2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Optimus Prime
    #859
    És szerintem ott sem lesz. Te azokat a számokat keresed - Marvel Comics - amik nálunk nem kerültek kiadásra, ugye?
    Mert az nincs fent. Angolul le tudod tölteni, fel is tettem őket MegaUpload-ra. Ha úgy jó.
  • Hans von Luck
    #858
    Kösz, Bíszt! Megnézem comixart.hu-t, mert a kepregeny.net-en sajna nincs amit én keresek.
  • viizo
    #857
    a mozineten már olvasható kritika a TF-ről, és az IMDB-n is rengeteg kritika van fent róla, csekkit!
  • Optimus Prime
    #856
    Az új Star Wars filmeket is agyon rekámozták. Meg sok béna a filmet a magyar adókon, amik már az agyamra mentek és tuti nem nézném meg őket.
    Ellenben a Transformers-t. Hisz szuper. Bazi nagy robotok, csillagközi háború meg mind. Gyerekkori örök kedvenc. Azon felül mindg úgy éreztem minthacsak nekem találták volna ki a Transformers-t.

    És előzetesek meg ilyen "izék" tonna számra itt, ha valaki nem tud mit csinálni a jövő hétig:

    http://www.thetransformers.ru/movie/trailers

    http://movies.ign.com/objects/568/568421.html
  • Beast Machine
    #855
    nézz el a comixart.hu-ra, illetve a kepregeny.net-re, ott biztos kielégíthated ezirányú vágyad ;)
  • Hans von Luck
    #854
    Guten Tag! Nem tudja valaki hogy le lehet-e tölteni a netről azt a pár Transformers képregényt magyarul ami ki is lett adva, de csak akkor, miután lement az egész széria? Arra a pár részre gondolok, ami hiányzott
    az egész közepéböl. Előre is kösz!
  • winnie
    #853
    "ezért ilyen drága a film..."

    a film költségvetéséhez jön még hozzá a marketing, ami a nagy filmeknél általánosan 50 millió körül van. a transformers sem kivétel.

    "amugy reklám nélkül csinálhatsz akármilyen jó filmet befuccsol..."

    ó, ez butaság. rengeteg film volt, amit a szóbeszéd vitt sikerre nulla reklámmal de ahhoz tényleg jónak kell lennie.

    "pl T3-at agyonreklámozták és kalapszar lett...."

    szerinted. más szerint meg ultra jó. nyilván sokak szerint a transformers is kalap lesz
  • winnie
    #852
    "én nem mondtam hogy nem kell reklám, mert igen is kell, de ilyen agresszívet még nem láttam....egy olyan filmre se emlékszek, hogy bemutatás előtt ilyen sok Spotot, trailert, képet és egyebet adtak volna ki......"

    baromi agresszív és drága lehet, ha a netre kidobnak pár képet és psotot.
  • saw123
    #851
    én emlékszem mert megvan az összes képregény és kiskoromba optimusz akartam lenni ha felnövök
  • Dant0r
    #850
    Ahhoz képest alig ismeri valaki.
    Akármilyen körben teszem fel a kérdést, h TRANSFORMERS mond-e valamit, kb. 20-ból 1 ember tudja, hogy lesz belőle film, 10 emlékszik még gyerekkorából valami játékra, a többi azt hiszi hogy valami informatikus dolog:)
  • kill3r21
    #849
    probáld nyugotan amugy :D
  • kill3r21
    #848
    ez a film topikja papa
  • Gideon Wieth
    #847
    gépigény ?? Kiprobáljam amd 3100+al 512 mbrammal és nvidia geforce 7600gsel ?
  • kill3r21
    #846
    flashgetbe bedob és tölti...de ha a sima megnézös linket dobjátok be akkor is tölti
  • kill3r21
    #845
    közbe sikerült szal letöltö link
    17MB
    International 2
  • kill3r21
    #844
    ha valaki letudja szedni az 2. international trailert az legyenszives tegye meg..mert nemtudom megnézni.....please
  • LasDen #843
    én nem mondtam hogy nem kell reklám, mert igen is kell, de ilyen agresszívet még nem láttam....egy olyan filmre se emlékszek, hogy bemutatás előtt ilyen sok Spotot, trailert, képet és egyebet adtak volna ki......
  • bertino
    #842
    az eleve trágya ötlet volt
  • saw123
    #841
    ezért ilyen drága a film...
    amugy reklám nélkül csinálhatsz akármilyen jó filmet befuccsol...
    csak nehogy az összes puskaport ellőjjék a spotokban...
    pl T3-at agyonreklámozták és kalapszar lett....
  • LasDen #840
    amúgy én még soha nem láttam ennyire agresszív marketinget......szinte minden oldalról ők csapódnak az arcodba....
  • saw123
    #839
    szerintem ez a film túl jó lesz! ez azt jelenti, hogy lehet annyira jó lesz hogy az már 1 transfomers fanatikust is - aki különösen kritikus a filmmel - durván kielégít és azt mondja hogy hűűű de jó volt és közbe csettint az ujjával. Az ilyen filmek nagyon ritkák, sőt 10 évente ha 1 ilyen van. Pl: 91ben a Terminátor 2.

