2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Tripod
    #1779
    Csudaszép ez az autó!
    Csak a filmben nem így nézett ki a motorja
  • Neogan
    #1778
    Szerintem az AllSpark csak teljes méretében működik 100%-osan. Ezért regenerálta Frenzyt és hagyta BB-t sérülten. A kocsi túl nagy lett volna az összement kockának, így csak az automata, az X-Box 360 és a légzsák kelt életre. Szerintem ez a magyarázat.
  • Zomil
    #1777
    hát ha képeket nézegetsz minden évben van valami változtatás szoval ugyanolyat mint 74-ben nem hiszem h gyártottak 77-be:)

    de lehet én tévedek:D

    csak sok helyen 74-esnek irják
  • Beast Machine
    #1776
    arra nem gondolsz, hogy lehet, hogy ezt a típust '74-ben dobták piacra, és mondjuk '77-ben még mindig gyártották??
  • Zomil
    #1775
    nem azért de ugy tudom h az a chevy 74-es :S
    ide meg '77 van irva
  • DJ Skyline
    #1774
    kommenteket érdemes elolvasni alul :D
  • Szabi1991
    #1773
    eladták Bumblebee-t..
  • Optimus Prime
    #1772
    A linkelésről már volt szó.

    Amúgy én jobbat tudok, ami leglális is és egyszerűbb is: Veoh.com


    Az Allspark energiája szétaradhatott az elektronikus eszközök mentén. Talán kevés vlt a löket, vagy Ironhide célbalövés gyanánt mind kilőtte.
  • Grove4
    #1771
    Igen de ott én csak új Energon és Cybertron epizódokat találtam,tudnál linkelni?
  • spedway
    #1770
    Torrentről.
  • Grove4
    #1769
    Sziasztok,nem tudjátok honnan tudnék letölteni első generációs transformers epizódokat?
  • Beast Machine
    #1768
    az AllSpark válogat, ennyi:)
  • Neogan
    #1767
    És mi van azokkal a gépekkel amit életre keltett a kocka? Ha jól emlékszem Sam csak a kocsihoz ért hozzá, mondta is a csaj, hogy megkarcolta. Akkor hogyan kelt életre az italautomata meg az a másik gép? Vagy nem kell a kockának hozzáérni a gépekhez? Akkor mikor rohant hogyhogy nem keltek életre a kocsik és a többi gép?
  • Beast Machine
    #1766
    azt csak szuvenírként szedte ki:)
  • DJ Skyline
    #1765
    hoppá tényleg, ezt el is felejtettem! de valami darabkát kivett Optimus Megatronból, arra gondoltam akkor, hogy az egy maradék a kockából
  • Optimus Prime
    #1764
    Igen ám, de a Kocka megsemmisült.
  • DJ Skyline
    #1763
    "angol nyelven nekem is jobban bejött" ez itt félreérthető, sry! mintha láttam volna már magyarul :D "angol nyelven nekem is jobban bejönnek a filmek" így tessék érteni! de akkor már kiegészítem, hogy azért vannak jó szinkronok! bár Mad Max-et szigorúan originál Ausztrál hanggal nézem ^.^
  • DJ Skyline
    #1762
    áhá, értem már! :)
  • Neogan
    #1761
    Ez igaz de Frenzy még élt. Jazz nem élte túl azt a bizonyos dolgot, meghalt. A Kocka pedig nem tud feltámasztani csak gyógyítani.

    Végre valahára én is láthattam a filmet, egyáltalán nem csalódtam, remek szórakozást nyújt. A CGI frenetikus, teljesen fotorealisztikus. A robotok eltekintve pár kivételtől nem kaptak összetett jellemet. Álca oldalról tényleg volt pár villámszerep ezt is nagyon bántam, talán majd a DVD-n.
    A poénok is ütöttek, nem is kicsit. Amit pedig Frenzy művelt, hát az...

    Szóval a film remek, bátran ajánlom.
  • DJ Skyline
    #1760
    ezt mond a 7 éves öcsémnek is, aki alig várja, hogy elvigyem már rá, és már számolja hányat kell aludni! :) talán a gyerekek miatt megérné a szinkron, akik még nem tudnak olvasni, vagy nem tudnak olyan gyorsan olvasni! igen, angol nyelven nekem is jobban bejött, de nem mondhatom az öcsémnek, hogy várd meg amíg megtanulsz olvasni
  • Beast Machine
    #1759
    ezt már egyszer megmagyaráztam, olvass vissza.
  • DJ Skyline
    #1758
    kérdés! ha a Kocka ad életet, meg építi ujjá a robotokat (nekem így jött le), akkor Jazz-t elvileg újra tudta volna éleszteni, vagy összerakni, nem? csak mert Frenzy-t szinte a nulláról rakta össze pillanatok alatt!
  • spedway
    #1757
    Érdekesek az összehasonlítások, de igazából nincs sok különbség, minden kiadásban próbáltak vmi újat nyújtani, több-kevesebb sikerrel. Engem meg aztán nem zavar,hogy Hot Rod kicsit rózsaszínebb, pláne nem TV-n. :)
  • Optimus Prime
    #1756
    Többő-kevésbé a hangot macerálják. A Reconstructed verzió tele volt plusz hang effektekkel. Optimus ágyújának hangját kicserélték, és még egyéb ilyen eset.
    A képminőség versenyben áll, itt van pár összehasonlító kép a Metrodome-tól:
    Devastator
    Galvatron
    Kup
    Optimus
    Hot Rod

