18741
  • Balu san
    #18501
    eLv, neked még a 37-el kezdődő a telszámod? Sört kedvelő lányt mindig szívesen látunk az asztalnál, ezt tudhatnád. :)
  • Balu san
    #18500
    Tehát Vácra mész sörözni és nem velünk. Nem kell megmagyarázni, értjük mi, hogy ki akarsz bennünket közösíteni... rendben van... ;-)
  • Balu san
    #18499
    Abszolút benne vagyok, bár most érzem, hogy elkapott ez a kurva influenza. Hétvégén Egerben leszel, jól emlékszem, Zol?
  • Viktorr
    #18498
    Hello
    Egerben van olyan disco ,ahol disco zenék szolnak és nem modern tánc meg house meg ilyen marhaságok?Tudnátok mondani helyet?Vagy ott nincs akkor a környékben valahol?
    köszi
  • Loogan
    #18497
    Bármikor csatlakozhatsz természetesen.
    Csak Te mosogatsz... :)))
  • eLviRA
    #18496
    ja bocs, most vettem észre, hogy nem nekem szólt a kérdés :-)
  • eLviRA
    #18495
    én benne vagyok a bpi sörözésben :-)

    hétvégén viszont nem megyek haza.
  • Kage Kage
    #18494
    Nekem nagyon kiszámíthatatlan jelleggel jöhet szóba csak a dolog. Például holnap reggel 10-re megyek Vácra, de jövök is vissza délután. De ha lesz olyan alkalom, akkor mindenképp szólok!
  • Loogan
    #18493
    Jövő hvg-n Egerben leszek, vmi szittyózást összehozhatnánk.
    Kage! Balu! Hétköznap 1 sörparty BP-en vmikor este?
  • Kage Kage
    #18492
    A kullancsok azóta is részegen és örömmámorban hencseregnek valahol.... :-))
  • Punker
    #18491
    ma megcsináltuk az első országos szervezést szal nagyon nag ykirályok vagyunk 80 ember áttúrta az erdőt :)
  • Kage Kage
    #18490
    Nocsak-nocsak, van aki még olvassa a fórumot? :-)
  • Loogan
    #18489
    Komoly nagyon :)
  • Punker
    #18488
    na ez a nem semmi :)
  • Botond #18487
    Na ez megint jó futam volt. Mondjuk a defekt kellett nagyon. ^.^
  • Punker
    #18486
    Idézet a Hír tv honlapjáról:

    "A hazai és nemzetközi zsidó szervezetek után az Országos Cigány Önkormányzat vezetői is tiltakoznak a Jobbikhoz köthető Magyar Gárda ellen. Azt mondták, ha a társadalomtól nem kapnak védelmet, a köztársasági elnököt arra kérik, mentesítse őket a magyar állampolgárság alól, hogy - idézem - büszkén tudjanak maguknak más hazát keresni."
  • Loogan
    #18485
    Hát skacok érdekes a pesti élet. Jövő hvgn megyek haza (végre).
  • lord nihilus
    #18484
    nah mostmár hivatalos h egri leszek ősztől, mostmár csak albérlet kéne h legyen hol laknom :)
  • Punker
    #18483
    lehet azt kéne
  • Botond #18482
    22 éves átlagéletkor azért érdekes. Mégiscsak elzavarják végre a régi brancsot?
  • lord nihilus
    #18481
    jaja, nagyon teccett
  • Balu san
    #18480
    Kurrrva jó volt a magyar válogatott! Így kell focizni! Ezt tétmeccsen miért nem tudják megcsinálni?? Lelkesen, kitartóan. Még az utolsó percben is futottak...
  • dani655
    #18479
    Hello!