    Azért az előző trélerben a japán fickó durvát mond a legvégén!

    szépen jön föl a nézőszám, de a szintet tartja:
    http://www.imdb.com/title/tt0418279/
  • LasDen #838
    én most már leálltam a spotok, előzetesek nézésével, mert lassan az egész filmet láthatom az összesből... :D
  • Nyarlathotep
    #837
    Itt egy kicsit kisebb bitrate, hátha gyorsabb!
  • Nyarlathotep
    #836
    Új előzetes rengeteg új jelenet
  • Tripod
    #835
    Jaj kihagytam az idézetből a "WORLD" szót bocsi
  • Tripod
    #834
    De a July 4 nem a premierre vonatkozik, hanem arra, hogy akkor jönnek megtámadni minket "Our will be transformed on July 4th", attól még a premier 3.án lesz.
    Persze most csak vicceltem , tényleg igazad van, ha nem mondod észre sem veszem. De attól még ütni fog a film az tuti.
  • Magoo
    #833
    Ja boccs Jerry Bruckheimernek köze nincs hozzá :D akkor csak Michael Bay mondta :)
  • Magoo
    #832
    Ha megnézed mindegyikben szinte ugyanaz a 2-3 perc van a filmből, csak más sorrendben, más zenére...
    JB és MB mondták is hogy ennél a filmnél (szerintük) totál máshogy van a szitu mint más moziknál amik előre eldurrogtatják a jó jeleneteket. Állítólag itt pont úgy van, hogy a legjobb jelenetekből egy kockát sem mutattak még, és az ember akkor lepődik majd meg először a moziban :)
  • Reyes
    #831
    De jó, hogy csak az első pár trailert néztem meg...

    Legalább lesz újdonság a filmben:P

    Ezekeből a spotokból már lassan össze lehetne rakni a filmet...
  • Magoo
    #830
    azért a reklám készítői is zsenik ha a reklám elején July 4 van mint premier dátum, aztán a végén bemondja a bemondó (képpel együtt), hogy July 3rd...
    Ehhez már tehetség kell :D
  • Bokafix2
    #829
    Zúznak a jószágok, nagyon zúznak.

    Tanszfojmelyes bögjéét akajook...
  • Tripod
    #828
    http://www.youtube.com/watch?v=kVQ6slqabLA&NR=1

    Ez a film már egyszerűen félelmetes!
  • Nyarlathotep
    #827
    8 új kis részlet a filmből! Kurvajók! Itt!
  • Neogan
    #826
    Csodálkoztam volna hogy milyen élethű a CGI
  • Bokafix2
    #825
  • LasDen #824
    ilyen filmes álmom csak egyszer volt a Jurassic Park megnézése után....'97 -ben.....az volt hogy a T-rex a városban randalírozott én meg összevissza menekültem előle de mindig megtalált....a végén a rokonokkal egy trabantban menekültünk :D
  • Bokafix2
    #823
    Mi lett volna, ha azt álmodod, hogy lejönnek a vászonról a transzformerek és jól széttépik a popkorn-os zacsit a kezedben, te pedig fel akarsz ébredni, de nem tucc...
  • Shiwo
    #822
    gőzünk nincs, hogy mikor lesz Transmorphershez felirat...


    DE a TransFormers filmhez várhatólag egy héttel a megjelenés után már lesz..
  • zsozsizsá
    #821
    Transmorphers felirat nem tudja valaki infot róla h mikor lesz mert akkor töltöm le a filmet kb??!
    Elöre is kösz.
  • Optimus Prime
    #820
    Addig itt van prá jelenet a filmből, ha nem félsz a spoilerketől. :)

    IGN.com Transformers klipek


    Transformers track list:

    1. Linkin Park "What I've Done"
    2. Smashing Pumpkins "Doomsday Clock"
    3. Disturbed "This Moment"
    4. Goo Goo Dolls "Before It's Too Late (Sam and Mikaela's Theme)"
    5. The Used "Pretty Handsome Awkward"
    6. HIM "Passion's Killing Floor"
    7. Taking Back Sunday "What It Feels Like To Be A Ghost?"
    8. Styles Of Beyond "Second To None"
    9. Armor For Sleep "End Of The World"
    10. Idiot Pilot "Retina and the Sky"
    11. Julien-K "Technical Difficulties"
    12. Mutemath "Transformers Theme"

    És,a mi mindezt übereli:

    StanBush.com - Till All Are One