2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Optimus Prime
    #1739
    Akkor meg Screamer pilótája. De mindta mindekié olyan egyforma lett volna.

    A múlt árnyai a film előzénye, nem akarom lelőni miről szól. Némi előszó van a könyvön is és a holnpaon. A másik önyv meg egy az egyben a film, ahogy az lenni szokott. Vagyis sok filmet adnak ki regényen - csak én nem hittem, hogy ez is eljut hozzánk.

    És mégegyszer a Deceptibear - Bearbrick. :D
  • Szabi1991
    #1738
    én ezt az Amerikai Légierő oldalán találtam..
  • Neogan
    #1737
    A Transformers- A múlt árnyai és a Transformers
    között mi a külöbség? Jól sejtem, hogy a Múlt árnyai egyfajta prequel, a Transformers meg egy az egyben a film sztorija?
  • DJ Skyline
    #1736
    szuper, Budapest túloldala tőlem! :|
  • spedway
    #1735
    No megrendelhető A múlt árnyai című Transformers könyv is az Alexandra Online-ról, én be is rendeltem őket.
  • Beast Machine
    #1734
    miféle medvékről beszélsz??

    ezek EGEREK, GODDAMMIT!!IV
  • neevous
    #1733
    A Lurdyban.
  • Pheaper
    #1732
  • Optimus Prime
    #1731
  • Optimus Prime
    #1730
    Ez az ürge Blackut pilótája volt. Barricade-nek egy kövér napszemüveges pofa volt, hogy ne legyen feltünő.

    Más. Ezeket az egyik TF oldalon láttam. Azt hiszitek már mindent láttatok....
    Behold the Deceptibear:
  • LasDen #1729
    szóval a lényeg, hogy az összes álca, amit vezetni lehet, annak ez a hologrammja... :D
  • Tripod
    #1728
    De viszont Blackoutnak és Starscreamnek is ugyanez a pofa a pilótája! :D
  • Beast Machine
    #1727
    Ez Barricade hologram-embere, aki a vezetőülésere vetít ki, elkerülve a "jé-azt-a-kocsit-senki-sem-vezeti" helyzetet.
  • fernando torres
    #1726
    a helikopter pilóta,ami később robot lesz
  • Szabi1991
    #1725
    szerintetek ki ez ?:)
  • Szabi1991
    #1724
    hmm megnézem még 1x XD
  • fernando torres
    #1723
    nem vett ki senki senkiből semmit..

    optimus azt mondta samnak hogy tartsa oda az örök szikrát ezzel elpusztítja azt is meg optimus is 'meghal'.

    ehelyett megatronhoz rakta.
  • Szabi1991
    #1722
    hát optimusz aztmondta hogy vegye ki belölle Sam , de akkor ő +hal..

    kivette megatronból erre ő halt + hmm..

    sztem optimusz "tölti fel" enerigával a "csapatát"

    lehet nagy hueséget mondtam , de én így gondolom :DD
  • DJ Skyline
    #1721
    nem tudom hogyan keressek vissza a topikban, így felteszem a kérdést! melyik mozinál van kiállítva Bumblebee?
  • Bucser
    #1720
    Ki volt már tárgyalva, hogy mi lett az Optimusban lévő Szikrával vagy azzal amit a Hoover gátnál tartottak?
  • DJ Skyline
    #1719
    hát igen, alig nőtt volna meg a film költsége :D

    mondjuk kicsit sajnáltam Bumblebee-t mikor elfogták, meg Jazz-t mikor kettétépte Megatron :\ de viszont jópofa volt Bumblebee-ben a dongós autóillatosító! :D
  • Bucser
    #1718
    jahh csak ki bírta volna tárcával ha a egész film a cybertronon játszódik mondjuk?:D (jó poén lett volna szerintem:D)
  • DJ Skyline
    #1717
    megnéztem ma, szerintem nagyon jó film, csak egy kicsivel több szerepet kaphattak volna a robotok vagy nem tudom! nekem kevésnek tűnt a robotos jelenet, amikor ténylegesen harcolnak egymással! de ettől függetlenül nekem nagyon tetszett! jövőhéten megyek megint megnézni 7 éves öcsémmel, remélem nem fogja végigüvölteni a filmet, hogy "asssztaaa, ott van Optimuuuuuuusz", "fúúú, láttaaaad?"...mondjuk nem tudom mennyire fogja érteni, mivel feliratos a film, de mindenáron megakarja nézni!
  • Shiwo
    #1716
    itt nem biztos, ez a film topic


    próbálkozz a TF - játék topicjában sztem
  • Oxy29
    #1715
    Tudja valaki hogy lehet a játékban aktiválni a lények különleges képpeségét de nam az átalakulásra gondolok? a segítséget előre is köszi
  • Seten
    #1714

    Lesz prequel film? Az jó lenne!

