2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • superman544
    #1659
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Spoiler szöveg
    Tudja valaki hol lehet leszedni magyarul?
  • Szabi1991
    #1658
    MTV-n - Így készült a Transformers..
  • genRob
    #1657
    Köszi a választ! :-)
  • Beast Machine
    #1656
    az oldal Optimusé...

    érdekes, nekem semmi bajom nincs az olvasással.
  • Shiwo
    #1655
    nah, nekem pont hogy az marhára nem tetszik az energonban..olyan, mintha dragonballt néznék (vagy 1éb féltucat sablon-mangát..).. ilyen fokozat, olyan fokozat, ilyen erő, olyan erő, és még be is állnak stílusosan közbe...a fél mesét az ilyen egyesülések teszik ki... és ugyanúgy egyesülnek meg fokozódnak minden részben..
  • Shiwo
    #1654
    amúgy nem tom kijjé ez a website, de a hátterét lecserélheté, mert a szemem kifolyik tőle..
  • spedway
    #1653
    Tudom hogy Régió 1-es, de a DivX Playeren tudom állítani a régiókódot, másrészt pedig pár ezer forintért lehet venni másik DVD lejátszót, amit átállítasz régió 1-essé és no problem. Amit valszeg meg is csinálok, ugyanis a filmet is az Amazon.comról fogom bezsákolni, mégpedig a Special Edition-t, mert nem vagyok biztos abban, hogy Mo.-ra is eljut majd...

    Oké csinálok majd képeket.
  • Optimus Prime
    #1652
    De ez Régió 1-es DVD! Nekem a égió 2-es Brit kiadás van meg, három féle is. Az mondjuk közel 8000 Ft volt, szintén két lemezes és fém tokos. :)

    Szélesvásznú remaszterelt és eredeti verzió, vagyis hogy az angol válataza a filmnek. spedway: majd pár screen shotot készít már a filmből, hogy összehasonlítsam az új Ultimate Editon-nal, légyszi.
  • PeeTeR
    #1651
    mondjuk ha figyeli valaki a kisfilmet amikor optimus meseli mi tortent a bolygojukkal akkor mar ott lehetett latni hogy megatron ropcsi volt :)
    (ennyit tesz ha valaki nez nem csak lat...)
  • spedway
    #1650
    Így van előre kell fizetni. Legegyszerűbb dombornyomott kártyával intézni.
  • spedway
    #1649
    LOL hol élsz te???

    Itt van a "számla":

    Item(s) Subtotal: $15.99
    Shipping & Handling: $4.73
    -----
    Total Before Tax: $20.72
    -----
    Total for this Shipment: $20.72

    Miről beszélünk????
    Amúgy rendeltem egy könyvet is, amit hamarabb tudtak elküldeni, mert volt nekik raktáron (ezt a Transformers-t úgy írták, hogy 6-12 nap alatt szerzik be és küldik, így csak július 15-én adták postára), és 13 nap alatt megérkezett 1200 ft postaköltséggel.

    És igen, előre kell fizetni, ráadásul fix összeget, ami később nem változik. Persze lehet priority shippinget kérni (2-4 munkanapon belüli kézbesítés), akkor a postaköltség tényleg 5000 ft környékén mászkál, de én ráérek két hetet várni.
  • Beast Machine
    #1648
    ha azt mondja, hogy 3600, akkor az annyi is, mivel neki kell először fizetnie, cés ha megkapják a pénzt, csak akkor küldik el a csomagot.

    csak kérdés, hogy fennakad-é a váon.
  • lipio
    #1647
    hello mindenkinek!
    Nekem a Transformersböl az a zene kéne amikor Katar-ban harcolnak a katonák a robot ellen és a Pentagont hivják segitségül és akkor kezdödik egy zene aki tud nekem segiteni hogy mi a zene címe azt megköszönném!
    Köszi szépen. Hello...
  • Nyarlathotep
    #1646
    "Postaköltséggel együtt ~3600 ft"

    Álmodban talán, mivel csak a posta közel 5e ft...
  • Seten
    #1645

    P38 Sniper? Na az lehet még kemény fegyver! :)

  • spedway
    #1644
    Én nemrég rendeltem meg a The Transformers - The Movie (20th Anniversary Special Edition) (1986)-t.
    Postaköltséggel együtt ~3600 ft, kétlemezes cucc, már nagyon várom, a jövő héten már talán meg is jön.
  • spedway
    #1643
    Jaja, csak sajna mivel már az Amazon.com nem árulja, csak viszonteladókon keresztül, így Magyarországra nem tudják kiszállítani... :(((
  • LasDen #1642
    bázzeg és még díszdobozos is.....mekkora sirályság lehet....
  • DJ Skyline
    #1641
    köszi!

