2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Bokafix2
    #698
    Az lesz a főszereplő, aki a Constantine-ban a kisegítőt játszotta?
  • ToCsEk
    #697
    TransFormers poszter: itt
  • mark oh
    #696
    én is megnéztem a elözetest,kurvára moziba nézem meg,már csak a hanghatások miatt is,sztem kibaszot jo film lesz!
  • zoloz
    #695
    hát megnéztem a 2. trailert, egyszerűen nem találok szavakat, ez nagyon brutális film lesz
  • Bucser
    #694
    Bocs kevertem a Dreamworks-el...

    Nem tudom, újabban gyorsan írok és keveset gondolkodom:D
  • engine
    #693
    Az ILM nem George Lucas cége inkább?
    Spielberg nem tölt be semmilyen szerepet tudtommal, persze tévedhetek is :)
  • Hans von Luck
    #692
    Kösz Optimus.
  • Optimus Prime
    #691
    Anno Spielberg neve volt az első stábban. Tom DeSanto és Don Murphy-vel. Lévén ő az executive producer, ő hozta össze az egész stábot.
  • Bucser
    #690
    nem adott bele pénzt. Elvett belőle.... (lévén alkalmazott a filmben) mondjuk jó helyre került az fix. Látva a CGI-t.
  • Hans von Luck
    #689
    Attól még akkor is nagy rendezö marad, ha nem is ontja a filmeket. És az nem fog ártani a filmnek ha van benne lé!
  • Shiwo
    #688
    arról nem beszélve, hogy sztem csak a nevét adta a filmhez és kábé semmi mást nem csinált vele..
  • Bucser
    #687
    Spielbergnek annyi köze van a filmhez, hogy ő az egyik exec producer. azaz a film pénzügyeiért felelős és nem a rendezésért...

    edit: gondolom a Filmes trükköket csinálja alvállalkozásban (ILM). Annak a pénzügyei hozzá tartoznak.
  • LasDen #686
    mindenki SPielberg nevével jön, hogy garancia.......sztem egyáltalán nem az.....elmúlt 2 évben nem alkotott semmi maradandót, ami a tőle elvárható szintet hozná....meg amúgy is csak a lovettát adja.......
  • Hans von Luck
    #685
    Bízom benne hogy jó lesz. Spielberg is benne van...
  • Shiwo
    #684
    nem az a kérdés, hogy rosszat csinált-e, hanem az, hogy jót-e...
  • Hans von Luck
    #683
    Szerintem is Cool lesz a film. Optimuson kívül talán Jazz hasonlít legjobban a képregénybeli alakjára. Azt viszont kicsit sajnálom hogy az Autobotok között kevesebb az eröember. Pl. lehetett volna Össztüz vagy Mogorva. De nem vagyok telhetetlen. Michael Bay eddig nem csinált rossz filmet szerény véleményem szerint.
  • Hans von Luck
    #682
    Guten Tag!
  • Optimus Prime
    #681
    Túl nagyok? Akkor inkább itt van albumba: Optimus és Megatron.
  • Optimus Prime
    #680
    Hát Optimus se totál G1, Megatron aztán végkép nem. Itt van pár kép amit az előzetesből csináltam:




    Azaz Optimus egy csőrös kék kamion, piros lángokkal. Megatron pedig egy Cybertronian Interstellat Jet, anno így zuhant a Földre. Utána meg minek venne fel földi alakot?
  • Shiwo
    #679
    nem úgy néz ki, de hasonlít..felismerhető..másnak más a szine, de felismerhető..
  • zaki
    #678
    Baszki, ez a trailer üt nagyon... Nem vagyok TF fan, régebben persze én is láttam 1-2 részt, de ezt a filmet én is tuti megnézem moziban... :)
  • Beast Machine
    #677
    Megatron nem repülő (vagyis nem földi gép - akit ti F22-esből gorillává alakulni láttatok, az Starscream), hanem "Cybertronian Jet". Optim,us full nem úgy néz ki, mint a képregényben, nem tudom, ti mit láttatok.

    mindezt a fellelhető képekből (mind a játékokról, prequel képregényből, filmrészletekből, cg-artok) kiderül.

    tessék szétnézni:

    tfw2005.com

    tfarchive.com

    seibertron.com

    tformers.com
  • saw123
    #676
    gyerekek láttátok a magyar feliratos trélert?
    fincsi
  • LasDen #675
    trailerben nem biztos, hogy ő, de az már régebben kiderült, hogy Megatron repülővé alakul át.....le is írták páran vmikor, hogy pontosan milyen repülővé....
  • saw123
    #674
    662es hozzászóló honnan veszi hogy megatron nem pisztoly? mármint nem azzá alakul át? a trélerben aza repülő ő volna? én nem tudtam kivenni biztosra. vagy csak nekem nincs jó szemem?
    de mondjuk valaki írta hogy optimusz full ugyanaz mint a regényekben akkor megatron is legyen ugyanaz! egyetértek!

