2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • spedway
    #1819
    Nekem pl. az Armada-Energon-Cyberton vonal volt az, ami még tetszett, ott pl. az átalakulások nagyon jól meg voltak csinálva.
  • Shiwo
    #1818
    eszetlen szintü ?
  • Beast Machine
    #1817
    talán az a jó benne, hogy a LEGJOBB TF történetet tárja elénk, hihetetlen dramaturgia, eszetlen szintű kapcsolódás a G1-el, isteni cselekmény, rendkívül alaposan kidolgozott jellemek. A Beast Machines pedig erre is rátesz még egy lapáttal.
  • BumbleBee
    #1816
    Egyébként ha valakit érdekel ez a TF Animated kicsit bővebben, itt egy kis kiegészítő szöveg:
    link
  • BumbleBee
    #1815
    nekem is jobban bejön a szögletes forma, a régi G1 rajzfilm sorozat meg a mozifilm, mint ezek a számítógéppel agyonkomplikált sorozatok a TF-ből, mint pl a Beast Wars... ez az Animated verzióval meg úgy vagyok, hogy kíváncsiságból megnézem, de azért jobban örültem volna egy hagyományosabb de igényesebb rajzfilmnek.
  • spedway
    #1814
    Hááát ez nagyon nem úgy néz, ami engem érdekelne... az ilyen dolgok nekem nem jönnek be.

    Amúgy őszintén nem értem a Beast Wars és társai iránti rajongást sem, én nézegettem ilyen Beast Wars-os képregényeket, de hát ööö izé inkább nem mondok semmit. :) Mi a jó benne? :)
  • Shiwo
    #1813
    nem tom, hogy ti hogy vagytok vele, de nekem ez marhára nem bejövős...a CN egyre vacakabb meséket csinál ugyanazon sémára.. nem jut eszembe, hogy melyik mesék ilyenek, de vmellikekben tök ugyanígy nem ott kerekek és szögletesek a szereplők, mint ahol normál esetben kellene lenniük..és sztem roppant gagyin néz ki..
  • BumbleBee
    #1812
    Váó, ez elég érdekes lesz. Kíváncsi vagyok adják-e majd vmelyik magyar adón...
  • Optimus Prime
    #1811
    Ezen felül jön az Animated is! Nem tudom a játék képek és a concept artok mennyire érdli a többieket, de itt van egy rövidke kis promó videó:

    Transformers Animated videó klip
  • spedway
    #1810
    Jön a Transformers film folytatása képregényben!!!

    "Ryall then announced that IDW would be producing sequel stories to the Transformers film, the first being The Search for Starscream. The sequel stories, Ryall said, will pick up where the film left off, and will introduce new characters. In addition, Ryall said that he will be writing a new prequel story that will be included in the DVD when it is released later this year."

    További részletek az IDW tervekről itt!
  • spedway
    #1809
    Hohó, lehet mégis lesz?

    "Hello Chris,
    There will be an album of Transformers score coming out soon. I do not know the details, as I am not working on it. Thanks so much for appreciating the music, and all our hard work!

    Best,
    Chandra Cogburn"

    Ezt egy e-mailre válaszolta Chandra Cogburn, aki részt vett a Jablonsky zenék komponálásában! A remény hal meg utoljára!

  • Szabi1991
    #1808
    a GTASA hoz már van Bumblebee ! :)

    link
  • Optimus Prime
    #1807
    Pegasus: hát ezt senki nem tudja sajna. Esetleg kérdez meg Jablonsky-t személyesen. A Sony ugyanis azt mondta nem tervezi a Jablonsky féle zenét kiadni. :(

    Nyarlathotep: az ostoba húslény jobb?
  • Pegasus
    #1806
    hy
    meg tudjátok mondani mi a a címe annak a zenének ami akkor megy amikor a többi robot épp lezuhan az űrből? az ahol sok vonós van. vagy az csak egy kis részlet ahhoz a jelenethez?
  • PeeTeR
    #1805
    mondjuk en ket ost -rol tudok. van a hivatalos meg egy az instrumentalokbol amik ugy lettek osszevalogatva.
  • Molnibalage
    #1804
    Tegnap megnéztem a filmet és tetszett, nagyon jó instrumentális zenék voltak a filmben, de az OST-re egyetlenegy sem került fel. VICC!
  • Nyarlathotep
    #1803
    "leülhetsz fiam, eggyes!!"

    Kurva unalmas más ez a beszólás, találj ki mást, vagy ne utánozzál másokat!
  • Atti12
    #1802
    nagyon durva hangjaa vaan :)
  • Neogan
    #1801
    kösz, ez volt az!
  • bigfoot
    #1800
    ezt
  • Neogan
    #1799
    Nem tudom mikori, csak véletlenül akadtam rá. Az a másik interjú amit említettél nem azzal végződik hogy Welker beordítja hogy "Die, Autobot!!"?
    Akkor azt láttam :)
  • Zomil
    #1798
    uhhh ezz jóóóóó, mintha csak optimus elevenedne meg:D
    tök jó hangja van:P
  • Optimus Prime
    #1797
    Kérkedők hallgassák meg ezt a Peter Cullen interjút. Ne csak a hang miatt, hanem az ember, aki mögötte van.
  • spedway
    #1796
    Cullen sztem tökéletes hang Optimusnak, amikor csak megszólalt a filmben, a hideg futkosott a hátamon.

