2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Nyarlathotep
    #939
    Természetesen, ahogy itt is, és ott is nem mindegy milyen márka, tipus stb... Nekem egy Fujitsu van, nem is volt drága (210e) és szuper mindenben! Egy HD filmnél szétszakad a szemed úgy lehet látni mindent. Mondjuk még két évig fizetem a részleteket. :(
  • paco24
    #938
    Direkt írtam hogy olyan írjon, aki látta a filmet, ha te valami sexfilmet néztél, és nem veted észre, hogy rossz terembe ülsz az a te bajod de én inkább ezt nem hangoztatnám.
  • Bokafix2
    #937
    "Egy 24" WS monitor csodákra képes..."

    És azon is ugyanolyan a képminőség, mint a HDTV-n?
  • Nyarlathotep
    #936
    Semennyire, annyi az egész akció amit látsz az elözetesben! A többi csak sex!
  • paco24
    #935
    Aki láta a filmet attol kérdezem hogy a rendező azt mondta, hogy amit a bemutatókban látunk az még semmi, az igazi akciókat még nem mutatták be ez menyire igaz.
  • Nyarlathotep
    #934
    "kár full HDDVD/Blu-ray lemezeket"

    Ez vicces volt! :D

    "Tehát igen, van aki igazi HD filmeket néz a HDTV -jén hisz azért vette."

    Ez is vicces, miért csak HDTV-n lehetne nézni? Egy 24" WS monitor csodákra képes... ;)
  • InfectedMann
    #933
    Képzeld.
    Van olyan okos emberke ezen a földön aki fogja a kis PC -jét és ráköti a HD TV -re és úgy nézi a HD filemeket (x264 -es kódolású vagy akár full HDDVD/Blu-ray lemezeket).
    Tehát igen, van aki igazi HD filmeket néz a HDTV -jén hisz azért vette.

    Amúgy a filmet vasárnap tervezem megnézni. De lehet kimarad a vasárnap mert nem tudtam megbeszélni haverral, holnap meg Siófokon leszek :S
  • Neogan
    #932
    Rosszul fogalmaztam. Magyar neveket használtak?
  • Synchronous
    #931
    méghozzá mezei... :)
  • desigo
    #930
  • Nyarlathotep
    #929
    Dolby Surround terem?? Olyan hol van? :D
  • Synchronous
    #928
    Aha, szép szőnyeg. A mélykék színe miatt nekem is kéne.
  • Gabriel Dekanov
    #927
    Na szal a Transformers múvi...
    Összeségében tetszett a film; a végével volt egy kis bajom. Hírtelen mutatták be a robotokat és egyes "modellek" kevés szerepet kaptak sajna. A látvánnyal nem volt bajom, egyedül a hanggal. De azzal csak azért mert képesek voltak berakni egy rakás igazi moziélményre vágyó embert egy mezei Dolby Surround terembe. Pfff

    Úgyhogy csak a hangok miatt megnézem majd még eccer egy rendes teremben (DTS).
  • desigo
    #926
    én egy ilyet szeretnék :)

  • Shodan
    #925
    egy tranformersem volt, de az is utánzat optimus, megatron, ezekre emlékszem.
  • Neogan
    #924
    Mi a helyzet a nevekkel? A képregény neveit használták?
  • Csaba007
    #923
    Én kedden mek megnézni!!:)
  • Bucser
    #922
    A rajzfilmben sem voltak komolyabb dialógusok meg lehet nézni őket:)
  • Shodan
    #921
    Vélemény a filmről:
    Nem rossz, de nem igazán az amit vártam.Az első 1 órában azt hittem valami vígjátékot nézek, voltak jó poénok de a végére már kicsit túlzásba vitték. Akció , látvány kifogástalan, de még így is a trailerben láttot jelentek voltak a legjobbak szerintem. Én arra számítottam hogy kicsit komalyabbra veszik a figurát, néhol eléggé gyerekes.Jó-jó transformers, de akkor nézzük a batman beginst, képregény az is , de inkabb a komolyabb felét fogja meg a dolognak.A michal bay es szentimentális részekre már fel voltam készülve, rázkodó kamera, kis mélyélesség nekem tetszik. Főszereplő srác jól játszott, hangeffektek ütnek, én viszont jobbn örültem volna ha robotok nem beszélnek, ezzel is inkabb a sci-fi-akció felé huzott volna. De hogy optimusz fővezér veled vagyunk a bajban, így meg úgy, ez talán egy rajzfilmben elmegy, de itt nem. Mindenképpen megéri megnézni moziba!
  • Synchronous
    #920
    LCD/Plazma tv-k topik.
  • Synchronous
    #919
    Ne offoljuk már szét a topikot. Ezt a témát máshol kéne megvitatni.
  • Bucser
    #918
    "ráadásul a dvd 576x720-as PAL felbontását nagyfelbontású mintának nevezni annyi mint a youtube-os videókat tv minőségnek hívni :)"

    Hát ha jelenleg a HD-DVD és Blue ray lemezeken kívül mutatsz nekem itthon, nagyobb felbontású médiahordozót akkor gratulálok neked.
  • Bucser
    #917
    Ne mond, hogy te HD DVD-t nézel vagy esetléeg Blue Ray filmeket a HD tv-vel.... (valszeg az van ha ennyire vágod a különbséget)

    Azzal meg hogy 320*200-as felbontásal dobálózól elég nagyhülyeség lévén a DVD táreterülete azért kell az 576*720-as felbontáshoz, mert tömörítetlen jelet égetnek rá, míg az újabb tömörítési algoritmusok megfelelően kicsi veszteséggel dolgoznak.

