18741
  • Kage Kage
    #18621
    Mi a bánatos frász az a conti? :-)
  • Kage Kage
    #18620
    Ja nem is mondtam Zol, el is várom hogy engem keress először!
  • Balu san
    #18619
    Kérünk egy rövid, de velős beszámolót a contiról! Milyen volt az első hét?
  • Loogan
    #18618
    Traktor. Na bazz te is hova keveredtél? :) Falusi a csaj? :)

    Viccet félretéve, reggel kimentem az utcára és semmi nyomát nem lehetett látni az esti hepajnak. Minden tiszta volt, mintha misem történt volna. Kocsim megúszta épen, és még a riasztó sem indult be.

    Gyááá holnap kezdek új melóhelyen. Parázok kicsit. Nyomatni kell(ene) az angolt. Linux + Oracle lesz főként. Te tudod Kage mekkora tálentum vagyok a Linuxhoz. Elméletben nagyon ott vagyok. Lehet kereslek majd kétségbeesve, ha nem gond. :)
  • Kage Kage
    #18617
    Mondanám hogy akkor is megéri, de kérdés hogy a huligán vagy a traktorosgyerek mellett van-e nagyobb biztonságban az autó... :-))
  • Botond #18616
    Legközelebbi falu gyalog nagyon messze van. :)
  • Kage Kage
    #18615
    El tudom képzelni ahogy a sok IQ harcos szájából hogy csorgott a nyál, mikor a sok megváltót áhitattal hallgatta...

    Egyébként én tuti ilyenkor nem hagynám kinn a kocsit, megölne az ideg, inkább sétálnék egy hosszabbat.
  • Kage Kage
    #18614
    Bazz, Gyurcsány már a vízilabdameccsen sem bír magával??? :-))
  • Botond #18613
    Pár év alattnagyon megerősödött a csapat azért. :) 4-5 éve még az volt a cél, hogy a honvéd ellen ne legyen közte 10, mostmeg akár verni is lehetne. :)
  • Punker
    #18612
    kellett neked elköltözni, itthon csak a vizlabda meccsen volt balhé, a balkáni vendégek gondolták ha a vízben nem bírnak a csapattal majd a lelátón.
  • Loogan
    #18611
    József körút kontra Pál utca. Telenyomták az egész mellékutcát könnygázzal. Kimentem megnézni a verdát egyet nyeltem, aztán jött a chili hatás.
    Volt szerencsém végighallgatni a Balhán a szélsőjobb beszédét. Jöttünk haza barátnőmmel, és nem állt meg ott a metró, így hát az Astoriánál szálltunk ki, majd gyalog haza.
    Egy egri srác beszélt, hogy nálunk Heves megyében milyen nagy a cigánybűnözés és hogy ez is kormány hibája persze, na és ennek 1 megoldása van. Kitalálhatjátok hogy mi... Akkor kicsit elszégyelltem magam, hogy egri vagyok. Hergelték a jónépet, és ez elég volt annak a jónéhány embernek, akik később molotov koktéloztak. Szó se róla jó érzés mikor felmegy az embernek az adrenalin szintje, mert akkor érzi hogy él. Én inkább ezt az érzést jobban szeretem az edzésen átélni, ott nem ártok senkinek.

    A bkv-n átengedni a helyet az öregnek - igazad van nem hungarikum, ezért holnaptól nem is adom át senkinek a drága ülőhelyet...
  • plu604
    #18610
    a bkv-n való helyátadás az idősebbeknek hungarizmusnak számít?
    [nem állhatta meg hogy bele ne kössön]
    merre laksz egyébként?
    (természetesen nem utcanévre vagyok kíváncsi, környékre.)
  • Loogan
    #18609
    Na a sok baromarcú jobbos szélsőhuligán focidrukker itt randalírozik a házunk alatt. Az az ötletem támadt, hogy felidézem a régi dicső egri szokást, és nyakukba zuttyintok egy adag szurkot vagy levest. Remélem a kocsit nem bántják, nem fizeti a biztosító.
    Akkor is annyira nagy magyarnak kéne lenni, mikor az adót kell fizetni vagy át kell adni a helyet a bkv-n az öregeknek, esetleg a Tesco-ban a 10 Forinttal drágább, de minőségi magyar terméket kellene megvenni a szar külföldi helyett.
  • egerblog
    #18608
    www.egerblog.info
  • Punker
    #18607


