2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Jetfire
    #658
    Nos, vannak elmebeteg emberek. Ez a srác... döntsétek el ti, hogy mi.
    Én nem írok véleményt, mert nincs rá szó.

    Videó 1
    Videó 2
  • LasDen #657
    a játéknak is van topikja ám....
  • bcrics
    #656
    the game official trailer
  • Bucser
    #655
    A fórum nem HTML kódokat használ. Így az embeded videok sem műáködnek. csak modik tudnak ilyet beilleszteni.
  • Optimus Prime
    #654
    Hm, nem működik.

    IGN.com Transformers The Game előzetes
  • Optimus Prime
    #653
    Transformers The Game előzetes:
    <embed src='http://videomedia.ign.com/ev/ev.swf' flashvars='object_ID=805122&downloadURL=http://ps3movies.ign.com/ps3/video/article/784/784996/transformers_050207_flvlowwide.flv&allownetworking="all"' type='application/x-shockwave-flash' width='433' height='360' ></embed>
  • engine
    #652
    játszani bárki játszhat, a nyeremények viszont csak amcsik közt osztják :(
  • Optimus Prime
    #651
    A Transformers The Game hivatalos honlapján megindult a 'Battle for the Spark' online játék. Ehhez regisztrálni, választani a két oldal köztt, na meg persze egy Transformert és nevet neki.
    Nyugi, ez nem a játék. Ha jól értem nyerni is lehet vele, ki gyűjt több pontot stb., de mindegy mert csak amerikaiak vehetnek részt.

    Na, de ott a linkje, és persze bővült infóval is lap Bumblebee és Barricade profil:

    Transformers - Battle for the Allspark
  • Brolly28
    #650
    van 2 új videó de szentem már volt bent:
    -1-
    -2-
  • Brolly28
    #649
    gecc nekem ez megvolt:D
  • STREEX
    #648
    Szerencsére máshol is fenn van
  • Jetfire
    #647
    Kár, hoögy csak egy napig volt látható.
    Reggelre mindenhonnan eltűnt.
    Pedig tényleg nagyon jó volt!
  • STREEX
    #646
    Új tv-spotNagyon jó!
  • M@TriX
    #645
    huh, ez nagyon durva film lesz
  • Pheaper
    #644
    véleményt :P
  • Optimus Prime
    #643
    Nem kell himpli-hampli lejátszó ide. Én - tudom, hülye vagyok - a Wndows Media Player 11-et használom, a hivatalos(!) DivX Codec packkal és semmi gond. Amúgy sok szerepet játszik a gép teljesítménye, pl. az én régi 633 Celeron PC-m nem vitte a 320x240-esnél nagyobb videókat.

    Amúgy itt a forrás oldal, van QuickTime, WMV és Flash. Előbbi kettő letölthető:

    IGN.com Transformers Trailers
  • Shiwo
    #642
    és tényleg :) kössz szépen
  • Dzsini
    #641
    ajánlom figyelmedbe az mplayer-t ( www.mplayerhq.hu ), az gond nélkül viszi az ilyeneket.
  • Shiwo
    #640
    még jó hogy a gépem marhára nem bírja lejátszani őket..de még átkódolni se tudtam, mert minden mov-avi átkódoló lehalt tőle :( végül youtube-on rájuk leltem, ígaz, szarabb graffal..
  • STREEX
    #639
    Iszonyat durva tv-spotok!
  • Bucser
    #638
    Adobe Photoshop-al rétegeket tudsz külön kezelni rétegeket szétválasztani így szinte minden elemét a képnek tudod külön effektezni méretezni változtatni majd a végén az egészet egybeolvasztani.

    Egyszerű és nagyszerű szoftver és ha valaki komolyan megtanulja kezelni imádni fogja mert fantasztikus dolgokat lehet kihozni vele a legegyszerűbnb scannelt tollrajzból is.
  • Shiwo
    #637
    hát például photoshoppal vagy paint shop pro-val.. én photoshoppot használok..
  • Optimus Prime
    #636
    Hogy hogyan lehet különböző képeket így egybe szerkeszteni. És szépen beilleszteni, stb. Mert Paint-tel ilyet nem lehet.
  • Shiwo
    #635
    képbontás alatt nem egészen értem, hogy mire gondolsz..
  • Optimus Prime
    #634
    Mindjárt milyen élet lett it. :)
    Nekem a #614 és a #627 tetszik, ezt a kettőt kéne keverni. Vagy a háttérbe betenni még a szemet, és többet mutatni a fejekből.
    amúgy mivel lehet ilyen jó képbontást - vagy minek hívják - készíteni?
  • viizo
    #633
    anélkül hogy flame lenne, már ne is haragudj de ennyit a grafikai érzékedről és az "elfogulatlanságodról"
  • banplz
    #632
    ha "minőségi banner " kell akkor a #617 es szvsz
  • viizo
    #631
    a #617-es a túlzsúfoltságban valóban jobb, a kérdés az, hogy átlátható és minőségi banner kell, vagy katyvasz
  • Shiwo
    #630
    sztem jó a 627-es, nem baj, ha nincs túlzsúfolva... meg az is jó, hogy mindenki vesz a többiektől 1-1 pici ötletet, és így lényegében együtt készítjük el a bannert :D
  • banplz
    #629
    #617 es kicsit jobb ez olyan üres
  • Jetfire
    #628
    Ez nagyon jó!!!!
  • viizo
    #627


  • LasDen #626
    Az elvetemült rajongók :D
  • Shiwo
    #625
    jó, lehet csak a játékosok fórumában kötexenek érte..
  • REALista
    #624
    Jó lett!
  • Pheaper
    #623
    ez peddig épp jó méret :)
  • Shiwo
    #622
    reméljük a filmből se hagyják ki :)

    (kiváncsi vagyok a filmzenére...lesz-e olyan jó, mint a transformers - the movie -é :)
  • Jetfire
    #621
    Nekem a képek közül a legjobban a #614-es üzenetnél lévő kép tetszik.
    Ott ki van ugyanis írva az a mondat, ami a már több mint 20 év alatt szinte mottó lett.
    "More than meets the eye"
  • Shiwo
    #620
    passz..nekem szoktak nyüszíteni a modik, mikor ekkorát csinálok..
  • Pheaper
    #619
    nem nagy :)