    "A legszörnyűbb hír anno így is az volt, amikor valami barom azt híresztelte, hogy George Clooney lesz Prime hangja!"

    Hálistennek erről a pletykáról lemaradtam:)
  • Bucser
    #1795
    Miért? saját véleménye nem lehet?
  • Beast Machine
    #1794
    "szerintem a régi hangja szar(pösze is ráadásul), akárcsak OP-nak!"

    leülhetsz fiam, eggyes!!
  • Optimus Prime
    #1793
    Elég sokan vannak, akik miután megtudták, hogy Weaving adja a hangát elmetek és miatta nézték meg a filmet... szerintem a régi hangja szar(pösze is ráadásul), akárcsak OP-nak!


    Tudod, ezért több fórumról bannelnének (TF-esről)
    És, hogy Weaving miatt? Áh, inkább lett volna Kaye vagy Riordan. Nem tudom minek volt ez. Hogy csak Cullen maradjon az egyetlen kapcsolat a G1-gyel? Nem jött be. Ott van Charles Adler, aki sok G1 szereplő hangja Sivlerbolt, Triggerhappy.
    A legszörnyűbb hír anno így is az volt, amikor valami barom azt híresztelte, hogy George Clooney lesz Prime hangja!
  • LasDen #1792
    gondoltam hogy ez állhat a hangváltás hátterében....de sztem nem merték már meghúzni, hogy Cullen hangját is leváltsák....de azért Weaving hangja se volt rossz (bár nem lehet a rendes hangjából hallani semmit)....
  • Nyarlathotep
    #1791
    Elég sokan vannak, akik miután megtudták, hogy Weaving adja a hangát elmetek és miatta nézték meg a filmet... szerintem a régi hangja szar(pösze is ráadásul), akárcsak OP-nak!
  • Optimus Prime
    #1790
    Mikori interjú már ez? A játék honlapján is van egy közös kis filmecske Cullen-nel és Welker-rel, melyből kitűnik hogy még mindig tudnak. Azon felül tényleg jó barátok, akik élvezik a munkájukat.
  • Neogan
    #1789
    Hát, én ezt nem nagyon tudom elhinni, szerintem valami üzleti kavarás lehet ebben, mert a hangja alig változott valamit és ha nagyon gáznak tartották, egy kis torzítás (persze legyen felismerhető) és máris kész.
    Ebben a vidben egy rajongó alávágta az eredeti Welker hangot. Ezt + egy kis effektezés és kész.
    Welker-Megatron voice
  • LasDen #1788
    azt olvastam, hogy túl öregnek tartották....
    de Peter Cullen is már túl van az 50-n....és ő se nézki 60-nál többnek...
  • bigfoot
    #1787
    nem értem,ha a most megjelnet játékban ő volt Megatron,és a sorozatban is meg a rajzfilmben,akkor a mostani filben miért nem?
  • Neogan
    #1786
    Bár nagyon tetszett Weaving hangja, ennek a vidnek a végén van egy Megs-rögtönzém ami bizonyítja hogy Welker még mindíg tud! Egy kis torzítással tökéletesen illett volna a filmbe.
    Welker interjú
  • Neogan
    #1785
    Megrendeltem a Alexandra ONLINE-tól a két TF-könyvet hétfőre ér ide már nagyon várom.
  • LasDen #1784
    ha má azt írja hogy Samé volt, persze hogy jogosak a kérdések... :D

    Amúgy is milyen má hogy egy kocsi nem tud átalakulni.... :((
  • Zomil
    #1783
    naja tök gáz h nem alakul át :DDDD
  • Optimus Prime
    #1782
    Szerintem teljesen jogos. :D
  • LasDen #1781
    ezeket olvastam....milyen kérdések má... :D
  • Optimus Prime
    #1780
    Erre a kommentekre gondoltok:

    Question & Answer Answered On
    Q: DOSE IT SHOOT FIRE. Jul-16-07
    A: No, this is a real car and it does not shoot fire.
    Q: DOES THIS CAR REALY TURN INTO BUMBLEBEE THE ROBOT? WILL IT DRIVE ITSELF? PLEASE LET ME KNOW ASAP THANKS! Jul-15-07
    A: This car does not transform and will not drive itself. It is a real, drivable car.
    Q: dose the car acualy work? Jul-15-07
    A: Yes this car is real, drivable and street legal.


    Amúgy a kocsi évjárta ködös. A figuránál '74-est írnak, a concept rajzokon '76-os volt írva, a képregényben azt ondták '75-'76-os. Szóval rejtély.
    A Chevy honlapján amúgy van egy oldala, és ott ottvannak milyen kiadások voltak. Csak most nem találom.