  • spedway
    #1713
    Igen vmi olyasmit mondott, hogy nem a második filmhez, hanem az első folytatásához vették fel, ami csak DVD-n lesz látható.
  • spedway
    #1712
    :))))))
  • spedway
    #1711
    Ez mondjuk minden filmre igaz.:p
  • Optimus Prime
    #1710
    Szerintem is lesz extended verzió, mint manapság minden filmnek. Csak ne a következő előtt jöjjön ki. De volt nem régiben egy hír, amibe Mark Ryan (Bumblebee, additional voices) mondta, hogy vettek fel új dialógusokat. Valami Prequel (2. film) vagy mihez.
  • Beast Machine
    #1709
    szerintem a DVD-n eleve egy uncut verzió lesz, minimum 20 perccel megtoldva a filmet (emlékezzetek csak, a Barricade-Optimus harc teljesen kimaradt).

    Egy fan mondta a film után kifele menet:

    "OKé, ez volt a film trailere. Ha kijön DVD-n megnézhetjük a FILMET is" :DD
  • athlon7
    #1708
    Lesz esetleg vágatlan verzió?? Arról tudni valamit, hogy ki lesz a Mo-i hivatalos forgalmazó??
  • Seten
    #1707

    Én is így tippeltem, hogy leghamarabb szeptember, legkésőbb december. :)

  • Shiwo
    #1706
    hát..ha maradni akarnak a "relális" méreteknél, akkor Soundwave vagy marha pici lesz, vagy egy komplett rock-szinpaddá alakul :D
  • Szabi1991
    #1705
    dupla ennyi lenne a pénz, ha mindenki moziba nézné :P
  • spedway
    #1704
    Legfrissebb info-k a DVD-ről.

    Amit már tudunk, hogy két verzió lesz, egy sima kiadás, amin a film és egy rendezői kommentár lesz és egy special edition, ami kétlemezes lesz és a második lemezen egy rakás extra (hogy mik arról semmi hivatalos info-t nem találtam).

    Kiadják Blu-Ray és HD-DVD verzióban is, amelyek szintén duplalemezesek lesznek, mondjuk ez elég magától érthetődő.

    Nem hivatalos info-k szerint a kiadás dátuma november.
  • spedway
    #1703
    Ez nem is rossz. Akkor lenne viszont az igazi a filmben, ha Rumble-t és Laserbreak is vele lenne, bár lehet ez így már túl sok lenne a jóból. :)

    Soundwave-ben két dolog fogott meg igazán a G1-ben: a hangja és a nagy ágyúja vagy milye a jobb válla fölött.:)
  • spedway
    #1702
    Transformers nézettség legfrisebb adatai július 22-i zárással.

    USA: $262,978,000 (58.0%)
    USA-n kívül: $190,634,650 (42.0%)

    -----------------------------------

    = Világszerte: $453,612,650

    Mindezt úgy, hogy még Nagy-Britanniában, Franciaországban, Németországban és Japánban(!) nem mutatták be a filmet!
  • Optimus Prime
    #1701
    Hm, Shockwave-re szavaztam, de Soundwave se rossz jellem. Az alt-módja hasonló lehetne a Cybertron-os verziójához. Ott nagyon jól oldották meg az új alt-módot, és a régi robot alakot.
  • spedway
    #1700
    Megvan az Optimus által linkelt USA Today szavazásnak a végeredménye!

    Nem mondhatni, hogy elsöprő többséggel, de 20%-al a győztes...

    Soundwave.

    Devastator és Grimlock mindketten 16-16%-ot kaptak, aztán Jetfire 11%-ot, Ultra Magnus és Shockwave pedig 9-9%-ot. Itt olvasható a cikk.

    Kíváncsi vagyok, hogy Soundwave-t tényleg berakják-e. Ha igen, a nyakamat rá, hogy nem kazettás magnó lesz. Bob Budiansky képregényíró szerint egy MP3 lejátszónak vagy egy őrült iPod-nak kéne lennie:)))

    Én továbbra is Shockwave mellett vagyok.