    Az amcsi verzión Hot Rod karjai kicsit rózsaszínűek lettek.
    De a hangról senki nem beszél. És még itt egy ismertető Chris McFeely-től.
    Gykorta össze is hasonlítja az amerikai kiadással pro és kontra.
  • spedway
    #1755
    Egyébként olvasni ilyen véleményt is az Ultimate Edition-ről:

    "I can't disagree enough with the review of this disc. between the review and the actual product getting to the shelves, something must've gone horribly wrong. The remastered,(allegedly), 16x9 version looks like cack! They may have re-coloured it, but they've done sod all else to it!! Print damage and grain galore as well as,(I couldn't believe THIS), telecine wobble. The wobble looks absoutely awful towards the end, so mush so that I thought there was an earthquake outside. The Sony version,(save for some compression artifacts), absolutely wipes the floor with this cr*p! The 4x3 version is even worse than the Sony."

    Nekem egyébként pusztán az volt a célom, hogy meglegyen végre egy "rendes" formában a Movie, mivel próbáltam már leszedni netről de mind vacak minőség volt és többnyira magyar... így döntöttem a DVD megvásárlása mellett és nem csalódtam.. sőt, csak pozitívan. Érdemes megvenni mindenkinek, aki bírja az angol nyelvet, vagy esetleg francia és spanyol felirat is van mellé, ha vkinek az jobban megy. :)
  • spedway
    #1754
    Az amazon.com egyébként 15,99 dollárt árulja 20th Special-t, az amazon.co.uk pedig 13.99 fontért az Ultimate Edition-t.. azért ez sem mindegy.
  • spedway
    #1753
    Az tényleg nagyon cool, ráadásul meglepetés volt nem számítottam rá, pedig olvasgattam milyen extrákat tartalmaz a kiadás, de efölött vhogy átsiklottam. Jah és még a DVD mellé adtak egy tenyérnyi nagyságú autobot matricát, amit polóra lehet rávasalni.
  • spedway
    #1752
  • spedway
    #1751
    Igyekszem-igyekszem:)
  • Optimus Prime
    #1750
    Oké, én csináltam mind három kiadásbó képeket, kb. ugyan arról a kockáról:
    album

    prism, rec, ue nevűek követik egymást, mint minőség és kiadás.


    És nem akarok ebből veszekedést. spedway, gratulálok a DVD-hez, kár, hogy nem fényképet csinálni a borítóról.
  • spedway
    #1749
    Amint beszerzek egy DVD meghajtót, megcsinálom őket, egyelőre csak a DivX lejátszón keresztül TV-n tudom nézni, de lesz DVD meghajtóm hamarosan, a mostanin viszont nem akarok szórakozni a régiókód átállítással.

    "mert már 4 kiadásom van meg a The Movie-ból."
  • Optimus Prime
    #1748
    Ilyeneket találok a neten is. Ezzel az a baj, hogy a képek átméretezettek. Én jobban szeretem, ha képeket meg mindent rajongók csinálnak és s aját szemükkel bizonyosodnak meg róla.
    Amúgy nem járt rosszul, mert az exkluzív Don Figueroa hologrammos borító fantasztikus, és még jobb lehet élőben. Én csak azért nem szereztem be, mert csak PC-n tudnám nézni.
  • Beast Machine
    #1747
    látom, csak úgy árad belőled a jóindulat.
  • Nyarlathotep
    #1746
    Amúgy jól megszívtad, mert a Metrodome Ultimate Edition sokkal jobb minőségű mint a 20th Anniversary Edition!
  • Nyarlathotep
    #1745
    http://www.dvdactive.com/reviews/dvd/transformers-the-movie-ultimate-edition.html
  • Optimus Prime
    #1744
    Ja, és higy mely jelenetekből legyen:
    - Lithone, a város
    - Hot Rod és Daniel a tónál
    - Optimus "Megaton most be stopped."
    - Hot Rod vs mechanikus tintahal
    - Planet of Junk

    Akár mailben is küldheted, csak kíváncsi vagyok a minőségre, mert már 4 kiadásom van meg a The Movie-ból.
  • Optimus Prime
    #1743
    Screnshotot! Én PowerDVD készítek, de nem hiszem hogy ez befolyásol bármit.
    Egyszerűen kíváncsi vagyok melyik a jobb kiadás. Az amerikai 20. évfordulós vagy a brit Ultimate Edition.
  • spedway
    #1742
    Megjött ma a Transformers Movie-m, nagyon szép a DVD, ilyen hologrammos előlapja is van, csomó extra, szélesvásznú és 4:3-as verzió, fan és rendezői kommentárral is rajta van a film, holnap meg megjönnek a könyvek úgyhogy ezzel elleszek egy darabig. És már hipp-hopp itt a november.
  • Szabi1991
    #1741
    jah ez a csávó ült a heliben,a f22-esben,a Saleen rendőrben,sőt biztos a tankban is :D
  • DJ Skyline
    #1740
    :DD

    Optimus Prime zoknibábú (vagy mi is a pontos neve ezeknek) :D