
  • liberty2
    #493
    Visszavonom, Mirax a neve a kiadónak!
  • liberty2
    #492
    Optimus Prime:
    Jól mondod, ez a VHS borítója. Bár egészen pontosan, így néz ki:

    Ez a VHS kazetta már az új szinkronnal jött ki.
    Amúgy az Miramax.
  • Pheaper
    #491
    nekem is csak feliratosan van meg :(
  • otrosinka
    #490
    én személy szerint nemlátom :(
  • Optimus Prime
    #489
    Az az eredeti szinkron engem is érdekelne. Anno vagy 12 éve lehetett kapni VHS-en is, az sajna nincs meg. Talán már azon is az új szinkron volt. Az biztos, hogy a forgalamzó a Mirax volt (vagy Miramax?, mindig keverem). És ha jól emélszem ez volt a borítója, vagy hasonló (habár sok fajta nincs):


    Habár a nálunk kiadott Marvel képregényben is írták, hogy van magyar Transformers videó. Megkeresem azt a számot és beszkennelem a cikket.
  • Beast Machine
    #488
    ezt? eBayen lehet kapni, 20 alatt ne számíts rá, plusz a posta...
  • KnightRider
    #487

    Áhh, nekem csak a jó öreg G2-es remake Prime-om van meg. Nemrég találtam rá a pincében és restauráltam :D
  • _Vegeta_
    #486
    Sajna nemtom (guggli talalta a kepet), annakidejen lehetett kapni optimus primet talan valahol 10 000korul mozgott vagy lehet rosszul emlexem de azt tom marhadraga volt. :)
    Egyik cimbormnak megvolt, nagyon klassz volt. :D
  • KnightRider
    #485

    Csinos!

    Magyarországon lehet kapni őkelmét? És ha igen, mennyibe fájna? :D
  • BumbleBee
    #484
    liberty2: Nekem a régi szinkronos csak VHS-en van meg, szintén unokatestvéremtől (azóta sem adtam neki vissza...) Ha találok rá módot, hogy VHS-ről átmásoljam CD-re vagy DVD-re, szivesen elküldeném neked valahogy... bár nem tudom, hogy ez tényleg az a régi szinkronos-e, mert Hot Rodot tényleg Pecának hívják benne, de a Decepticonokat Varangyoknak nevezik.
  • Jetfire
    #483
    Na igen, EZ Optimus Prime!
  • _Vegeta_
    #482
    Ez az igazi. :)
  • liberty2
    #481
    Jetfire: Az amiről tebeszélsz az már az új szinkron. Én a régiszinkronosra azért emlékszem annyira jól, mert az unokatestvérem annó felvette VHS-re én pedig azon néztem a kazetta haláláig. Sajnos akkor még a 486-os volt a király gép, így a digitalizálás szóba se jöhetett. Ezért keresem égen-földön azt a szinkront, mert annál jobb nem létezett.
    BÁRKI aki tud valamit a keresett szinkronról, kérlek írjatok
    Akár fizetnék is érte, de az a szinkron pótolhatatlan. Nem a szövege miatt, hanem a minősége végett.
  • Shiwo
    #480
    egész estés mese, nekem alapvetően tetszik, de a magyar szinkron bődületesen rossz sztem..
  • otrosinka
    #479
    kérdés:
    az origón olvastam, h készült Transformers-tévésorozat, képregény és '86-ban film is...na engem a film érdekel tud vki vmien infóval szolgáni róla?
  • Jetfire
    #478
    Nos, kaptam egy jó barátomtól pár címet. Ezek közül párat le is írok:
    TF Armada:
    www.angelfire.com/ex/armadauk0/01main.htm