    Ezért mondtam, hogy nincs különbség egy SD TV-n, ha a tömörítést nem hentesmunkával csinálják.

    Bokafix: egy szóval sem mondtam, hogy jobb mint a mozi. Azt mondtam, hogy jó minőségű dvd-rip és dvd között nincs nagy különbség. csak nem kell minden majom által releaselt dvd-ripet leszedni hanem várni az igényes dolgokra.

    Látványfilmet moziban kell nézni. Az élmény miatt. Az más kérdés, hogy nekem megér-e kb 3-4 ezer forintot elkölteni arra, hogy barátnővel elmenjek moziba megnézni, minthogy inkább ülhetnék otthon is vele bármikor félbehagyhatom a filmet és folytathatom és x-szer megnézhetem. Tudod a kényelem nagy úr.... Ráadásul egy olyan filmet ami őt kurvára nem érdekel ergó végigdumálná az egészet.
  • viizo
    #916
    ráadásul a dvd 576x720-as PAL felbontását nagyfelbontású mintának nevezni annyi mint a youtube-os videókat tv minőségnek hívni :)

    bár végülis mihez képest, hiszen mindjuk egy 320x200-hoz képest valóban nagyfelbontású :D

    anyiban van igazad, hogy a 4:3-as tévék viszont nem jelenítik meg a dvd felbontást hiánytalanul
  • viizo
    #915
    :DDD

    azért ezt ne terjeszd túlságosan, mert hülyeség ;)

    egy jobb 82 cm-s CRT tv-n valahol nyugodtan össze is vetheted egy eredeti dvd és a mondjuk a róla készült 1-2 CD-s rip minőségét, és khmmm... hát nem egészen ugyanaz ;)
  • Bokafix2
    #914
    Erre gondolsz?
    Hát igen... Ki ne veszne meg egy ilyen képminőségért. Szinte rabulejti a szemet.
    Kíváncsi vagyok, milyen lenne a Transformers-t itthon nézni egy ilyenen. Ez már majd felér egy mozis élménnyel. Csak ugye nem akkora méretben látod, mint a moziban, de nem lenne piskóta.
  • Bucser
    #913
    DVD-t eredetiben nézni akkor van értelme ha van HD TV-d. Lévén a dvd nagyfelbontású mintája csak akkor nyer értelmet.

    Hagyományos SDTV-re egy dvd rip is símán megfelel. ha meg monitoron nézed akkor hullamindegy lévén a gép aliasol és smootholja a szín átmeneteket.

    Persze ésszerűen és normálisan kell kódolni és nem hentesmunkát csinálni.
  • Bokafix2
    #912
    Nem azok. Mivel a DVDrip az eredeti tömörítetlen anyagból készült másolat, nem ér fel egy eredeti DVD minőséggel. Ez már abból is nyilvánvaló, ha összehasonlítod egy rip-es anyag méretét egy DVD-jével.
  • Doom 4
    #911
    a játék tök király
  • Beast Machine
    #910
    én nem fogom letölteni a filmet, amíg nincs kinnt minimum egy 100%os minőségű DVDRip (bár a ripek alaból nem 100-asok, nem?), ami már ad egy minimum közepes élményt (többet nem, mert nem képes rá - nálam legalábbis). Ha pedig kijön DVD-n, akkor irány a Bót, oszt hozom hazafele, és haddszóljanak a Wharfedale-ok!!!
  • viizo
    #909
    nemhogy akkorát nem üt a cam-os, de semekkorát sem...

    és persze a cam-os verziót nézők nagy része szokta lehúzni a filmeket, lévén kvázi így élvezhetetlen minden film, pocsék kép és hang, nulla hangulat.

    akinek ez az igényszintje és ezen spórol, hát no komment

    (sorry, de ez a cam-téma mindig kihúzza nálam a gyufát, sosem értettem hogy lehet egy ember annyira igénytelen, hogy ilyen verziókat nézzen)
  • Beast Machine
    #908
    képt
  • Sh3rmanData
    #907
    Gratulálok láttalak a Gamestarban te mocsok
  • uHs Gerzson
    #906
    Tölem 5 percre fogod megnézni a filmet te mocsok
  • Nyarlathotep
    #905
    A játék iszonyat gagyi lett, legalábbis pc-n!
  • Sh3rmanData
    #904
    Én holnap nézem meg a Corvin moziban 19:15 kezdéssel :) alig várom már az előzeteseket megnéztem 20 szor
    Nem bírom ki
  • kill3r21
    #903
    Transformers.HBO.First.Look.WS.PDTV.XviD-SYS
    Csemege :D
  • kill3r21
    #902
    én agyfelhuzásnak belelesnék...:D
  • Dynamic
    #901
    Na, azt hiszem sikerült ugyanezt leírnom:)
  • Dynamic
    #900
    Hát én el nem tudnám képzelni, hogy egy tipikusan látványfilmet először vacak kamerás warezben megnézzek.Úgy már nem üt akkorát a moziban.