    [URL=http://www.amazon.com/TRANSFORMERS-Generation-G1-Complete-Episodes%2B/dp/B000BP80ZQ/ref=pd_bbs_sr_2/105-5536759-9619612?ie=UTF8&s=dvd&qid=1184966423&sr=1-2]G1 komplett szett + a "film"[/URL], ~18.000-ért! nem is rossz!
  • spedway
    #1640
    Amazon.com
  • Wreck86
    #1639
    hogy tér vissza?és minek?:D mert azt nem láttam.
  • Wreck86
    #1638
    Rodimus ,Optimus után jött "nagykutya".hot rod-ból alakul át azthiszem a mátrix segítségével,mikor unikronban harcolnak a rajzfilmben.
  • DJ Skyline
    #1637
    épn egyedül az Energont láttam a Cartoon Networkon, az tetszett! az ilyen olyan fokozat, meg Unicron, meg Véső Omega, meg Alpha Q and company, stb! sajna az elődöket nem tudtam megnézni, jó lenne valahonnan beszerezni! lehet ebay lesz belőle, ha Magyarországon nem lehet kapni! vagy egyátalán kiadták DVD-n?
  • Optimus Prime
    #1636
    G2 előfutára? Ez azért elég elkapkodott következtetés. A G2 csak '92-ben indult útjára, a képregény pedig csak '93-ban. Ami sajnos csak 12 számból állt. :(

    Rodimus Prime lett az új Autobot vezér a sorozat 3. évadában, ami 30 epizód. Optimus a utolsó két részében tért vissza #94-94 részek.
    Itt van Hot Rod és Rodimus Prime jellemzése, ez majd segít a kérdésekben.

    Mondjuk igaz, azért hakt meg nem egy szereplő, mert kellett a hely az új játékoknak,az új karaktereknek. Ezt Cullen udta a legjobban, és ő ezt meg is értette. Az egyik interjújában olvastam, amint Welker-rel a The Movie forgatókönyvét olvasták:
    "Te olvastad ezt? Meghalok benne. És Te teszed ezt velem."

    Cullen arról is sokat mesélt, hogy nem hitte hogy a sorozat sikeres lesz. Hogy visszatér mgé a szerepére, hogy egyáltalán megéri a 2. évadot a sorozat. Sőt abban sem hit, hogy megéli a pilot epizód a folytatást. És abban sem, hogy 23 év múltával is ilyen rajongótábora lesz.

    Na, de itt van két interjú linkje is:
    Movie Web
    Superhero Hype!
  • Bucser
    #1635
    mert új Toyline érkezett amit el kellett adni.

    A tranformers sorozat egy reklám volt a játékok számárra. csak véletlenül sikeres lett.

    Attól, hogy sikeres lett még mgváltoztatták őket:)
  • bigfoot
    #1634
    szal Optimus t kiírták a sorozatból?miért?
  • Bucser
    #1633
    A 86-os mese az elvileg a G2 előfutára és gyorsan ki akartak nyírni mindenkit aki fontos és némi történetet is adtak hozzá.

    Rodimus nagyon kevésszer szerepel a sorozatok során.
  • bigfoot
    #1632
    egyebként hogy volt a rajzfilmben?mert a 86os mesét azt láttam hogy Optimus meghal,a sorozatban visszatér?
    és kiez a Rodimus?
  • Optimus Prime
    #1631
    Crumplezone (simán) Zűrzóna
    Scattershot - Sörét.

    Az új neveket "Dark" "CD" nem tudom, mert csak a 6-ig részig bírtam anno szinkronnal nézni a Cybertront.
  • ZS90
    #1630
    jah amúgy sztem Jetfire csak hogy jól seggbe billentse Üstököst:)))
  • genRob
    #1629
    Optimus vagy vki mondjátok meg pls mi a magyar nevük:Dark Cumplezone és Scattorshot. Tyé! :-)
  • Wreck86
    #1628
    thx mindenkinek a véleményt+helpet.okosabbnak lenni jó :)
  • Pheaper
    #1627
    Hotrod :-)
  • ZS90
    #1626
    azt akkor csúnyán elírták:))))
  • Optimus Prime
    #1625
    Oda is van írva, nem azonos az 1. filmben látott Devastator-ral. Amúgy eredetileg Brawl-nak hívták, csak a filmnél történt valami gubanc.
    Játékként ugyebér Brawl néven is van.

    LasDen: Peter Cullen interjúk voltak, többnyire csak szöveg, de rengeteg! Megpróbálok párat összegyűjteni ide. Amúgy an pár videó is, de az a játékkal kapcsolatos itt és itt találhatsz párat.
  • ZS90
    #1624
    egy kérdés: Devastator kinyírták nem?? ő volt a tank akit BB kinyírt... akkor meg miért lehet rá szavazni?:)))
  • Optimus Prime
    #1623
    Shockwave. Jól mutatna a vásznon, csak hagyják meg a hideg, logikus jellemét.


    Az eredeti Megatron egy Walther P38 Sniper pisztollyá alakult.
    A filmes alakja egy Cybertronian Interstellar Jet, azaz magyarul Kibertroni csillagközi jet/repülű. Nincs, és az egójánál fogva nem is akart földi-módot. Megs meg elég rég itt volt a Földön, pár szát vagy pár ezer éve.
  • Shiwo
    #1622
    Grimlock

    (nyomjuk má le Devastatort a 2. helyről :)
  • fernando torres
    #1621
    Ultra Magnus!
  • guardian hero
    #1620
    Jaja, az a kibertroni formája volt.