  • eLviRA
    #18606
    Emese? a válasz priviben is jöhet, ha olyan...
  • Punker
    #18605
    ok :)
  • Balu san
    #18604
    Melóhelyen kommunikálunk Skype-on, így többnyire 8-16h között vagyok, amennyiben nem felejtek el fellépni.
    Januártól csak 5-6 hetente járok haza Egerbe. Majd talán nyáron gyakrabban - a horgászszezonban. :)
    A fotóra sajna nincs időm, no meg megfelelő gépem sem. Az ősömnek viszont egyre jobb neve van az "amatőrök" között. A közelmúltban beszedett pár díjat, többek közt egy nemzetközit is. Lassan-lassan publikálom a weblapját! Így a fotózás utáni affinitásomat rajta keresztül vagyok kénytelen kiélni. :]
  • Punker
    #18603
    egyszer jelöltelek skype-on de nem jött reakció, nem használod? mikor tévedsz haza? fotózol még?
  • Balu san
    #18602
    király
  • Balu san
    #18601
    Nálunk addig is van lehetőséged döglenni, amíg valaki fel nem ismeri emberi értékeidet és be nem fogad a hétvégeken! ;-) Bár bútoraink még nincsenek, de a kecó abszolút lakható.
  • Punker
    #18600
    Balu ez neked aszem tetszeni fog.
  • Punker
    #18599
    azóta is a romokat takarítjátok?
  • Loogan
    #18598
    Az nem jó. :(


    Mi mostanság a telószámod? Valami Gipsz Jakab veszi fel, meg a másik nem kapcsolható.
    Este átugranánk Encivel és Baluval a lakásavatóra.
  • Kage Kage
    #18597
    Valszeg én nem leszek ott Szilárd, de ne add fel a reményt, talán még így is lehet egy szép születésnapod! :-) Sok boldogot!
  • systeel
    #18596
    Nem.... bebukott... ezért megyek Pestre.
    Gyertek wazze. Kapucsengő: Vas
    Addig is egy kis hangulatteremtő
    Ja, és a menü SPENÓT lesz ;)
  • Punker
    #18595
    biztosítás van a pecóra? :)
  • Loogan
    #18594
    No akkor egy köpésre vagy tőlem (József körút 69). Tőlem OKÉS a hepaj.
    Befutott az Egon és Dönci?
  • lord nihilus
    #18593
    :DDDDD
  • Botond #18592
    progi helyett porigot akartam írni, úgy már lehet nem annyira jó :)

    Amúgy tök közel laksz hozzánk meg szüleimhez is.
  • systeel
    #18591
    Hát remélem is!
  • Botond #18590
    És hirtelen megjelenik a fél SG, mert titokban mindenki olvassa az egri topikot, és progi rombolja a csorda a lakást :-D
  • systeel
    #18589
    Na, akkor itt egy jó alkalom az összeröffenésre:
    Mindenkit szeretettel, és sok piával meghívok az első számú lakásavató bulimra.
    Helyszín: Budapest, Rákóczi tér 11
    Időpont: szombat este 8-9-től
  • drKárpáti
    #18588
    http://own-c.myminicity.com/
  • Kage Kage
    #18587
    Nem Te Kata :-) Legalábbis remélem...

    Szia!
  • Kage Kage
    #18586
    Pesti traccspartira csak akkor leszek jó sajna, ha lesz hol döglenem ott... Kata dolgozik rajta... ;-))

    (Csak meg ne tudja, hogy őrá vetek, mert kitekeri a nyakam... :-) Jobb esetben a nyakam... ;-))) )
  • kata21
    #18585
    sziasztok
  • Loogan
    #18584
    Hah még élek. Csak most szar a gépem, a cégnél meg tartalomszűrés van a webre...:(
    Pesti acsarításban benne vagyok. Mikor, hol?
  • Botond #18583
    Nevezd meg a helyszínt az időpontot a segédeid meg a fegyvernemet. :-D Februárban belövünk egy hétvégét, akkor talán össze tudjuk szervezni.
  • Botond #18582
    Kösz :-D 29. ez már, nagyi szerint az első 100 nehéz a második 100 már könnyebben telik :-D