82
  • ribot
    #82
    Kezdek plusz pontszámmal végezni! :D
  • Bigus
    #81

    5533 pontom van eddig

    szedjétek össze magatokat!!
  • ribot
    #80
    Tényleg elég nehezek a kérdések! Ezt csupán tippelgetéssel biztos, h nem lehet megnyerni!
  • dartpal
    #79
    Pont azért, mert brutál kérdések vannak.
    Nem lehet tudni minden egyes kérdésre a választ, hogy hanyadik percben esett a gól stb...
    25% az esély, hogy beletalálsz, ha sikerül akkor azzal nagyot tudsz szakítani (főleg a végén)
  • morganpg
    #78
    hát láttunk már csodákat....miért pont ezt a játékot kerülné el??
    Amúgy meg mind1 szerintem ki nyeri meg....csak én legyek az :D
  • yaman
    #77
    de ezt mire alapozod? szerintem ezek olyan brutál kérdések, hogy 'szerencsével' ezekre alig válaszolsz. Aki vezeti a listát se hiszem hogy csak ütvefőre klikkelgetett ész és tudás nélkül
  • ribot
    #76
    Ez mindegy! Akinek a legtöbb pontja van az a nyertes! Ez a legtöbb játéknál így van.
  • morganpg
    #75
    ...igen...és általában olyan emberek nyerik meg akik igazából nem nagy fanatikok vagy ha azok is nem nagyon értenek hozzá és igazából nem érdemelnék meg a nyereményt.Én tudom,hogy ha megnyerném kicsit furcsán érezném magam mert azért nem olyan nagy a tudásom....bár Thaiföld ezt a lelkiismeretet szerintem elűzné:D
  • dartpal
    #74
    Elég kemény kérdések az biztos, néztem a listavezetőt, hát az nem semmi...
  • yaman
    #73
    Hát ebbe a játékba derül ki igazán hogy mennyire vagy Tényleg foci (BL) fanatikus.. Szerintem létezik pár ember ebbe az országba akik gyakorlatilag végigtolnák a jó válaszokat csak nem tudnak a játékról. A többiek addigis próbálkozhatnak :)
  • ribot
    #72
    Nagyon megy ez nektek! Én legtöbbször mínuszban végzem! :D
  • Tomika24
    #71
    Mi kérünk elnézést :)
  • DzsungelDzsáó
    #70
    Most én Pilsnert iszok de addig magyarázgattok itt míg le nem mentem venni egy Heinekent....lusta disznók :D
    ha már meghoztátok hozzá a kedvem akkor ti is másszatok le érte!!
  • Tomika24
    #69
    :D Ezt beszéld meg vele! (bár én támogatom)
  • MrJampec
    #68
    Ugraszd le az asszonyt a boltba, ne nélkülözz, könyörgök XD
  • Tomika24
    #67
    Én már itthon vagyok de nincs most söröm sajna =( Pedig egy heineken nekem is lecsúszna az biztos.
  • MrJampec
    #66
    Én meg már egy jó Heinekenen lógnék, de sajna még dolgozok, és utána haza is kell vezetnem, azért talán kibírom valahogy, de nem lesz egyszerű :S
  • Tomika24
    #65
    Hát én húsvétkor találkoztam evvel az oldallal...rokoni vendégségbe mentünk és fociőrült nagybátyám ezen lógott egész délután :)
  • MrJampec
    #64
    Jó az a 4800 pont. Figyu én már azóta tolom, hogy elindult ez a promóció, nem is tudom mikor, de szerintem már egy hónapja. Jó nem állandóan ezen lógok, de azért játszottam már pár csörtét. Te nem tudom mióta játszod, de nekem sem elsőre sikerült a 6,500, azt elhiheted:)
  • Tomika24
    #63
    Akkor én meg se szólalok a 4800-as rekordommal :(
  • MrJampec
    #62
    Hát nagyon ide sem merem írni az eredményt, mert messze elmarad a tabellától, a legjobb körben is csak 6500 körüli pontot sikerült összehoznom. De nem adom fel:)
  • Tomika24
    #61
    Mennyi a rekordod?
  • MrJampec
    #60
    Hát remélem megéri majd, mert már szenvedek vele egy ideje:)
  • Tomika24
    #59
    Igen, vannak ilyen tipikusan brutál kérdések de szerintem megéri kicsit szenvedni vele a nyereményekért :))
  • MrJampec
    #58
    Hááát, tényleg nem egyszerű, de vannak olyan kérdések, amit csak megtippelni lehet szerintem (két tökismeretlen csapat címere alapján mondd meg, mennyi lett a meccs eredménye, pffff)
  • Tomika24
    #57
    Hát a kvíz baromi nehéz, nem tudom ki állította össze de az egy zseni lehet :)
  • Panchoo
    #56
    2500!
    Kva jó ez a játék. De sztem nem a Heineken gyártotta le.
  • kicsikacsa23
    #55
    Hát jó, nyilván nem kispályás csapatról van szó náluk sem. Ha csak a sör minőségét nézzük is magasabb szinten állnak, marketing téren meg verhetetlenek. na de nem fogom agyon dicsérni őket.
  • hewand
    #54
    Szerintem is nagyon jóra sikerült. De ez elvárható a heinekentől
  • ribot
    #53
    Igényes ez az oldal!
  • kicsikacsa23
    #52
    Sztem még nyomassad, láttam én 16.000-es pontszámot is:D
  • Panchoo
    #51
    2300 pont!!!
    Ez már jónak számít? :)
    Ezzel már nyerhetek valamit?
  • hewand
    #50
    nem annyira :D inkább nyerhetsz heinekenes cuccokat pl pohár labda kabát csocosasztal stb. Vagy a főnyereményt ami a thaiföldi utazás
  • kicsikacsa23
    #49
    én ehhez nem értek, vki vágja ezeket egyáltalán? És mire medgy a játék? Ha megnyerem felvesznek a nemzeti sporthoz kutatónak?:D
  • ribot
    #48
    óóóó... THX!
  • hewand
    #47
    Linkelem: heineken
  • hewand
    #46
    www.greattogether.heineken.hu itt van a honlap. Ezen található a qvízjáték. Ha belépsz már nem nehéz rátalálni :)
  • ribot
    #45
    Milyen Heinekenes honlap? Nem találok kvízt...
  • Panchoo
    #44
    Én sem értem.
    A Heinekenes honlapról dumálsz?
    Az mondjuk tényleg nem szar. Igényesen kidolgozott, meg minden.
  • kicsikacsa23
    #43
    Konkrétan milyen kvízről beszélsz?