18741
  • Punker
    #18661
  • Botond #18660
    Alázás volt, nem kemény. :D
  • Punker
    #18659
    kemény volt baze :D
  • Balu san
    #18658
    Yeah!!!
  • Punker
    #18657
    az biztos volt hogy a koreai óvás után ott mi nem kaphatunk érmet.
  • Cuba Libre
    #18656
    Jó lett volna az a bronz is a női kéziseknél, na de majd legközelebb, sztem mindent megtettek érte..
  • Balu san
    #18655
    Bízzunk benne! Erősen...
  • Balu san
    #18654
    Na a lányok hoztak még egyet!
  • Botond #18653
    vizilabda?
  • Cuba Libre
    #18652
    most majd hallgathatjuk, hogy nem volt pénz felkészíteni őket!
  • Balu san
    #18651
    ...és úgy néz ki, az utolsó is egyben.
    Ezért kár volt kiküldeni a sportolókat.
  • Punker
    #18650
    meg bizony
  • Balu san
    #18649
    Vááááá!!! Megvan az első arany!!!
  • egerlive
    #18648
    Systeel: Nagyokn komoly! Jó, hogy ilyen profi 3D-sek vannak városunkban!

    De amiért jöttem:) :


    Ma indult el Eger város új web2.0-s portálja, a www.egerlive.hu.

    Te is részese lehetsz, használd közösségi felületet, addj hozzá egri eseményeket, vagy bejegyzéseid a Névjegyzékbe, Hirdess ingyen, Fórumozz, ismerkedj, a vadiúj Egerlive.hu-n! Ráadásul a regisztrált tagok hamarosan kedvezményekre és pormóciós ajándékokra lesznek jogosultak!

    Tehát: WWW.EGERLIVE.HU :)
  • systeel
    #18647
    Hali

    akit érdekel a film, amin dolgoztam, innen hivatalosan letölthető:

    http://www.kommuna.org/egon_and_donci/en/index.html
  • Botond #18646
    Na,csak ragadt rám vmi. :D
  • Punker
    #18645
    jól tetted az Abit szutyok :D
  • Botond #18644
    Melyik a szutyok szerinted az abit vagy az asus? Sosem emlékszem. :) Mindenesetre most asust vettem. :)
  • Loogan
    #18643
    Csákó!
    Ha minden jól megy, akkor kb 2 hét múlva tudok menni Egerbe. Hiányzik már a város, meg minden "velejárója". Amúgy köszmár.
  • Punker
    #18642
    Szülinapi ivászatra nem térsz valamikor haza?
  • lord nihilus
    #18641
    efen-en volt vki? sztem fasza volt csak ma hazautaztam de asszem inkább maradni kellett volna xD peace imádom Egert :D
  • Punker
    #18640
    hát nem 1 hosszú utca szerintem nincs ilyen szám.
  • Pluskast
    #18639
    Sziasztok!

    A segítségeteket kérném nagyon fontos lenne!
    Kaptem egy egri címet nevezetesen Kossuth Lajos utca 46/a a cím. Azonban úgy néz ki hogy ez az utca cfím nincsen csak 25-ig. Ez igaz vagy az én információim hiányosk?

    Nagyon fontos lenne tudonom kérlek segítsetek!
  • egerblog
    #18638
    Elindult a seonyár2008 verseny. Összesen 1 millió forint a nyeremény.
  • egerblog
    #18637
    egerblog
  • Botond #18636
    Hónapok teltek már el mióta nyomtam az uninstallt. :)
  • Punker
    #18635
    inkább egy gyors WoW körrel? :)
  • Botond #18634
    Minden dolgos polgár felkel 6 előtt :P Én is, igaz én nem sg fórummal indítom a napot.
  • Botond #18633
    windows kampeca vagy vírus vagy simán elöregedett :) format c: új windows azt helló :)
  • eLviRA
    #18632
    te mit csináltál reggel 5:53kor a számítógép előtt? ilyenkor az embernek még az ágyban van a helye.
  • eLviRA
    #18631
    sajnos nem. elmondom, mi történt.

    neteztem, kiírta, hogy a lap nem megjeleníthető. bezártam az explorert, és elindítottam újra. csak az az egy program futott. mikor újra meg akartam nyitni az explorert, nem engedte. egy programot se lehetett megnyitni, sőt software alapon ki sem tudtam kapcsolni a gépet, csak a power gombbal.

    kikapcsolt állapotban többször kinyomtam a tápot, vártam, elindítottam újra, rendben felállt a rendszer, de ugyanez, egy programot sem lehetett megnyitni.

    röviden ennyi a panasz. mi a diagnózis?
  • Kage Kage
    #18630
    Azt meg tudod állapítani, hogy windows- vagy hardverszintű a probléma?
  • eLviRA
    #18629
    sziasztok!

    behalt a (budapesti) számítógépünk, tud esetleg valaki rajtunk segíteni? szerintem nem olyan nagy a baj, de mégis szakembernek kellene látnia.

    előre is köszi!

    ***
  • Mike94
    #18628
    hello, jövőre szeges leszek mert felvettek :)
  • Loogan
    #18627
    Csá! Nem nagyon voltam még a gyártáson, csak egy 2 percre. Majd megnézem R2D2-t.
    Leszek szerdán, csörögj rám. Tudod a számom az új. :)
  • Kage Kage
    #18626
    Na, akkor mint érdekesség. Ha lenn jársz a ``pincében'' találsz ott a sor végén egy öreg KUKA robotot, amelyik az olajszenzorokat pakolássza egy körasztalba, onnan pedig ki. Ez a robot jövő hét szerdától új programot kap, és persze te már tudod kinek a keze munkáját dicséri... ;-)

    Szerdán benn leszel?

    (Az a baj Zol, hogy nálunk dolgozni is kell, de amúgy jöhecc! ;-)) )
  • Loogan
    #18625
    Continental. Autóalkatrészeket gyártanak. Autógumit legfőképpen, de mi olajszenzorokat és ABS chippeket.
    Arra gonoltam Kage, hogy lehúzok ott pár évet, aztán kitanulok mindent, és becsatlakozok hozzátok. :))))
  • Loogan
    #18624
    Na mesélek:
    A héten már el is kezdték a tréninget. 3 napos Netapp tréning volt, egy német faszi tartotta angolul orrvérzésig. Ez a Netapp egy gyártó, Filer-eket (fájlszerver + spec tárolórendszer) gyárt, mi is használunk ilyet.
    Lesz majd vmikor Linux tréning + április 7-én megyek 1 hét Oracle Database Admimistrator képzésre. Lesz egy rahedli még 3 hónap alatt. Néha melózni is kell. :))))
    Amúgy tök gáz, mert én vagyok ott a leghülyébb. Jó a társaság, jó a kaja. Szal hosszú távon faxa lesz remélem. Mondjuk német cég, majd a szart is kipaszírozzák belőlünk.
    Hát ennyi van egyelőre.
  • Loogan
    #18623
    Csá! Foglak majd, nyugi. :)))))
  • Cicaaa
    #18622
    Hali! Valaki SZEG???