18741
  • Balu san
    #18461
    megnyugodhatsz, Gergő, széftikáros cirkusz volt... :)
    Röviden a lényeg, hogy a futam elindítása előtt közölték, hamarosan eső várható. Óriási stratégiázgatás indult az istállókban, hogy ugyan milyen abroncsot kellene felrakni (mert mi lesz, ha mégsem lesz eső vagy esetleg gyorsan eláll). A legtöbb a köztes abroncsot választotta. Ez a fiatal Winkelhock gyerek meg felrakatta a normális recés esőgumit. Elindult a futam, elkezdett esni az eső, majd rövidesen egymás után szépen kicsúszkáltak a "profik" a célegyenes végén. Ez az újonc csávó meg ment tovább mint a harckocsi és valami brutális időt vert rá a mezőnyre. Ekkor állították le a futamot és kezdődött a cirkusz...
  • Punker
    #18460
    ez viszont jó lett nagyon :)
  • Balu san
    #18459
    valószínűleg törik is a fejüket, hogy esetleg befedik a pályákat... :))
  • Botond #18458
    Igen, pont amit az utolsó mondatodban írtál azt fejtettem itt már ki párszor, szóval nem ismétlem önmagam, de ez a mostani futam szórakoztató volt az tuti. Még úgy is, hogy pont lemaradtam a rajtról és az első 3 körről, amikor az igazi móka volt. :-)
  • Punker
    #18457
    qrvanagy hőség ettem meleltte 3 csokit + 2 szendvicset, de nyakig beöltözve kicsit izzad az ember.
  • Kage Kage
    #18456
    Most én is jól megmondanám a frankót, ha láttam volna a versenyt.... De ha megint safety car-os cirkusz volt, akkor ott vagyunk ahol a part szakad...
  • Loogan
    #18455
    Léböjtkúra? :)
  • Loogan
    #18454
    Hát igen, de legalább most volt vmi, nemcsak a rajt-cél győzelem... esett az eső :))) Manapság már annak is örülni kell. :)))
  • Balu san
    #18453
    Valóban. És nem igazán értettem ezt a "futam leintést". Fostak, hogy esetleg az újonc Winkelhock időben reagált a várható záporra és jól választott gumit, majd ennek köszönhetően esetleg megnyeri a versenyt élete első futamán?? Miért nem választottak a "profik" is alkalmas gumit?
    Az egész forma 1 egy kurva nagy kabaré. Abszolút a pénzről szól, nem a versenyről vagy a sportról.
  • Punker
    #18452
    sör.....
  • Kage Kage
    #18451
    Ha ugyanennyi sört ittál volna, most plusz 3 kiló lenne ;-)
  • Punker
    #18450
    most ülök lenézzni, verpeléti lőtéren voltunk, több mint 3 liter vizet ittam és így is mínusz 3 kiló reggelhez képest.
  • Botond #18449
    Kezd ismét érdekes lenni a forma-1. Megint egy szórakoztató futam volt.
  • Loogan
    #18448
    Holnap poker! Eddig a szokásos 21:00 Scoozy.
  • Loogan
    #18447
    http://fidex.info.hu/video.html
  • Punker
    #18446
    hát most úgy tűnik mégse jó :(
  • Loogan
    #18445
    Punker! Este poker? Scoozy 21:00?
  • Punker
    #18444
    hát itt a végén 1 papírt kellett volna megkeresni ami annál a srácnál volt akit "motoznak"
  • Balu san
    #18443
    egyébként mi a cél egy ilyen játékban? Mindig más-más célt határoztok meg?
  • Punker
    #18442
    Rambo sírva futna el ha meglátná, a tálib jelmezeket :)
  • Kage Kage
    #18441
    A sok Rambó, mi? :-))
  • Punker
    #18440
    erdő, fegyverek és 40 bolond ember :)
  • Punker
    #18439
    de velem álmodsz :)
  • systeel
    #18438
    aha.... nézd meg Jézust...
  • Kage Kage
    #18437
    Csak a halál biztos.
  • eLviRA
    #18436
    én sem vagyok még biztos
  • systeel
    #18435
    Aha... éppenséggel nekem a vasárnap jobb lenne... szombaton csak este tok menni max.
  • systeel
    #18434
    ÁÁÁÁÁ... lekéstem :(
  • Kage Kage
    #18433
    Te is élsz még Sys, ez igen! :-)

    A terv lényege, hogy szombaton sörös csevegős parti lesz valamelyik tó vagy folyó partján. Az a baj, hogy nekem fogalmam sincs hogy milyen helyek vannak, de majd Balázsék előrukkolnak valamivel. (Mellesleg nekem az előző hely sem volt rossz, de tény hogy izgibb lenne ha kapás is lenne.)

    Zol 6-án jön vissza Horvátországból csak azért, hogy minket az új teherautójukkal elfuvarozzon.

    Egyebet nem tudok mondani.
  • Balu san
    #18432
    konkrétumokról még nem beszéltünk. Annyi van tervbe véve, hogy horgászat, sör és bogrács vagy flekken.
    Hogy sikerült az államvizsga? Hiányoltunk a múltkori pecáról is!
  • systeel
    #18431
    Héééééé, olyat énis akarok!!!!
    Hova kell menni, mikor? :P
  • eLviRA
    #18430
    nagyon jó utat és kellemes mindent!

    medúzát is hozhatsz
  • Punker
    #18429
    jó volt a tegnapi póker, a szokásosnál is nagyobb hülyeségek mentek :)
  • Balu san
    #18428
    Hozz kardhalat és ráját! Attól messziről is sokkot kapnak az öregek... :))
  • Balu san
    #18427
    Elméletileg meg tudom oldani, hogy jó legyen. Térjünk vissza rá!
  • Kage Kage
    #18426
    Hűha, akkor a 7-e neked kicsit szoros... Persze egy tökös gyereknek ez nem lenne gond, dehát egy házas embernek..... ;-))

    Még a végén tényleg elvirával randizok majd valahol... :-)
  • Loogan
    #18425
    Én elhúztam Horvátba nyaralni 29-től. Majd júli 6-án jövök haza Mo-ra. Egyeztetünk és megbeszéljük a dolgokat. 4 embert tudok fuvarozni.
    Az a biztos, ha hozok horvátból halat. Legyen mit ráaggatni a horogra, majd néznek csak az öreg pecások hogy tengeri sügér hogy kerül a Tiszába. :)
  • Kage Kage
    #18424
    Ja, Abádszalók csak augusztus végén lesz.
  • Kage Kage
    #18423
    Azért gondoltam 7-ére, mert Zol addigra visszajön, elvileg most van ha jól értettem. Neked miért nem jó?
  • Balu san
    #18422
    Az ötlet remek, bár tolni kellene egy kissé, mert 7-én nekem nem jó, Zol pedig most megy valamikor nyaralni - ha jól emlékszem. Neked mikor is lesz az Abádszalók projekt, Gergő?
    Persze, ha türelmetlen vagy, a pecabotokat azért odaadom és mentek Évivel! ;-)))))