401
\"Mikor a Pokol megtelik, a holtak a földön fognak járni.\"
  • guardian hero
    #200
    Hát ti nagyon hülyék vagytok itt :)

    Amúgy ha otthon, szar minőségben, szar hanggal, neadjisten részletekben nézitek meg, nem csoda, hogy nem tetszik.

    Én ma láttam moziba, nagyon bejött, majdnem olyan jó volt, mint a 28 nappal később. Mondjuk itt kicsit más a megközelítés, sokkal poénosabbra vették a figurát, esküszöm többet röhögtem rajta, mint egy átlag vígjátékon. Persze volt para is, de nem túl vészes, még a barátnőm is jól viselte. A vége talán túl sablonos volt, de kárpótolt érte a stáblista, amit érdemes volt végignézni a csattanó + a cool zene miatt is. Szerencsére kevesen voltunk, így az unott-bamba arccal kivonuló plázacicák sem zavartak be a végén.

    SPOILER!

    Nem vártam túl sokat a filmtől, elég gyengécskének is tűnt az indítás, aztán onnantól, hogy a csaj beült a kocsiba, durván felpörögtek az események :).
    Állat volt a célbalövöldözés a tetőről, meg egyáltalán, az üzengetés :).
    A szereplők szerintem eléggé eltaláltak voltak, a szövegek a maguk egyszerű módján viccesek, szóval tetszett a film.
  • fifi
    #199
    A ZONBIK MINDIG GYŐZNEK! és punktum
    itt nem tűrünk ellenvetést!!!!!4 :)
  • Cvd
    #198
    Eljátszottam a tipikus klisét, mert ugyan látszott rajta hogy nincs rendben, de nem volt szívem bántani, mégiscsak haver. Ő viszont nem gyengézett, kitépte a winyót a kezemből és rámcsapta az ajtót.:)
  • Ramza
    #197
    Mondjuk ez azért túlzás, úgy leharapta a cápa a zombi karját, mint én a kifli csücskét :D
  • fifi
    #196
    Úgy úszott az egyik mint egy hal/vagy az ember az Atlantiszról/ és még egy agresszívabb cápát is széttépett.
  • Shaman
    #195
    nem láttam sajna:-((( ott úsztak? Mikre nem képesek ezek....
  • fifi
    #194
    Az én voltam, de lenyomtam esélye sem volt. Winyó meg megmaradt nekem :)
  • Shaman
    #193
    fejbelőtted,ahogy kell?:-)
  • fifi
    #192
    Azok még cápát is letámadták....
  • Ramza
    #191
    Dehogynem, lásd Zombie Flash Eaters :)
  • BlackWolf
    #190
    nemtucc mondani valami helyet ahonnan letoltheteo es miylen minosege en mar eleg kivancsi vagyok ra de meg sehol nemlattam felrakva..
  • Shaman
    #189
    mer mi az óceán másik ódalán vagyunk,s zombi nem tud úszni:-))
  • Gabe18
    #188
    Üdv!
    Én is megnéztem eme alkotást,bár nem moziban csak itt a számitósgépen...
    Nekem kifejezetten tetszett.Szerintem jobb mint a 28 Nappal Később,ami szintén jó,de szerintem csak addig amig nem találkoznak a katonákkal,onnantól az nekem nem tetszett.
    Ebben viszont visszaköszönt a régi,még videókazettákon terjedő jó kis horrorfilmek hangulata.
    Két elég értelmetlen dolgot találtam benne.
    -A kutyás jelent.Hát szerintem nincs olyan ember aki az adott szituban azután a kutya után átment volna a másik épületbe.Jó hogy a kiscsaj megszerette amióta ott volt,de akkor is kizártnak tartom hogy utánna menjen.
    -A másik meg hogy,miután a buszokkal kitörnek,a tök üres utcán minek mentek vagy 150-el,hogy az amugy sem tul stabil buszok közül tuti felboruljon legalább az egyik...
    Szóval ezek a részek kicsit nekem erőltetettnek tüntek,de amugy az elmúlt idől talán legjobb horrorfilmje.Nekem legalábbis bejött!
  • fifi
    #187
    Na. Aki nem hiszi ezek létezését az később magára vessen!!!!4
  • Jano
    #186
    Jaaaajó.
  • fifi
    #185
    Mé'? Én mondtam mindig hogy ZONBIK MÁRPEDIG LÉTEZNEK!
  • Jano
    #184
    Gyanúsak vatytok!!!!!4
  • fifi
    #183
    Mi va'?
  • Jano
    #182
  • fifi
    #181
    öööööööö nnnem...
  • Cvd
    #180
    Én ma láttam is egy zombit. Egy haveromhoz vittem winyót, és egy egy zombi jött elő a csöngetésre. Állítólag csak másnapos volt, de engem nem lehet átverni. Nem tudod ki lehetett az? És hogy milyen szer hatására változott át? :))
  • fifi
    #179
    De ezek a megdöbbentő dolgok Amerikában történnek, ott meg van elég ember, és nem tűnik fel ha kicsit megfogyatkoznak, ez a magyarázat :)
  • Solid Snake GH
    #178
    Ha mindennap látsz zombikat, akkor ne nézz többet ilyen filmeket. :D
  • Ramza
    #177
    Nap mint nap látok zonbikat!
    És nem bántanak senkit, bár nem is szimpatikusak, az tény.
  • Solid Snake GH
    #176
    Már hogy lenne komoly?
    Ha komoly lenne, akkor mi már nem élnénk. :D
  • Ramza
    #175
    Akkor nem volt komoly? :(((
    Pedig én biztos voltam benne, mert hallottam róla!4
  • Solid Snake GH
    #174
    Vicces srác vagy, hallod-e :D:D:D:D
  • Jano
    #173
    Akkor azt mondom, lépjük túl ezen.

