2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • LasDen #1379
    Transformers 2 - Az Álcák és a Roxfort....wow...
  • BumbleBee
    #1378
    Én szeretem a HP könyveket, de ugyanúgy szeretem a TF-t is (bér utóbbit jobban:)) De pl a gyűrűk ura nem fogott meg.
  • csgj
    #1377
    Figyelj, hát éppen ez az! Hogy is foghatott volna meg, ha nem olvastad? :D
  • Optimus Prime
    #1376
    Engem a Harry Potter nem fogott meg. Nem ovlastam, nem láttam, de semmi nem vonzott az előzetesk alapján. Némely filből egy fél perces előzetes is elég. De a HP-nél egyedüli pozitívumot csak John Williams jelenti, meg Christopher "Doctor" Eccleston mellékszerep valamlyik filmben.
    Habár látni láttam pár részből úgy háromnegyed órát, de... úgy voltam vele, mint aikor belenéztem a Gyűrűk Urába "ez nem az én világom, elismerem hogy jó film (GyU), de nekem most nem jön be. majd 10 év múlva"

    Az is igaz, hogy anno én utáltam a Star Wars-t is, tényleg. Az agyamra ment a nagy gfelhajtás amikor újraleadták a mozikba. Meg LEGO, meg minden. De 8 éve die-hard fan van vagyok.
    Ellenben már egy Segal-Stallone-Schwarzenegger akció-baromságot tudok végig nézni, amiket anno kedveltem. Ez alól kivétel a Terminator és A pusztító - meg, ami sci-fi.

    Arra akarok ezzel kilyukadni, hogy az ember ízlése változik. A korral, az idővel, a jellemétől.
  • Zomil
    #1375
    off:
    igen, nekem spec a könyvek jobban bejönnek mint a film :)
  • BumbleBee
    #1374
    2009 nagyon messze van :( Sokat kell várni a következő filmre
    Bár ha már ennyire elhúzzák, jobbnak kell lennie még az elsőnél is :D hogy kárpótolja a rajongókat!
  • csgj
    #1373
    lefogadom, hogy még egy Harry Potter könyvet sem olvastál... csak mert általában az ilyenek szólják le HP-t. A film lehet, hogy nem nagy szám, de a HP-s története megmenti, és sztem ettől lesz élvezhető... Csak ne írnának át benne néhány dolgot... Szóval, ha csak a filmet láttad (vagy azt se), akkor nem tudhatod, hogy valójában milyen jó is a Harry Potter világ! Ez nem olyan "sláger" cucc, ami rossz is! (minden más "sláger" a mai világban viszont általában rossz szokott lenni) És csak akkor szóld le, ha minden részt elolvastál, és úgyse tetszik (akkor viszont nem értelek :D)
  • SlayR
    #1372
    remélem felül múlja a herri homokos pottert :)
  • CSOki444
    #1371
    véleményem: én akarok lenni OPTIMUS FÖVEZÉR
    baszott jo a film ...mekkora lesz 2. része is ugy halottam?!?
  • whiskeyman
    #1370
    most láttam a moziban, szerintem jó, de a sztori gyenge. Viszont vannak benne jó poénok, meg jó verdák. Nekem bejött a film
  • BumbleBee
    #1369
    Meg ezzel a 246 millával nem kicsit kerestek a filmesek. Jó páran megnézték a filmet világszerte. :) És a 246 millából 152 milla csak amerika. Az amerikaiak nagyon rá vannak kattanva a témára :)
  • LasDen #1368
    kiváncsi leszek mit hoz mikor kijön a Harry Kókler legújabb kalandja...
  • Masakari
    #1367
    jaja az amcsik nagyon show-ra mennek igy a taps érthető..de vigyor az szerintem minden moziba volt..(ahol nem ott valami gond volt... a nézőkkel)
  • BumbleBee
    #1366
    Jaja, itt is! :) Egy amerikai ismerős azt mondta, háromszor nézte meg, és mindhárom alkalommal tapsot is kapott a film :) A taps ugyan itt elmaradt, de mindenki vigyorogva hagyta el a mozit!
  • Tripod
    #1365
    Én is tegnap néztem másodszor, és szintén csak azt tudom mondani, hogy csak az első, második sorokban nem ült senki. A többi fullon volt.
  • BumbleBee
    #1364
    Nah, ma megnéztem másodjára is! :) Telt ház volt - egy hét elteltével is!!! XD
  • Raylee
    #1363
    A 2 CD-s változathoz innen tudod letölteni a feliratot:TransFormers
  • athlon7
    #1362
    Melyik a legjobb Mozi Budapesten?
  • BumbleBee
    #1361
    A transformerek mindenkit lenyomtak
  • Masakari
    #1360
    jaja,de sztem aki tudja hogy ott meik számok mentek az tud valamit:D
    én csak röhögtem..meg az egész mozi..bár azért a háznál is volt pár jó jelenet:D
  • Bucser
    #1359
    Bumblebee annál a résznél elég sokmindent játszik. Mindig szituációhoz illő zenét.
  • Atti12
    #1358
    Linkin Park sztem is. méghozzá: Linkin Park - What I've Done
  • Szabi1991
    #1357
    sztem nem arra gondol..
  • kill3r21
    #1356
    linkin Park...ostben bennevan asszem erre gondolsz..:D
  • spedway
    #1355
    A Transformers simán blockbuster, vasárnapra az USA-ban elérte a 152 millió dolláros bevételt, világszerte pedig már 5 nap után a 246 milliót. Vígan profitos, nem kicsit, nagyon!
  • spedway
    #1354
    Ez a cikk a VOX magazinba lett írva, és tényleg király. Nem bántam meg, hogy megvettem a lapot pedig nem szoktam. De most a dupla Transformers borító megbabonázott.:)))
  • Csaba007
    #1353
    Szép verdák!!
    Valaki nemtud valahonnan egy "making" videót??
  • Szabi1991
    #1352
  • Szabi1991
    #1351
  • LasDen #1350
    Hát én azon borultam, mikor a filmben először olvastam :DDD
  • Zomil
    #1349
    mért vox-os nem lehet rajongo? :P
    egyébként tényleg nagyon jó cikk

    jah és: "To punish and enslave" :DDD
  • Optimus Prime
    #1348
    Oké, melyik rajongó írta az index-es cikket?
    Ez túl precíz és pontos Transformers oldalról, hogy egy jött-ment VOX-os dolgozó írja. Egyetlen hiba van Secret 7, de később már sector 7 van a cikkben.
  • Bucser
    #1347
  • Masakari
    #1346
    irom ujra...valaki...feliratot a g1-hez..xD nagyon kéne..xD
  • Pheaper
    #1345
    XD
  • REALista
    #1344
  • Southy
    #1343
    valaki tudna linkelni egy 100%os mentést?
  • Lóvé nincs má
    #1342
    Ezt Talamasca haverom csinálta, de nyomtatva borzalmas.És sajna a tartalom olvashatatlan...de jó próbálkozás
  • DoctorJohnson
    #1341
    jahogy ugyan az :)
  • DoctorJohnson
    #1340
    ez e