    Találtam egy oldalt tele zsír dolgokkal! Nézzetek be!
    asszem ez a címe, vannak rajta pár érdekes cucc!
    www.onlinehazard.uw.hu

    csá
  • Punker
    #18478
    #18474 erről csak a sok mocskos liberális szarházi tehet.....
  • Kage Kage
    #18477
    Nem az a baj, hogy bejárnak, hanem hogy kijönnek... :-) És erről az orvosok is tehetnek... ;-))))
  • Punker
    #18476
    átment teljes fosztogatásba az egész napi 4-5 rablás van a kórházban minimum, a 3 rendész rohangál a 4 emelt között, a C-k hordákban járnak be...
  • eLviRA
    #18475
    viccnek elmenne, de sajnos nem az...
  • Punker
    #18474
    ma anyámat rabolták ki meló közben belosztályon, 1-et elkaptak tegnap délután, beismert 8 lopást/rablást estére kint volt!!!
  • Kage Kage
    #18473
    Nagyban hozzájárul ehhez a kórházak elhanyagoltsága. Valahogy senki nem érzi azt magáénak. Olyan ez, mint a politikus és az ország kapcsolata, esze ágában sincs annak az országért tenni valamit. Nincs fejlesztés, az informatikai infrastruktúra 40 éves szintű, biztonsági rendszerekről a kórházak vezetői még csak újságban olvastak, és így tovább, és így tovább... Ha pedig valaki felelősségre vonná őket, azonnal vagdalkozhatnak azzal, hogy nincs pénz. Pedig csak tehetetlen van, lehetetlen nincs.

    Nem meglepetés ez.
  • Punker
    #18472
    rendszeresen fosztogatják a kórházi betegeket, járják végig az emeleteket és ami mozdítható azt viszik...
  • Balu san
    #18471
    Akkor az ősödnek csinálnál munkát. A lábait vágd le! Lopjon tolókocsival!! ;-)
    Egyébként tényleg szánalmas, hogy még mindig balkáni módra viselkedik az ország...
  • Punker
    #18470
    hihetetlen milyen mocsok világban élünk, kórházban feltörték tesómék szobáját és kilopták a pénztárcáját.....az ilyennek helyszínen vágnám le a kezét gondolkodás nélkül.....
  • eLviRA
    #18469
    lol
  • Punker
    #18468
    az igénytelenségnek is van határa, de te azért bebizonyítod hogy mindig ki tudod tolni, szomorú.....
  • Kage Kage
    #18467
    Ezt kellett volna. Ha elolvasod a leírást, ez legalább olyan jó minőségű, és jóval olcsóbb. Nagy hibát követtél el tegnap. :-))
  • Punker
    #18466
    tegnap ilyet ittunk :)
  • Botond #18465
    Valóban nem tűnt fel. :-) Bár itt voltak anyósék pont látogatóban, (Megvettük a saját lakást...) szóval hosszabbnak tűnt, de azt gondoltam csak ezért. :-D
  • Kage Kage
    #18464
    Ugyan, hisz akkor nem lehetne látni a verseny lényegét, a reklámokat. Az aszfalton kiépített sínrendszer fogja jelenteni az áttörést. Természetesen a biztonság maximalizálása érdekében minden autó külön sínpályát fog kapni, határtalan lehetőségeket nyitva az előzések tekintetében...

    Egyébként tényleg megdöbbentő, hogy mihelyt izgalmas fordulatnak csak szele is előtűnik, azonnal két kézzel húzzák a kéziféket, hogy visszatereljék a bohóckodást az unalmas mederbe.
  • Punker
    #18463
    az fel se tűnt hogy bőven több volt mint 2 óra a futam? és ugye nem lehet hosszabb mint 2 óra, le kellett volna fújniuk és akkor massa nyer.
  • Balu san
    #18462
    Végül is a foci is az üzletről szól, csak bennünket azért röhög az egész világ, mert nincs benne eredmény és mégis lopunk. Külföldön egy húszmillió eurót érő játékosból csöppenhet. Nálunk egy hárommillió forintosból csak úgy tudsz lopni, ha eladsz mellé egy tornaklubot is. Esetleg "beléptetőrendszert" csinálsz kétmilliárdért. A rend kedvéért tegyük hozzá, hogy a módszerváltozás óta ezt a folyamatot az összes kormány végigasszisztálta. Ráadásul Magyarországon ahhoz is hülyék a futball vezetői, hogy ezt megfelelően leplezzék.
    A fenébe, vissza baumgartnerzsoltikát!!!