    Illetve mégse.

    Aki nem vágta, hogy egy hülye poénsorozat zajlott itt, a topikban, az ZONBI, tehát mégiscsak igaz a történet!

    :O)))))))))88
  • Solid Snake GH
    #172
    persze.....ha ez a valóságban is megtörtént (gyilkos kórtól az emberek zombik lesznek), akkor felteszek egy egyszerű kérdést: Miért élünk mi még akkor? :D
  • Jano
    #171
    Sőt!

    vot = volt
    irva = írva
    hoyg = hogy
    igasz = igaz
  • Solid Snake GH
    #170
    Jujj, na ezt most el is hittem. :):):)
    Amúgy ALAPJÁN, nem ALAPLYÁN. :P
  • Jano
    #169
    ÉS KI IS VOT IRVA A VÉGÉN, HOYG IGASZ TÖRTÉNET ALAPLYÁN!!!!!!!!44
  • Jano
    #168
    Holtak Hajnala (Holta Hajnalka)

    #Spoiler!
    Hogy miért kell felcseszni az agyam a kuntakintéskedéssel egy olyan filmben, ahol csak agyatlan zonbimészárlást, vérfüdőt, levágott testrészeket, és durva kivégzéseket várok, azt nem tudom. Szegény néger srác még mindig azzal küzd, hogy szeretne jó lenni, soha a büdös életben nem tud megválni a múltja által gerjesztett sértődött személyiségétől, közbe' meg zombik verik a falat kívülről, nagyon király... Na mind1.
    /Spoiler!

    Nem volt rossz a film! De igazából jó sem.
    A zombik szépek (loál) voltak, persze hálivúdi összefosatós hangeffektekkel fűszerezve (ez nem igazán jó dolog).
    Volt hangulata a filmnek, izgalmas is volt, sok-sok zonbiak, de mégis hiányzott az a megfoghatatlan plusz, ami a hasonló jellegű régi filmekből, és talán még a 28 Nappal Később-ből áradt.
    Azért adok rá 6 és háromnegyed + egynegyed, azaz összesen 7 pontot, mert ezek a rohattak (na nem a zombik) csesznek ilyen filmeket csinálni manapság.

    #Spoiler!
    Kifejezetten bunkóságnak tartom a mozi üzemeltetői részéről, hogy rögtön az első feliratnál lánpát gyújtanak, hiszen csak akkor derül fény (loál, na nem a lánpák miatt) a kedves főszereplők kalandos útjának 'szerencsés' végkimenetelére. Ezzel szinte átverik a kedves türelmetlen nézőközönséget, akik máris felpattannak, és akadályoznak ÉNENGEMET a szabad kilátásban a vászon felé, ahol még rendkítül fontos dolgok történnek. Szégyelld magadat!
    Unhappy end roolz!
    /Spoiler!
  • fifi
    #167
    Ne mondd hogy nincs.
  • Solid Snake GH
    #166
    Ja tényleg, igazad van. :D
  • PetruZ
    #165
    Az RTL-en, vagy a tv2-őn az utóbbi időkben mikor láttál főműsoridőben gyilkosságot egy filmben? ;)
    (Erre akartam célozni.)
  • Solid Snake GH
    #164
    Dugás: Private Gold, Spice Platinum, XXL
    Gyilkosság: RTL Klub, TV2, Reality TV
    Bunyó: RTL BOX Klub, Sport1
  • PetruZ
    #163
    Melyik tévében? :)
  • Solid Snake GH
    #162
    Akkor a 3. pont lép érvénybe. :D
  • fifi
    #161
    Amikor a tévében bármikor főműsoridőben lehet dugást, gyilkosságot, bunyót látni? Lesz@rják ők ezt hidd el!