    juli 4 má mingyá itt van
  • Lacika 79
    #673
  • Shiwo
    #672
    "ha 100%-ban az eredeti képregényre épülne akkor nem sok embert érdekelne a film, a Transformers rajongókat meg pláne"

    ebben marhára tévedsz..

    de okés, legyen kicsit más a story...nézzenek ki dögösen a TF-ek..de legalább hasonlítsanak az eredetire..ha Optimust megbírták csinálni hasonlóra, akkor Megatront meg a többit miért nem ?
    a "nem-rajongóknak" meg úgyis tökmindegy, hogy hasonlít-e az eredetire vagy nem...
  • zoloz
    #671
    Teljesen egyetértek veled, a sztorihoz meg csak annyit, hogy ha 100%-ban az eredeti képregényre épülne akkor nem sok embert érdekelne a film, a Transformers rajongókat meg pláne, ugyanis nem lenne benne semmilyen csattanó, ezért örülök neki, hogy a történet szándékosan tér el az eredeti képregénytől.
  • Lacika 79
    #670
    Danikám, mivel nem nevelkedtél ezen, azért írod ezt. Tény, hogy szép meg jó, de semmi eredeti nincs benne :S
  • Danecay
    #669
    Én nem nevelkedtem a Transformersen, így engem nem igazán zavar, hogy kit hogy hívnak a filmben, vagy, hogy ki mivé tud átalakulni. Én igazából egy jó és látványos akciódús filmre számítók, amire Michael Bay és Spilberg neve mondhatni garancia, a végleges trailerről meg nem is beszélve. Persze ha betéve tudnám én is a képregényben prezentált történet, ismerném az összes karaktert és tulajdonságaikat, akkor lehet engem is bosszantana a dolog, mármint, hogy a film nem mindenhol követi a képregényt, de mivel, hogy ez nem így van ezért nem nagyon izgat a dolog, és még lehet, hogy én járok jól :)

    Visszatérve a trailerhez, egyszerűen félelmetes!
  • Beast Machine
    #668
    a technológia neve, amit Megs, Soundwave, meg még páran használnak, tömegkiszorítás, és elég tetemes mennyiségű energiát emészt fel (magyarán fárasztó).
  • Beast Machine
    #667
    ha Acélfejből megint Vasökölt csinálnak, megkínzok, és megölök valakit. higgadtan, vérnyomásom megemelkedése nélkül.
  • Shiwo
    #666
    vagy még meredekebbek.. ha "Wolverine"-ből "Farkas"-t csináltak, akkor "Optimus Prime"-ból akár "Böhöm Kamion" is lehet..
  • Bucser
    #665
    Optimus prime => optimális első:D

    StarScream => Csillag Sikoly
  • Shiwo
    #664
    ezt már kibeszéltük, hogy miniatürizációval alakul át..amúgy az nem érdekelne, hogy pisztoly lesz belőle vagy repülő, de az jobban zavar, hogy fikarcnyit nem hasonlít az eredeti Megatronra.. és amilyen "jó" névfordítások vannak mostanában (lásd X-men), még név alapján se fogunk ráismerni a robotorka..max Optinyuszira..
  • LasDen #663
    már rég tudni hogy nem sok közé lesz az eredti történethez.....másik....szted egy giganagy robot, hogy alakul át kis putri piszotállyá??? mellesleg ha jól tudom volt olyan rajzfilm amelyben Megatron repülő volt....

    1 az 1 ben nem lehet vissza adni a képregényt....

    ha hülyeséget mondtam srry (most ébredtem)
  • Janey
    #662
    trailer megnézve.. keressük a kákán a csomót:Az EREDETI történet szerint a háború dúlta Cybertron-ról elmenekültek az autobotok (hogy új energiaforrást keressenek) és követték őket az álcák, volt űrharc meg miegymás, aztán becsapódtak az őskori Földbe. Itt teleltek jó sokáig aztán a hajó számítógépe feléledt és mivel akkor már volt a Földön technikai civilizáció ahhoz hasonlatosra módosította az addig stanby-ban lévő robotokat..bla...bla...
    Semmi ilyen utalást nem véltem felfedezni a trailerben :(
    Ja és Megatron EREDETILEG egy Walther P38-as pisztoly formáját veszi fel (méghogy repülő...jesszus)...szal történetileg nem fog klappolni, ígyhát kicsit sajnálom a rajongókat, páran lehet hogy eret is vágnak :)
    Hogy jót is mondjak: Látványilag lenyűgöző...de ez is csak egyestés lesz (najó kettő )
  • Tatyla
    #661
    most néztem,nagyon állat kis film lesz...
  • Optimus Prime
    #660
    Itt az új, végleges és legbrutálab előzetes!!!

    [URL=http://movies.yahoo.com/feature/transformers.html]Transformers Trailer #2[/URL]
  • Bucser
    #659
    HÜlye amerikai kiskölök nem tud mitkezdeni a gyerekkori emlékeivel és így éli ki. anno a matchboxokat én is dobáltam. minden gyerek idejében eljön a rombolás időszaka.. majd kinövi.