    UK képregény:
    www.fortunecity.com/campus/einstein/958/index.html

    Japán TF manga angol verzióban:
    www.tfarchive.com/comics/japanese/

    Remélem, hogy helyesen írtam be.
  • BumbleBee
    #477
    Köszi! :) Esetleg olyan webcímet nem tudsz a kepregeny.neten és a comixart.hun kívül, ahonnan képregényt tölthetnék le? (Nem feltétlenül szükséges, hogy magyar legyen!) Ja és a sorozat magyarul fenn van valahol a neten?
  • Jetfire
    #476
    DVD abc
  • Jetfire
    #475
    Adok egy címet, én innen rendeltem meg.
    http://www.dvdabc.hu/index.php?sid=0&cont=cikk&ean=A2209A
  • BumbleBee
    #474
    Jetfire: Azt a DVD-t hol szerezhetném be?
  • Jetfire
    #473
    liberty2: Én úgy tudtam, hogy Hot Rod- ot Nagyágyúnak szokták mondani.
    Amúgy abban a verzióban, amelyik nekem meg van DVD-n, abban az eredeti nevek (Ironhide; BumbleBee; Arcee; Hot Rod stb.) vannak beleépítve a magyar szövegbe.
  • _Vegeta_
    #472
    Mexoktam hogy amerikabol jo filmet szokoevben legfeljebb. Ez most nem azaz ev. :D
  • viizo
    #471
    akkor ez erősen nem a te filmed lesz, mert Optimuszt még igencsak jól átültették high-tech design-ra.
  • _Vegeta_
    #470
    Annyira szanalmas hogy amerika mar nemtud semmi ujat nyujtani csak feldolgozni/atdolgozni. :\
  • _Vegeta_
    #469
    Huhh ez optimus prime valami eszmeletlen ocsmany. Mi a francnak ujitani egy eleve kialalt kinezeten? :|
  • Pheaper
    #468
    tudtok 1 linket ahol fennt van az egész sorozat magyarul ? hmm:)
  • BumbleBee
    #467
    Visszanézve valóban, bár én akkor még egészen gyerek voltam, nem figyeltem. De így már az is lesokkolt, hogy Starscream szinkronhangjai az egész film alatt változtak. Most már inkább az eredeti, angol szinkronnal nézem, az sokkkal jobb
  • Shiwo
    #466
    nekem az már nem rémlik, hogy hogyan is nevezték benne az álcákat, csak az rémlik, hogy hallás alapján kb. 6 ember szinkronizálhatta le az egész estés TF-t..ebbe beleérte az embertől a robotig mindenkit..ráadásul nem túl nagy beleéléssel..eléggé kiábrándító volt..
  • BumbleBee
    #465
    Fura, ezt én sem tudtam... amit én láttam, abban a Decepticonokat Varangyoknak nevezték.
  • Shiwo
    #464
    2 szinkronja volt ?!? mert én csak 1félével láttam, de az eléggé ratyi..
  • BumbleBee
    #463
    Egyébként HotRodra én is kíváncsi lettem volna, nagy kedvencem volt. Ha majd lesz folytatás remélem beleteszik. :) Apropó én azt hallottam hogy a Fantasztikus 4es második részével egy időben kerül a film a mozikban, sz'al lehet, az egyik nagyot fog bukni... remélem nem a Transformers lesz az.
  • BumbleBee
    #462
    Amíg nem láttuk a filmet, nem alkothatunk igazán véleményt, így csak magunknak szerzünk rossz perceket a film megjelenéséig... lehet, hogy rossz lesz, lehet, hogy egész jó, bár a régi képregényt és sorozatot valóban nem fogja tükrözni... ez van, de majd meglátjuk. Én megnézem min. kétszer
  • LasDen #461
    hát ez.......nem szép....
  • KnightRider
    #460

    Na, így kéne:

    TF Movie poszter, saját verzió :D
  • KnightRider
    #459
    http://kep.kepfeltolto.hu/288/1169582011.jpg
  • liberty2
    #458
    Guardian Hero véleményét támogatom, miszerínt eléggé elcsépelt lesz a film olyan szempontbol, hogy azokat az embereket ( a mai 19-28 éves korosztályt és a többieket ) kicsikét sem fogja emlékeztetni a régi, megszokott Transformers képregényre, vagy az animációs filmre. Én példáúl világéletemben arra vártam, hogy megfilmesítsék, de mikor megláttam a bemutatót ... nagyon elrontották a kedvem. Megnéztem volna HotRoad-ot " élőben ".
    Tényleg, ha már ide írok ... nem tudja valaki, hogy honnan lehetne leszedni a rajzfilmnek az eredeti, régiszinkronos változatát vagy csak a szinkront? Amelyikben pl HotRoad-ot úgy hívták, hogy Peca, a Deception-okat meg Álcáknak. Nem az kell ami VHS-en kint volt a boltokban, mert az h*nyadék lett. Semmi robothang, mintha csak én beszélgetnék a tesómmal. Ha valaki tudja, lécci dobjatok megy egy e-maillel. [email protected]
    Aki megadja, ígérem, hogy megcsinálom DVD-RIP-el a régiszinkronosat.