401
\"Mikor a Pokol megtelik, a holtak a földön fognak járni.\"
  • fifi
    #280
    1 Kb. apád lehetnék/ennyit a túl fiatalon horrort nézni dologról/
    2 Itt egyedül te veszed túl komolyan magadat, de nem baj mi olyan jól szórakozunk rajta!
  • Jano
    #279
    Igen, folytattuk a poénkodást, mert mé ne.
  • Solid Snake GH
    #278
    Először én is azt mondtam, hogy "persze... :D", de ti erre folytattátok, hogy márpedig ez mind megtörtént esemény!
    Szal ennyit erről...
  • Ramza
    #277
    Nem.
    Az a baj, hogy rajtad kívül mindenki tudja, hogy mennyire vesszük komolyan.
    Akkor most ki a túl komoly?
  • Solid Snake GH
    #276
    Az a baj tudod, hogy ezt a hülyülést enyhén komolyan veszik.
  • _Vegeta_
    #275
    Te figyu, nem veszed eszre h csak hulyulnek ? :)
  • Cvd
    #274
    Túl fiatalon? Namost pl. fifi egy tizessel öregebb nálad, és úgy fél éve világosodott meg mióta nete van és hozzájut egy halom hiteles dokumentumfilmhez.:) Egyébként nem muszáj elhinni a nyilvánvalót pl. a zombikkal kapcsolatban, de hogy egy mesterműből idézzek: "Vigyázz, ha meghágnak nem lesz ekkora pofád!" :))
  • Loál János #273
    Pfff, báz #270, negyedik tagmondat.
  • Solid Snake GH
    #272
    Én nem ÁLOMVILÁGBAN élek, hanem a VALÓSÁGBAN.
    De látom, hogy ti túl fiatalon sok horrort néztetek, és ettől a gondolkodásmódotok ráirányult erre az alternatív valóságképre. Ezért csak sajnálni tudlak titeket.
  • Loál János #271
    Hagyd csak, hagy éljen tovább az ő ÁLOMVILÁGÁBAN!!!!!!!!!!!44 :DDD
  • Ramza
    #270
    Látom azok után, hogy néhány hete egy kifakadásod után elmondtuk, hogy miről van szó, továbbra sem vágod az egészet.
  • Loál János #269
    Hát nem csak könyv, hanem filmek, és sok-sok ember is tanusítja!!!!!!!!!!!!!4
  • Solid Snake GH
    #268
    Na tessék....csak egy könyv!
    Ennyire hülyék hogy lehettek, hogy hisztek egy könyvnek?
    Ennyi erővel most én is repkedhetnék a seprűvel, mert elolvastam J.K Rowling könyvét, a Harry Pottert. :)
  • _Vegeta_
    #267
    Na, mert en nem komolyan beszeltem ? Epp oly komolyan mondtam amit mondtam mint ti mondjatok a magatoket. :>
  • fifi
    #266
    Egyébként ötös voltam! És ne gyere itt bioszórával, az annyira ferdített, mint bármelyik bulvárlap! Olvasd el Rothgo Moody könyvét aztán elmegy a kedved a viccelődéstől, és a bioszkönyveidből is máglyát fogsz rakni!
  • Ramza
    #265
    A biológiatanárok egy összeesküvés részei, azért tanítjűk azt, amit. (Elárulok egy titkot, amit a Moody könyvben olvastam: elképzelhető, bár egyelőre nincs bizonyíték, hogy a biológia-órákat is zombik tartják az iskolákban!)
  • Solid Snake GH
    #264
    Ami halott, az többé nem kel fel.
    Hanyasok voltatok ti bioszból? :D
  • Loál János #263
    Nem tudom miért kell elviccelni egy ilyen komoly dolgot!!!!!!
  • _Vegeta_
    #262
    Hat hogyne, enis talalkoztam tegnap Kainnal :P
  • Ramza
    #261
    Pedig ha kis átalakításokkal is, de az életben is ez történt meg!!!
  • fifi
    #260
    Te sem olvastad a könyvet...Ramza bezzeg igen, és Loál is...
  • Daza500
    #259
    Lókukit történt ez meg. Csak van pár babonás barom a világon, aki ezeket mind benyeli. Baromökörség :/
  • _Vegeta_
    #258
    Aminek nincs hangulata gepen, csak moziba az faatkat sem er, mar sorry :)
  • Loál János #257
  • Kaplan
    #256
    moziba!! én ott láttam elöszőr nem holmi warez-ról leszedt szartól. nincs hangulata gépen!
  • Loál János #255
  • Kaplan
    #254
    Én + akarom názni +egyszer!!!!
  • _Vegeta_
    #253
    ;DDD
  • fifi
    #252
    Egy MEGTÖRTÉNT dologból készült triológia....
  • Ramza
    #251
    Lehet azért nincs eleje meg vége, mert egy trilógia középső darabja? :D
  • PetruZ
    #250
    Menj vissza egészen a topik elejére, úgy a 70-80. hozzászólásig, ki lett tárgyalva.
  • Lacc
    #249
    Ma megnéztem én is. Nem volt ez rossz csak se eleje se vége. Pl. nem volt nekem világos hogy a zombik hogy meg mér? Vírus volt vagy mi? Vagy az a kamu szöveg volt az oka, hogy elfogyott a hely a pokolban? :D
    De nem volt rossz mondom, vicces vót zonbis volt, véres vót, de olyan jó se vót. Az azért elég loál mikor a manus jól tövig belevágja "véletlenül" a láncfűrészt a csajba :DDDD
  • Böjtös
    #248
    Pont ezt akartam írni...hogy azért Clive Barker és SK között van egy kis különbség. De most már mindegy.:)
  • _Vegeta_
    #247
    Szeretnek de vhogy mindig elmegy az ido masra
  • fifi
    #246
    Igen. Tiszteletben tartom másét, köszönöm, hogy te is az enyémet... H.P.Lovecraftot nem olvasol?
  • _Vegeta_
    #245
    Egyeni velemeny, ugy ahogy az enyem is. ;)
  • fifi
    #244
    No azért Clive Barker és Stephen King között van sztem némi különbég a SAJÁT értelmezésem szerint legalábbis :)
  • _Vegeta_
    #243
    Ugyan nem mondtam h 'a horror nagy alakja lenne', de vegulis az. Ugyanugy ahogy Clive Barker, o is irt nagyon szep dolgokat. :)
    A horror es thiller kozott nemnagyon teszek kulonbseget, szamomra felesleges.
    Off vege
    No comment :)
  • Böjtös
    #242
    Ne haragudj, de Stephen Kingnek (a filmeknek kiemelten) a valódi horrorhoz nem sok köze van. Jó kis thrillereket ír, többnyire a nagy tömegekhez...de hogy a horror hatalmas alakja lenne? Szeretem én is pár történetét, de ezt ugye Te sem gondoltad komolyan?
  • _Vegeta_
    #241
    Oks. Ensem okoskodni akartam, na de m1. A filmet megnezem, marha meglelem vhol. :)